Rüyada Eşek Arısı Görmek

Rüyada eşek arısı görmek, çok çalışıp çabalayıp hak ettiği konuma mertebeye erişmeye ve güce kudrete yorumlanır. Kişi çevresinde herkesin saygınlığını kazanır ve hatta sizden çekinen kimseler olabilir. Özellikle zamanında sizi çok eleştire, sivri dilli kimseler varsa haksız çıkabilirler. Kişi çalışkanlığı ile hedeflerine ulaşır ve iş hayatında terfi alır. Özellikle de rakiplerinin çok olduğu bir işte çalışan kimseler herkesten bir adım öne geçerler. Çok rakibi olanlar hepsini geride bırakırlar. Yakın zamanda bir yarışmaya katılacak olanlar ödül ile ayrılırlar. Başarılarınız otoriteler tarafından ödüllendirip saygı görebilir. Rüyada eşek arısı sesi duymak, verilen büyük sözlerin tutulacağı anlamına gelir. Size sözler veren otoriter isimler varsa tutarlar. İşsiz olan biri işe girer, önünüzü açacak sözü dinlenir ve işinde uzman kimselerden yardım alınabilir.

Rüyada eşek arısı soktuğunu görmek, iş veya eğitim sebebi ile başka bir yere yerleşme kararı almaya yorumlanır. Kişi yaşadığı yerden uzaklaşıp bir risk alabilir. Özellikle de başarısız olan kimseler sıfırdan başladıkları işte başarıya ulaşır. Hırs ve öfke daha sonrasında başarıya dönüşür. Size haksızlık yapan kimselere inat başarılı olabilirsiniz.

Rüyada Eşek Arısı Öldürmek

Hiç kimsenin başaramaz dediği şeyleri başarmak ve zor görevlerin üstesinden gelmeye yorumlanır. Hiç yılmadan çalışıp çabalayarak her geçen gün daha da güçlenebilirsiniz. Rüyada ölmüş eşek arısı görmek, sizden rahatsız olan kıskanan veya istemeyen kişilerin hayatınızdan çıkmasına yorumlanır. Rüyada eşek arısı yuvası bozmak, size tehdit oluşturan ve çok uğraşan ya da aç gözlü kimseler varsa bu kişilerin planları suya düşer. Maddi zararlar da son anda önlenir ve kişi dolandırılmaktan kurtulur.

Rüyada Eşek Arısı Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayat düzeninde değişime ve iş güç peşinde koşuşturup daha çok kazanmaya yorumlanır. Kişi hedef olarak belirlediği her ne varsa bu hedeflerine ulaşır. Hiç yılmadan çalışan kişiler sonunda başarılı olurlar, düşmanları zarar veremez.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Sera dedi ki:

  Eski evimin çatı katımda bir yaban arısı yuvası buldum ve yüzlerce eşekarısı odada uçtu. Korktum, gizlice kaçmaya çalıştım. Peşimden geldiler. Fakat yakalamadılar.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni fırsatlara ve güzel haberlere yorumlanır.

 2. Tuba şirin dedi ki:

  Rüyamda dolu mavi bir çöp poşetinin heryerini saran bir sürü arılar gördüm .sokmadı arılar beni .kovaladim kulağımın içinden falan arıları çıkarttım bir kaç tane öldürdüm ve çok korkuyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borç ve dertlerin bitmesine yorumlanır.

 3. Asya dedi ki:

  Rüyamda arı kovanından petekli bal çıkartıyorum o esnada etrafimda da arılar uçuşuyor yorumunuz icin teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Ticari hayatta başarıya ve zenginliğe yorumlanır.

DMCA.com Protection Status