Rüyada Eltisini Görmek

Rüyada elti görmek, sevdiklerinize daha fazla zaman ayıracağınıza ve üzerinizdeki yükün kalkacağına yorumlanır. Eğer dostlarınıza ve ailenize fazla zaman ayıramıyorsanız, onlarla daha çok zaman geçirebilir, birlikte tatile çıkabilir ya da akrabalarınızla bir vesileyle bir araya gelebilirsiniz. Özlediğiniz insanlarla nihayet daha sık görüşmeye başlayabilirsiniz. Rüyada eltimi görmek, iş temposundan kurtulmaya ve daha rahat iş koşullarına sahip olmaya da yorumlanır. Ya da size yardım edecek görevlerinizi paylaşacak biri sayesinde kendi hayatınıza da zaman ayırabilirsiniz. Bir süredir kendinizi dış dünyadan soyutladıysanız, artık buna sona erer.

Rüyada elti ile konuşmak, fazla çalışıp çabalamaktan yorulduğunuz için tatil planları yapmaya ve eşinizin de size daha çok zaman ayırmasına, akrabalarla aranızdaki buzların erimesine yorumlanır. Eğer eltinizle dargınsanız, onunla barışabilirsiniz ve size yardımcı olabilir, bir konuda desteğini görebilirsiniz.

Rüyada Eski Eltini Görmek

Aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşamak, hayatınızda güzel şeylerin olması ve kalpten dilediğiniz bir şeyin gerçekleşmesine yorumlanır. Özel hayatınızda size yardımcı olan ve kol kanat geren birinin sayesinde sıkıntılı günleri geride bırakabilir, endişelerinizden arınabilirsiniz.

Rüyada Elti İle Tartışmak

Anne ve babanız ya da aileden başka biriyle aranız bozulabilir, fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. İstemediğiniz bir şeyi yapmamakta ısrar edebilirsiniz. Özellikle ev düzeninize karışmak isteyen kişiler yüzünden aile hayatınıza huzursuz günler yaşanabilir. Rüyada elti ile kavga etmek, küçük sorunların büyümesine ve işin içinden çıkılmaz hal almasına yorumlanır. Dertlerinize dermana bulmakta zorlanabilirsiniz ve ailenizden beklediğiniz destek gelmeyebilir.

Rüyada Eltisini Dövmek

Eltinize yardımda bulunabilir, onun zor zamanlarını atlatmasını sağlayabilir, sorunlarının çözülmesinde iyilik edebilirsiniz. Belki onun sizden alacağı öğütlere ihtiyacı olabilir. Bir sıkıntısını sizinle paylaşmak isteyebilir ve birlik olabilirsiniz.

Rüyada Elti Kaynana Görmek

Rüyada kaynana ve elti görmek, ailede geçim sıkıntısının sona ermesine ve eşinizle birlik beraberlik içerisinde olmaya yorumlanır. Hiçbir şeye kulak vermeden kendi aileniz için ne iyiyse onu yapacak ve mutlu olacaksınız. Size karışmak isteyen kişiler sizden uzak kalacaklar. Eşiniz ile aranıza kimse girip huzurunuzu kaçıramayacak.

Rüyada Eltisini Hamile Görmek

Rüyada eltiyi hamile görmek, eşinizle birlikte bir iyilikte bulunacağınıza, aileden birine yardım edeceğinize yorumlanır. Maddi ya da manevi size ihtiyacı olan birinin yanında olabilirsiniz. Eşinizin ailesi ile aranızdaki sorunlar da sona erebilir. Bir süredir aranızda çözülmeyen bir mesel varsa en nihayetinde sona erer.

Rüyada Eltisinin Bebeğini Görmek

Çok sevineceğiniz bir haber alacağınıza ve beraberinde mutluluktan havalara uçacağınıza yorumlanır. Bebek sahibi olmaya ya da aileden birinin bebek sahibi olacağını öğrenmeye de yorumlanır. Bu haber sizi oldukça sevindirecek ve yeni heyecanlar katacak.

Rüyada Elti Kızı Görmek

Rüyada eltisinin kızını görmek, birine iyilik yapmaya ya da iyiliğin karşılığını görmeye yorumlanır. Zor ve sıkıntılı günler geride kalır. Hiç ummadığınız biri size ve ailenize yardımcı olmak isteyebilir. Eğer maddi yönden sıkıntı çekiliyorsa, yeni kazanç kapıları karşınıza çıkabilir.

Rüyada Elti ve Kocasını Görmek

Sağlık ve sıhhatin yerine gelmesine, mutlu haberler almaya yorumlanır. Hanede sağlık sorunları olan biri de bu zor dönemi atlatabilir. Hayatınızda mutlu bir dönem başlayabilir. Eşinizle birlikte yeni dostluklar edinebilir, çevrenizi genişletebilirsiniz. Belki evinize gelecek misafirler de çoğalabilir.

Rüyada Eltisinin Taşındığını Görmek

Dert ve kederden kurtulmak için çok cefa çekmeye, sürekli ardın sıra çıkan problemlere yorumlanır. Tam refaha eriştim derken aldığınız haberler canınızı sıkabilir. Bir süre daha maddi problemler olabilir, yeni borçlar ya da harcamalar yüzünden bir süre daha geçim derdi yaşanabilir. Haneden birine verdiğiniz borcu da geri almakta zorlanabilirsiniz.

Rüyada Kayın ve Elti Görmek

Rüyada elti ve kayın görmek, geçimsizlikten kurtulmaya ve eltinizle iyi anlaşmaya, eşinizin ailesi ile aranızın düzelmesine yorumlanır. Eşinizle huzurunuzu kaçırmak isteyen biri de sonunda hatasını anlayabilir. Size karşı yapılan haksızlıklar son bulur ve hakkınız olana sahip olabilirsiniz.

Rüyada Eltisini Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, eve gelen misafirlerin ve arkadaşların çoğalmasına, yalnızlıktan kurtulmaya ve sosyal hayatta daha fazla bulunmaya yorumlanır. Kendi kabuğunuzdan çıkarak daha fazla sevdiklerinizle zaman geçirebilir, daha az sorumluluk ile kendinize de zaman ayırma şansı elde edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Canan dedi ki:

  Eltim beni rüyasinda kalabalik bi yerde düşünceli ve sıkıntılı görmüs

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi seven dostların artmasına yorumlanır.

 2. baharbulut dedi ki:

  eltimle kusum ruyada konustuk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle barışmak istemesine yorumlanır.

 3. Hatice dedi ki:

  Rüyamda eltim gildeyiz eşim eltimin yanında uzanmış bende eşimin yanında eşim eltime yakınlaşmak istiyor ona sarılıp öpmek istiyor ben müdahale ediyorum ama umursamıyor beni sonra eltim eşimin bu hareketinden rahatsız oluyor ama bişey diyemiyor kaynima anlatıyorum neden eşine böyle davranmasına izin veriyorsun diyorum kaynima bişey olmaz diyor bende çok üzülüyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinde kırıgnlıkların bitmesine, maddi olarak rahatlamaya yorumlanır.

 4. Semra dedi ki:

  Rüyada iki ayak bileğimden süt sağıyordum bem

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, sıhhate yorumlanır.

 5. Zeynep dedi ki:

  Ruyada eski eltimi gördüm eski ektim bana dul falan dite laf sokuyordu bende onu dövdüm sen sebep oldun boşanmanıza inşallah sende kocandan ayrılırsın sende dul kalırsın diye beddua ettim ona gerçekten o ve kocasının vosanmamizda çok bayi oldu ama hiç aklımda bile değildi o yılan neden rüyama geldi anlamıyorum çaplarsanız çok sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi bazı anlaşmazlıkların bitmesine, düzene yorumlanır.

 6. Didem dedi ki:

  Merhaba.normal hayatta 6 aylık hamileyim ve bebeğimde bir takım sorunlar var. Rüyamdada eltimin 2 aylık kız bebeğe hamile olduğunu öğreniyorum. Dışarıda karşılaşıyoruz. Eşi ile birlikte çok mutlular . Duyunca bir yandan mutlu oluyorum bir yandanda üzülüyorum. Ben sıkıntılı bir hamilelik geçirirken onların mutluluğunu nasıl kaldırıcam ben diye..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı haberler almaya, sevince yorumlanır.

 7. Yasin dedi ki:

  Yengem rüyasında eşimin beni çok özlediğini ağladığını görmüş. Eşimle aramız şu an iyi değil. Bunun açıklaması nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize müjdeli haber gelmesine yorumlanır.

 8. Hümeyra dedi ki:

  Selamun aleykum Rüyamda gercek hayatda küs oldugumuz eltimi gördüm. Rüyamda kendisi cok iyi davraniyor von güzel sohbet ediyoruz güller yüzlü baya bir konusdum muhabet etik. Hata eltimi rüyamda baya güzel ve zayif gördüm. Hatabkendinkendime diyorumki da ne kadar güzellesmis maşallah, ama daha cok benimle olan muhabeti hosuma gidiyor. Kendisi gercek hayata hic benimle gecinmedi rüyada ögle görünce cok sevindim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde kırgınlığın bitmesine ve pişman birine yorumlanır.

  2. Tülay dedi ki:

   Normalde tek gelinim rüyamda 3elti kaynanamın evinde beraber oturuyoruz. ev eşimin akrabalarıyla doldu yeni eşitlerim oluyo hayırlı olsuna geliyolar

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yeni bir ev sahibi olmaya yorumlanır.

 9. Seher dedi ki:

  Rüyamda camdan bakıyorum eşim ile birlikte ve dışarıda büyük bir çukur ve içine yavaş yavaş çamurlu su doluyor içinde eşimin çadırları vardı eşim önce fark etmedi ben söyleyince ikimizde dışarı çıkıp çadırları aldık çukurdan ve ben eltimi gördüm çukurun başında ve ona kızdım niye almıyorsun dedim pek umursamadı sonra yeni eşyalarım olduğunu görüyorum eltim eşyalarıma zarar vermeye çalışıyor sonra namaz vakti geliyor abdest alıp namaza hazırlanırken orada uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size yüklü borcu olan kişiler varsa ödeyeceklerine, hakkınızı almaya yorumlanır.

 10. Nurgül dedi ki:

  Rüyamda kaynam annem hakinda kötü birsey diyor ve bende yanındayım bu arada ona kiziyrum birdaha böyle şeyler söyleme diye oda sonra gidip kayinbama soyluyor kayn babmda benim babamı ariyo DİYORKİ ya bu kızı adam edersnz yada dyrek kiziyo ıste sonra kendi aralarında konuşuyorlar kayanm dyrki bana diyo senin elbisen 60 yıllık diye kayın babamda onun elbiseside kırk yılk dyo SONRA eltimle konusuyrm kaynanmn yanls yaptığını söylüyorum oda bana hak veriyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eşiniz ailesi ile sıkıntıların bitmesi ve aileler ile iyi geçinmeye yorumlanır.

 11. Merak dedi ki:

  Ruyamda,eltimin birini ,kaynanam hakkinda konusup kizarken gordum,diger eltim de tabi senin beyaz esyalarin saglam benimkilerin hepsi bozuldu,soguk su bile icemiyoryz derken gordum.ama diger eltim hala kaynanaya kiziyordu soyleniyordu kendi kendine,yorumlayabilir misiniz lutfen? Gercek hayatta hicbirinin arasi iyi degil kaynana ve birbirleriyle.

  1. admin dedi ki:

   u rüya hiç kimse ile küs kalmamaya ve evinizde huzura yorumlanır.

 12. emine ay dedi ki:

  ruyamda eltim mi gelinlikle goruyordum tertemiz bir gelinlikti cok guzelde olmustu .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede barış ve huzura yorumlanır.

 13. Simge dedi ki:

  Ben sevdiğim insanla bir türlü kavuşamadım. Aile problemlerinden dolayı. Babam ve diğerleri bir türlü razı olmuyorlar. Sevdiğim kişi istanbulda ailem adanada ben mersinde yaşıyorum. Rüyamda da akşam kalabalık bir markette yiyecek alışverişi yaparken iki ünlü gördüm ve beni tanıyorlardı. Çok ağır bir şekilde alışveriş yapıyordum çünkü domatesler soyulmuştu ve kabuklu olanlar alt taraflardaydı salatalıklar çok tazeydi. Birisini gelip artık alışverişi bitirmem gerektiğini söyleyince de eve gittim aynanın üzerindeki notları sevdiğim insanın kız kardeşi gördü ve bir kalem kağıt vardı elinde. Arkadaşıyla birlikte gelmişler. Sürekli ben neden abimle ayrıldığınızı çözeceğim bu sorunu halledeceğim diyordu. Beni çok sever zaten gerçekte de annesi de öyle. bu rüya bir işaret mi nolur yorumlayın.

  1. admin dedi ki:

   Yeninden bir araya gelinebilir, aileler arası sorunlara çözüm bulunabilir.

 14. Cilek dedi ki:

  Rüyamda su anda 3 senedir kuş olduğum eltimin evinde kalıyorum ama onunla hiç konuşmuyorum yine

  1. admin dedi ki:

   Barışmanıza vesile olacak bir olay yaşanabilir.

   1. Selda dedi ki:

    Rüyada dargın olduğum eltimle konuşuyor duk ama gerçekte küs olduğu mu hatırlıyor dum

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya aranızdaki kırgınlıkların bitmesine yorumlanır.

  2. merakli dedi ki:

   ikitane tanımadığım adam evime zorla girdi ve baxer vardı üzerlerinde ben korktum ve ikinci kattaki kaynima inip yardım istedim kaynım sarhoştu oğlundan istedim oğlunun arkadaşıymış oda yatıyordu “ben ona git dedim” diye bağırdı sonra adam duydu ama ben tekrar evime çıktım kapıyı kilitliycektim ama kapıya bisey yapmış kapı aralıklı bi türlü ortulmuyodu sonra tekrar girdi beni itti tam hatırlayamıyorum ama galiba beni öldürmeye çalışacaktı ki sonra 1. kattaki kaynima inip yardım istedim oda eşiyle beraber yatıyordu “beni öldürecekler abi yardım edin” dedim o hemen fırladı yataktan eşi de ağlayarak fırladı “daha çocuklarının murvetini görecektin sen ” diye ağlıyordu yukarı çıktık ama sonrasını hatırlayamıyorum baya korktum iki tane de cocugum var biri 2yaşında diğeri 6 aylık onlarda evdeymiş nedir bu hayrolsun beni korkuttu

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya evinizde huzurun artmasına ve arada laf taşıyan kişilerin maskelerinin düşmesine yorumlanır.

 15. Gül dedi ki:

  Rüyamda eltim beni ve ablami rüyasında görür ve eltim ablama hirka işliyor bende ona ip almiyorum bana işlesin diye bu ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Evinizde bereketin artmasına ve birinden iyilik görmeye yorumlanır.

 16. Ece dedi ki:

  Rüyamda eltim kırmızı kaftan ve kırmızı taç takmıştı kulaklarında sarı renkli halka küpesi vardı birde koltuğa oturmuş kızı yanındaydı.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinden sizi hakkınız olan bir şeyin elinize geçmesine yorumlanır.

 17. Kübra Bektaş dedi ki:

  S.a norml haytta eşimden boşnmyı düşünüyodum. Aksmında onunla konstm. Ayrlsan nolck ben biryle evlnene kdr nafaka snra yok kanun böyl dedi raht bi seklde hic üzntü görmedm. basksyla evlnrm tek durmam dedm gece rüyamda eltimle eşimin düğünü olyrms. Rüymda aksam köydeyiz kaynanm eltm tarfı faln hazrlk yapyo ama telas yok otrdklrı yerd bişylr yapyolr. Bend eltime cocklrla sen ilglenceksn artk ben annmn evine gidicem her ihtyaclrı sende diyrm gözlri hep asagida sessz dinlyo. Kaynanm da ordn oldu baska diyp kızyo. Eltimin eşimle mesajlastgnı güldgnü göryrm içim bi garp olyo. Ben evlnrm diyodum eşim evlnyo dha yeni ayrldk faln dye düsnyrm. İçim burk olyo. Eşimi görmyrm orda degldi.. Ve 1 haftadr yne rüymda hep ölecgmi bilrk günmü beklyo olrk göryrm en son gördgmde tarhi ble söylndi yazılı kagtta da okuyrm bunu.. Tabr alblr miym?

  1. admin dedi ki:

   Şu günlerde size gerginlik veren bir konuda önemli bir haber almak ve size yol gösteren bir insana yorumlanır.

  2. Şirin dedi ki:

   Rüyada kanımın eline toplu para geldi eltim ise çeşitli kıyafetler alıp tek tek denedi eltim çok mutluydu ama kaynım mutsuzdu

   1. admin dedi ki:

    Eşinizin ailesi ile aranızda parasal sorunlar çıkabilir.

 18. Elif dedi ki:

  Rüyamda küçük yuvarlak altın kolye uçlarım var 8 tane eltimde yanimda diyo ki onları sakin satma param olursa ben alırım senden.

  1. admin dedi ki:

   Eltiniz ile parasal anlamda anlaşmazlık yaşanabilir.

 19. Fatma dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda eltimi yurt dışına gönderiyoruz ve kısa süre sonra kayınvalidem onun orada öldüğünü haber veriyor. Bütün rüya boyunca eltimin kız kardeşiyle birlikte eşyalarını topluyoruz ve sadece ben ağlıyorum çocuklarına bu haberi veremeyiz nasıl söyleriz diye. Çok kötü bir rüya. Sürekli ağladım ve kendime bu bir rüya, gerçek değil bu tekrarlasam da bir türlü uyanamadım. Ne anlamı olabilir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde bir kutlama olabilir ya da başka vesileler ile uzun süredir görmediğiniz aile fertleri ile yeniden görüşebilirsiniz.

 20. hatıce dedi ki:

  Rüyada eltimin buzdolabından temiz ve berrak bir su aktığını, kız kardeşinin o suyla muzları yıkadığını gördüm. O muzları yıkarken mutfağını incelemeye basladım. Her tarafta pastalar felan vardı ve çoğu yarısına gelmişti. Ben de merak edip eltıime bunların neden yapıldığını sormak istedim ama çekinip sormadım o anda kaynım mutfağa gelip benden bir pastayı tabağa koyup vermemi istedi. Bende koyup verdim. Hala merak içindeyken uyandım. Normalde eltimle aram iyi. Acaba yorumu nedir öğrenebilir miyim?

  1. admin dedi ki:

   Parasal sıkıntıların azalmasına, eltinizin size bir konuda danışmasına yorumlanır.

 21. hatice dedi ki:

  Rüyamda eltim ile karanlık bir ortamda konuştuğumuzu konuştukça rahatladığımı gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Eltinle bir araya gelerek aile içi bir soruna çözüm bulabilirsiniz.

 22. Sebahat Elmalı dedi ki:

  Rüyada elimi gördüm. Elinden çiğ köfte aldım. Yorum istesem. Tskkler

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde dayanışmaya yorumlanır.

   1. yasemin dedi ki:

    Ruyamda eltimi gördüm yanyanıdık bide telefon gördüm.

    1. admin dedi ki:

     Hayırlı bir telefon almak demektir.

    2. Nehir dedi ki:

     Ruyamda eltimin bir oglu oldugunu gordum ama okadar guzel bir bebek ki bebege bakip bir yandan seviniyrum bir yandan benden once cocugu oldu diye bi uzuluyorm sonra ALLAHIM ne olur bana yasat bu duyguyu diyorum anlami ne cok merak ediyorum riva etsem yorumlarmisiniz 🙏🏻

     1. admin dedi ki:

      Eşinizin ailesi ile aranızdaki sorunları çözmek ve sevince yorumlanır.

 23. Tutsi dedi ki:

  Eltim yerine altım ilk cümlede yazmisim

 24. Tutsi dedi ki:

  Rüyamda eltim benim hakkımda yalan bir takım şeyler söylemiş ve kayınvalidenin bana kızmasını istiyor. Bende yalan söylediğini anlatıyordu. Kaynım eşim ve görümcemi de gördüm. Kaynım ve görümceme de anlatmak istiyordum.

  1. admin dedi ki:

   Aile içi bazı anlaşmazlıkları çözmek için sizin yardımınız gerekebilir.

 25. Esra dedi ki:

  Rüyamda kayınvalidem iyileşmiş. Bir de bakıcısı varmış. Adı da sultanmış. Sonradan kayınvalidem bu kızı dövmeye başlıyor. Kıyaslıyor bunu gelin alıcam diyor. Kızın suratı da hiç görmediğim bir insanın yüzü. Ne anlama geliyor bu rüya acaba? Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde dargınlığın bitmesine ve hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 26. Merve dedi ki:

  Rüyamda yataktan bir sela sesi ile uyanıyorum. Güya iş yerinden çok yakın bir arkadaşım vefat etmiş ama gerçek hayatta öyle biri yok. Baya üzülüyorum bu duruma. İşe gitmek için giyinirken eşim beni bırakacak fakat telefon ile oynuyor. Bir bakıyorum eltime msj atmış ama ben görmeden silmeye çalışıyor. Ben telefonu elinden alıp çıldırıyorum eşim beni eltimle aldatıyormuş bozuluyor ama öyle aşırı bir tepki vermiyor. Ben çıldıracak gibiyim sorucam size bana bunu nasıl yaptınız diyorum herkese söylicem bunu. Sonra eltim çıkıyor bir anda sokaktayız. Sonra eşim ve benim abim bunlar saçma sapan bir konuşma yapıyorlar. Ben sürekli takipteyim yalnız kalmasınlar diye. Evimiz o kadar kalabalık ki bunlarla kavga etmek için herkesin gitmesini bekliyorum. İnsanlara ben rica ediyorum bizi biraz yalnız bırakır mısınız diye. Halimi soranlara da cenazeye ağladığımı söylüyorum anlamasınlar diye. Çıldırmak üzereyim ama. Sonra benim kendi babam geliyor ne oldu kızım diye. Abim, eşim ve eltim pişkin bir şekilde oturmuş bekliyorlar. Güya abim de eltimle arasında bir şey var. Eşimin de hala ona yemek tabağı almak derdindeler ikisi de. aralarında konuşuyorlar ben iyice çıldırıyorum hiç mi utanmıyorsunuz diye hakaretlerde bulunuyorum. Durumu babama kalpten gidecek diye söylemeye korkuyorum ama birden artık o acıya dayanamayıp söylüyorum o anda uyandım. Kalbim yerinden çıkacak gibi. Gerçek hayatta eşim eltimi hiç sevmiyor. Bizimde aramız idare eder durumda eltimle. Bu rüya beni mahvetti. Ne olur ne anlama geliyor yardımcı olun. Teşekkürler şimdiden.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde hayırlı bir iş için toplanmak, dargın olduğunuz kişiler ile barışmaya ve birlik olmaya yorumlanır.

   1. elem ersoy dedi ki:

    Rüyamda kaynanam ve kayın babamın evinde oluyorum onlar vefat ettiler eltim oturuyor şuanda rüyada da öyle .kaynanam kayınbabam o kadar mutlu ki bu arasa saglık ocagındaki aile doktorum beni ameliyat ediyor ne için oldugunu tam bilemiyorum.ameliyat olduktan sonra eltimlerde oluyorum otururken eltimin çocugunun kolu kulagında altın oluyor .kayın babam büyük resat altını veriyoreltime al bunu sonra alırım diyor.evin içine ikindi güneşi düşüyor kızıl bu arada eltim ve annesi evi gezdiriyor kanepe almış evi boyatmış tv ünite yaptırmış fikrimi soruyor bende fikrimi paylaşıyorum.sonra balkona çıkıyoruz ben kötüleniyorum yerde yatarken eltim geliyor seni bulamadık ne yapıyon sesleniyorum yoksun ameliyat olmuşun ben ben yarani gördüm diyor.fakat ben ona göstermedigimi biliyorum.kalkıp mutfaga gidiyıruz.bulasık yıkıyor bende durulamak istiyorum ama tezfiah çok buyuk .kızıyorum bunu niye böyle yaptırdın çok yüksek olmuş diyorum herseyi yenilemiş oluyor tüm odaları gezdiriyor tek tek ne düşündügümü mrk ediyor.bu arada eskiler nerde diyorum o da sattım beşik aldım diyor hamile misin diyorum boş çıktı gecen ay şimdi belli degil diyor.mutfaktan çıkıyıruz bekar kaynım yanımdan gülerek geçiyor.evin yatak odasına giriyıruz yatak yok küçük bi oda yatak sıgmadı diye acıklıyor e 4 m tane daha kapı görüyorum buralar ney diye soruyırum.o da tuvalet banyo diyor kamera var diyor dikkatlı olmamı söylüyor.kapının birini açıyorum heryeri tasta ile kaplı bi merdiven ibiyır asagıya dogru solda bidaha kapı var .diger kapılarıda açmak istiyorum ama acmadan uyandım.

    1. admin dedi ki:

     Hane içerisinden hayırlı haberler gelmesine ve eşinizle daha mutlu olmaya, ev içinde huzura yorumlanır.

 27. Esmira dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda küs olduğum eltimi umre ziyaretinden dönmüş gördüm. O sırada ben büyük bir lavobada bulaşık yıkarken bulaşık tabağının içinde 3 tane büyük uzun yakut taşlı kırmızı yüzükler gördüm. Düşündüm ki eltimin olabilir. Nasıl söyleyim bilemedim. Çünkü bana bakmıyor bile. Ortaya söyledim nasıl rahat insanlarsa buraya bırakmışlar yüzüklerini. O da yaklaştı elini yıkayarak komşusunun yüzüğü olduğunu mırıldandı dudağı altdan. Bende çıkaramadım. Eltimin gelininden sordum dedi komşusununmuş, aldı yüzükleri sahibine doğru. Ben bir de baktım benim renkarenk olan bir büyük yüzüğüm var. O da oradaymış. Dedim kendi kendime ki eltin aptal değil yüzük burada olsa olsa sen aptal bırakırsın malını, altınlarımı hiç saklamam ben. Her zaman ortalıklarda olur diye eltim beni her zaman tenbihlerdi normalde😞 Şimdi bilmek istiyorum bu rüyanın yorumunu. Lütfen açıklar mısınız?!🙏 Önceden teşekkürler size🙏

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı işler yapmak ve küs olduğunuz kişiler ile hane içerisinde bir vesileyle bir araya gelmeye yorumlanır.

 28. Hanife dedi ki:

  Rüyamda kaynanam eski ocaklıkta yemek pişiriyor. Sonra bende geliyorum. Yanıma ocak hafif sönmeye durmuş üflüyorum. Odunları düzeltirken bir bakıyorum beyaz bir tavuk tencerenin altında. Bu ne nereden gelmiş falan söyleniyorum. Elti de var yanımda şaşırıyoruz. Sonra ben tavuğu odunla eşelerken kaldırıyorum. Birden fırlayıp gidiyor, birden korkuyorum uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın ve bereketin çoğalması, borçlarınız varsa aileden birinin yardımıyla kapatmaya yorumlanır.

 29. Tuti dedi ki:

  Rüyada gördüm küs olduğum elimle bana gelmiş. Ben de yemek hazırlamıştım ama onlara değil. Artık onlarda indirdim onlarda yedi konuşmaya çalıştı küs olduğum eltim. Ben de içimden dedim boşver uzatma isteksiz olarak sorduklarına cevap verdim. Sonrasında yemek yedikten sonra yemeklerin güzel olmuş eline sağlık dedi.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetlerin açık olması ve evinizde rızkın çoğalmasına yorumlanır.

 30. Dilek dedi ki:

  Ben de rüyamda eltimin ben uyurken karnıma oturduğunu gördüm. Karnım ağrıyor oturma dedim eltime bir şeyler söyledi bana ama hatırlamıyorum şu anda. Yani karnıma oturmasının anlamı nedir anlayamadım yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Size söylemek istediği ya da dertleşmek istediği bazı şeyler olabilir.

 31. Ayse dedi ki:

  Rüyamda çarsıya alışverişe çıkmışım. Bir giyim mağazasına giriyorum. Orada eltimin oturduğunu görüyorum. Selamlaşıyoruz, aa sen de mi buradasın hadi kalk bize gidelim zaten işim bitmişti benim diyorum. Yok ben eve gidicem, kızlar beni bekliyor. İşlerim var diyor. Ben de mağazada istediğimi bulamayıp çıkıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Yeni gelir kaynağına ve yeni bir kısmete yorumlanır. Özel hayatınızda mutluluk verici bir olay olabilir.

 32. sibel dedi ki:

  Rüyamda eski eltilerim benimle küs ve eltim öbür eltimin saçını diş fırçasıyla şekil veriyordu. Nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Gelen bazı dedikodulara ve kıskançlığa yorumlanır.

 33. Gül dedi ki:

  Bende rüyamda eltimi kocamın yanında soyunduğunu gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde parasal bir soruna yorumlanır.

 34. Semra dedi ki:

  Rüyamda kaynımla eltim gelmiş. Kaynanamgildeyiz ama bizde orada yaşıyoruz. Ben hasta yatıyormuşum ama mutluyum. Kaynım ne oldu diyor. Kaynanam da biraz hasta diyor. Sonra eltimle konuşuyoruz eltime diyorum ki ben hamileyim ama daha kesin değil. Sonra ortam değişiyor. Bir arkadaşım ve akrabasıyla ben mantı yapıyoruz. Öncesinde konuşuyoruz, bu dördüncü olacak diyorlar. Ben olsun ben çocukları çok severim diyorum. Mutluyum (şuan üç çocuğum var) ben mantıyı açıyorum. Oklavayla hamuru biraz ince olmuş diyorum. Kıymaları falan koyuyorum. Arkadaşım ve akrabası mantıları kapatıyor. Sonra yine farklı mekandayım. Bu sefer doğum yapmışım da çocuğum büyümüş bile 2-3 yaşlarında erkek.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde hasta birinin iyileşmesine, ailede birlik ve beraberliğe yorumlanır.

 35. yıldız dedi ki:

  Merhaba, rüyamda uzun zaman sargın olduğum eltim kaynım bize gelmişler. Sabaha karşıymış biz uyuyoruz yatakta onlarda hemen yatağın içine giriyorlar. Ben hiç oralı olmuyorum. Sonra uyanıyorum, konuşmaya başlıyoruz yatakta. Eltim nasılsınız zor durumdaymışınız diyor. Eşimde evet geçecek ama diyor. Sonra eltimin kızı ve benim kızım oyun oynamaya başlıyorlar. Onun kızının saçları biraz kesilmiş dağınık gibi dikkatimi çekiyor.

  1. admin dedi ki:

   Eltinizle ile yakında aranızdaki buzlar eriyebilir.

 36. Besime dedi ki:

  Rüyamda eski eltim eski kocamla evleniyorlar. Ben sakin sakin bakıyorum. Eltime soruyorum çocukların eşini ne yaptın diye.

  1. admin dedi ki:

   Eltinizle aranızda laf taşıyan biri olabilir ya da yanlış anlaşılma olabilir.

 37. Semra dedi ki:

  Rüyada elimin sırt üstü yatıp yarı çplak gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Eltinizin size bir derdini paylaşmak istemesine yorumlanır.

 38. Kuzey dedi ki:

  Eltimi cpplak gördüm. Tuvaletin önünde dizlerinin üstüne oturuyor sırtından aşağısını görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Eltinize bir konuda kızabilirsiniz, başkasına hakkınızda bir şey anlatabilir.

 39. Eda dedi ki:

  Ben eltim ve bir çocuğu var. Onu gördüm kucağında başka çocuk vardı. Karanlık gibiydi her yer, eltim özgül ve bunalımda gibiydi. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Eltinizin size çok hayırlı haberler getirmesine yorumlanır.

 40. Leyla dedi ki:

  Rüyamda eltime misafir gitmistik. Ben ve çocuklarıma bir sürü yatak açmıştı ve sonra küçük oğlum için elindeki yastığı istemiştim ama o benim yastığım diyerek yastığı bana vermedi. Birde ruyamda eltim beni eşinden kıskanıyordu. Acaba böyle bir düşüncesi var da bana mı yansıyor?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eltinizin aslında bir konuda yardımda bulunması anlamına gelir.

 41. Esma dedi ki:

  Rüyamda eltimin bize geldi ve annem de vardı. Bizimle konuşmaya gelmiş, kayınannem hakkında.

  1. admin dedi ki:

   Bir konuda aranızda huzursuzluk olabilir, ondan duyacağınız bazı şeyler sizi sinirlendirebilir.

 42. Ceyda dedi ki:

  Rüyamda teyzemle dışarıda kahve içmeye gittik. Gittiğimiz kahveye küs oldugum eltim ve birkaç akraba geldi. Eltimi görünce sinirlenip teyzemle 2.kata çıktık. Eltimde peşimizde geldi ve tartışmaya başladık.

  1. admin dedi ki:

   Eltiniz ile yakın zamanda aynı ortamda bulunmak ve bir şeyleri geride bırakmaya yorumlanır. Aranızı düzeltmek isteyen kişiler olabilir.

 43. İlknur dedi ki:

  Köyümüzün yolundayız, aşağı doğru iniyorum yaya olarak ve arkamdan köyümüzün en zengin kişisinin önce araba sesini duyuyorum. Sonra arabalarının önünü görüyorum. Bu geçecek yoldan diyorum. Fakat beni geçmiyor araç beyaz ilerlerken yolun kenarı da karlı, küs olduğum eltim yolda oturuyor. Bana diyor ki kışlık ot alacağım bende diyorum ona az çekildi bir fotoğraf çekeyim ayakkabılar vardı. Kar üzerinde küçük eltimi de gördüm ve o da uzun siyah çizme giyiniyordu.

  1. admin dedi ki:

   Kısa bir yolculuğa çıkmak, aile ziyaretleri yapmak ve küs olduğunuz insanlarla aynı ortamda bulunmaya yorumlanır.

 44. Aysun dedi ki:

  Eşim, kaynım ve kayınvalidem oturuyoruz. Eltim kucağında bir iki yaşlarında bebekle geliyor. Üzerinde dekolteli uygunsuz bir kıyafet kaynanam bir iki şey söylüyor. Tavırlarıyla alakalı kimseyi takmıyor. Bana dönüp evim evim diye ortada dolaşıyorsun falan diyor. Ben cevap verecekken lüks bir araba içinden 20’li yaşlarda genç yabancı bir çocuk yabancı konuşarak geldi. Eltim de kalkıp o gençle gitti.

  1. admin dedi ki:

   Tüm aile bir araya gelmeye ve eltinizden gelecek haberlere sevinmeye, birlik beraberlik içerisinde olmaya yorumlanır. Ondan gelen haberler herkesi sevindirebilir.

   1. Elif dedi ki:

    Rüyamda eltimle otururuyorz benim altından 8 tane kolye uclarim var ona gosteriyorum oda cok begeniyo diyoki satma onlari sakin ilerde param olunca alirim senden oyle uyandim.

 45. Hanife dedi ki:

  Rüyamda kocaman bir böğürtlen ağacı çok büyük, altında oturuyorum. Arkadaşlar falan da var. Sonra kalkıyorum, eve gidecek ay yiyeyim diye topluyorum. Eve geldiğimde ektim. Kaynım hiç konuşmuyor sıkıntısı var. Eltime bir şeyler anlatıyorum. Elimde dantel gibi beyaz bir örtü var. Onu arıyorum konuşuyorum ve gayet rahat bir şeyler anlatıyorum. Sanki bir sıkıntısı var anlatacak anlayamıyorlar. Ben normal hayatımda çalışıyorum. Eltime kaynanam destek oluyor ve iş yeri açtı. Bizimle görünüyor kaynanam ektim dışladılar bizi ve bizde eşimle geçinmek için çalışıyoruz. Kiracıyız hiç görmedim rüyamda onları bugün gördüm. Bir de rüyamda ektim bana bir şey satıyor, benimde param. Var alıyorum verip.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınızda önemli bir yenilik olmasına, aileniz ve eşinizin ailesi arasında sıcaklık olmasına, iyi geçinmeye yorumlanır.

 46. Mine dedi ki:

  Eltim beni rüya da şöyle görmüş. Çıplak bir şekilde diğer eltim beni yıkıyor. O da bana diyor abla ne kadar rahatsın, bende diyorum istemiyorum ama bu illada seni yıkayacağım diyor.

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntılardan arınmak, dertleşerek yardım bulmak ve bu sayede rahata ermek demektir. Eltinizle dertleşebilirsiniz.

 47. Mihriban ballandı dedi ki:

  Merhaba, rüyamda eltim ve kaynım evime yerleşip terasımda rakı içiyorlardı ve ben de aşağıdan onlara bakıp arabaya binip gidiyordum. Bu ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde dargınlığın son bulması ve daha samimi olmak, eşinin ailesinin yardım istemesi demektir.

 48. Neli dedi ki:

  Merhaba, rüyamda eltim ve kaynımı görüyorum. Bizim yan komşuya bavullarını vermişler. Bavullarını geri almaya geliyorlar ama biraz gizli gizli sanki biz görmeyelim havasındaydılar.

  1. admin dedi ki:

   Evliliğinizde sizi mutlu edecek bir olay yaşanması ve eşinizle daha rahat geçinmeye, birlik olmaya yorumlanır.

 49. maviş dedi ki:

  Rüyamda dargın olduğum konuşmadığımız eltim gelmiş. Ben sinirleniyorum onu görünce ve belli etmemeye çalışıyorum. Sonra elimde boş bir bebek arabası var ya açık kapatmaya çalışıyorum ya da kapalı açmaya çalışıyorum, ikisinden biri. Bununla uğraşırken eltim bir şey soruyor ve cevap vermiyorum. Abime sorayım diyor (eşime) eşimde bir şey demiyor. Sonra evde oluyorum karşılıklı oturuyoruz dargın olduğum sebepleri tartışıyoruz. Sonra bıyık altı gülerek abimle ben aynıyız hemen hemen tavırlarımız benziyor diyor. Sinirleniyorum yine, uyandım sonra.

  1. admin dedi ki:

   Aranızdaki sorun ortada dolaşan haberler ve dedikodular yüzünden daha da artabilir ve aile içerisinde bir araya gelmeniz gerekebilir.

 50. Bati dedi ki:

  Rüyamda duvara ağ yapmış top şeklinde yavru örümcekleri elimle temizleyip aldım. Daha sonra bir saksı içinde dipleri kurumuş ortası sararmış üst yaprakları yeşil bir dut ağacı yaprağına benzeyen bir şey ekili ben dipteki kurumuş yaprakları temizlerken eltim yanıma geldi. Üzülme sen dinini yaşayan birisin, sana bu şekilde zarar ders vermeye çalışıyorlar, umursama diyor. Görümceler için sonra kaynanamın tıkkıdı tıkkıdı terlik sesine uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir işe vesile olmak ve hayır duası almaya, dini bütün insanlar ile görüşmek ve fayda görmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status