Rüyada Düdüklü Tencere Görmek

Rüyada düdüklü tencere görmek, sizi dolduruşa getirmeye kalkan bazı insanlar yüzünden aile içerisinde büyük bir huzursuzluk çıkmasına yorumlanır. Evli olanlar için eşleri ile aralarını açmaya kalkan biri olabilir. Sizden aldığı lafı eşinize taşıyan birine karşı da dikkatli olun. Aranızı açacak laflar söyleyip eşinizle kavga etmenize sebep olabilir. Bekar olanlar da aile fertleri ile anlaşmazlığa düşebilirler. Evlenmek üzere olan kişiler aileler arasında kalması olasıdır. İki tarafın da ailesi naz yapabilir ve siz arada kalabilirsiniz. Orta noktada buluşmak zor olabilir ve önünüze daha fazla engel koyup sabrınızı taşırabilirler.

Rüyada düdüklü tencere kapağı görmek, dedikoducu insanlarla uğraşmak ve fesat kişilerin varlığına işaret eder. Sizin iyi olarak söylediğiniz bir şeyi bile yanlış anlayabilirler. Siz ne kadar alttan alsanız da sabrınızı taşıran kişiler olabilir.

Rüyada Boş Düdüklü Tencere Görmek

Sabrınızı taşıran insanlar yüzünden söylenecek sözlerden dolayı çok pişman olmaya yorumlanır. İşin aslını astarını öğrenmeden birine tepki vermeyin. Çünkü size yanlış bilgiler vererek dolduruşa getiren insanlar olabilir. Önce işin aslını öğrenmeniz ilişkinize zarar vermenizi önleyebilir.

Rüyada Yeni Düdüklü Tencere Görmek

Çok iyi geçindiğiniz biri ile aranızda yeni başlayan sorunlara yorumlanır. Zamanında anlaşıp dertleştiğiniz biri kalbinizi kırabilir, bazı huyları gözünüze batmaya başlayabilir. Rüyada yeni alınmış düdüklü tencere görmek, bekar olanlar için evlilik sürecine girmek ve çeyiz hazırlığına başlamak demektir. Evli olanlar da yakınlarının düğün telaşına yardım edebilirler.

Rüyada Eski Düdüklü Tencere Görmek

Zamanında yaşanan sorunların yeniden gündeme gelmesine ve sürekli bunları eşeleyen birine yorumlanır. Eskiden kapanan defterler tekrar açılabilir. Miras anlaşmazlıkları varsa yine mal mülk paylaşımına dair anlaşmazlık olabilir.

Rüyada Düdüklü Tencerenin Patlaması

Ev içerisinde huzur kaçıran birine ve tartışmaya yorumlanır. Sabrınızı taşıran olaylar olabilir ve bazı insanlara karşı sabır etmekte güçlük çekebilirsiniz. Bir süredir sizinle uğraşan kişiler varsa da hatalarını yüzlerine vurmanız gerekebilir.

Rüyada Düdüklü Tencere Kaybetmek

Evinizde masraf çıkmasına ve ev ekonomisinin sarsılmasına yorumlanır. Evde tadilat ya da eşya yenileme gibi çeşitli sebepler ile daha çok harcama yapabilirsiniz. Yeni bir eve taşınma masraf da çıkabilir.

Rüyada Düdüklü Tencerede Kuru Fasulye Pişirmek

Hakkınızın hiç kimsede kalmayacağına ve gelirinizin her geçen gün artacağına yorumlanır. Bir yerden uzun süredir toplu para bekleyen kişiler yakında paralarını alırlar. Sizin hakkınız kimse göz koyamaz ve evinizin bereketi artar.

Rüyada Düdüklü Tencere Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, ara bozucu insanlara işaret eder. Aile içinde huzursuzluk çıkaran bir insan olabilir. Bu kişi maddi ya da manevi yönden sizin ailenize zarara verebilir. Başka birinin borcunu ödeyebilir, başkası yüzünden zor durumda kalabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

16 Yorum

 1. Ayşe
  • admin
 2. Tugce
  • admin
 3. Hülya
  • admin
  • Gulsen
   • admin
 4. Sinem
  • admin
 5. İnci
  • admin
   • Canan
    • admin
 6. Pınar
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status