Rüyada El Sallamak

Rüyada el sallanması görmek, sevdiğiniz bir insana yakında veda etmek zorunda kalacağınıza yorumlanır. Bu kişi bir dostunuz ya da sevgiliniz olabilir. Bir süre sizden uzak kalması gerekecek. Ancak bu ilişkinizde ayrılık değil, hayırlı bir olay için gitmesi gerekebilir. Aslında ondan ayrı kalmanız bir süre kendi başınıza kalmanıza ve kendinize zaman ayırmanıza yardımcı olacak. Özellikle ev hayatında bazı sorumlulukları tek başına yüklenmek ve kendiniz kararlar almanız hoşunuza gidebilir. Sevdikleriniz için kısa süreliğine yaşayacağınız ayrılıklar hem sizler hem de onlar için fazlası ile hayırlı olacaktır. Ama ne sevdiğiniz insanın ne de sizin gözü arkada kalmayacak.

Rüyada El Sallayan Birini Görmek

Rüyada birinin size el salladığını görürseniz, yakında sevdiklerinizden uzak kalacağınıza ve bir süre farklı bir ortamda yaşayacağınıza yorumlanır. Sizi seven dostlarınız veya ailenizden uzak kalmak size iyi gelecek. Bu süreçte bazı planlarınız için önemli adımlar atabilirsiniz. Bazı yeniliklere açık olmalısınız. Özel hayatınızı olumsuz etkileyecek, ama sizi mutlu eden gelişmeler de olabilir. Özellikle çalışma ortamınız değişerek daha iyi bir iş ortamına sahip olabilirsiniz. Ya da iş seyahatleriniz artabilir. Ama sevdiklerinizden uzak kalmak onları mutsuz edebilir.

Rüyada El Sallandığını Görmek

Sizi çok özleyen ve bir an önce hasret gidermek isteyen insanı simgeler. Bu kişi sürekli sizi anıyor ve yanınızda olmak için gün sayıyor olabilir. Özellikle sevdiği insan ile uzakta yaşayan kişiler bir araya gelmek için yeni planlar yapabilirler.

Rüyada El Sallayarak Gitmek

Uzak bir yerde yaşamak anlamına gelir. Eğitim ya da iş sebebi ile başka bir şehirde ya da ülkede yaşamanız gerekebilir. Ya da evleneceğiniz insanın yaşadığı yerde yaşamaya başlayabilirsiniz. Artık aileniz ile aynı evde kalmak yerine kendi düzeninizi kuracaksınız. Kendi ev sorumluluklarınız olacak ve aileniz de durumdan mutlu olacak. Sizin kendi düzeninizi kurmanızda onlar çok yardımcı olacaklar.

Rüyada Sevgiliye El Sallamak

Rüyada sevdiğine el sallamak, sevdiğiniz insan ile aranıza kara kedi girmesi ve aranızı açması anlamına gelir. Sırf sevdiğiniz insana kızdığınız için bir süreliğine seyahate çıkabilir, ondan uzaklaşabilirsiniz. Bu sürpriz seyahat ile ondan kısa süreli ayrılık yaşamanız ve ilişkinizi gözden geçirmeniz söz konusu olacak. Aynı şekilde eski aşk defterlerini de kapatacaksınız ve geçmişte hayatınızda olan insanlar artık size ulaşamayacaklar. Yeni bir aşka yelken açmanız, giden sevgilinin ardından yenisini bulmak gibi sürpriz gelişmeler de olabilir.

Rüyada Uzaktan El Sallamak

Uzun süredir hasret kaldığınız insanlarla tekrar görüşmek ve özlem gidermek anlamına gelir. Bir süredir ayrı kaldığınız insanlar ile buluşabilirsiniz. Özellikle sevdiklerinizden ayrı yaşıyorsanız, size sürpriz yapabilirler.

Rüyada Erkeğin El Sallaması

Rüyada bir erkeğin el salladığını görmek, çok hayırlı bir haber almak anlamına gelir. Bu gelecek haber sonrasında hayatınızda bazı şeyler değişebilir. Örneğin bekar olanlara talip çıkabilir. Ya da iş arayan kişiler için bir iş fırsatı haberi gelebilir.

Rüyada Camdan El Sallamak

Eğer rüyanızda tanıdığınız bir insana camdan el sallayarak selam verirseniz, bu kişiden gelecek yardıma yorumlanır. Bu insan size bir konuda haber gönderebilir. Eğer camdan el salladığınız insanı tanımıyorsanız, birinden görülecek kötülük anlamına gelir. Biri size camdan el sallıyorsa, bu sefer de fesat ve kötülüğünüzü isteyen insanların size yaklaşamaması, ancak korku salması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birine El Sallamak

Rüyada ölüye el salladığını görmek, tembellik yapmak ve elindekilerin değerini bilememek anlamına gelir. Sevdiklerinizin kıymetini bilmeli, hatırlarını sormalı ve onlara yaklaşımınız daha iyi olmalı. İnsanlara kırıcı davrandıkça sizden uzaklaşabilirler ve yalnız kalabilirsiniz.

Rüyada Bay Bay Yapmak

Rüyada bay bay etmek, kısa süreli yolculuğa çıkmak demektir. Bu yolculuk bir anda planlanacak ve kendinizi yollarda bulacaksınız. Sevdikleriniz size sürpriz bir gezi organizasyonu yapabilirler. Ya da bir süredir ertelediğiniz tatil için fırsatınız olabilir.

Rüyada Ölünün El Sallaması Görmek

Rüyada ölü birinin size el salladığını görürseniz, sizden hayır duası bekleyen var demektir. Manevi yönden kendinizi şu günlerde eksik hissediyor, dini görevlerinizi eksik yerine getiriyor olabilirsiniz. Ancak iç huzurunuz için maneviyatınızın kuvvetlenmesi gerektiğini anlayacaksınız. Rüyada ölmüş birinin el sallaması, haram mal veya para kazanmak, gıybet yapmak gibi kötü şeylerden kaçınmak şeklinde de uyarıdır.

Rüyada Uçağa El Sallamak

Uçakla seyahat etmek şeklinde yorumlanır. Çok uzak bir yere seyahat edebilir ve artık orada yaşamak isteyebilirsiniz. Hayatınızda radikal kararlar alarak, geleceğiniz için büyük adımlar atacaksınız. Kendinize olan güveniniz daha da artacak ve herkes sizi çok cesur bulacak.

Rüyada El Sallamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sevindirici haberler almak ve sevdikleriniz ile kavuşmak, onlarla özlem gidermek şeklinde yorumlanır. Aile içerisinde büyükleriniz sizin hal hatır sormanızı ve onları ziyaret etmenizi bekliyor olabilirler. Hayatınızda çok güzel yenilikler olacak. Yepyeni başlangıçlar yapabilir, artık hayallerinizin peşinde koşmak için kolları sıvayabilirsiniz. Yeni başlangıçlar sizi mutlu edecek ve pişman olmayacaksınız.

22 Yorum

 1. Ethan
 2. Solomon
 3. Şirin
  • admin
 4. Adminnnnn
 5. Admin
  • admin
 6. Sedef
  • admin
 7. Nur
  • admin
 8. Arda
  • admin
 9. Khadija
  • admin
 10. Semra
  • admin
 11. Nevin
  • admin
 12. Leyle
  • admin
   • Vendetta

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status