Rüyada Eşini Kaybettiğini Görmek

Rüyada eşini kaybetmek, aranızdaki gerginliklerin biteceğine ve birbirinize daha çok güvenmeye yorumlanır. Eğer sizin veya eşinizin şüpheleri varsa ortadan kalkar. Onu kıskandığınız kişiler ile artık görüşmez. Aradaki kıskançlık yüzünden tatsızlıklar biter ve eşinize karşı güveninizi tazeleyen olaylar olur. Hatta boşuna kendinizi üzüp kuruntu yaptığınızı görebilirsiniz. Rüyada eşinin kaybolduğunu görmek, eşinizin bazı sorunları dertlerini size anlatmasına yorumlanır. Eğer iş hayatında veya ailesi ile yaşadığı sıkıntıları çözemediyse sizinle dertleşebilir. Bir süredir sakladığı ve kendi başına çözmeye çalıştığı sorunları da çözemeyerek size anlatabilir.

Rüyada kocasını kaybetmek, borçların azalmasına ve eşinizle birlikte maddi külfetten kurtulmaya yorumlanır. Ödenen borçlar biter. Başkasının borcu ödeniyorsa da yakında bu borç külfetinden kurtulabilirsiniz. Rüyada karısını kaybetmek, eşiniz ve ailesi ile aranızdaki sorunları çözmeye ve daha iyi geçinmeye yorumlanır. Eşinizin ailesi ile konuşmuyor iseniz barışabilirsiniz.

Rüyada Eşinin Öldüğünü Görmek

Hayırlı bir rüyadır ve eşinizin ömrüne ömür katıldığını simgeler. Eğer sağlık sorunları varsa da tedavisini olup eski sağlığına kavuşabilir ve ailevi endişeleriniz biter. Eşiniz daha mutlu ve size karşı da daha ilgi alakalı olur.

Rüyada Kalabalıkta Eşini Kaybetmek

Eşiniz ile birlikte daha sosyal olmaya ve daha çok arkadaş edinmeye yorumlanır. Artık aranızda kıskançlıklar biter ve daha sosyal olarak daha çok aile dostu kazanabilirsiniz. Eşinizle birlikte davetlere de katılabilirsiniz.

Rüyada Eşini Kaybettiğini Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bu rüya karı koca arası problemlerin biteceğine ve daha iyi geçinmeye yorumlanır. Artık ailevi bazı sorunlar biter ve eşiniz ile aranıza giren huzur kaçıran etkenler de ortadan kalkar. İş, para veya aileler yüzünden tatsızlıklar son bulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ebru dedi ki:

  Merhaba rüyamda karlı bir yere gidiyoruz çok kişiler var çocuklarımla ben kayarken eşim kar açma aparati ile karları aça aça gidiuor biz ayı sesi duyuyoruz ve karın içine saklaniyoruz sonra ayı hittikten sonra çıkıyoruz ama eşim yok sonra orda bir ev buluyorum orda yasayanda halm çıkıyor fakat eşimi halen bulamiyoruz sonra kopegimize diyorum git babani bul sende oda sağ salim gelin diyroum ambulans sesleri duyuoruz eşim bulunuyor görüyorum gayet iyiydi sonra bitiyor rüyam

 2. Bagt dedi ki:

  Ben ruyamda kaynanamla kavga edyorum qarankylykdayuruyorum sonra esim bile gordum oda benden ofkeli konusmoyor sonra ikimiz yene bir birimiz ile konusyorus sonrasynda esim kayboldy havada karankylyk gece olmasada.

 3. Şerife değerli dedi ki:

  Nasıl kim veriyor haberi hatırlamıyorum. Eşim vefat etmiş. Ben şoktayım. Gelenler gidenler umrumda değil. İle gelip gidiyorum. Çocuklarımla ilgileniyorum. Ama saf gibiyim. Sonradan aklıma geliyor. Neden beni cenazesine götürmediniz böyle önemli bir zamanında yanında olmalıydım. Tebareke okurdum. Sonradan biraz biraz dşünmeye başlıyorum. Kayınvalidem geldi. Ona sordum. Yanında bekledin dimi diye. Bana neden söylemediniz. Kaç gün oldu diye sordum. Yarın bir hafta olacak dedi. Daha sorular soracaktım ki uyandım. Teşekkür ederim şimdiden

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun sıhhatli ömre ve aile içerisinde sevindirici bir olaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status