Rüyada El Sallamak

Rüyada el sallanması görmek, sevdiğiniz bir insana yakında veda etmek zorunda kalacağınıza yorumlanır. Bu kişi bir dostunuz ya da sevgiliniz olabilir. Bir süre sizden uzak kalması gerekecek. Ancak bu ilişkinizde ayrılık değil, hayırlı bir olay için gitmesi gerekebilir. Aslında ondan ayrı kalmanız bir süre kendi başınıza kalmanıza ve kendinize zaman ayırmanıza yardımcı olacak. Özellikle ev hayatında bazı sorumlulukları tek başına yüklenmek ve kendiniz kararlar almanız hoşunuza gidebilir. Sevdikleriniz için kısa süreliğine yaşayacağınız ayrılıklar hem sizler hem de onlar için fazlası ile hayırlı olacaktır. Ama ne sevdiğiniz insanın ne de sizin gözü arkada kalmayacak.

Rüyada El Sallayan Birini Görmek

Rüyada birinin size el salladığını görürseniz, yakında sevdiklerinizden uzak kalacağınıza ve bir süre farklı bir ortamda yaşayacağınıza yorumlanır. Sizi seven dostlarınız veya ailenizden uzak kalmak size iyi gelecek. Bu süreçte bazı planlarınız için önemli adımlar atabilirsiniz. Bazı yeniliklere açık olmalısınız. Özel hayatınızı olumsuz etkileyecek, ama sizi mutlu eden gelişmeler de olabilir. Özellikle çalışma ortamınız değişerek daha iyi bir iş ortamına sahip olabilirsiniz. Ya da iş seyahatleriniz artabilir. Ama sevdiklerinizden uzak kalmak onları mutsuz edebilir.

Rüyada El Sallandığını Görmek

Sizi çok özleyen ve bir an önce hasret gidermek isteyen insanı simgeler. Bu kişi sürekli sizi anıyor ve yanınızda olmak için gün sayıyor olabilir. Özellikle sevdiği insan ile uzakta yaşayan kişiler bir araya gelmek için yeni planlar yapabilirler.

Rüyada El Sallayarak Gitmek

Uzak bir yerde yaşamak anlamına gelir. Eğitim ya da iş sebebi ile başka bir şehirde ya da ülkede yaşamanız gerekebilir. Ya da evleneceğiniz insanın yaşadığı yerde yaşamaya başlayabilirsiniz. Artık aileniz ile aynı evde kalmak yerine kendi düzeninizi kuracaksınız. Kendi ev sorumluluklarınız olacak ve aileniz de durumdan mutlu olacak. Sizin kendi düzeninizi kurmanızda onlar çok yardımcı olacaklar.

Rüyada Sevgiliye El Sallamak

Rüyada sevdiğine el sallamak, sevdiğiniz insan ile aranıza kara kedi girmesi ve aranızı açması anlamına gelir. Sırf sevdiğiniz insana kızdığınız için bir süreliğine seyahate çıkabilir, ondan uzaklaşabilirsiniz. Bu sürpriz seyahat ile ondan kısa süreli ayrılık yaşamanız ve ilişkinizi gözden geçirmeniz söz konusu olacak. Aynı şekilde eski aşk defterlerini de kapatacaksınız ve geçmişte hayatınızda olan insanlar artık size ulaşamayacaklar. Yeni bir aşka yelken açmanız, giden sevgilinin ardından yenisini bulmak gibi sürpriz gelişmeler de olabilir.

Rüyada Uzaktan El Sallamak

Uzun süredir hasret kaldığınız insanlarla tekrar görüşmek ve özlem gidermek anlamına gelir. Bir süredir ayrı kaldığınız insanlar ile buluşabilirsiniz. Özellikle sevdiklerinizden ayrı yaşıyorsanız, size sürpriz yapabilirler.

Rüyada Erkeğin El Sallaması

Rüyada bir erkeğin el salladığını görmek, çok hayırlı bir haber almak anlamına gelir. Bu gelecek haber sonrasında hayatınızda bazı şeyler değişebilir. Örneğin bekar olanlara talip çıkabilir. Ya da iş arayan kişiler için bir iş fırsatı haberi gelebilir.

Rüyada Camdan El Sallamak

Eğer rüyanızda tanıdığınız bir insana camdan el sallayarak selam verirseniz, bu kişiden gelecek yardıma yorumlanır. Bu insan size bir konuda haber gönderebilir. Eğer camdan el salladığınız insanı tanımıyorsanız, birinden görülecek kötülük anlamına gelir. Biri size camdan el sallıyorsa, bu sefer de fesat ve kötülüğünüzü isteyen insanların size yaklaşamaması, ancak korku salması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birine El Sallamak

Rüyada ölüye el salladığını görmek, tembellik yapmak ve elindekilerin değerini bilememek anlamına gelir. Sevdiklerinizin kıymetini bilmeli, hatırlarını sormalı ve onlara yaklaşımınız daha iyi olmalı. İnsanlara kırıcı davrandıkça sizden uzaklaşabilirler ve yalnız kalabilirsiniz.

Rüyada Bay Bay Yapmak

Rüyada bay bay etmek, kısa süreli yolculuğa çıkmak demektir. Bu yolculuk bir anda planlanacak ve kendinizi yollarda bulacaksınız. Sevdikleriniz size sürpriz bir gezi organizasyonu yapabilirler. Ya da bir süredir ertelediğiniz tatil için fırsatınız olabilir.

Rüyada Ölünün El Sallaması Görmek

Rüyada ölü birinin size el salladığını görürseniz, sizden hayır duası bekleyen var demektir. Manevi yönden kendinizi şu günlerde eksik hissediyor, dini görevlerinizi eksik yerine getiriyor olabilirsiniz. Ancak iç huzurunuz için maneviyatınızın kuvvetlenmesi gerektiğini anlayacaksınız. Rüyada ölmüş birinin el sallaması, haram mal veya para kazanmak, gıybet yapmak gibi kötü şeylerden kaçınmak şeklinde de uyarıdır.

Rüyada Uçağa El Sallamak

Uçakla seyahat etmek şeklinde yorumlanır. Çok uzak bir yere seyahat edebilir ve artık orada yaşamak isteyebilirsiniz. Hayatınızda radikal kararlar alarak, geleceğiniz için büyük adımlar atacaksınız. Kendinize olan güveniniz daha da artacak ve herkes sizi çok cesur bulacak.

Rüyada El Sallamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sevindirici haberler almak ve sevdikleriniz ile kavuşmak, onlarla özlem gidermek şeklinde yorumlanır. Aile içerisinde büyükleriniz sizin hal hatır sormanızı ve onları ziyaret etmenizi bekliyor olabilirler. Hayatınızda çok güzel yenilikler olacak. Yepyeni başlangıçlar yapabilir, artık hayallerinizin peşinde koşmak için kolları sıvayabilirsiniz. Yeni başlangıçlar sizi mutlu edecek ve pişman olmayacaksınız.

YORUMLAR

 1. Ethan dedi ki:

  Teyzem rüyasında beni temiz kot takımları giydiğimi onlarla sohbet edip şakalaşarak güldüğümüzü ve sonrasında el sallayarak bay bay şeklinde gittiğimi görmüş

 2. Solomon dedi ki:

  Merhabalar. Ben rüyamda annemle aynı minibusteyken annemden önce minibusten iniyorum habersiz bir şekilde ve indikten sonra anneme el salladim gülerek. Sonra ben yanlış yerde indigimi fark ediyorum ve uçurum kenarında olduğumu farkedip telaslayip o uçurumdan düşüyorum ama bir yere tutunuyorum öylece kalıyorum tutunduğum yerde. Çok korkarak uyandım rica etsem yorumlar mısınız?

 3. Şirin dedi ki:

  Rüyamda ben yolda giderken güzel bir kız çocuğu bana evinin avlusundan gülümseyerek bakıp el sallıyordu ben de ona gülerek el salladım. Bundan sonra da bir çiftçinin traktörüne bindim yanlışlıkla oğlu da vardı (12 13 yaşlarında) ve baba oğul ikisi de birbirlerinin aynıydı neredeyse sadece arada yaş farkı vardı. Gördüğüm bu rüyanın anlamı nedir? Şimdiden teşekkür ederim 🙂

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hedeflere ulaşmak, evinizde berekete yorumlanır.

 4. Adminnnnn dedi ki:

  Merhabalar rüyamda durakta bekliyordum ve iki kişinin benim hakkında konuştuklarini fark edip dümdüz yurudum bu kişiler birisi uzun boylu zayıf uzun saçlı yüzünde yara izi olan erkek ve esmer bir kadin endiselenip amcamın yanına gidiyorum bana bir süre bakıp adam el sallayıp gidiyor

 5. Admin dedi ki:

  Öncelikle iyi günler rüyamda bir durakta bekliyordum karşıda kafe vardı bir kadın bir erkek bana bakarak konuşuyorlardi yanımda bir kadın erkek benimle ilgili konuştuklarını fark ettim ve duraktan dümdüz biryola gittim uzun saçlı erkek yüzünde yarası vardı esmer kadın beni takip ediyorlardı hemen korkup amcam varmis onun yanına gidiyorum ve o kişileri gösteriyorum o adam bir sure bana bakıp el sallayıp yanındaki kadınla birlikte gidiyorlar yorumladigijiz için şimdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz biri ile hasret gidermeye ve hanede şifaya yorumlanır.

 6. Sedef dedi ki:

  Ruyamda annemin ölüm haberini aliyorum cam fanusun icinde helallik almaya getiriliyor kardesimle ben annemin basimda el salliyoruz bianda annemin gozlerini acarak onunda bize el sallamasini goruyorum oda bizimle ismatlasmadan gitmek istememesi anlami nedir???

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelecek bir habere sevinmek, sağlık sıhhate yorumlanır.

 7. Nur dedi ki:

  Rüyada pencereden bir kız bebeğin( 5 veya 6 aylık) bana gülümseyerek el sallaması

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya müjdeli haber almak, evinizde huzura yorumlanır.

 8. Arda dedi ki:

  Rüyamda dayım ve babam aşırı aydınlık bir yerden el sallıyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz birinin ziyarete gelmesine yorumlanır.

 9. Khadija dedi ki:

  Merhaba, rüyamda metro’da kitap okuyordum, küçük bir çocuk annesi ile oturuyordu. Onlar metro’dan çıkarken küçük çocuk bana el sallayarak gitti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz birinden haber almaya yorumlanır.

 10. Semra dedi ki:

  Rüyada yolda giderken alçak uçuş yapan uçağı gördüm ve uçağa el salladım pilotta beni gördü o da bana el salladı sonra pilot bana büyük paketlerde üç tane uçaktan aşağa hediye attı bende herbirini tutup aldım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yere yolculuk etmek ve iş değişikliğine yorumlanır.

 11. Nevin dedi ki:

  Selam ben eski is arkadaslarimi gordum ( karı koca onlar )bir araba icindeydiler ve el salladik birbirimize.

  1. admin dedi ki:

   Eski işiniz ile ilgili bir haber gelebilir.

 12. Leyle dedi ki:

  İyi bayramlar rüyada hep yeşil takım elbiseli ,hafif toplu ,sarışın ,alnı açık, iri gözlü sarımtrak dişli bir erkek goruyorum benim sevgilimmis . Çoğu zaman beyaz arabanın icinden bana bakiyo hep yeşil takım elbise giyiyo ailemin içine giriyo el ele tutusuyoruz .Hatta bir rüyada bu koltukta oturuyo bana bakiyo goxlerini kırpmadan bana bakiyo

  1. admin dedi ki:

   İyi bayramlar, bol kazanca ve mesleğinizde saygınlık kazanmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status