Rüyada Elinde Tesbih Görmek

Rüyada elinde tebih olduğunu görmek, çok hayırlı bir kısmet çıkmasına ve sabrın sonunda büyük bir mutluluk yaşamaya yorumlanır. Kendinizi çok üzüp strese soktuğunuz bir konuda büyük bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Size karşı iyi niyetli yaklaşan birinden de çok büyük bir iyilik görülebilir. Özel hayatınızdaki huzursuzluklar son bulur. Aranızda soğuk rüzgarlar esen biri varsa bu kişi ile yakında aranız düzelebilir. Yeniden birlikte hoş sohbet ve muhabbet içerisinde bulunabilirsiniz. Doğru yolda olduğunuzu size başkaları da söyleyebilir. Belki bir zamanlar eleştiri aldığınız ne varsa bu konuda artık insanlar size hak vermeye başlayabilir.

Rüyada başkasının elinde tesbih görmek, güçlü bir imana sahip bir insandan iyilik görmek ve hayırlı işlere vesile olmak demektir. Biri ile yardım işinde bulunabilir, iç huzura erişebilirsiniz. Rüyada tanımadığın yabancı birinin elinde tesbih görmek, beklenen takdiri görmek ve başkaları tarafından da tanınır hale gelmek demektir. Sizi başarılarınız ile duyan kişiler tanımak isteyebilirler. Rüyada tanıdığın birinin elinde tesbih görmek, bu kişiden gelecek destek ve iyiliğe yorumlanır. Size yardımcı olabilir ve sorunlarınızı aşmanızda onun bir faydası dokunabilir.

Rüyada Ölünün Elinde Tesbih Görmek

Çok daha rahat ve huzurlu bir hayat sürmek, engelleri aşmaya yorumlanır. Bazı engeller şimdi sizi tedirgin edebilir, ama yakında çok daha kolay aşarak hayatınızı rahat bir hale getirebilirsiniz. Kendi çabalarınız ile güzel bir konuma erişebilir, iş hayatında da beklenen kariyer hedeflerine yaklaşabilirsiniz.

Rüyada Babanın Elinde Tesbih Görmek

Aldığınız nasihatlerin çok işinize yaraması, size verilen öğütler sayesinde bazı şans kapılarınızı aralamanıza yorumlanır. Hiç beklemediğiniz bir anda çıkan fırsatları doğru değerlendirmenizde sevdikleriniz size yol gösterebilirler.

Rüyada Erkeğin Elinde Tesbih Görmek

Tüm dert ve kederi geride bırakarak hayatınızı daha mutlu mesut bir şekilde yaşamaya, size engel olan ne varsa yolunuzdan çekilmesine yorumlanır. Eğer sizin iyiliğinizi istemeyen kişiler varsa, bu kişilere karşı zafer elde edebilirsiniz. Aile huzurunuzu bozmak isteyenler de ailenizden uzak dururlar.

Rüyada Kadının Elinde Tesbih Görmek

Bir kadın size müjdeli haberler getirebilir ve dertlerinize ortak olabilir. Eğer bir türlü aşamadığınız bir takım problemler varsa ve kendinizi yalnız hissediyorsanız, bu kadından alacağınız destek sayesinde sorunlar daha kolay çözülebilir.

Rüyada Elinde Beyaz Tesbih Görmek

Bekar olanlar için hayırlı bir kısmete ve mutlu bir yuva kurmalarına yorumlanır. Evleneceğiniz kişi çok iyi niyetli ve herkesin gönlünü kazanacak biri olabilir. Evli olanlar da eşleri ile aralarında yaşadıkları problemleri tez zamanda aşabilirler, hayırlı haberler alabilirler.

Rüyada Elinde Tesbih Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı işler ile adınızın anılması ve kendinizi şanslı hissedeceğiniz bir şey yaşamak olarak yorumlanır. İş ya da evliliğe dair istekleriniz gerçekleşebilir ve karşınıza çıkan hayırlı insanlar sayesinde bazı işlerinizi kolay yoldan tamamlayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Fethi dedi ki:

  Önelikle selâmlar…Rüyamda elimde sarı renkli 33 lük bir tesbih var ve içinde iki ip var ve o ipin birisi kompuş bende o ipi ayıklamaya çalışırken bir anda elimden ateşin içine düşüyor tesbih bende çok üzülüyorum canım tesbihi mahvettim diyorum kendi kendime

 2. Nihat dedi ki:

  rüyamda bir adamda kırmızı teşbih gördüm bir bakım dedim verdi sonra aldı benden sonra kokladı bu babamın tesbihi dedi hiç kimseye vermem dedi

 3. Sabah dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda rahmetli annem odada yatakta yatıyordu ve sesleniyordu biri bana tesbihimi versin diye ben de kalktım vardım yanina öptüm onu dedi gelmedin uyudun ben de diyorum annem ben yolculuktan geldim uyuya kaldım sonra baktım seccademin üstünde beyaz tesbih onu aldım anneme verdi çok sevindi çok mutlu oldu . Lütfen anlamı ne yazar mısınız teşekkür ederim.

 4. Havva dedi ki:

  Merhaba. Ruyamda canım birseye sıkkındı ve bir erkek elime beyaz tesbih koydu rahatlamam gerektigini soyleyerek. Cok sasirdim…Anlamı nedir bunun?

 5. Maya dedi ki:

  Merhaba ben hamileyim rüyamda küçük çoxlu qırmızı tesbehləri toplayıb bir yerdən başqa yerə koydum amma içində 1 tane sarı tesbehdə vardı ..

 6. Busra dedi ki:

  Merhaba ruyamda koyu renk herhalde khverengi sallanan tespih vardi. Amcam yasli bir adam. Ya korona varsa onda tepsihdende bana bulasir diye düşünüyordum. Elimi yikayacak yer arıyordum ruyada . Yorumu nedir saygi değer hocam

 7. Hakan dedi ki:

  Rüyamda elimde kırmızı tespihle yürüyordum,ama namaz tespihi değildi,sallanan tespihlerdendi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sabrın sonunda bir isteğin gerçek olacağına yorumlanır.

 8. Ferdi dedi ki:

  Ben son zamanlarda her gece rüyamda teröristlerle çatışıyorum elimde silah onları vuruyorum ama ben vurulmuyorum ve aynı rüyayı nerdeyse her gece görüyorum yanımda bazen kardeşlerim bazen arkadaşlarım oluyor ama rüya hep aynı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi zararın bitmesine ve sorunların çözülmesine yorumlanır.

 9. Ceren dedi ki:

  Ruyamda abim ben otururken yanıma gelip beyaz 33 lu tesbih verdi ve vok guxei bençmbeyazdı sen saklamayı seversin al dedi verdi ve gulumsedi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ev hayatında küslük dertlerin bitmesine yorumlanır.

 10. Emine dedi ki:

  Rüyamda elimde rengarenk dolu namaz tesbihleri vardı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sabrın sonunda isteklere kavuşmaya yorumlanır.

 11. Jemal B dedi ki:

  Ruyamda bir duyundeyim galiba, yanimda 5-6 tane kiz var. Ve tanimadigim bir kadin bize tesbih veriyor. Yanimdeki kizlarin birisine kirmizi, birisine sari yani her bir kiza renkli tespih veriyor ama bana ise kizlara verdigi tesbihden biraz buyuk ve siyah guzel bir tesbih veriyor. Ben gercekten sasiriyorum. Ve benim teyzem elini uzatiyor (tesbihi ver anlaminda) ve ben tespihi vermiyorum. Bide bu ruyda bir teyzem daha var ve onun bir oglu var 3 yasinda onu araba tam carpicakken kolundan tutup cekiyorum. Sonra birden bir yerde savas basliyor ve tum erkekler elleri silahli savasa gidiyorlar. Ve benim bir erkek arkadasim su an universitede okuyor o arkadasimda eline silah alip savasa gidiyor. Ona arkasindan bagiryorum oraya gitme diye ama arkasina bile bakmadan savasa gidiyor. Bu ruyanin anlami nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sabrın sonunda selamete ve emeklerin karşılığını almaya yorumlanır.

 12. Öznır dedi ki:

  Rüyamda açık kahve renginde ve beyaz renkte iki top tesbih aldım amcamdan ve çiçekçiler gittim tanıdığım bir erkek bana beyaz renkte gül buketi ve orkide aldı ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iki yerden birden şansın açılmasına ve talihin dönmesine yorumlanır.

   1. Jemal B dedi ki:

    Ruyamda bir duyundeyim galiba, yanimda 5-6 tane kiz var. Ve tanimadigim bir kadin bize tesbih veriyor. Yanimdeki kizlarin birisine kirmizi, birisine sari yani her bir kiza renkli tespih veriyor ama bana ise kizlara verdigi tesbihden biraz buyuk ve siyah guzel bir tesbih veriyor. Ben gercekten sasiriyorum. Ve benim teyzem elini uzatiyor (tesbihi ver anlaminda) ve ben tespihi vermiyorum. Bide bu ruyda bir teyzem daha var ve onun bir oglu var 3 yasinda onu araba tam carpicakken kolundan tutup cekiyorum. Sonra birden bir yerde savas basliyor ve tum erkekler elleri silahli savasa gidiyorlar. Ve benim bir erkek arkadasim su an universitede okuyor o arkadasimda eline silah alip savasa gidiyor. Ona arkasindan bagiryorum oraya gitme diye ama arkasina bile bakmadan savasa gidiyor. Bu ruyanin anlami nedir acaba?

 13. Ceylan dedi ki:

  Merhaba, rüyamda annem ile bombalanan bir yerden kaçıyorduk. Tespih ve eşarp satan bir dükkan vardı. Buradaki kadın nasıl olsa öleceğim diye düşünmüş olmalı ki bize bir şeyler verdi. Ama o kadar eşarp yerine 1 eşarp ve 7-8 tane tespih verdi. Bunun anlamı acaba nedir

  1. admin dedi ki:

   Aile hayatında kırgınlık ve diğer sorunların çözülmesine yorumlanır.

 14. Leyla dedi ki:

  Rüyamda bir sınıftaydım.Hoşlandığım çocuk ve bir arkadaşım arka arkaya sıralarda oturuyordu.Hoşlandığım çocuğun yanı boştu ve eliyle yanını göstererek gel otur dedi.Ben boş olan kendi yerime oturdum.O sırada hoşlandığım çocuğun arkasında oturan arkadaş yanıma gelip her zaman çektiğim tesbihimin boncuklarının eksik olduğunu söyledi.Çantamda olan tesbihimin boncuklarını saydığımda eksik olduğunu gördüm ve hemen tamamlayacağımı söyledim.

 15. Leyla dedi ki:

  Rüyamda bir sınıftayım.Hoşlandığım çocuk ve bir arkadaşım arka arkaya sıralarda oturuyorlar.Hoşlandığım çocuğun yanı boştu ve bana eliyle yanını işaret ederek yanına oturmamı istedi.Ben aramızdaki sıralar boş olmasına karşın iki ön sıraya kendi yerime geçtim.O sırada onun arkasında oturan arkadaşım yanıma geldi, her zaman çektiğim mor tesbihin boncuklarında eksiklik olacağını söyledi.Bocukları saydım,bir tarafı 32 bir tarafı 20 çıktı.Şaşırdım ama baktım çantamda mor boncuklar var,neyse ben onu hallederim,dizerim dedim.

  1. admin dedi ki:

   Yeni arkadaşlar edinmek ve eğitim hayatında başarıya yorumlanır.

 16. Esin dedi ki:

  Merhaba ben rüyamın anlamını merak ediyordum. Avucumun içinde irili ufaklı siyah küçük toplar vardı ve ben onlara bakıp mutlu oluyordum

  1. admin dedi ki:

   Yetenekli olduğunuz bir konuda başarıya ulaşmaya yorumlanır.

 17. Eylem dedi ki:

  Merhaba. Rüyada her taraf parlıyordu. Ve arkası dönük şekilde bir peygamber gördüm. Ama yüzünü göremedim. Konuşmadığı için sesini de duymadım. Kendi kendime acaba bu hangi peygamber diye düşünüyordum. Anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Elinize bol para geçmesine ve bolluk berekete yorumlanır.

 18. Bayram dedi ki:

  İki adet çok güzel kırmızı ve sarı iri taneli ve üzeri el işlemeli oyma yapılmış Kehribar tesbih vardı. İkisi de benimmis. Önce iri boncuklu olanı elime aldım. Çok güzel ve kaliteli harika bir tesbihti. Elime alıp Çektikçe renk değiştiren ve daha bir canlanan renklere dönüşüyordu. Bu sıkma ateş kehribar mı diye sordum. Hayır sıkma değil orijinal dedi. Sıkma tozlardan yapılır bu çok daha kaliteli ve bir o kadar değerli dedi. Gerçekten her bir tanesinin üzerinde harika işlemeler vardı. El oyması dikine işlemeler. Bayağı güzel bir işçilik di. Bu tesbih senin dedi. Diğer tesbih daha sade ve koyu renkli idi. O da duvarda asılı duruyordu. O da çok değerli bir tesbihmis. Oda benimmis. Kim veriyordu bu tesbihleri bilmem. Bir mağaza falan gibi bir yer değildi. Yani başka tesbih yoktu. Biraz yorumlara baktım hepsi harika ama detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Sabrın sonunda emeklerin karşılığını almaya ve zor günleri geride bırakmaya, maddi yönden elinizin rahatlayacağına yorumlanır.

   1. C dedi ki:

    Hayirli günler. Rüyamda kaybolmus olan namaz tesbihlerimi buluorum ve ona cok seviniyorum buldugum icin

    1. admin dedi ki:

     Sabrın sonunda isteklerine erişmek, hane içi huzura yorumlanır.

  2. Begüm dedi ki:

   Rüyamda bakıyorumki ben komutanla evlenmişim ve komutan askerlere eğitim verirken ben de yanlarındaymışım biyere oturuyorum tesbih çekmeye başlıyorum sonrasını hatırlamıyorum

   1. admin dedi ki:

    Sizi mutlu edecek ve koruyup kollayacak birinin hayatınıza girmesine yorumlanır.

 19. misafir dedi ki:

  rüyamda eşimin elinde benm normalde sürekli kullandığım yeşil tesbihimi gördüm ben çekeyim birazda bununla zikir deyip tesbihimi alıyor .

  1. admin dedi ki:

   Evinize bolluk berekete, alacaklarınız varsa ödenmesine yorumlanır.

 20. Didem dedi ki:

  Rüyamda birbirinden farklı renkli çok fazla namaz tesbihi gördüm. Tesbihlerin hepsi birbirine bağlıydı. Boncuk sayılarının birbirine karışmaması için renklerle ayrılmıştı hepsi kendi içinde aynı sayıda ama tek bir imameye bağlıydı. hatırladığım renkler sarı mor ve kırmızı . Çok güzel ve gösterişli renkleri vardı. Bir kadın bu tesbihleri hazırlayıp o anda orada olan kadınlara veriyor. Ben de onlara vermeden elime alıp bakıyorum ve çok beğeniyorum sonra kendim için de istemeyi düşünüyorum ama elime bakmak için aldığım tesbihi de vermiyorum. Ne anlama geliyor acaba yorumlarsanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   İyi niyetli insanlarla tanışmak ve kısmetin açık olmasına, güzel işler yapmaya yorumlanır.

  2. Eren dedi ki:

   Rüyamda bir masanın etrafına toplanmış insanlar vardı içlerinde sevdiğim kız ve en yakın arkadaşlarımdan da biri vardı sevdiğim kız kalkıp en yakın arkadaşımı 2 defa yanağından öptü çok sinirlenip kalkıp orayı terkettim sevdiğim kız arkamdan koşup yetişip yardım istercesine arabam falanca yerde onu nasıl çıkaracağım dedi o esnada etrafımızı çocuklar sardı ve birinin elinde büyük bir tas içinde tesbihker vardı çeşit çeşit renk renk birini çok beğendim elime alıp saydım tam 24 tane imamesi vardı sonra uyandığımda sabah ezanı okunmaya başladı. Yorumlarsanız memnun olurum.

   1. admin dedi ki:

    Uzun zamandır istenen bir şeye sahip olmak, hayırlı bir olaya yorumlanır.

 21. Zeynepp dedi ki:

  Rüyamda ailecek okuldaymışız. Teyzemler de okuldaymış. sınıfın içinde oturuyormuşuz. Teyzem tesbihlerini çıkartıyormuş. Annem de hem yakın arkadaşına hem de kendine al diyormuş. Ben de 2 tane mor tesbih alıyormuşum.

  1. admin dedi ki:

   İki yerden birden şansın açık olması ve iş teklifi almaya yorumlanır.

  2. Begüm dedi ki:

   Rüyamda bakıyorumki ben komutanla evlenmişim ve komutan askerlere eğitim verirken ben de yanlarındaymışım biyere oturuyorum tesbih çekmeye başlıyorum sonrasını hatırlamıyorum

 22. bekir dedi ki:

  Merhaba. Tanımadığım birinin iş yerinden tespih alıyorum oradan ayrıldıktan sonra tespihin tanesini ağzından geri tükürüyorum anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Sabrınızı zorlayan biri olabilir.

 23. Tülay dedi ki:

  Hocam rüyamda tuvaletteyim, bi tane 2 yaşlarında bir kız çocuğu benim her zaman kullandığım pembe tesbihimi tuvalettin deliğine atti. Gunah diye cok korktum ,urperdim.Bende hemen delikten aldım tesbihi, temiz suyla yıkayıp duruladım. Yorumlarsanız sevinirim hocam.

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntıların tez zamanda bitmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status