Rüyada Denizin Taşması Görmek

Rüyada denizin taşması, her ne kadar şu anda maddi sıkıntı içerisinde olsanız da tez zamanda zenginliğe kavuşmaya, mal mülkün artması anlamına gelir. Maddi yönden rahata erişecek ve sevdiklerinizi de rahata eriştireceksiniz. Evinizde konfor ve huzuru yakalayabilir, sevdiklerinizin istediklerini alarak onları mutlu edebilirsiniz. Aile içerisindeki maddi sıkıntılar da sona erebilir. Bol paralı bir dönem sizleri bekliyor olacak.

Rüyada denizin taştığını görmek, zorlukları aşmak, hayat sınavından başarı ile geçmek ve en nihayetinde rahata erişmek, zor günlerin geride kalması gibi anlamlar taşır. Siz ne kadar iyi niyetli olursanız, o kadar güzel fırsatlara erişeceksiniz. Ekonomik sorunların bitmesi gönlünüze su serpecek.

Rüyada Denizin Taşması Sel Olması

Birikimlerinizi değerlendirmek, yeni yatırımlar yapmak, ev araba satın almak, alım gücünün artması ve daha rahat refah içerisinde bir hayat sürmek demektir. Bir yerden ekstra kazanç sağlayabilir ve birikimlerinizi artırabilirsiniz.

Rüyada Denizin Taşması Tsunami

Bir süre daha hayatınızdaki, özellikle aile hayatındaki sorunlar ile boğuşacağınıza ve sonrasında ödülünüzü alacağınıza yorumlanır. Çektiğiniz cefa yakında son bulabilir ve hal ettiğiniz şeylere sahip olabilirsiniz.

Rüyada Denizin Taşması ve Boğulmak

Borçları kapatmak ya da mal mülk satışı gerçekleştirmek anlamına gelir. Bir süredir elinizden çıkarmak istediğiniz ev ya da araba gibi mal mülkleriniz için iyi bir alıcı karşınıza çıkabilir.

Rüyada Denizin Dalgalanıp Taşması

Başarılı olmak için çok büyük zorluklar atlatmanız, büyük engelleri atlamanız gerekebilir. Çünkü hayalleriniz zorlukları aşmayı gerektirecek. Başarı için bazı sıkıntıları çekmeyi göze alabilirsiniz.

Rüyada Denizin Taştığını Görmek ve Kaçmak

Şu günlerde zihinsel olarak kendinizi yorgun hissedeceğinize, sağlığınıza dikkat etmenize yorumlanır. Özellikle ruhsal sağlığınıza daha dikkatli olmalı, kendinizi çok fazla strese sokmamalısınız.

Rüyada Denizin Yükseldiğini Görmek

Yakın zamanda karşınıza bazı fırsatlar çıkabilir. Bunların farkına vararak peşinde koştuğunuz takdirde pişman olmayacak, yeni olanaklara sahip olma şansınızı artıracaksınız. Siz ne kadar gayretli olursanız, o kadar kısa süre içerisinde bir şeyleri başarabilirsiniz.

Rüyada Denizin Yola Taşması

Yolculuğa çıkabilirsiniz ve bu çıkılacak seyahat size büyük fırsatlar sunabilir. Bir iş seyahati de gerçekleştirebilirsiniz ve bu seyahat size kazanç getirebilir. Belki tanışacağınız insanlar sayesinde yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Rüyada Denizin Yükselip Eve Girmesi

Rüyada denizin taşıp eve girdiğini görmek, evinizde çok mutlu gelişmelerin olması, söz nişan haberleri almak, sofranızda esenlik olması demektir. Hayırlı işler aile içerisinde olabilir. Bekar olan bir aile bireyi evlenme kararı alabilir.

Rüyada Denizin Taşması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, zorlukları aşarak zafere ulaşmak, hayatınızda zor bir dönemi kapatmak, maddi sıkıntılardan arınmak gibi anlamlara gelir. Özellikle iş ya da eğitim hayatındaki engelleri bir şekilde aşacak, kendiniz için iyi şeyler yapacak, kararlı olacaksınız. İçinizdeki güç ortaya çıkabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Cansel dedi ki:

  Rüyamda ikiz kardeşim ve bir arkadaşımız yani 3 kişi yürüyorduk. Hafif tanıdık birisi uzaktan arkadaş balkondan yangın tüpü attı. Alın bunu dedi ve yangın tüpünü balkondan atar atmaz bomba gibi patladı. Her yere sanki bomba atılmıştı, ondan ardından deniz taştı. Sular yavaş yavaş her yeri kaplamaya başladı ama su boyumuzu geçmiyordu. Sonra önümüze değişim bir manzara çıktı. Şaşırdım ben hem korkuyordum hem seviniyordum. Kıyametin alameti sandım ve sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Aile hayatında maddi sorunların aşılması, bolluk ve berekete, rızkın artmasına yorumlanır.

   1. gülizar dedi ki:

    Rüyamda kıyamet kopuyor ve uyandığımda yeşil alanda bir sürü üstü ç*plak insan görüyorum. Kimileri konuşuyor, kimileri konuşamıyor. Bende yanımda kardeşime diyorum ki ameli iyi olanlar konuşabiliyor sadece. Kardeşim konuşamıyor ama bir tek ben konuşabiliyordum. Sonra şüpheye girdim bir an tam tersimi oluyordu acaba diye. Sonra kardeşimle denize girdik birden dalgalar yükseldi ama kardeşime bir şey olmuyordu. O dimdik denizde ayaklarının üzerinde duruyordu. Bir tek beni zirveye çıkardı dalga… Sonra uyandım

    1. admin dedi ki:

     Büyük zorlukların ardından yeni başlangıçlar yapmaya yorumlanır.

    2. Yusuf dedi ki:

     Rüyamda bilmediğim bir evin içindeyim ve deprem olmaya başlıyor. Ev ters dönüp yıkılıyor ve bendr o arada kaçıyorum. Dışarı çıkncada tsunami gibi deniz taşıyor kaçıp bir arabaya biniyorum sonrasında tabiiki korkarak uyandım.

     1. admin dedi ki:

      Ev hayatında düzen değişebilr.

     2. Nezihe semerci dedi ki:

      Rüyamda denizin önündeyim ileriye doğru bakıyorum birden o çok uzaktaki deniz yukseliyor yukseliyor ve gökyüzü ile birleşiyor büyük bir telaşa düşüyorum ve uyandim.

     3. admin dedi ki:

      Bu rüya iş hayatında yükselmeye yorumlanır.

     4. Yalçın dedi ki:

      Deniz yükseldi ve evleri yuttu insanları yuttu ben küçük kızımı kucağıma alıp yukarı doğru çıktım oğlumda yanımda eşim vé kızım yanımda değildi onlar denizin içinde kaldı sonra deniz tekrar eski haline döndü evler tekrar göründü

     5. admin dedi ki:

      Bu rüya deniz aşırı bir yere seyahatte bulunmaya yorumlanır.

    3. Güllü dedi ki:

     Tatile gitmişiz yüzecek engin sahil yokmuş ben bakmak için cıkıyorum masmavi harika bir deniz var ama akşama azkalmış içeri giriyorum eşim üstünü giyip gidecek iş için deniz evin camını bir karış geçmiş eşim camıacıyo ben açma içerigirer diyorum eşim acıyo su içeri girip halıyı islatıyo sonra eşim gidiyo odada bir rus kadını kucagında erkek cocugu eşimin sevgilisi oldugunu ögreniyorum cocuk eşindenmi diyorum hayır diyo denea yaptırrım cogugunu alır giderim dogru söyle diyorum evet diyo ogluma dönüp kardeş istiyordun bak baban yapmış deyip sinirleniyorum başka odaya gidip eşimi arıyorum ama bagırıp cagırıyorum eşim açmadan uyandım.. Ama ne uyanım sanki gercek

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya evinizde bolluk berekete, sevdiklerinize hayırlı haberler vermeye yorumlanır.

  2. Betül dedi ki:

   Rüyamda hafif kirmizi bir deniz gördüm ve denizin taşmaya basladigini gorune ailemle kactim eve girdik deniz eve kadar taştı ve tavana kadar yükseldi nefes alamam diye nefesimi tuttum ama dayanamadığım anda biraktim ve mefes alabildiğimi farkettim

   1. admin dedi ki:

    Hırs edip bir şeyler başarmaya yorumlanır.

  3. Serpil göçmüş dedi ki:

   Ruyamda deniz tasiyor yanimda ailem de var ve evlere giriyor sular yukseliyor biz bi sekilde kurtuluyoruz ve biz o evlerden cikinca arkamizdan evler yikiliyor ve ben doru yolu esime gostersem o bana inanmak istemiyor ama yine sonra son dakikada beni dinliyor kurtuluyoruz.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya evinize bol para girmesine yorumlanır.

  4. Sultan dedi ki:

   Kendi evimiz varmis bahçeli bahcedeotutup yanimda biriyle konusurken denizin suyunun yukseldihinden bahsediyor ve uzakta horunen denizi gosterip diyorum ki su yukselip buraya kadar gelirmi,tam o sirada birden yavas ve dalgasiz sekilde su yukseliyor bulundugumuz bahcede bizimde uzerimizi kapliyor ,sasiriyorum ama korkmuyorum evin icine yuksek yere çıkıyordum ve uyandım rüyamın yorumu nedir acaba,tşk.

 2. Mehmet dedi ki:

  Rüyamda temiz bir göl veya deniz gibi bir yerden çeşit çesit renk renk yılanlar karaya kaçıyor ve toprak altına giriyorlardı. Bunların içerisinde dört ayaklı ve kuyruklu yılanlar da mevcuttu. Toprak altına giren yılanları dışarıya çıkarmak için uğraşıyordum. Sonrasında bir tsunami patlak veriyordu. Sanki deprem oluyordu. Dalgalar karaya doğru taşıyor, su çamura bulanıyor, sel gibi bir oluşum oluyordu. Fakat hiç çamura bulanmadan ıslanmadan kaçmayı başarıyor, yüksek binaların ve yapıların üzerine çıkıyor, suyun çekilmesini bekliyordum.

  1. admin dedi ki:

   Parasal yönden şansın açılmasına, bolluk ve berekete yorumlanır. Sıkıntılardan arınarak refaha çıkabilirsiniz.

 3. nagihan dedi ki:

  Merhaba, rüyamda yol üzerinde dalgalarla denizin taştığını ve dalgalarla milyonlarca büyük ve küçük balıkların sıçrayarak kendini karaya attığını gördüm ama dalga o kadar şiddetliydi ki kaçıyormuşum. Bunun anlamı nedir? Yorumlarsanız sevinirim 😊

  1. admin dedi ki:

   Para sıkıntısı çekmemeye, maddi yönden kısmetlerin açılması, bolluk ve bereketin birkaç yerden birden gelmesine yorumlanır.

 4. Gzde dedi ki:

  Merhaba, rüyamda sahil yakınındaydık, birden bire su seviyesi yükselip kıyıya kadar geliyordu. Bende yanımda erkek arkadaşımla birlikte hep yukarıya yokuş çıkmaya başladık. En sonuncu en yukarıdaki eve geldiğimizde buraya saklandık ve o yokuş boyu birçok arkadaşımı yakın arkadaşımı ve kız kardeşimi gördüm. Hep beraber saklandık. Su yükselmeye başladığında eğer bu bir kıyamet değilse suyun alçalmasını bekleyecektik. Ama su yükseldiğinde bir anda uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Ailede geçim derdinin bitmesi, rahata erişmek ve aileniz için dileklerin kabul olmasına, saadete yorumlanır.

 5. melisa dedi ki:

  Rüyamda sanki kıyamet kopuyordu ama şu şekilde; sadece denizlerin ve okyanusların yükselip taşmasıyla birlikte her şey su altında kalıyordu. Yalnız su o kadar berrak o kadar güzel ki anlatamam. Dalga geleceği esnada kıyıya büyük büyük balinalar vuruyordu. Ben de onlar ölmesin diye suya göndermeye çalışıyordum. Daha sonra kıyamet gibi bir şey olmaya başladı. Sular o kadar yükseldi ki dağları bile geçti. Yüzmeye hayatta kalmaya çalışırken en samimi erkek arkadaşlarımdan biri yanımdaydı. Bana “insanlık için önemli olan şeyleri kurtar” gibi bir şey söyledi. Sonra kendisi bir peygamberin adını söyleyerek “onu kurtarmam lazım” dedi ve suya dalıp gitti. Bu sırada etrafımdaki herkes kuranlar dualar okuyordu. Ben de okumaya başlarken uyandım. Yorumlar mısınız lütfen?

  1. admin dedi ki:

   Çekilen cefanın sonunda hak edilen başarıya ve herkese örnek olacak bir başarı sergilemeye, başkalarının sizden övgü ile bahsetmesine, en yakın arkadaşınızdan yardım almaya yorumlanır.

   1. Ferda dedi ki:

    Rüyada denizşn kenarında güneşleniyoruz daha sonra ben küçük kızımı alıp otelin odasına cıkıyorum sonra denizin otelin odasına kadar yükseldiğini görüyorum kıyıda duran sarı renk arabamızıda içine alıyor sonra deniz cekilmeye başlıyor abimde dalarak arabıyı denizin dibinden cıkarıyor araba zarar görmeden kurtuluyor

    1. admin dedi ki:

     Uzak bir yere ziyarete gidilebilir, maddi imkanlar artar.

 6. RD dedi ki:

  Rüyamda eşimle bilmediğimiz bir eve tatile gittik derken kapıdan girdiğimde denizin yükselip eve taştığını ve camın açık olduğunu gördüm. Kapatınca su duruldu ve çekildi. Normal haline döndü ve tertemiz mis gibi kokan bir okyanusa dönüştü. Balkona çıktım ve mis gibi havayı içime çektim. Deniz hemen balkonun dibindeydi. Eşim çocukları da alıp denize gitti. Önce ayaklarını salladı suda ve sonra girdi. O girince yunus balıkları göründü. İleride birisi geldi ve eşimi sırtına attı. Gezdirmeye başladı ve sonra getirdi kenara bıraktı. O arada çocuklar dokunup seviyordu uyandım… Okyanus’un sesi hala kulaklarımda 😌…

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle oertak bir hayalinizi gerçekleştirebilir, birlikte büyük bir sevinç yaşayabilirsiniz. Bol bereketli bir dönem sizleri bekliyor.

 7. Eda yılmaz dedi ki:

  Merhaba, rüyamda deniz suyu pencereye kadar yükselmiş. Karşıya baktığımda kar gibi buz kütlesi var. Parçalar kopuyor ve kopan parçalar pencere önüne kadar geliyor. Bunlar eridikçe su artar eve girer pencereleri sıkı sıkı kapatayım diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Eve giren paranın miktarının artması, borçların kapanmasına yorumlanır.

 8. Taylan dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda deniz taşmış ve bizden önceki bütün evler sular altında kalmış. Tam bizim evin önünde durmuş. Ev sanki denize sıfır olmuş gibi ama deniz tertemiz.

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk edinmek ya da parasal anlamda refaha erişmek, aile geçiminin kolaylaşması anlamına gelir.

 9. Dilan dedi ki:

  Rüyamda evimde kanepede uyuyordum. Sevgilim baş ucumda belirdi ve elini açtı bana. Sen aynı şeyi yap dedi. Yaptım elimi tuttu ve bir anda başımın ucunda kobra bir yılana dönüştü. Ama zarar vermeye çalışsa da ayet-el kürsü okuduğum için zarar vermiyordu. Sonra gözümü kapadım açtım. Köy gibi bir yerdeydim. Zamanında aşık olduğum kişiyi gördüm. Şu an evli tabi hep peşinden geliyordu. Şu kenarına gidiyordum. Sular çekilip dibi görünüyordu. Sonra tekrar çıkıyordu. Daima peşinden geliyordu ve en son bir yere gittim. Baktım arkamda bir keçi peşimden gelmeye başladı.

  1. admin dedi ki:

   Yeniden birine aşık olmak, kısmetlerin çoğalması ve mutlu bir birlikteliğe yorumlanır.

 10. Zelis dedi ki:

  S.a. 3 defadır aynı şekilde bu rüyayı görüyorum. Rüyamda bir apartmanın en üst katında oturuyorum birden camdan dışarıya baktığımda deniz suyunun apartmanın bahçesine kadar gelmiş olduğunu ve kıyamet kopuyor düşüncesine varıp korktuğumu görüyorum. Sonra birden olduğumuz dairenin zemini de sallanmaya başlıyor. Camdan bir daha bakıyorum, su en son kata kadar çıkmış. Ben yüzme bilmiyorum, ölücem diye düşünüyorum. 3 kere gördüğümden etkisinden çıkamadım rüyanın. Yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler…

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir işe girmek ya da eve giren paranın miktarında artış olması ile birlikte parasal yönden rahatlayabilir, borçlarınızı kapatabilirsiniz.

 11. Hakan dedi ki:

  Merhabalar, ben rüyamda kendimi evimde görüyorum. 3 5 sevdiğim arkadaşımla birlikte belki de tam hatırlamıyorum ailemde olabilir yanımdakiler. Ben 11 katlı bir evde yasıyorum ve 11 katta çatı katında yasıyorum ve karşımda deniz ve şehrin bir kısmı benim oturduğum binanın seviyesinin altında duruyor. Kartpostal manzara gibi önümde benim seviyemde hiçbir bina yok. Benim oturduğum binayla aynı seviyede ve yanımdakilerle sohbet ederken rüyamda gözüm bir an denizi alıyor ve denizde ufak bir patlama görüyorum. Tam ortasında ufak duman bulutları çıkıyor ve deniz patlamanın ardından dibe doğru çekilip büyük bir sallantıyla beraber patlıyor ve tsunami andırır şekilde su yükselerek bize doğru gelmeye başlıyor. Büyük bir şokla beraber ayağa kalkıp ne olduğunu anlamaya çalışırken su bize doğru geldi ve şansım varmış yükselen su benim oturduğum binaya kadar geliyor. Alt kattaki daire kadar ulaşıyor ve benim oturduğum kata herhangi bir şey olmuyor. Ufak bir sallantıyla oturduğum bina hafif yana doğru eğriliyor. Tüm felaket bittikten sonra balkona çıkıp dışarı baktığımda tüm şehri ayaklar altında görüyorum ve o panikle uyanıyorum. Bunu bana yorumlar mısın?

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden büyük bir rahata erişmek, gelirin artması veya beklenmedik bir anda elinize geçecek para ile borçların kapanması anlamına gelir. Büyük sıkıntılar geride kalabilir.

 12. Hakan dedi ki:

  Ben rüyamda tsunami gibi bir şey gördüm. Benim oturduğum ev 11 katlı ve 11.katında çatı katında oturuyorum. Karşımda da direk Karadeniz Trabzon’da yaşıyorum ve rüyamda gözüm alıyor. Önce ufak bir patlama görüyorum denizin ortasında. Sonra deniz dibine doğru çekiliyor ve büyük bir patlamayla patlıyor ve denizin suları yukarıya doğru yükselip bana doğru geliyor. O kadar yükselmesine rağmen su gelip benim bir alt takımdaki daireye kadar yükselip binaya vuruyor ve her yer tsunami gibi oluyor. Bana bir şey olmuyor. Ben sadece sevdiklerimle beraber 3 5 kişi evde sıkışıp kalıyoruz. O şekilde panik halindeyken rüyamdan uyanıyorum. Bunu bana yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk alımı ya da bir yerden elinize para geçmesi ile maddi sıkıntılardan kurtulmak ve maddi yönden kendini garantiye almak demektir.

 13. merve dedi ki:

  Merhaba. rüyamda denizdeydim dalgalar beni dışarı atdı ve ben yükseklere çıkmaya başladım biri de bana çıkmam için yardım etti. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Borç ve dertten kurtulmak daha rahat günlere erismek demektir.

 14. İnkdogan dedi ki:

  Rüyamda sanki Nuh tufanı gibi, tsunami gibi denizler yükseliyor, insanlar dağlara çıkıyor. Ben de dağlara çıkıyorum, zirveye ulaşıyorum ve suların yükselmesi de biz zirveye ulaştıktan sonra duruyor ve sular çekilmiyor, orada kalıyoruz.

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında yükselmek, zenginlik ve bolluk olarak yorumlanır, hayat şartlarınız değişebilir.

 15. Berna dedi ki:

  Rüyamda dışarıdayım. Şimdiki oturduğum on katlı apartman normalde deniz kenarında değil ama rüyamda deniz kenarındaymış. Biz apartmanın yine 4.katında oturuyoruz. Sonra birden yükselmekte olan dev dalgaları görüyorum. Üzerimize doğru ilerliyor. Panikle apartmana koşuyorum. Eve geldiğimde dalgaların dairenin içini doldurmaya başladığını görüyorum. Oğlum uyuyormuş, onu alıyorum ve o an tek istediğim üst katlara çıkabilmek. Onun mücadelesini veriyorum ama çıkamadan uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Yeni arkadaşlıklar edinebilir, kalabalık bir ortama girebilirsiniz. Başka bir sosyal çevreniz olabilir ya da yaşadığınız yerden uzak bir yere taşınabilirsiniz.

 16. Hacer dedi ki:

  Rüyamda kendi köyümdeyim, birden barajın sularının yükseldiğini görüyorum. O arada bir tabutta cenaze var. Ben onu görüyorum, o telaşla abdest almaya çalışıyorum, namaza durmak için sonrada zorla da olsa abdest alıp 2 rekat namaza duruyorum. Ama ben secde etmeye çalışırken toprakta yer bulamıyorum ve sular daha da yükseliyor ve sevdiklerimin bir kısmını yutuyor. Kaçmaya çalışıyorum ve sonradan uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde dargın olduğunuz birileri varsa yeniden aranız düzelebilir ve birlikte hoş sohbet muhabbet içerisinde olabilirsiniz. Çok özlediğiniz biri ile de haberleşebilirsiniz.

 17. Duygu dedi ki:

  Denize girmiştim, çıktıktan sonra birden deniz taşıp tsunamiye dönüştü. Kaçtım ve sonra bir ev gibi küçük bir odaya girerken tsunami bana çok yaklaşmıştı. 10 cm falan sonra birden yok oldu ve güneş çıktı.

  1. admin dedi ki:

   Bazı sıkıntılar kolayca atlatılarak şansınız açılabilir, emek verdiğiniz ne varsa yakında meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz.

 18. Ayşenur dedi ki:

  Ben rüyamda iki arkadaşımla birlikteydim. Bir sokak arasında dolaşıyorduk ve ben bisiklet kullanıyorum, onlar yürüyor ama üçümüz de el eleydik. Biraz ilerleyince arkamızı döndük, deniz gözüküyordu. Manzara çok güzel demeye kalmadan deniz bir an kabardı ve sular üstümüze doğru gelmeye başladı. Biz de kaçıyorduk. Tam sular altında kalacakken terler içinde uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden refaha erişeceğiniz bir haber alabilir, zorlukları geride bırakabilirsiniz. İş ya da başka bir gelir fırsatı sizi şaşırtabilir.

 19. Özgenur dedi ki:

  Rüyamda lunaparklardaki gemideydim arkadaşlarımla. Hepimiz eğleniyorduk, benim yanımda da erkek arkadaşım vardı, onun elini tutmuştum ama bu çocukla gerçek hayatta bir ilişkim olmadı. Birden bindiğimiz gondolda bir sıkıntı oldu herkes bağrışmaya başladı. Sanki lunaparkta değiliz de bir denizdeyiz gibi hızlıca inmeye başladık. Denizin suyu üzerimize doğru gelmeye başladık. Hala arkadaşımın elini bırakmadan koşuyorum. Sonra bir bakıyoruz koştuğumuz yönden de ayrı bir su bize doğru gelmeye başlıyor. Yani dört yanımızda sular üstümüze dogru akmaya başlıyor. Kaçacak bir yer arıyorum arkadaşımın elini bırakıp. Kimseyi gozum gormuyo. Olmek istemiyorum. Birden biraz otemde bir bina goruyorum. 5 ya da 6 katli bir binaydi bu ve etrafinda hafif su birikintileri olsada binaya hicbir sekilde su degmemis oldugunu farkediyorum ve hemen binanin giris kapisini bulup iceri kosuyorum. Benim gibi bazi kisilerde iceri girip ust katlara kosuyor. Bense alt kata dogru yavas ve garip bir sekilde ilerliyorum. Bir bakiyorum kapida bir kadin beni cagiriyor hadi gel kizim suralari temizle diyor. Birdenbire uzerimdeki giysiler tipki bodrum katinda yasayan bir ailenin cocugu durumunda orta halli bir sekilde degisiyor. Yani o binaya girdigim an sanki onlarin kiziymisim gibi. Hic disari da o kadsr olay yasanmiyor gibi asagi dogru iniyorum ve ruyam burada bitiyor. Yorumlarsaniz cok sevinirim. Hayirli gunler

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk alarak borca girmek, maddi yönden endişe duymaya yorumlanır. Sizi sıkıntıya sokan bir iş haberi de olabilir ve aile içerisinde bu durum endişe ile karşılanabilir.

 20. Cumhur Tekin 31 yaş dedi ki:

  İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Rüyamda kapkara bir gece, Karadeniz suları geri geri çekilmiş çok büyük bir tsunaminin felaketin geleceğini hissediyorum. Annemi uyarıyorum, evin önüne geliyorum. Anneme hızlı ol gel buraya diye bağırıyorum ve sinirleniyorum yavaş yavaş hareket etmesine. Sonra dev gibi bir dalga eve bir vuruyor. Binanın yarısı su altında kalıyor ve annemi de alıyor dalgalar kurtarmaya çalışıyorum ama boğuluyor zannedersem. Her yeri felaket gibi su basıyor. Sonrasında uyanıyorum ama bana bir şey olmuyor.

  1. admin dedi ki:

   Evinizin masrafları artabilir, hesapta olmayan harcamalar yapabilirsiniz. Sağlık harcamaları olabilir. Ancak bir süre para sıkıntısı çekilebilir.

 21. Hyy dedi ki:

  Denize yakın ama oldukça yüksek bir yerde sevdiğim bir abimin nikahı kıyılıyor ama nikahta gelin, damat, ben ve benim bir arkadaşım var sadece. Önce deniz yavaş yavaş yükseliyor ve sonra çok büyük dalgalar geliyor ve bizi de kapıp götürüyor.

  1. admin dedi ki:

   Arkanızdan çevrilen bazı işleri öğrenebilir, birinin yalanını ya da gizlediği bir şeyi anlayabilirsiniz.

 22. Sibel dedi ki:

  Merhaba, rüyamda denizin taşıdığını görüyorum birden. Sonra ben o suyun ortasında kalıyorum. Sonra biraz bocalıyorum ve yüzmeye başlayıp tümsek bir yere çıkıp bekliyorum, teşekkürler 😌

  1. admin dedi ki:

   Çok mutlu olacağınız ve işlerinizi kolaylaştıracak bir haber alabilirsiniz. Belki bir başvurunuzdan olumlu geri dönüş olabilir, emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz.

 23. dedi ki:

  Merhaba, Anadolu yakasında oturuyoruz. Rüyamda uyanıyorum ve deniz suyu yükselmiş. 11.kata kadar evin balkonu filan ıslak korkuyorum filan ne yapacağız şehir sular altında kaldı diye. Sonra tekrar bir baktığımızda geri çekilmişti.

  1. admin dedi ki:

   Ailenizin maddi durumunun iyileşmesine, evinize daha çok para girmesine yorumlanır.

 24. Aysegül Ünal dedi ki:

  Rüyamda suyun taşmasını gördüm, Almanya’da yaşıyorum ama Türkiye’de su taşıyor. Boğulmuyorum, kurtuluyorum bir evin içinde bulunuyorum. Su içeri giriyor ve taşıyor. Beni biri kurtarıyor. Su akmayan yere sokuyor ve sonra su daha çok taşıyor ve suyun içinde oluyorum ve içinde yüzüyorum. Ama her şeyi görüyorum suyun içinde. Çok açık renkli bir suydu, deniz mi su mu bilemedim.

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk satın almak ya da kazancın artmasına, elinize geçen para ile yatırım yapmaya yorumlanır. Alacağınız güzel haberler sonrasında ev içerisinde mutluluğunuz artabilir.

 25. CANSu dedi ki:

  Rüyamda evimizin önündeki deniz taşıyor. Fırtına çıkıyor ve atla biri geliyor şiddetli bir şekilde ar öyle koşuyor ki bir gökyüzüne bir denize değerek gelir bana evimiz 6.katta pencerelerinden sular geliyor hepimiz kaçıyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Sizi ve ailenizi huzursuz eden maddi sorunların sona ermesi, gelirin artması ve geçim sıkıntısının azalması anlamına gelir. Zor günler geride kalarak bolluk ve bereket gelebilir.

 26. duygu dedi ki:

  Rüyamda denizin taştığını ve üzerimize doğru geldiğini gördüm. Boğulacağımı bile hissettim ama deniz burada kuzeyde. Rüyamda batıdan geliyordu.

  1. admin dedi ki:

   Dualarınız kabul olabilir ve çok büyük kısmetleriniz çıkabilir. Yaşanacak güzel gelişmelerle kendinizi şanslı hissedebilir ve doğru yolda olduğunuzu anlayabilirsiniz.

 27. songül dedi ki:

  İyi günler, rüyamda annemin evin camının önünde oturuyoruz. Sonra bir anda sular gelmeye başlıyor. Annem, ben ablam ve ablamın küçük kızı kaçıyoruz ama ne gitsek su geliyor. Herkes kaçıyor ama her su taşkınında ailemle yan yana geliyoruz. Deniz suları dağlardan aşağı yakıyor bir anda oraya kaçıyoruz. Oradan geliyor sular ve herkes bir yere sığınıyor.

  1. admin dedi ki:

   Ailenizle zor günleri atlatmak, muhabbet ve neşenin artmasına yorumlanır. Ailece ortak bir mutluluk da yaşayabilirsiniz.

 28. Ceyda dedi ki:

  Evimizin önündeki nehir aniden yükselerek içinden balıklar ve ahtapotlar ile akmaya başlıyor. Ben ve yeğenlerim ve köpeğimiz 6.kattayız ama 4-5 kata kadar sel gibi ya da tsunami gibi sular yükseliyor. Bizler suyun akışını ve balıklar ve ahtapot ayaklarını görüyoruz. Bu arada gerekebilir diye evde can simidi arıyorum. Ama sular bizim eve çıkmıyor. Bu arada dua okuduğumu ve korktuğumu hatırlıyorum. Sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   İş ya da eğitim hayatında ailenizin de desteği ile başarılar sağlayacağınıza, maddi destek göreceğinize yorumlanır. Yakında bazı işlerinizden güzel kazançlar da sağlayabilirsiniz ya da ailenizin gelirinde artış olabilir.

 29. Betül dedi ki:

  Üniversite okuduğum şehirdeyim yani Isparta’dayım ve Isparta’da deniz yok. Dışarıda duruyorum ve yanımda beğendiğim çocuk var ya da onun yakın arkadaşı. Birden yer sarsılıyor ve duruyor. Kimse ne olduğunu anlamıyor. Sonra gerçek hayatta yurdumda görevli temizlikçi abla var bana sesleniyor. Diyor ki ”Betül deniz yükseliyor mu?” Ben de bakıyorum ve bir sürü dalganın bize yaklaştığını görüyorum. Evet diye bağırır bağırmaz koşmaya başlıyorum ve yanımda da beğendiğim çocuk. Bir kafenin 4 katına kadar çıkıyoruz. Biz kaçıyoruz ama usu hemen arkamızda dursak ıslanıcaz. Normalde merdivenleri 1 kat çıkarken yorulan insanım ama rüyamda 4 kat çıktım, fakat yorulmadım. Hatta rüya enbaşında da dile getirdim “normalde olsa yorulurdum, korku insana neler yaptırıyor” diyordum. Ne anlama geliyor bu. Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Zorlukları aşarak maddi ya da manevi zorlukların üstesinden gelmek, özellikle bir yakınınızın size desteği ile istediğiniz hedefe ulaşmak anlamına gelir.

 30. mehtap dedi ki:

  Bir anda deniz taşıp, eve suyu dolmaya başlıyor, korkuyoruz. Suyun rengi yeşil. Ev suyla dolunca pencereden yukarı doğru yüzmeye başlıyorum. Normalde yüzme bilmem ama suda yüzüyordum ve paniklemedim. İçimden dedim ki aman yüzme öğrenirim olur biter dedim. Deniz suyu koyu yeşil güzel bir renkti. Biz evde 3 kadın otururken bir anda deniz eve taştı.

  1. admin dedi ki:

   Eve giren paranın miktarında artış olabilir, özellikle eviniz için ertelediğiniz bazı masraflarınızı karşılamanız olasıdır. Ev geçiminde eliniz oldukça rahat edebilir ve ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

 31. Sema dedi ki:

  Rüyamda bebeğim kucağımda deniz yanındaki köprüden yürüyorduk. Resim filan çekiyorum. Ne kadar güzel durgun deniz diye düşünerek sonra yoldan yavaş yavaş sızan sular bir anda yükseliyor. Boyumuza kadar herkes bir yerlerden tutunuyor. Bir bakıyorum oğlum babamın kucağında sular çekiliyor ve gidiyorum yanlarına. Biraz daha yürüyoruz ve sonra tekrar yerden süzülen sulan yükseliyor. Boyumuza kadar boru gibi bir yerden tutuyorum ve sonra alarm çaldı:)

  1. admin dedi ki:

   Gelecek güzel haberler işe birlikte ailece sevinmek olarak yorumlanır. Eğer bazı borçlarınız varsa, elinize toplu para geçebilir ve evin bolluk bereketi artar.

 32. Adminnnn dedi ki:

  Rüyamda deniz karşısında arkadaşımızın dükkanı vardı. Ev gibi birden deniz yükseldi. Hızla geliyordu sular bize doğru, hemen camları kapıları kapattık. Kapının arkasına geçtik hepimiz. Su gelip kapıyı camı kırmasın diye su camlara çarpıp tekrar gidiyor ve sonra tekrar tekrar geliyordu. Kıyamet kopuyor sanmıştık ve sonra uyandım. Hayır olsun inşallah…

  1. admin dedi ki:

   Sizi kıskanan ve işlerinize engel olmak isteyen kişiler olabilir. Özellikle yakaladığınız bir fırsat ya da uğraştığınız bir konuda hevesinizi kırmak isteyen ve sizi mutsuz görmek isteyen kişilere karşı temkinli olun.

 33. Leyla dedi ki:

  Rüyada denizin büyük dalgası tsunami gibi konya sular altında kaldığını ve sonradan geri çekilmesini gördüm. Ne demek?

  1. admin dedi ki:

   Çaba harcadığınız ne varsa sonucu çok hayırlı olacak ve çok büyük zorlukların ardından büyük mutluluklar yaşamanız olasıdır.

 34. Hüseyin dedi ki:

  Rüyamda deniz kenarında yerden yüksek baraka bir evin içinde abim ben ve çok yakın bir dostum oturuyorduk. Deniz seviyesinin yükselerek bulunduğumuz evin içine girdiğini gördük. Gayet sakın bir tavırla oturmaya devam ettik. Su biraz daha yükselince pencereden bakmak için kalktım. Terliklerim suyun içinde görünmüyordu. Denizin ortasında çok büyük bir hortum vardı. Onu görünce biraz panikledim ve sanırım hortumun etkisiyle hava hem kapalı hemde deniz suyunun havada yağmur çisesi gibi su zerrecikleri vardı… Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler…

  1. admin dedi ki:

   Geçmişte aile hayatında yaşanan sorunlar yeniden gündeme gelebilir ve ailenizle aranızda sıkıntılar olabilir. Aile sorunları ile bir süre meşgul olabilirsiniz.

 35. Nurşin dedi ki:

  Rüyamda denizin taşacağını söyleyip, yüksek bir yere çıkıyordum ve bekliyorum. Bekliyordum 5 defa taşıyordu ve kurtuldum diyordum. Rica etsem ne anlama geldiğini yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Yakında kazancın ya da birikimlerin artması, bolluk ve bereket, kolay yoldan para kazanmak anlamına gelir. Hatta çevrenize de maddi yönden yardımınız dokunabilir.

 36. Cemile dedi ki:

  Rüyamda balık tuttum ve uyandım, tekrar uyuduğumda ise denizin taştığını, gemileri suyun altına aldığını ve denizin dağa kadar taştığını gördüm. İnsanlar boğuluyordu ve daha sonra deniz yine eski haline geri döndü. Bu rüya ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Kısmetlerin artması, bekar olanların evlenmesi ve evli olanların da zengin olması anlamına gelir. Hayatınızda sıkıntı yaşadığınız şeylerde güzel gelişmeler olabilir. Bolluk ve bereket artabilir.

 37. ismail dedi ki:

  Rüyamda üzgünken yağmur yağmaya başladı. ben o yağmurda deniz kenarında yürürken yağmurdan deniz sularının yükseldiğini gördüm ve sevdiklerimi alıp eve götürdüm zarar gelmesin diye. Yorum yaparsanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Sevdiğiniz bir insan size bir konuda yardım edebilir ve bu sayede bir isteğiniz gerçekleşebilir. Maddi ya da manevi yönden mutlu olacağınız bir haber almanız olasıdır. Fırsatlar da açılabilir.

 38. Seda dedi ki:

  Rüyamda uzun uzun denize baktığımı gördüm. Deniz birden sanki başka bir ülkenin denizine dönüştü, kumlar beyaza döndü, deniz köpük köpüktü, kabararak sahile doğru geliyordu,. Kim olduğunu bilmediğim birilerine denizin taştığını ve sel yapacağını söyleyerek kaçmaya başladım. Sonra bir adam bana yüksek bir yer gösterdi, onunla ve diğer insanlarla bu yere merdivenlerden çıkıp gittik. Meğerse burası bir katlı bir yer eviymiş.

  1. admin dedi ki:

   Yabancı ülke ile ilgili konular gündeme gelebilir ya da uzun süreli seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Yaşadığınız yerden ayrı kalma ve yeni bir yere taşınma, iş değiştirme gibi hayatınızda güzel değişikliklerin olması da olasıdır. Özellikle iş ya da eğitim hayatında mutlu olacağınız başlangıçlar olabilir.

 39. Zehra dedi ki:

  Rüyamda annemle kayalık gibi bir yere sığınmış, denize bakıyorum. Deniz kabarıp, aşağıda kalan yerleri su basıyor ben. Yukarıdan seyrediyorum panik bir halde. Sonra deniz geri çekilip sakinleşince denizden karaya doğru koyu renk bir atın koşarak geldiğini görüyorum. Tam anneme atın geldiğini söyleyecekken bir anda at bulunduğumuz kulübe gibi yerin çatısından içeri dalıyor. Annemin başına bir kaç kez ayağıyla tekme atar gibi vuruyor. Annemi kurtardığımda at sakinleşmiş oluyor. Sonra atın sırtını sıvazlarken uyandım. Lütfen yorum alabilir miyim?

  1. admin dedi ki:

   Sağlık sorunu olan biri sıhhate erişebilir. Özellikle aile içinde herkesin mutlu olacağı bir başarı ya da güzel bir haber verebilirsiniz. Sevdiklerinizle mutluluğunuzu paylaşabilirsiniz. Özellikle maddi anlamda önemli gelişmeler olabilir ve elinize fazladan para geçebilir.

 40. Ercan dikkaya dedi ki:

  Merhaba, rüyamda araçla denize gidiyoruz. Fakat deniz yolunda denizin taştığını gören şoför daha fazla gidemeyeceğini söyleyip geri döner. Ben araçtan inip denize doğru yürüyorken önüme birden bire şelale misali denizden taşan su almakta o yokuşu güçlükle arkada bide bisikletin direksiyonunu tutup bisikleti de çıkarıyorum. Çıktığımda ise akşam güneş batımı manzarasını görüp, muhteşem deyip mırıldanıyorum. Etrafa baktığımda tatil için gelip çadır kuranlar rezil olmuşlardı. Ve o rezillikleri ile uyuduklarını gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir size borcunu ödemeyen ya da verdiği sözü tutmayan birinden güzel haber gelebilir ve beklediğiniz para da yakında elinize geçebilir. Sıkıntı çektiğiniz bir konuda sevdiklerinizin de desteği ile refaha erişebilirsiniz.

 41. Esra dedi ki:

  Kıyameti gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Doğru yolda olmak ve yanlışlardan kaçınmak, manevi huzur ve mutluluk olarak yorumlanır.

 42. Hülya dedi ki:

  Merhaba, rüyamda çok temiz durgun bir denizi izlerken birden denizin yükselmesi ve üzerime doğru gelmesiyle kaçtığımı gördüm. Anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   İsteklerinize ulaşmak için beklediğinizden de daha büyük zorluklar ile karşılaşabilirsiniz. Beklenmeyen engeller de olabilir.

 43. zuhal dedi ki:

  Merhaba, dün gece rüyamda denize yakın bir yerde olan eski yazlığımızdan sabah uyanıp denize doğru baktığımda denizin yükseldiğini ve bizim evimize doğru geldiğini gördüm. Git gide dalgalar artıyordu. Hemen yolun karşısına yaptırdığımız yeni evimizde değil de daha yeni sattığımız eski evimizde olay geçmesinin bir manası var mı bilemiyorum. Ben sele kapılmadım ya da bir şey olmadı ama sular eve kadar ilerlemişti. Hatırladığım deniz dalgalarının bina boyuna geldiğiydi. Ne manaya geliyor acaba?

  1. admin dedi ki:

   Şu an maddi anlamda hayattan memnun olmamak, bazı isteklerin olması ve huzursuzluk olarak yorumlanır. Bazı endişeleriniz ya da içinden çıkamadığınız problemler olabilir. Her ne kadar karamsarlığa düşseniz de yakında istediğiniz maddi imkanlara sahip olmanız ve bu zor süreci aşmanız olasıdır.

 44. Serp dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda ailem ile birlikte Çanakkale’ye gidiyoruz. Dönmek istiyoruz, fakat deniz taşıyor. Tsunami gibi yola çıkıyoruz. Fakat yola kadar gelmişken geri dönüyoruz, gidemiyoruz. Sonra evde beklerken evlerin çatılarından deniz taşıyor. İnsanlar düşüyor ve ben de kurtarmaya çalışıyorum. Annemi, kızımı ve yeğenimi kurtarıyorum. Fakat abim ile yengemi bulamıyordum. Ağlıyorum o sırada uyanıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Aile içi yaşanılan sıkıntıların yakında çözülmesi, özellikle maddi zorluklar çeken bir aile üyesine destek olmak demektir. Sizden yardım isteyen bir aile ferdi olabilir.

 45. Yusuf dedi ki:

  Öncelikle merhaba dün gece biraz sarhoş oldum ve uyudum. Rüyada evimin sokağındaydım ve hiç kimse yok. Öğle vakti ses bile yok ve birden binaların çatılarından tonlarca su dökülmeye başladı. Aynı zamanda ev pencerelerinden de su geliyordu tonla. Korktum kıyamet koptuğunu düşündüm ve çok ağladım. Öleceğim zannettim ve 2.arka sokağımızda oturan bir arkadaşı gördüm. O da ağlıyordu ve sonra birden kesildi su gelmesi, mutlu oldum ve uyandım. Lütfen cevaplarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Kaygı ve kuruntulardan arınarak, sevdiklerinizle birlikte refaha erişmek olarak yorumlanır. Eğer bir süredir yaşanan huzursuzluk ya da ayrılık varsa, gelecek haberler ile birlikte bu son bulabilir, duygusal bir süreç olabilir.

 46. Yiğit dedi ki:

  Rüyamda Mekkedeydim bir iş için gitmiştim. Bizi deniz kenarında bir eve yerleştirmiştiler. Deniz baya yükseklere çıkıp iniyordu, çok şiddetli bir şekilde dalgalanıyordu.

  1. admin dedi ki:

   İş ya da başka bir sebep ile seyahat etmeniz gerekebilir. Öncesinde çok fazla endişeniz olacak ve hatta bu seyahate çıkmak istemeseniz de mecburi olabilir.

 47. Dilem dedi ki:

  Rüyamda okyanusta yüzüyordum bir arkadaşımla ve dalgalar yükselmeye başladı. Karada bir yere çıktık yüksek, ancak dalgaların boyu bizi aştı. Dalgalarla baş ederken boynumda bir kolye olduğunu ve onunla bu dalgaları dindirebileceğimi söyledi arkadaşım. Biraz geç oldu ama dindi dalgalar. Ardından okyanusta kardeşimin olduğunu öğrendim. Bir şey olup olmadığını etrafa sormaya ve onu aramaya çalışıyordum. Fakat sesimin çıkmadığını fark ettim.

  1. admin dedi ki:

   Bir dostunuzun yardımı ile kardeşiniz ya da aileden başka birinin sıkıntısını çözebilirsiniz. İş ya da maddi yönden bazı olanaklar ortaya çıkabilir. Hiç beklenmedik yerden zor gibi görünen bir fırsat da karşınıza çıkabilir.

 48. Melek dedi ki:

  Rüyamda yüzmek için birkaç kişiyle deniz kenarına geldim ve masmavi görünen denizde dalgalar artmaya başladı. En sonunda artık çantamı ve anahtarımı kaybettim dalgalar arasında. Arkadaşım anahtarımı ve çantamı bulup getirdi. Kaçmaya çalışıyoruz. Ancak dalgaların boyu çok yükseldi. Ama hızla gelmesi gerekirken gelmedi. Ben evin yoluna döndüm ve kum fırtınası vardı. Ama eve hemen geldim. Ev kendi evim değildi ama rüyamda bana ait bir evdi. İçeri girdim, biraz derme çatma ve karanlık bir evdi. Aslında kıyamet kopuyordu. Çok da korkuyordum. Biliyordum, çünkü bunun kıyamet olduğunu. Ailemi aradım, iyilerdi ve kıyamet koptuğundan haberleri yoktu. Ne anlama geliyor bu acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bazı endişe ve kuşkuların giderek artması, bu yüzden sürekli tedirgin olmak ve bir şeylerin ardın sıra ters gitmesi demektir. Bazı aksilikler yüzünden hayalleriniz yıkılmaya başlayabilir. Hayatınızda her şey güzelken, üst üste ters gitmeye başlayabilir ve bunları ailenizden gizlemeye çalışabilirsiniz.

 49. Hamide dedi ki:

  Rüyamda deniz taşıyordu. Ben de ağaçtan tutunuyordum ve sağlam ağaç arıyordum ama su gelmiyordu, onu bekliyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir endişe edilen bir şeyde çözüme erişmek, iş arayanların iş bulması ve bazı sıkıntıların geride kalması demektir. Hiç hesapta yokken karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir.

 50. Sabah dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda denizin yola doğru taştığını gördüm. Ancak tam kaçmak isterken denizin taşkınlığına kapıldım. O sırada sadece çocuklarım diye bağırarak rüyadan uyandım. Ne anlama geliyor, şimdiden teşekkür ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Size külfet olan birinden uzaklaşmak ya da zararı dokunan birinin hayatınızdan çıkması anlamına gelir. Bir süre yaşanacak problemlerden sonra refaha erişmeye delalettir.

   1. belcın dedi ki:

    Biz tanıdığım birbirleri onun çocukları ve yakın kuzenimle Berfin ile Deniz kenarında bir yere gidiyorduk oraya gitmeden öncede çok büyük dalgalar vardı fakat sonra dindi.Dinincede bizde deniz kenarına gittik ben tanıdıklarimın küçük çocuğuyla parka gittim onu parka götürdüm fakat bir baktım deniz büyük büyük dalgalar atmaya başladı Ben bunun tsunami başlangıcı olduğunu anladım ilk baş kendim kaçtım sonra çocuk vardı diyip onuda aldım.yakin kuzenim de tanidiklarimdan uzaklasmisti ben bir yandanda ona göz gezdiriyorum ona sesleniyorum bulunduğum yerin yakinlarinda arkadaşlarımı ve ailesini gördüm bir yandan da onlara beni bekleyin birlikte gidelim diye yalvarıyorum.sonra küçük bı kumsal tepecigini geçtim hala dalagalar devam ediyordu ve ben uyandım.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yeni bir iş için başka yere taşınmaya ve hayırlı kazanca yorumlanır.

     1. Mehmet alma dedi ki:

      köydeki evdeyiz halbuki orda hiç deniz bile yok neyse rüyaya geçeyim evdeyiz deniz gördüm taştı ve eve girdi doldu her yer bahçede doldu bizde yola kaçtık ya diyorum telefon evde kaldı gitti .bu kadar

DMCA.com Protection Status