Rüyada Doberman Görmek

Rüyada doberman görmek, mesleğinizde bilinir tanınır biri haline gelmeye yorumlanır Eğitim hayatı devam eden biri derslerinden yüksek notlar alabilir ve sınavlarınız güzel geçer. Büyük bir sınava girecek olanlar da iyi bir not alabilirler. Mesleğinizde kariyerinizde her şey güzel olur ve yönetici pozisyona gelinir. Bilir kişi olarak görülmeye başlayabilirsiniz. Sizden bir şeyler öğrenmek ve bilgi birikimlerinizden yararlanmak isteyenler olabilir.

Rüyada doberman köpek görmek, bir süredir uğraş verdiğiniz bir işte bir numara olmaya yorumlanır. Sanatsal faaliyetler ile uğraşan kişiler sanat işlerinde büyük hayran kitlelerine uğraşırlar. Şan ve şöhret sahibi olunur, daha çok insan sizi tanır, ününüz artar.

Rüyada Siyah Doberman Görmek

Bu rüya kaliteli işler ortaya koymaya yorumlanır. Yeni işleriniz de herkes tarafından beğenilir. İnsanların sizden beklentileri gittikçe yükselebilir. Kendi işini yapanlar ilse daha çok istihdam sağlayarak işlerini büyütebilirler.

Rüyada Kahverengi Doberman Görmek

Çok konuşulacak işler ile uğraşmaya yorumlanır. Kariyerinizde herkesin imreneceği özeneceği önemli işler alınabilir. Bazı rakipleriniz ve meslektaşlarınıza fark atabilir, yaratıcı faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Kariyerinizde en parlak gösterişli dönem yaşanır.

Rüyada Yavru Doberman Görmek

Bu rüya yeni emek verilmeye başlanan bir işten büyük övgüler alınacağına yorumlanır. Yeni başlanan plan projelerde önemli bir yere gelinir, doğru işlerde yer alınır. İşsiz olanlar ise işe girerek kariyerlerinde büyük bir ivme kazanabilirler.

Rüyada Doberman Saldırısı Görmek

Bu rüya size karşı ağır laflar söyleyen ve suçlamalarda bulunan birinin yaptıklarından dolayı pişman olacağına ve size hak vereceğine yorumlanır. Rüyada doberman köpek ısırması, haksızlıkların ortaya çıkmasına ve aklanmaya yorumlanır. Rüyada doberman köpek kovalaması, işlerinizin düzelmesine ve mücadelenizde başarılı olmaya yorumlanır.

Rüyada Doberman Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, tek başınıza güzel işler başarmaya ve önemli işlerde yer almaya yorumlanır. İşsiz olanlar da iyi bir yerden kariyerlerine devam ederler. Çalışan kişiler de önemli bir iş alabilirler, doğru çalışmalarda yer alınır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Gökçe dedi ki:

  Merhaba rüyamda arabama binmiştim. Sürme alıştırmayın yapıyordum birden birden arabanın kapısındaki camda bor doberman belirdi. Sebepsizce bağırıyordu biraz korktum. Sonra uyanmaya çalıştım. Uyandım zannettim hala rüyadaymısım yattığım yatağın ayak ucuna aynı köpek geldi ve bağırmaya başladı. Ben gene korktum sonra bismillah çektim köpek anında kaçıp gitti odadan sonra kalktım.

 2. Mehmet dedi ki:

  Merhaba gördüğüm rüya arabanın içinde oturuyordum bir anda birden fazla köpek camın yanında belirdi içinden bir tanesi kahverengi doberman yavrusu nerdeyse yanağıma kadar yaklaştı tam osırada camları kapattım sonra köpekler arabanın etrafındaydı gerisini hatırlamıyorum

 3. Yusuf dedi ki:

  Rüyamda kahverengi Doberman gördüm ve zinciri kırıp benim peşimden geliordu

 4. Gökhan dedi ki:

  Bir yerden geçiyordum kulakları kısa bir kaç doberman köpek gördüm saldırdılar bana ama bir türlü yakalayamadılar her arkama baktığımda ağzı bana çok yakın daha sonra bir tepenin yamacına vardık tam kurturtuldum derken biri geldi bana dedi ki bu köpekler normal sen şimdi bide buna bak dedi ve karşıdan biri geldi yanında da kahverengi bir doberman geldi iyi niyetle yaklaştı adam. Yanımdaki adamda daha önce düşmanımıymış ne adama saldıracağını işaret etti ardından bi boğuşma tuttu ben hiç bi şey yapmazken köpeğine işaret etti beni kovalaması için ben koştum. Bir sel suyun taprağı vadi şeklinde küçük uzun çukur üzerinden bir o tarafa bir bu tarafa atlayarak onu atlatmaya çalıştımama nafile birde baktım arkama köpek yok sonra yzaktan bir beyaz köpek farkettim bu benim köpeğim dedim kesin yardıma geldi gerçek hayatta böyle bir köpeğim yok neyse vardım yanına başı tamamen koparılmış başsız önünü görmediği için bir sağa bir sola gitmeye çalışıyor sonra doberman köpeği yine geldi umudum bitti derken yine koştum önümde bir otobüs çıktı bindim otobüse sonra uyandım

 5. BB dedi ki:

  Rüyamda doberman köpeğim vardı bana rehberlik ediyordu koruyordu. İnsan gibiydi bana yardımcı bi köpek

 6. Arzu aydın dedi ki:

  Eşim var bir bi kişi daha var ama onu tam çıkaramadım 3 kişiyiz bir yamaca çıkmak istiyoruz onlar çıkıyor ben kendimi bir türlü tutunduğum yerden yukarı alamıyorum sonra yan taraftan merdivenli bir yol var aşağıya inip ordan çıkmak istiyorum 2 tane donerman köpek müsade etmiyor

 7. Serdar dedi ki:

  Rüyamda beyaz dogo Arjantin cinsi büyük bir köpek bana saldırıyordu ben ona vuruyodum ama hiç köpeğe etki etmiyodu en son sol omzumun altından sırtımın ordan ısırdı beni bende uyandım .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi gücün artmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status