Rüyada Eşini Görmek

Rüyada eşini görmek, geçmişte alamadığınız borçlar varsa yakında elinize geçeceğine yorumlanır. Biraz daha sabırlı olarak mücadele ederseniz boşa kürek çekmediğinizi görebilirsiniz. Eşinizden yana bir hayal kırıklığı yaşadıysanız olaylara bakış açınız değişebilir, ona bir konuda hak vermeye başlayabilirsiniz. Sizin bir hatanız yüzünden aranız açıksa artık düzelebilir, birbirinize karşı çok daha anlayışlı olabilirsiniz. Yaşantınızda ufacık dengeleri iyi kuracak ve ev düzenini sağlayabileceksiniz. Ancak bunda eşinizin rolü çok büyük olacak. Onun öncülüğünde bazı sorunlar aşılabilir.

Rüyada kendi eşini görmek, ev içerisinde bir türlü çözemediğiniz sorunlar olabilir ve bu problemlerin bitmesi için biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Ev hayatında daha sabırlı olmanız gerekecek. Rüyada başkasının eşini görmek, evinize misafir gelmesine ancak bu misafirin ev huzurunuzu kaçırmasına yorumlanır. Pek de hoşlanmadığınız biri olabilir.

Rüyada Eşini Kaybettiğini Görmek

Evlilik yaşantınızın renklenmesi, aşkın yeniden alevlenmesine yorumlanır. Eşinizle birlikte çok büyük mutluluklar yaşayabilirsiniz. Birbirinize verdiğiniz değer artabilir. Eğer rüyada kalabalıkta eşinizi kaybederseniz, aranızdaki çatışmalar son bulur. Başkalarının lafına bakmak yerine ona inanmanız gerekebilir.

Rüyada Ayrı Yaşadığı Eşini Görmek

Rüyada ayrı olduğu eşini görmek, maddi yönden büyük bir sevinç yaşamak ve işlerinin açılmasına, şansa yorumlanır. Hayatınızda her şey yoluna girebilir. Eğer borçlarınız varsa bunlardan da kurtularak rahat edebilirsiniz.

Rüyada Eşini Başkasıyla Görmek

Ev hayatında güzel günler yaşamak, eşinizden alacağınız bazı haberlere birlikte sevinmek olarak yorumlanır. Eşinizle birlikte birine yardım edebilirsiniz. Mesela birinin evlenmesi ya da iş bulması gibi hayırlı bir işte birlikte yardımcı olabilirsiniz.

Rüyada Eşini Öpmek

Aile hayatında konfor ve huzur bulmak, ev içerisinde bazı masrafların sona ermesi, evinizi güzelleştirmek ya da yeni bir mal mülk sahibi olmaya yorumlanır. Evinizin eksikliklerinizi rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Rüyada Eşini Isırmak

Eşinizin ailesi ile aranızda bazı problemler olabilir. Belki eşiniz ve ailesi arasında kalabilirsiniz. Özellikle bu durum ev içerisinde huzurunuzu kaçırabilir. Eşinizin ailesinden gelen bazı haberler de sizi üzebilir, haksızlığa uğradığınızı düşünebilirsiniz.

Rüyada Eşini Aramak

Finansal yönden rahatlamak, eşinizin size karşı daha anlayışlı ve ilgili olmasına yorumlanır. Sizi anlayışla karşılayabilir ve parasal konularda da şanslı olabilirsiniz. Rüyada eşini aramak ve bulmak, evde mutluluğun artmasına ve aile hayatında bir değişime yorumlanır. Onaylamadığınız bir şey için ısrarcı da olabilir.

Rüyada Eşini Aldatmak

Ev ve iş arasında denge kurmakta zorlanmak, aile hayatını geri plana atmak olarak yorumlanır. Eşiniz de şu günlerde size karşı ilgisiz gelebilir, sorumlulukların artması ile aile hayatında bir araya gelmekte zorlanabilirsiniz. Daha fazla ilgiye ihtiyacınız olabilir veya güven sorunları yaşayabilirsiniz.

Rüyada Eşini Kıskanmak

Rüyada eşini kıskandığını görmek, hırs yapmak ve birileri ile rekabet etmek olarak yorumlanır. Bütçenizi koruyarak hareket etmenizde fayda var. Eşinizle ortak çalışıyorsanız, bazı aksilikler olabilir. Biraz olayları akışına bırakmanız gerekebilir. Fazla hırs ilişkinize zarar verebilir.

Rüyada Eşini Sarhoş Görmek

Eşinizle birlikte ortak bir isteğiniz yarım kalabilir, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Belki sizin çok istediğiniz bir şey varsa eşiniz tam tersi karşı gelebilir. Özellikle sosyal çevrenizde birileri aile huzurunuzu kaçırabilir, eşinizden şüphelenmenize neden olabilir.

Rüyada Eşini Hasta Görmek

Rüyada eşinin hasta olduğunu görmek, alacağınız bazı haberlerin sizi üzmesine yorumlanır. Aileniz ile ilgili bazı problemler olabilir. Rüyada eşini yatalak hasta görmek, hanede huzurunuzu kaçıran olayların yaşanması, ev yaşantınızı da etkilemesi anlamına gelir. Artık bir şeyleri kabullenmeniz gerekebilir.

Rüyada Eşini Dövmek

Eşinizin maddi yönden size ihtiyaç duyması, ona yardım etmek ve destek olmak anlamına gelir. Ev hayatınızda denge kurmakta sizin büyük rolünüz olacak. Eşinizin sizinle bir derdini paylaşması da söz konusu olabilir. Bir konuda çok dertli olabilir ve bir türlü sizinle konuşmaya çekiniyor olabilir.

Rüyada Eşini Hamile Görmek

Rüyada eşinin hamile olduğunu görmek, evlatlarından hayır görmek ve onlarla gurur duymak anlamına gelir. Aile hayatınızda çocuklarınızdan gelen haberlerle çok mutlu olabilirsiniz. Onların başarıları sizi ve eşinizi gururlandırabilir.

Rüyada Eşini Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sıkıntıları aşmak ve bazı olaylara bakış açınızın değişmesi, aile hayatında düzen ve konfora yorumlanır. Eğer borçlarınız varsa bunları kapatmanız çok yakın olabilir. Sizin bazı seçimleriniz eşinizi çok mutlu edebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. İbrahim dedi ki:

  Rüyada eşini açık kıyafetle görmek

 2. İlknur dedi ki:

  Rüyamda eşimi hep benden uzaklara gittiğini görüyorum

 3. RAİF dedi ki:

  Rüyamda ayrımı olduğum eşimin evine gittim oğlumu görmek için eşim surat asıyordu sonra kızı çıkıp gülümseyerek ne zaman barisiyorsunuz eve gel artık dedikten sonra eşim gülümseyip hadi gel artık dedi

 4. Zeynəb dedi ki:

  Ruyamda esim yanağından öpmemi istedi bende öpmedim ustelikde kilolu ve yarıçıplak idi yorumu ne?

 5. Murat dedi ki:

  Rüyamda bir uzakta bir imam gördüm bu imam daha sonra bize yaklaşıp balkona tırmandı daha sonra eşimle tartışıp eşime mir tokat salladı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz biri ile haberleşmeye yorumlanır.

 6. Aynur dedi ki:

  Rüyamda eşim beni arayıp sormiyo

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden müjdeli haber gelmesine yorumlanır.

 7. Kübra Tunç dedi ki:

  Rüyamda eşimin evimizin etrafında dolaştığını asla içeri girmediğini neden girmiyorsun diye sorulduğunda belamı içerdekilere bulaştırmayım dediğini gördüm ne anlama gelir ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize daha çok para girmesine yorumlanır.

 8. Gaye dedi ki:

  Rüyada küs oldugum eşim babamla abimle oturup sohbet ediyordu konuşuyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi bir sorunun çözülmesine yorumlanır.

 9. Fatih dedi ki:

  Selamun Aleyküm eşimle ayrıyım fakat boşanmadık mahkemeligiz ruyamda gülümseyerek sevinç ve mutlu bir şekilde evine döndüğünü ve buna benzer rüyayı bir kaç defa gördüm yorumlarsanız sevinirim saygilarimla

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özle hayatınızda mutluluğu bulmaya yorumlanır.

 10. Fatih dedi ki:

  Selamun Aleyküm eşimle ayrıyım fakat ruyamda gülümseyerek sevinç ve mutlu bir şekilde evine döndü buna benzer rüyayı devamlı goruyom yorumlarsanız sevinirim saygilarimla9

 11. Bayram dedi ki:

  Rüyamda iki buçuk aydir ayri yaşadığım eşimin ben yatarken karşımdaki koltukta bana bakarak kilo verdiğinden dolayı bu halin cok yakışmış diyerek beni beğendiğini gordum.bosanma asamasindayiz.yakinda ilk durusma olacak. Yorumlarsanız sevinirim.tesekkur ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aranızdaki bazı konularda uzlaşmaya yorumlanır.

  2. Tutu dedi ki:

   Merhaba. Ben ruyada esimi gordum yatakta uzanmis ( aff edersiniz) ciplak bi sekilde ve ben onu opmeye calisiyorum. Bu anda kizim odaya giriyor ve kizim babasin oyle gormemesi icin, esime ciplakligini gizlesin diye uyari yapiyorum oda eliyle kendini gizliyor. Bu ruyanin yorumu ne ola bilir aceba?? Hamilelikte gorulen ruya bu, bu arada.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya eşinizle aranızın daha iyi olmasıan ve güvenin artmasına yorumlanır.

 12. Kader dedi ki:

  Rüyamda kendimi ve çocuklarımı deniz kenarındaki bir evde görüyorum halılar tertemiz ve kirlenmesi den korkuyorum eşim ise deniz kenarında yatıyor sonra üvey ablam kocası ile misafir geliyor ve kapı önünde düğün var ama çalgı sesi yok sadece kalabalık var evin 2 odası tasinacakmis gibi daginik

  1. admin dedi ki:

   Ailece mutluluğun artması, maddi olanakların çoğalmasına yorumlanır.

 13. nafiye dedi ki:

  rüyamda eşim bana ablam bana kusmus diyor bende niye diyorum eski kız arkadaşımla evlenmedi gim için bende git bul diyorum

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin ailesi ile sorunlarınız varsa çözülür.

 14. Murat vurucu dedi ki:

  Rüyada kayinvalidemin evinde esim cocugum ve kendimi gördüm,oda biraz karanlikti kayinvalide telefonla konusuyordu esimde bana hadi sen artik git gec kalma zarar etme dedi,bende kizimla yatiyorken kalktim ve evden ciktim.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın artması ve aile içi huzura yorumlanır.

   1. Mustafa Turan dedi ki:

    Esımle 2 aydır ayrıyız ne arıyorum ne o beni arayıp sordu bugün rüyamda baska evde yasıyorum sessiz sedasız ıcerı gırdı kumbaramdakı parayı doktu yere bende tam bagırarak arkasında kostum ruya bıttı bu denemek yardımcı olursanız sevinirim

    1. admin dedi ki:

     Maddi yönden endişelerin bitmesine yorumlanır.

     1. Heval dedi ki:

      Rüyamda güzel bir evde oturuyorum eşim bana servis sehpasıyla kahve pişirip getirdi yanıma bana büyük fincana kendinede küçük fincana kahve koymuştu kahveyi içerken uyandım

     2. admin dedi ki:

      Evinize daha çok para girmeye başlamasına yorumlanır.

   2. Mustafa Turan dedi ki:

    Ve esıme evleneli bu yana ne sıddet ne kufur hep sevgi ve saygı davrandım ama sessiz sedasız cektı gıttı bende 2ay sonra ılık kez rüyamda gördüm yardımcı olur musunuz

    1. Elcin dedi ki:

     Rüyamda şu an ayrı olduğum eşimi gördüm.Bana dokundu.O sıcacıktı ama ben soğuktum.Ne demek acaba?

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya aranızdaki bazı sorunları çözmeye yorumlanır.

   3. Ebru dedi ki:

    Rüyamda eşimin genç bir kızla cinsel münasebetine izin veriyorum ilk eşim benmle ilgileniyor sonrasında kızı öpüp gözümün önünde yalamaya başlayınca çok kötü oluyorum yanlarından kalkıp gidiyorum ve çok üzülüyorum gerçek gibiydi hala etkisindeyim lütfen yorumlarmısınız

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya eşinizle aranızda bazı sorunların çözülmesine yorumlanır.

     1. Serdar dedi ki:

      1 aydır ayrı olduğum eşimi tefeciye( tefeci alakası olmayan namazında bir arkadaşım) faizli para verirken gördüm yanlarına gittim bınu neden yapıonuz dedim arkadaşım parayla uzaklaştı eşim bana gülümseyerek bir sigara istedi o anda uyandım

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya evinizde rahat geçime ve maddi sorunların aşılmasına yorumlanır.

 15. Özden dedi ki:

  Bn esimle ik aydir ayriyiz ve bugun ruyamda gordum ona kurana yemin et bn burda yokken baska kizla konusmadigina diyorum ve esim yemit etmiyor etmem diyor bnde iste sen boylesin bni hic sevmiyorsun diyorum o hic birsey demiyor sadece susuyor

  1. admin dedi ki:

   Gelecek günlerde ilişkinize dair her şey sizin istedğiniz gibi olabilir, endişe biter.

   1. Ali dedi ki:

    Biz eşimle boşanmadık ancak o bir aydır babasının evinde aramız bozuk yani. Rüyamda kuzeninin lokanta açtığını ve benden habersiz lokantaya gidip en lüks, şaşalı tabağı istediğini başka insanlardan duyuyorum. Ve ben normalde bu tarz şeylere kızarım eşimde bunu bilir. Bu insanlar bunu aileminde(anne baba abla VS) bildiğini söyleyerek gülüyorlardı (sanırım gülüyorlardı). Bende aileme ben sizin düşmanınız mıyım neden söylemiyorsunuz diyordum. Rüyamın tabiri ne olabilir.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya aranızdaki bazı sorunların çözülmesine, iyi haber almaya yorumlanır.

 16. Deniz dedi ki:

  Merhaba rüyamda tanımadığım bir evde uyandım sonra bir yere kahvaltıya gittim ama gittiğim yer birinin yeriymiş sözde tanıdığım bildiğim bir yer kocaman uzunca bir masa kurulmuş kahvaltı masasıymış kız kardeşimde oradaydı hemen yanımda oturuyordu hep tanıdıgım insanlar varmış sözde kahvaltı yapıcaz toplu sekılde derken imam nikahlı kocam girdi içeri nasıl keyifli nasıl onu görünce direkt bakmıyormus gibi yaptım ve yanımıza geldı herkesle konusa konusa o kadar keyifli ki şarkı mırıldana mırıldana yanımıza geldı sonra naber lekeliler diyor yüzümüz çilli diye sonra yanıma oturdu bana bildiğin gülerek gayet sıcak tabi ben hiç gülmüyorum sonra diyor kı gülerek gayet keyifli sekılde ayrıldım o kadından dıyor zaten olmayacagı belliydi diyor bende inanamıyorum sok oluyorum ama cok mutlu oluyorum içten içe sonra dıyorum kı kulağına eğilip sessizce zaten olmazdı neden biliyormusun çünkü o senin arkadaşının karısıydı aynı zamanda birinin metresıydı dıyorum sonra eğildi gene yüzü gülerek keyifli sekılde dudağıma yakın öptü beni sonra yine dıyorum ki ayrıca kesin o kadın senden ayrılmıştır dıyorum sözde o mu ayrıldı kadın mı emin olmak için soruyormuşum bir de pekı annen birşey dedi mi diyorum arkasından o da gülüyor elini cebine sokuyor birşey gösterip ispatlamak için derken uyandım.. Lütfen yorumlarmısınız.. Gerçekte nerdeyse bir senedır ayrıyım kocamdan imam nikahımız var evlencekken ayrıldık ama bozmadı da nikahı gitti başka biriyle söz yaptı üstelik.. Bir senedir ayrı yasıyoruz..

  1. admin dedi ki:

   Gelecek günlerde maddi olanakların artacağına ve mal mülk edinmeye, ev hayatında mutlu olmaya yorumlanır.

 17. süleyman dedi ki:

  Mrb eşimden yaklaşık bir aydır ayrıyım,rüyamda eşimle yanyanıyım sol tarafımda oturuyor ve bana doğru dönüp dudağıma bir öpücük konduruyor bunun yorumu nedir..

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen günlerde barışma söz konusu olabilir.

  2. Gülsüm dedi ki:

   Rüyamda ayrı ve küs olduğum eşimi gördüm, eşim eve geliyor ama hiç bir şekilde benimle konuşmuyor, battaniyeyi kafasına çekip yatıyor, sonra ben ablası sesleniyoruz uyumamış numara yapmış, battaniyenin altında uyuyormuş gibi sevgilisiyle mesajlaşıyor uşak, sonra kalkıyor yanına gidiyorum konuşmak için benimle konuşmuyor banyoya giriyor, sırtını lifleyeyim mi diyorum yine konuşmuyor, ablası girip sırtını lifliyor hiç konuşmadı benimle rüyamda

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya araya birilerinin girmesine ve hayırlı haberler almaya, düzen kurmaya yorumlanır.

 18. Emine dedi ki:

  Merhaba esimle 10 gündür ayriyiz. Rüyamda Esimle eski esinin evine gidiyoruz. O yer sofrasi sermis sofrada arabasi corbsi var esim bir kasikla hamurunu kaseye daldirip yiyor ben yemiyorum. Birde ilkokul arkadasim var karsimizda.

  1. admin dedi ki:

   Parasal sorunlar varsa çözülmesine ve hayırlı bir işe yorumlanır.

 19. Derya dedi ki:

  Merhabalar bugün rüyamda eşim ve ben arkadaşımın kızı eşi tatile gitmek için hazırlık yapıyoruz. Kamyon geliyor, altına halı serin diye seslendim. Arkadaşımın kızı hamile bir yandan da ona bağırıyorum hamilesin eğilme diye. Arkadaşımdan plaj havlusu istedim iki tane verdi. Eşimde iki tane yeter dedi tatile gittim ama sonrasını hatırlamıyorum. Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler şimdiden.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetlerin açık olması ve hayırlı bir işe vesile olmaya yorumlanır.

   1. Mehmet dedi ki:

    Rüyamda eşimi böbrek kısmında büyük Bir morluk yara gibi birşey var di hasta yatıyordu.

    1. admin dedi ki:

     Bir sağlık sorunu varsa iyileşmesine yorumlanır.

 20. Taner dedi ki:

  Rüyamda eşimin arkamda durduğunu gördüm. Bu ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Size bir konuda destek vermesine yorumlanır.

 21. Selin dedi ki:

  Rüyamda babamla dışarı çıktığımız esnada eşimi işinde bilirken dışarıda üzerinde pahalı marka spor kıyafetlerle gördüğümde yolun açık olsun dedi ve onun rüya olduğunu anladığımda eşimle arabamızın içinde konuşurken anlatıyorum. Onun üzerinde yine o pahalı kıyafetler var. Rüyamda böyle böyle yaptın diyorum ve üzerindekileri nasıl aldığını soruyorum. Fiyatını da 600₺ diyor bebeğimiz car baaıl böyle yaparsın sen israf edersin derken uyandım. Meğer rüya içinde rüya görmüşüm. Nasıl yorumlarsınız?

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin kazancının artmasına ve ev hayatında birbirinize karşı haksızlık yaptığınız bir konuda artık uzlaşmaya yorumlanır.

   1. Selin dedi ki:

    Teşekkürler admin

 22. Can dedi ki:

  Rüyamda benden ayrılmak isteyen eşim benden sevgi istedi ve ilgi istiyordu.

  1. admin dedi ki:

   Aracılık edip aranızı düzeltmeye çalışan biri olabilir.

 23. esin dedi ki:

  İyi akşamlar, rüyada eşim bize gelmiş. Evliliğimizi bitirmek üzere eşyalarımın yarısını içeriye getirmiş. Yarısı da arabada, arabamız beyaz renkli dışarıda fakat çukurun içinde yolda değil direksiyonda ise erkek kardeşim var. Ben arabaya doğru gidiyorum. Önümde bir kovada ateş var. Dumanlar çıkıyor, döndürmek istiyorum ama sonra yaparım diyorum. Sonra araba gidiyor eltim ve kocası içinde her yerde kar yağmış duruyorlar. Bizim eve yakın acıktık, ondan durduk diyor. Bende eşimle biraz konuşuyorum evliliğimiz hakkında dinliyor ama hiç cevap vermiyor.

  1. admin dedi ki:

   Seyahat etmek ve birini ziyarete gitmeye, eşinizle parasal sorunlarınızın üstesinden gelmeye yorumlanır.

 24. Yasin dedi ki:

  Rüyamda erkek çocuk emziren tanımadığım bir kadın gördüm. Yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında kazancın artması ve talihin dönmesine yorumlanır.

 25. Yalcin dedi ki:

  Bir gece rüyamda Allaha yalvardığımı ve Allahtan yardım istediğimi gördüm. Bir iki hafta sonra yine rüyamda zelzele gibi bir şey oluyordu. Ben yalnızdım. Dışarıda sanki dünyadaki tek insan bendim. Öyle bir his vardı. Elektrik direkleri falan yerinden oynuyordu ve ben bunun Allah’ın gazabı olduğunu düşünüyordum ve Allah’tan yardım istiyordum. Yine böyle yerlerde sürünerek Allah’ım yardım et diyordum. Sonra birden zelzele durdu ve ben çok şükür dedim. İçimden sevindim. Bu gördüğüm rüyalar ne anlama geliyor? Yorumlarsanız sevinirim, Allah razı olsun şimdiden.

  1. admin dedi ki:

   Geçmişte yapılan hatalar yüzünden yeniden pişmanlık yaşamaya, bazı hataları telafi etmeye çalışmaya yorumlanır.

 26. Merve Ersarı dedi ki:

  Rüyamda eşim asfalt bir yola yatmış uyumak üzereyken veya saf bir insan gibi yoldan araba gibi bir şey geçiyormuş. Eşim sıçramadı ama saf bir insanın şaşkınlığında baktı ve üzerinde sadece iç çamaşırları vardı ve ben onun bu haline üzüldüm rüyamda.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle aranızda yalan sır kalmamasına yorumlanır.

 27. Yalcin dedi ki:

  Mrblr adim yalçın evliyim ve 2 çocuğum var. Ben ikidir arka arkaya rüyamda eşimi görüyorum. İlkinde eşim çok eski bir arkadaşımla evlendiğini görüyorum. 2 çocuğumla beni bırakıyor. Ben de eşimi kaybetmemek için ona tehditvari şeyler söylüyorum. Çocukları sadece haftada 1 kere gösteririm sana diyorum ama o aldırmıyor, bizi bırakıp gidiyor. 2.rüyamda ise eşimle ilişkiye girdiğimi görüyorum ve eşimi çok kıskanıyorum. Evimize misafir gelen erkeklerle bir şey yapıyor mu diye takip ediyorum falan. Birde aynı uykuda Allahım ne emrettiyse onu yaparım diye bağırıyordum. Aynı gün içerisinde bu iki rüyayı gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde sıkıntıları aşmak ve eşinizle birlik beraberliğe, birlikte ortak mutluluklar yaşamaya yorumlanır.

 28. Gökhan ünal dedi ki:

  Rüyamda Hz. Yusuf’u gördüm?

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir işe vesile olup sevap kazanmaya yorumlanır.

 29. Mrl dedi ki:

  Sürekli farklı gecelerde aynı rüyayı görüyorum. Rüyamda bekar oluyorum. Başka erkeklerle görüşüyorum yada evli oluyorum eşimi bulamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Duygusal yönden hassas olmak ve huzursuzluğa yorumlanır.

   1. Merveee dedi ki:

    Merhaba. Ben rüyamda eşimi görüyorum sürekli. Her seferinde beni aldatıyor. En son gördüğüm ruyada kendi evimizde yatagimizda başka bi kadı la yatıyo ben geliyorum görüyorum ve hiç bisey demeden kadının elinden tutup çıkıyor.

    1. admin dedi ki:

     Eşinizle aranızda artık güven sorunu kalmaz.

 30. adves dedi ki:

  Rüyamda küs olduğum eşimi gördüm. Herkes eve gelmişti barıştırmak için ama o ben barışmıcam dönmicem diyordu. Çok üzülmüştüm. Tabiri nedir?

  1. admin dedi ki:

   Barışmak için sizin öncü olmanız gerektiğine, kalp kırgınlığının uzun sürmesine yorumlanır.

 31. Aysem dedi ki:

  Rüyamda araba sürüyordum tozlu yollardan tren yolundan kolaylıkla geçiyordum. Yolun sonunda beni eşim karşılıyor.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde neşe ve berekete, zorlukların ardında düze çıkmaya yorumlanır.

 32. Zilan dedi ki:

  Rüyada eşim ceza evinde ama kıyafet giydiğini gördüm. Gerçek hayatta zaten eşim ceza evinde, onu ceza evinin kapısının önünde bekliyordum onun çıkmasını.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin ailesinden haber gelmesine yorumlanır.

 33. Ayşe dedi ki:

  Rüyada eşim mavi spor ayakkabısı satıyor ve fiyatı 20 tl olduğunu söylüyor.

  1. admin dedi ki:

   Üzerinizdeki bir baskıdan kurtulmak, bir süredir gitmediğiniz bir yere gitmek anlamına gelir.

 34. Pinar dedi ki:

  Eşimle ayrıyız ve rüyamda hep görüyorum ama o benimle hiç konuşmuyor.

  1. admin dedi ki:

   Beklediğiniz haberin gelmemesine, umudu bu konuda yitirmeye yorumlanır.

 35. Kudo dedi ki:

  Rüyamda uzun süredir ayrı olduğum fakat arada sırada tel görüşürüz, annesiyle bana tel açıyor. Annesi benimle uzun süredir görüşmüyor. Annesini veriyor, annesi bende elektrikli süpürge istiyor. Bende anne esime söyle bana ismini yazın alayım diyorum. Bir anda eşimi yanımda görüyorum. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Bazı sıkıntıları aşmak ve uzun süredir beklenen bir haberin gelmesine yorumlanır.

 36. Nazlıcan dedi ki:

  Rüyamda eşim ölümcül bir hastalığa yakalanmış. Yavaş yavaş ölümü geliyordu. Çok gerçekçiydi. Ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin ömrünün uzadığına yorumlanır.

 37. Salih dedi ki:

  Rüyamda ayrı yaşadığım eşimi gördüm. Hafif onunla tartıştım, kavgasız şekilde bazı olayları başına kalktım.

  1. admin dedi ki:

   Geçmişte yarım kalan bir olayın gündeme gelmesine, keyfinizin kaçmasına yorumlanır.

 38. Neslihan dedi ki:

  Rüyamda kocam ve ailesinin kocama yeni bir eş aradığını görmek ve bunu benim yanımda yapmaları ve benim bunu anlayınca sinirlenmem ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Arkanızdan söylenen bazı laflar kulağınıza gelebilir, ancak eşinizle huzurunuzu kimse kaçıramayacak.

   1. Zeynep dedi ki:

    Rüyada eşim ve annesini gördüm. Amcamın kızının evine gitmiştik, bana fala bakacaktı. Ve sonra başka bir yere gittik. Bütün akrabalarım oradaydı. Eşim beni yeniden istemeye gelmişti. Lütfen yorumlar mısınız?

    1. admin dedi ki:

     Eşinizle birlikte ortak bir hayalinizin gerçek olmasına yorumlanır.

 39. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda eşim bana sevinçli ve heyecanlı bir şekilde bir şeyler anlatıyordu ama ben tepki vermiyordum. Onu duymuyordum. Bu ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin size müjdeli haber getirmesi ancak aklınızın karışmasına yorumlanır.

 40. Galip dedi ki:

  Merhabalar, 3 aydır ayrıldığım eşimi rüyamda belden aşağı çplak görüyorum ve bana istemiyor musun diyor.

  1. admin dedi ki:

   Barışmanız için ummadığınız birinin araya girmesine yorumlanır.

 41. Nariye dedi ki:

  Eşim beni gençlik halimle aldattığını görmüş? Şimdi zamanla 2 tane benden varmış gençlik halimle .. yorum..

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin bir kararının aile içerisinde kabul görmemesine yorumlanır.

 42. Nagihan dedi ki:

  Rüyamda kayınpederimin evinde kalıyorduk. Eşimle ayrı yataklarda yattık. Sonra eşim hiçbirşey demeden gitti. İçimde bir sıkıntı oldu. Aradım bulamadım eşimi. Yorumlar mısınız lütfen?

  1. admin dedi ki:

   Aileler yüzünden eşinizle aranızda bir takım sorunlar çıkabilir.

 43. Biri dedi ki:

  Rüyada ev sahibiyle kavga ediyordum. Bana yaptığı ters harekete eşim inanmadı ve beni suçladı. Çok üzüldüm, evi terk etme noktasına geldim. Anlamı nedir? Lütfen cevaplayın.

  1. admin dedi ki:

   Ev içinde ekstra masraflar çıkmasına yorumlanır.

 44. Gouki dedi ki:

  Rüyada karımın gençlik hali ile şimdiki hali birbirleriyle çekişip duruyordu. Benimle yatmak için en sonunda şimdiki hali gençlik halini bir kenara itti. Bende o sırada gençlik haline o senden büyük saygı duymak lazım dedim. Sabah kalkınca gusül abdesti aldım. Bu kadar gerçekçi. Bir rüya hiç görmedim.

  1. admin dedi ki:

   Ev içerisinde mutluluğun artması ve aile içerisinde birlik beraberliğe yorumlanır.

 45. Ibrahim dedi ki:

  İbrahim karaman rüyada eşim göz kırptı. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Yakın çevreden gelen haberle ev içinde sevinç yaşanması anlamına gelir.

 46. Azize dedi ki:

  Rüyamda eşim ve ben masa var. Bir kağıda rakamlar yazıyorum. 1 yazıyorum 2 sonra 3 sonra 4 yazıyorum. 4 yazarken eşime bakıyorum, adını söylüyordum.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle birlikte ortak bir isteğin gerçekleşmesi anlamına gelir. Ancak biraz beklemeniz gerekebilir.

 47. Opt dedi ki:

  İki çocuğumuzla gittiğimiz sanırım. Doğum günü partisinde eşim ortadan kayboluyor, ben onu bir türlü bulamıyorum. Yılandan kaçarak sonunda buluyorum ama bana karşı soğuk ve artık yapamayacağını söylüyor. Arabayı vurunca alkollü olduğunu anlıyorum. Bütün arkadaş çevresine soruyorum herkes ne olduğunu gizliyor. Sonunda biri bana eşimin yavaş yavaş uygunsuza doğru giden resimlerini gösterirken orada kesiliyor. Ben eşime biriyle yattın mı diye soruyorum o da bana açıkça evet diyor. Ciddi misin deyince de sen beni hiç tanımamışsın defol diyor.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizi bir konuda kızdırabilirsiniz ve size karşı bazı şüpheleri olabilir.

 48. Murat dedi ki:

  Rüyamda eşimi makyaj yapıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin size müjdeli haberler vermesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status