Rüyada Dolunay Görmek

Rüyada dolunay görmek, yarım kalan tüm işlerinizi tamamına erdirmeye ve verilen sözleri de tutmaya yorumlanır. Size çok emek harcayan ve inanan insanlar haklı çıkarlar. Verilen destekler sayesinde büyük başarılarınız olabilir. Ailesinden ve yakınlarından maddi manevi destek alanlar en iyi makam mevkiye erişirler. Bekar olup evlenemeyenler ise muradına ererler. İş hayatında bir türlü tutunamayanlar sonunda iyi bir işe girip kariyer sahibi olurlar. Şansınız talihiniz açık olur ve içinizde ukde bir şey kalmaz. Rüyada büyük parlak dolunay görmek, hem kendinize hem de sevdiklerinize karşı görevleri yerine getirmeye yorumlanır. Mesleğinizde şan şöhret sahibi olabilir, daha çok tanınabilirsiniz. Mesleğinizde en parlak sürece girilebilir.

Rüyada birden fazla dolunay görmek, birkaç yerden birden şansın açılmasına ve ömür boyu mutluluğa yorumlanır. Öfkeniz diner ve artık geleceğe dair kaygılarınız biter. Çifte mutluluk yaşanabilir, her şey gönlünüze göre olur. Kişi seçimlerinde çok mutlu olur ve pişmanlık yaşanmaz.

Rüyada Kırmızı Dolunay Görmek

Bu rüya ayrılıkların sona ermesine ve kimseye karşı bir öfke kin duymamaya yorumlanır. Sizden af dileyen birileri olabilir. Hasta olan biri için bu rüya şifa bulmaya, sağlığının kıymetini bilmeye yorumlanır.

Rüyada İki Tane Dolunay Görmek

İki yerden birden müjdeli haber alınmasına yorumlanır. Bekar olanlar kısmetleri açılır ve çifte talipleri çıkar. İşsiz olanlara da iki yerden birden iş teklifi gelebilir. Beklenmedik bir anda şansınız açılabilir ve yaşamak istediğiniz duyguları yaşayabilirsiniz.

Rüyada Dolunay Tutulması Görmek

Bu rüya bekar kızlar için evlilik teklifi almaya yorumlanır. Kişi sonunda evleneceği insanı bulur. Aşk hayatında hayallerinizi yaşayabilir, ruh ikizinizi bulabilirsiniz. Uzun zamandır yalnız olanlar aşık olurlar. Evli olanlar ise bebek sahibi olabilirler.

Rüyada Gündüz Dolunay Görmek

İnsanların size hayranlık duyacağına ve başkalarının gıpta edeceği imkanlara sahip olunmasına yorumlanır. Çevrenizdeki insanları hayrete düşürecek büyük bir fırsat elinize geçebilir. Toplum önünde saygınlık kazandıracak görev ve sorumluluklarınız olabilir.

Rüyada Dolunay ve Yakamoz Görmek

Birlikteliği olan birinin sonunda nikah masasına oturmasına yorumlanır. Beklenen bir yerden teklif gelir. Kişi hak ettiği sosyal imkanlara ve statüye erişir. Maddi olarak da refaha erişilir, rahat geçim olur. Yurt dışına çıkma planlarınız gerçekleşebilir.

Rüyada Dolunay Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, büyük bir zafer ve mutluluğun habercisidir. Çok başarılı olabilir ve kendiniz herkese ispat edebilirsiniz. Yarım hiçbir işiniz kalmaz ve başarılarınız ile insanlar sizi tanırlar. Özgüveninizi yükselten olaylar da olabilir ve övgü dolu sözler gelebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status