Rüyada Erkeğin Hamile Olması

Rüyada erkeğin hamile olduğunu görmek, başkalarından gizlediğiniz bir şeyler varsa bunlar ortaya çıkabilir. Güven duyup bir şeyler anlattığınız biri sonrasında sizin sırlarınızı ifşa edebilir. Bu sebeple birine bir şey anlatmadan önce iki defa düşünün. Çünkü kendisini güvenilir biri olarak gösterip daha sonra da güveninizi kıracak ha ve hareket içerisinde bulunabilir. Bu kişi yüzünden başkalarına rezil olunabilir. Rüyada hamile erkek görmek, aynı zamanda bir erkekten gelecek zarara işaret eder. Bu kişi size yalan söylüyor olabilir ya da aldatabilir. İlişkisi olan kişiler de sevdikleri insanın gizlediği bir şeyi öğrenerek üzüntü duyabilirler. İlişkinizde güven sorunları ortaya çıkabilir. Rüyada hamile bir adam görmek, evli olanlar için eşleri ile arasında yaşanacak bir anlaşmazlığa yorumlanır. İkinizin de birbirinizden gizlediği bir şeyler varsa bu yüzden tedirgin olunabilir.

Rüyada erkeğin hamile kalması, pek de hayra yorulmaz ve başkalarına karşı mahcup olmak demektir. Sizinle ilgili olur olmaz sözler söyleyen ya da iftira atan biri olabilir. Bu kişi yüzünden sevdiklerinize mahcup olabilir, kendinizi aklamak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Erkek Arkadaşını Hamile Görmek

Özel hayatınızdaki sorunların tekrar etmesine ve yeniden aynı şeyleri yaşama korkusuna yorumlanır. Mesela tekrar aldatılma ya da bilmediğiniz bir şeyleri öğrenme gibi endişeleriniz olabilir. Erkek arkadaşınız ile ilgili şüpheleriniz olabilir.

Rüyada Kocasının Hamile Olması

Eşinizin işlerinin artmasına ve çok yoğun olmasına yorumlanır. Ev hayatını geri planda bırakabilir, işlerine yetişmekte zorlanabilir. Şu günlerde koşuşturma içerisinde olduğu için onu ilgisiz bulabilirsiniz, ancak geçim rahatlaması olur.

Rüyada Erkeğin Hamile Olması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, özel hayatınıza dair çok dikkatli olmanıza ve birini çok iyi tanımadan bir şeyler dememenize yorumlanır. Yalan yanlış şeyler ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz, güveninizi sarsan bir takım olaylar yaşanabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Lgfbvx dedi ki:

    Rüyamda hamileydim evden hastaneye gittim. Şaşkındim bu durum karşısında. Bir erkek olarak yorumu? ?

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya iş teklifi veya başka sürpriz bir teklife yorumlanır.

DMCA.com Protection Status