Rüyada Domuz Görmek

Rüyada domuz görmek, maddi olarak sizi zor durumda bırakan ve zarara uğratan her kim varsa kendi aynı duruma düşeceğine yorumlanır. Size ve ailenize yaşatmış oldukları zorlukları bu kişi bir bir kendi yaşar. Malınıza mülkünüze zarar veren veya dolandıran kimseler şimdi kendileri muhtaç duruma düşerler. Maddi kayıplarınız geri gelir. Maddi zararınızı kısa sürede telafi edebilirsiniz. Rüyada domuz yavrusu görmek, biriyle ortak iş yapmaktan vazgeçmeye de yorumlanır. Size güven vermeyen insanlar ile ticari hayatta alışveriş yapmakta vazgeçilebilir. Arkadaşınız  da olsa bazı insanlar ile aranızda para mevzuları girmesi ilişkinize zarar verebilir.

Rüyada yaban domuzu görmek, mücadelenizden galip ayrılmaya yorumlanır. Her kim ile maddi manevi mücadele veriyor iseniz o kişiye karşı üstünlük sağlanır. Sizi aşağılamak ezmek isteyen insanlar emellerine ulaşamazlar. İş hayatında da adil olmayan rakipleriniz zarara bozguna uğrarlar. Rüyada domuz sürüsü görmek, çok fazla rakip ve düşman ile uğraşmak zorunda kalacağınıza yorumlanır. Aranızın açık olduğu biri ile uğraşırken o kişinin çevresi ile de uğraşmak zorunda kalınabilir.

Rüyada Domuz Öldürmek

Bu rüya maddi kayıpların geri gelmesine ve davası olanların davalarında hayırlı sonuç almaya yorumlanır. Eğer büyük bir tazminat veya nafaka ekleniyorsa verilir. Mahkemeden iyi sonuçlar gelir. Hakkınız olan para pul başkasının cebine girmez. Rüyada domuz kesmek, ortaklıkların bozulacağına yorumlanır. Artık kendi başınıza hedeflerinizde ilerlemeniz gerekebilir.

Rüyada Domuz Kovalaması

Bir süredir sizinle uğraşan ve moralinizi bozan insanlardan uzak durmaya çalışacağına yorumlanır. Sürekli sizi üzen, negatif şeyler söyleyen veya uğraşan kişileri hayatınızdan uzak tutmak zor olabilir. Size iyi gelmeyen kişileri çevrenizden uzak tutmaya çalışsanız da zor olabilir. Rüyada domuz saldırısına uğramak, dedikoduya maruz kalmaya yorumlanır. Hakkınızda bazı söylentiler çıkaran kişiler olabilir.

Rüyada Domuz Eti Yemek

Yapılan yatırımların kar getirmesine ve işinize de verdiğiniz emeklerin karşılığını görmeye yorumlanır. Her kim işinizi bozmaya haram karıştırmaya çalışsa da başarılı olamaz. Rüyada domuz eti yediğini görmek, bazı yorumcular tarafından da borçlarınızdan kurtulmaya ve kimseye borçlu kalmamaya yorumlanır.

Rüyada Domuz Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, haram ve yasak şeylerden uzak durmaya, rızkınızda paranızda gözü olan kişiler uzak tutmaya yorumlanır. Maddi olarak size külfet olmaya çalışan insanlar olabilir. Şu günlerde parasal sebeplerden bazı insanlar ile aranız açılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Yasmin dedi ki:

  Rüyamda 2 kız kardeş kaciyor evden onlar kacarkende onlara eslik eden bir oğlan var. Sonra o kizlardan biri ben oluyorum ata biniyoruz oglanla at kahverengi gidiyoruz sonra ayriliyoruz pesimizde bir adam var o esnada ben yolumu kaybediyorum.onume hep kafasi kesilmiş domuz görüyorum noluyor burda deyip kaciyorum ata binip tek gidiyorum sonra oglani buluyorum beraber biniyoruz yesilliklere dogru gidiyoruz . Sonra baska bir ruyaya geciyorum onda ise ben barbunya yemegi yapmisim ortaya koymusum bir sürü cocuk var icinden esmer olan yemegi calmis diyorum hani yapacaginizi biliyordum ama genede insanlik bende kalsin diye koydum diyorum sonra cocuklarin hocasi ne var hanimefendi yesinler diyor sonra rahmetli dedem geliyor onlara kiziyor. Sonra baska bir ruya görüyorum bir ev var o evde oyun var aslinda oynamak istemiyorum ama mecburum o oyunda eski arkadaslarimda var grup oluyoruz bir bebek var o bebegi alan oyunu kazaniyor. Sonra oyunu ben kazanıyor um. Sonra babam geliyor diyor ki kizim aslinda bu ev cinli diyor. Sonra ben bu oyunu oynarken hep korku icindeyim ama sonra baska biruyaya geciyor araba kullanıyor um herkes kaza yapıyor ben yapmıyor um . Dikkatli kullanıyor um. Anlamini açiklarsaniz çok sevinirim şimdiden allah razi olsun

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birine karşı yapılan haksızlığı fark etmek, bazı insanlarla araya mesafe koymaya yorumlanır.

 2. hakan dedi ki:

  Merhaba.Rüyamda birçok iri pembe domuz gördüm.Bunlar yük treninin içinde birbirlerine iple bağlanmıştı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin pişman olmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status