Rüyada Düdüklü Tencere Görmek

Rüyada düdüklü tencere görmek, sizi dolduruşa getirmeye kalkan bazı insanlar yüzünden aile içerisinde büyük bir huzursuzluk çıkmasına yorumlanır. Evli olanlar için eşleri ile aralarını açmaya kalkan biri olabilir. Sizden aldığı lafı eşinize taşıyan birine karşı da dikkatli olun. Aranızı açacak laflar söyleyip eşinizle kavga etmenize sebep olabilir. Bekar olanlar da aile fertleri ile anlaşmazlığa düşebilirler. Evlenmek üzere olan kişiler aileler arasında kalması olasıdır. İki tarafın da ailesi naz yapabilir ve siz arada kalabilirsiniz. Orta noktada buluşmak zor olabilir ve önünüze daha fazla engel koyup sabrınızı taşırabilirler.

Rüyada düdüklü tencere kapağı görmek, dedikoducu insanlarla uğraşmak ve fesat kişilerin varlığına işaret eder. Sizin iyi olarak söylediğiniz bir şeyi bile yanlış anlayabilirler. Siz ne kadar alttan alsanız da sabrınızı taşıran kişiler olabilir.

Rüyada Boş Düdüklü Tencere Görmek

Sabrınızı taşıran insanlar yüzünden söylenecek sözlerden dolayı çok pişman olmaya yorumlanır. İşin aslını astarını öğrenmeden birine tepki vermeyin. Çünkü size yanlış bilgiler vererek dolduruşa getiren insanlar olabilir. Önce işin aslını öğrenmeniz ilişkinize zarar vermenizi önleyebilir.

Rüyada Yeni Düdüklü Tencere Görmek

Çok iyi geçindiğiniz biri ile aranızda yeni başlayan sorunlara yorumlanır. Zamanında anlaşıp dertleştiğiniz biri kalbinizi kırabilir, bazı huyları gözünüze batmaya başlayabilir. Rüyada yeni alınmış düdüklü tencere görmek, bekar olanlar için evlilik sürecine girmek ve çeyiz hazırlığına başlamak demektir. Evli olanlar da yakınlarının düğün telaşına yardım edebilirler.

Rüyada Eski Düdüklü Tencere Görmek

Zamanında yaşanan sorunların yeniden gündeme gelmesine ve sürekli bunları eşeleyen birine yorumlanır. Eskiden kapanan defterler tekrar açılabilir. Miras anlaşmazlıkları varsa yine mal mülk paylaşımına dair anlaşmazlık olabilir.

Rüyada Düdüklü Tencerenin Patlaması

Ev içerisinde huzur kaçıran birine ve tartışmaya yorumlanır. Sabrınızı taşıran olaylar olabilir ve bazı insanlara karşı sabır etmekte güçlük çekebilirsiniz. Bir süredir sizinle uğraşan kişiler varsa da hatalarını yüzlerine vurmanız gerekebilir.

Rüyada Düdüklü Tencere Kaybetmek

Evinizde masraf çıkmasına ve ev ekonomisinin sarsılmasına yorumlanır. Evde tadilat ya da eşya yenileme gibi çeşitli sebepler ile daha çok harcama yapabilirsiniz. Yeni bir eve taşınma masraf da çıkabilir.

Rüyada Düdüklü Tencerede Kuru Fasulye Pişirmek

Hakkınızın hiç kimsede kalmayacağına ve gelirinizin her geçen gün artacağına yorumlanır. Bir yerden uzun süredir toplu para bekleyen kişiler yakında paralarını alırlar. Sizin hakkınız kimse göz koyamaz ve evinizin bereketi artar.

Rüyada Düdüklü Tencere Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, ara bozucu insanlara işaret eder. Aile içinde huzursuzluk çıkaran bir insan olabilir. Bu kişi maddi ya da manevi yönden sizin ailenize zarara verebilir. Başka birinin borcunu ödeyebilir, başkası yüzünden zor durumda kalabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ayşe dedi ki:

  merhaba rüyamda düdüklü tenceremin sapının kırıldığını görüyorum kıran kişi gelinimiz oluyor ama kendisini kırdığını söylemiyor Işık açık

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yüklü kazanca yorumlanır.

 2. Tugce dedi ki:

  Rüyamda evdeyiz kardesmle ocağa düdüklü tencereyle yemek koyuyoruz fakat koyarken düdüğünü kaldirmahı unutuyoruz sonra aklıma gelnce korkuyoruz napcagmzi şaşiriyoruz tencerenin altını kapatiyorım sonra ilk kapağın altından ateş çıkıyor sonra düdüklü tencere patlıyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde kalabalık misafir ağırlamak, berekete yorumlanır.

 3. Hülya dedi ki:

  Rüyamda evde düdüklü tencere patlama üzereyken alıp camdan dışarıya atıyorum. Tencere dışarıda patlıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ev içi gerginliklerin bitmesine yorumlanır.

  2. Gulsen dedi ki:

   Ahırda küçük tüpün üstünde düdüklü tencerede tavuk vardı babam tüpü açınca patlama yapıyor annemde diyorki aman patlarsa patlasın diyor yeni tencere alırız diyor bu rüyanın yorumunu istiyorum

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yeni görevler üstlenmek, işlerin artmasına yorumlanır.

 4. Sinem dedi ki:

  Rüyamda mutfağimda yerlere ve duvarlara yayılmış hiç Zarar vermeyen çekirge sürüsü görüyorum nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir dost çevresine girmeye yorumlanır.

 5. İnci dedi ki:

  Merhaba, rüyamda arkadaşımla bizim evdeyiz, mutfakta düdüklü tencerede yemek pişiyor, gidip sopayla kapağına dokunuyorum, ses çıkıyor, eyvah patlayacak diyorum, ocağı kapatmak istiyorum ama patlayacak diye korkuyorum, arkadaşımla dışarı çıkıyoruz.. Yorum için teşekkürler..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde kalabalık bir yemek vermeye yorumlanır.

   1. Canan dedi ki:

    Merhaba, rüyamda ocakta yemek pişerken düdüklü tencerenin patladığını görüyorum ve patlamasıyla bulunduğumuz evde dahil olmak üzere yandaki binaya da birçok daireye zarar veriyor. Ben çok korkuyorum aklımdan bu kadar zararı nasıl karşılarız diye geçiyor. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya evinizde yüklü bir masraf çıkmasına yorumlanır.

 6. Pınar dedi ki:

  Merhaba ruyada ünlü birinin evine gidiyorum mutfaktan başka bir odaya geçerken ocakta hararetli ateşte düdüklü tencere görüyorum ve şimdi batlayacak gibi diyorum dememle patlıyor ve diyorumki ilk defa düdüklü tencerenin patladığını gördüğümü söylüyorum gördüğüm ünlü yasemin adinla ünlü bir tiyatrocu şovmen

  1. admin dedi ki:

   İdeallerine ulaşarak takdir kazanmak ve mesleğinde tanınmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status