Rüyada Eşini Belden Yukarısını Açık Görmek

Rüyada eşini belden yukarısı açık görmek, çalışıyorsanız iş hayatında yoğun bir döneme geçmek ile birlikte ev hayatına daha az zaman ayırmaya yorumlanır. Eşiniz sizden daha fazla ilgi bekliyor olabilir. Ancak mesleki hayatınızdaki zorluklar ve bekleyen işler ailenizi geri plana atabilir. İki ara kalabilirsiniz. Rüya sahibi eşi ile bu yüzden tatsızlık yaşayabilir. Onun beklentileri farklı, sizinkilerin farklı olması da fikir çatışmalarına yol açabilir. İşiniz ile eşiniz arasında kalabilirsiniz.

Rüyada eşini belden yukarısı çıplak görmek, yeni fırsatlar elde etmeye ancak eşinizle bazı konularda fikir ayrılıkları yaşamaya yorumlanır. Eşinizin istekleri farklı sizinkiler farklıysa bu durum şu günlerde ilişkinizi çıkmaza sürükleyebilir.

Rüyada Karısını Belden Yukarısını Açık Görmek

Eşinizin mutsuz olduğu bir konuda sizinle dertleşmesine ve bazı sorunları olduğuna yorumlanır. Sürekli içine atmış olduğu bir takım dertleri varsa gelecek günlerde sizinle dertleşmek isteyebilir. Belki de yapılan masraflar ya da girilen borçlar onu mutsuz edebilir.

Rüyada Kocasını Belden Yukarısını Açık Görmek

Maddi yönden anlaşmazlık yaşamak demektir. Eşiniz başka bir yatırım yapmak istiyor iken sizin düşünceniz farklı olabilir. Özellikle aile içi parasal konulara karışan birileri varsa bu durum canınızı sıkabilir.

Rüyada Eşini Belden Yukarısını Açık Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, eşinizin sizden gizli yaptığı harcamalar varsa veya başka sakladığı şeyleri öğrenmeye yorumlanır. Birbirinizden gizlediğiniz şeyleri öğrenebilirsiniz. Ancak ikinizin de işleri ya da başka sebep ile birbirinize zaman ayırmanız gün geçtikçe zorlaşabilir. Çalışmayan kişiler için de işe girmek istemek demektir. Aile bütçesi için eşiniz de çalışmak isteyebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Feray dedi ki:

  Ruyamda ayrı yaşadığım eşimin belden yukarısını çıplak gördüm boynuna masaj yapıyordum

 2. Elif dedi ki:

  Rüyamda boşanma davası hala sürmekte olan eşimi bana çok yakında tam karşımda otururken gördüm. Sadece belden yukarısını gördüm. Çıplak oturuyordu, bana bakmayıp hiç farketmemiş yada umursamıyormuş gibi yana doğru bakıyordu. Hiç konuşmadık. Anlamını merak ediyorum. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında hayırlı bir haber gelmesine ve birinden iyilik görmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status