Rüyada Elektrik Santrali Görmek

Rüyada elektrik santrali görmek, iş hayatında yaşanan sıkıntıların sona ermesi ve şansın açılmasına yorumlanır. Eğer şu anki işinizden ya da kariyerinizden memnun değilseniz, değişiklik yapabilirsiniz. Daha iyi bir işe girme olanağı yakalamanız da söz konusu olabilir. Belki güzel bir iş teklifi gelebilir. Çalışma hayatında tanışacağınız insanlar da size bu konuda yardımcı olabilirler ve fırsatlar sunabilirler. Eğitim hayatı devam eden kişiler ise belki bölümlerini değiştirebilirler ya da yeni bir yerde eğitim görmeye başlayabilirler. Ancak bu değişiklikler size olumlu bir şekilde yansıyacak.

Rüyada elektrik santralinin anlamı, aile içerisinde huzur ve konforun artması olarak da yorumlanır. Ailece hoş sohbetlerde bulunabilir, birbirinize her konuda destek verebilir ve dayanışma içerisinde olabilirsiniz. Aile içerisinde konuşmayan kişiler varsa, onların barışmasında vesile olabilirsiniz. Ağız tadınız yerine gelecek ve mutluluğunuz artacak. Sevdikleriniz de sözleriyle ya da yaptıkları jestlerle sizi neşelendirebilirler.

Rüyada Elektrik Santrali Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, huzursuzluk yaratan konuların kapanması, çalışma hayatında yeni fırsatlar sağlamak gibi anlamlara gelir. Hayırlı gelişmeler sizleri bekliyor. Çok zor süreçten geçmiş olabilirsiniz. Ancak sıkıntılarınızın sonucunda refaha erişeceksiniz. Her türlü tartışmadan da uzak durmaya çalışın. Bu sayede kimsenin kalbini kırmamış olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Selami dedi ki:

  Merhaba rüyamda annem bir tren içindeydi ve tren elektrik santralleri yanından geçiyordu ordan geçerken bizi aramıştı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir seyahate çıkmaya yorumlanır.

 2. Enes dedi ki:

  Merhaba, rüyamda arkeolojik bir kazı yapıyorduk. Kazıda çok sert bir metal parmağa denk geldik. Ben çevresini kıralım dedim ama herkes güldü ve elektrikli bir aletle kesmeye çalıştılar. Alet metale değdiği an elektrik santralinde küçük bir patlama oldu ve sırayla bütün direklerden patlama oldu. En son dev bir direk patladı ve herkes öldü. Bir nevi atom bombası gibiydi.

  1. admin dedi ki:

   Büyük zorluklar ve engelleri aşmak, kafanızın karışık olduğunu bir konuda netlik kazanmaya yorumlanır.

 3. Hatice dedi ki:

  Merhaba, ailemin yakın bir yere ev yapıyoruz. Tam yanına devlet büyük bir elektrik santrali kurmaya başlıyor. Büyük yeşil bir kapı geliyor ve işçilere ihtiyaçlarını görmeleri için uzun bir koridordan götürüyorum. Onları orada bırakıp kendim biraz ileride onları takip ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk alımı satımı planlarınızın ertelenmesine, parasal anlamda acele etmemeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status