Rüyada Dövme Yaptırmak

Rüyada dövme yaptırdığını görmek, yaşadığınız biri ayrılığı bir türlü unutamıyor iseniz karşınıza o kişiyi unutturacak birinin çıkmasına yorumlanır. Sevgilisinden veya eşinden ayrılan kişiler ilk görüşte aşık olacakları biri ile tanışırlar. Hayatınıza girecek olan kişi ile birlikte yeni tertemiz bir sayfa açabilirsiniz. Rüyada başkasının dövme yaptırması, karamsarlıktan vazgeçip takıntılı kalmaktan kurtulmaya yorumlanır. Hayatınıza yepyeni parlak bir sayfa açabilirsiniz. Uzun zamandır üzüldüğünüz bir konuda hayırlı gelişmeler olur. Sizi üzen kişi hatasını telafi eder, aradaki sorunlar biter. Rüyada dövmesi olduğunu görmek, yeni bir sayfa açmak ve geçmişe karşı pişmanlık üzüntülerin sona ermesine yorumlanır. Edindiğiniz iyi ve kötü tecrübelerin ardından her şey yoluna girer.

Rüyada dövme yaptırmayı düşünmek, yeni bir ilişkiye henüz hazır olamayan biri için yakında hazır olmaya yorumlanır. Bir süredir reddettiğiniz biri ile görüşmeye başlayabilirsiniz. İki kişi arasında kalanlar da doğru kişiyi seçerler. Hoşlandığınız her kim varsa duygularınıza karşılık bulur. Rüyada vücudunun herhangi bir yerine dövme yaptırdığını görmek, bir şeyleri başaramama kaygısından kurtulmaya yorumlanır. Kendinize güveniniz artabilir. Rüyada eski sevgilinin dövme yaptırması, hala aklında olduğunuza ve sizi özlediğine yorumlanır.

Rüyada Dövme Yaptırmaktan Vazgeçmek

Kariyer planlarınızda değişiklik olacağına yorumlanır. İş hayatında daha önce deneyim sahibi olmadığınız işler ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. İş değişikliği de yapılabilir. Rüyada dövme yaptırmaktan korkmak,yeni sorumluluk almaktan çekinmeye yorumlanır. Bazı zor işleri de bir süre erteleyebilirsiniz.

Rüyada Geçici Dövme Yaptırmak

Aşk hayatında sürpriz gelişmeler olacağına ve sevdiğiniz kişi ile mutlu olmaya yorumlanır. Yalnız olan kişiler yakında tanışacakları kişi ile kısa sürede ilişkiye başlayabilirler. Daha önce tanımadığınız ilk defa göreceğiniz biri kalbinizi çalabilir.

Rüyada Dövme Yaptırmak ve Pişman Olmak

Birine söylenen sözlerden dolayı çok pişman olup üzülmek demektir. Kırdığınız biri varsa onun gönlünü alabilirsiniz. Karşılıklı bir tartışma anlaşmazlık olduysa sizin öfkeniz daha önce geçer ve ilk adımı siz atabilirsiniz.

Rüyada Eline Dövme Yaptırmak

Bir zamanlar kafanıza koyduğunuz ve bunu başarmalıyım herkes görmeli dediğiniz bir şeyi başarmaya yorumlanır. Aklınıza koyup inat ettiğiniz bir şey varsa yakında gerçekleşir. Rüyada koluna dövme yaptırmak, doğru ararlar almaya ve ileriye dönük daha sağlam sağlıklı planlar yapmaya yorumlanır. Rüyada başkasının kolunda dövme görmek, başka birine destek olmak ve o kişinin sizi rol model görmesine yorumlanır.

Rüyada Sırtında Dövme Yaptırmak

Sizi endişelendiren bir konuda hayırlı gelişmeler yaşanacağına yorumlanır. İşsiz olup da bir türlü iş bulamayanlar düzenli bir gelirleri olacak işe girebilirler. Kariyeriniz için en doğru kararı verebilirsiniz ve yatırımlarınız boşa gitmez.

Rüyada Bacağa Dövme Yaptırmak

Rüyada bacağına dövme yaptırmak, bir türlü görüşemediğiniz birini ziyarete gitmeye yorumlanır. İşleriniz veya başka sebepler ile uzun süredir görmek istediğiniz ama gidemediğiniz birini yakında görebilirsiniz. Rüyada ayağına dövme yaptırmak, yeni bir yere taşınmaya yorumlanır. İşiniz veya eğitim hayatınız vesilesi ile farklı bir yere yerleşilebilir.

Rüyada Göğsüne Dövme Yaptırmak

Birbirinize zamanında çok yakın olduğunuz biri ile barışmaya yorumlanır. Sürekli küs olduğunuz biri ile tekrar barışma sağlanır. Aranızdaki buzlar erir ve yeniden görüşülür. Sizi özleyen biri de barışmak için haber gönderebilir.

Rüyada Dövme Yaptırmamak

Her türlü kötülükten uzak durmaya ve sizi üzmek isteyen kandırmaya çalışan kişilerin emellerine ulaşamamasına yorumlanır. Sizi kandırmak isteyen biri ikna edemez. Herkesin eleştirdiği bir karardan da vazgeçilebilir.

Rüyada Dövme Yaptırmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizinle ilgili dedikodu yapan ve hakkınızda kötü düşüncelere ön yargıya sahip olan birilerine yorumlanır. Size karşı hal hareketlerinden dolayı bazı insanlar ile aranız açılabilir. Yadırgayan ve eleştiren insanlar olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Tülin ohri dedi ki:

  Rutamda oglum gozumun kenarina birgöz bırde balık dövmesı yaptı oglum çok büyük oldu sılelım dedım balık silindi goz kaldıyorumlarsanız sevınırım saygılar

 2. Ayşe dedi ki:

  Bir erkek arkadaşım rüyasında önce ona pizza getirdiğimi görmüş pizzaya alerjisi var ve pizzayı görünce kusmuş ,daha sonra beni saçlarımı tararken görmüş,bileğimde bir iz varmış onu çıkarmaya çalışıyormuşum ama çıkmıyormuş o gelmiş elimi tutup o dokunmuş o işarete ve o işaret silinmiş ben derin bir nefes alıp sakinleşmişim ellerim de sıcakmış bu neye işarettir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aşk hayatında sürpriz bir gelişme yaşanmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status