Rüyada Eşini Öldü Görmek

Rüyada eşinin öldüğünü görmek, sağlık ve sıhhate, eşinizin uzun bir ömre sahip olacağına ve mutluluğa yorumlanır. Eşinizle aranızdaki sorunları çözebilir, muhabbetiniz artabilir. Ortak bir hayaliniz de yakında gerçek olabilir. Yakında hak ettiğiniz bir şeye sahip olabilir. Evliliğinizdeki geçimsizlik sona erer ve eşinizle aranızdaki buzları eritebilir, yeniden birbirinize karşı anlayışlı olabilirsiniz. Özellikle aranızdaki maddi sorunlar ve anlaşmazlıklar yakında son bulacak. Belki eşinizin gelirinde de artış olabilir.

Rüyada eşinin ölmesi, aile huzurunuzu kaçırmak isteyen kişilerin emellerine ulaşamayacaklarına yorumlanır. Bazı insanlar sizi aile saadetinizi kıskanıyor olabilirler. Ya da eşinizle aranızda laf taşıyarak aranızı bozmak isteyebilirler. Rüyada başkasının eşinin ölmesi, o kişiden güzel haber almaya yorumlanır. Belki bir konuda sizden de destek alabilir. Bu kişi ile yakında görüşebilirsiniz. Ailece daha samimi olabilirsiniz.

Rüyada eşinin öldüğünü sonrada dirildiğini görmek, para sıkıntısı çekmek ve borçların çoğalmasına yorumlanır. Belki bazı yatırımlarınız sizi mutsuz edebilir ya da çıkan ek masraflar yüzünden geçinmekte zorlanabilirsiniz. Borçların çoğalması da aile huzurunu kaçırabilir.

Rüyada Karısının Öldüğünü Görmek

Aile içi sağlık ve sıhhatin çoğalması, evinize bol misafir gelip gitmesine ve sevenlerinizin çoğalmasına yorumlanır. Aile içinde huzur ve samimiyet artar. Eşiniz size daha yakın davranmaya başlayabilir ve değerinizi anlar. Size bir konuda hak verebilir.

Rüyada Kocasının Öldüğünü Görmek

Eşiniz eve sürpriz bir haberle gelebilir, işinde müjdeli bir haber olabilir ya da kazancında artış olabilir. Ona destek verdiğiniz bir konuda başarılı olacak ve bu durum sizi birbirinize kenetleyecek. Evlilik hayatınızda daha mutlu olabilirsiniz. Kocanızın size olan ilgisi artabilir. Rüyada kadının kocasının öldüğünü görmesi, eşinizin sağlık ve sıhhatli bir hayat sürmesine de yorumlanır.

Rüyada Eşinin Silahla Vurulup Öldüğünü Görmek

Eşinizin ailesi ya da başka biri eşinizle aranıza girebilir ve aranızın bozulmasına neden olabilir. Bu kişi eşinizi dolduruşa getirerek ya da sizin şüphelerinizi artırarak eşinizle kavga etmenize neden olabilir. Başka biri yüzünden aile huzurunuz kaçabilir.

Rüyada Eşinin Ölüm Haberini Almak

Eşinizin size destek vereceğine, çalışıyorsanız işlerinizin açılacağına yorumlanır. Ticari hayatta önemli başarılarınız olabilir ve geliriniz artabilir. Aile geçiminizi bundan sonra çok daha rahat sürdürebilirsiniz. Eşinizle ortak bir isteğiniz de yakında gerçek olabilir.

Rüyada Eşinin Öldüğünü Görmek ve Ağlamak

Geçimsizliğin son bulması ve eşinizle yeniden romantik bir ilişkiye sahip olmak, birbirinizin değerini anlamaya yorumlanır. Geçmişte yaptığınız hataları geride bırakarak, artık sadece birbirinizin mutluluğu için çaba gösterebilir, orta noktada rahatça buluşabilirsiniz. Eşiniz yüzünüzü güldürecek, bazı fikirleri değişecek.

Rüyada Eşinin Öldüğünü Duymak

Eşinizin sorunlarını sizinle paylaşmasına ve sıkıntılara birlikte göğüs germeye yorumlanır. Bir süredir size anlatamadığı şeyleri artık anlatabilir ve ona destek olmanız gerekebilir. Parasal sorunları da birbirinize destek olarak tez zamanda atlatabilirsiniz. Sizden hiçbir şey saklamayacak.

Rüyada Eşini Öldü Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sağlık ve sıhhate, hoş muhabbete yorumlanır. Aile huzurunuzu kıskanan kişiler emellerine ulaşamayacaklar ve aile içi sorunlarınızın üstesinden gelebileceksiniz. Eşiniz sizi mutlu edecek haberler de getirebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Kevser dedi ki:

  Ruyamda esimin ve babamin oldugunu gordum bbabam olmeden babamlardaydin onun cenazesini kaldirdiktan sonra esimin cenazesine gidiyodum ama bir turlu varamadim yollar cok uzadi ..cok agladim ruyamda ne anlama gelir acaba

 2. Tuna dedi ki:

  Merhaba ruyada kızımla yürürken bir yolda birden bir resim beliriyor resme bakıp ben bununla evlenirim diyorum sonra eşim ölmüş oluyor ve evlenememki diyorum eşimi çok sevdiğim aklıma geliyor o esnada eşim ölmüş oluyor başlıyorum aglamaya nasıl dayanacagım diye Allahı m diye bagırıyorum

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde bazı kaygıların bitmesine, iyi haberler almaya yorumlanır.

  2. Uçan dedi ki:

   Eşim evin giriş kapısında yerde fermuarlı bir kılıfın içinde yerde uzanmış ölüm anını gördüm son sözü çocuklara iyi bak deyip kafası vücudunun içine geçmiyor orda da oluyor rüyadan uyanıyorum.cok üzgünüm benim rüyalarımın bir kısmı hep birşeylere işaret eder.cok üzgünüm bu rüya ne demek

 3. Emre dedi ki:

  Rüyamda karımin tanımadığım eski kocasını gördüm ölmüştü cesedin yanına gidiyorum bumuymuş eski kocası dıyıyorum ne elimle kafasını kaldrp bakarken ne kadar cirkinmiş diyiyorum acaba ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi bazı anlaşmazlıkların bitmesine yorumlanır.

 4. Selin dedi ki:

  Rüyamda asker olan eşimin şehit olduğunu görüyorum uyanıp geri uyuduğumda aynı rüyanın devamını görüyorum. Eşim şehit olmuş ama onunla konuşabiliyorum rüyamda beni öldüğüne inandırmaya çalışıyor ve çok ağlıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde bazı sıkıntıların bitmesine, hayırlı habere yorumlanır.

 5. RUZGAR dedi ki:

  Rüyamda mahalledeki firina gidiyorum ekmek almak için.İçeri girdiğimde fırındaki bayanın elinde cep boyda kuran i kerimi ayakta okuduğunu görüyorum. (Bayanı sadce ilk defa gittiğim bi fırın olduğu içiin sadce o zaman gördüm.Tanisikligimiz bulunmamaktadir)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak yüzünüzün gülmesine yorumlanır.

 6. Cansel ASLAN ÇAYAN dedi ki:

  Rüyamda şöyle:eşimin annesinin evindeyim,kayınvalidem hayatta değil ama onu hayattaymış gibi görüyorum ve eşimi ölmüş olarak görüyorum, ve ağlayıp çok üzülüyorum ve kayınvalidemde benimle aynı halde bana şefkatle bakıp sanki babada destek olmak ister gibi şefkatle bakıyor,gece onun yattığı odada kalıyorum ama bir süre sonra yalnız hem korku hem acıyı tek göğüsleyemeyince kayınvalidemin ve görümcelerimin bulunduğu odaya gidiyorum,ve onlarla destek oluyoruz birbirimize ama rüyada bunun bir rüya olmasını istediğimi hatırlıyorum,ama rüya içinde bunun bir rüya değil gerçek olduğunu eşimin gerçekten öldüğünü kanat getiriyorum ve Allahım ne olur rüya olsun diyorum, ama gerçekten eşimin öldüğünü anlıyorum,aynı rüyada hiç bağlantıları ya da tanışıklılları olmadığı halde öz teyzemi de rüyanın içinde görüyorum,oda bana destek oluyor acımı paylaşıyor ama eşimin ailesinin evine hiç gitmediği halde oda orada,belirgin olarak rüyada ,vefat etmiş olan kayınvalidemi, teyzemi ve görümcelerimi görüyorum,çok acı çekiyorum ve eşimi çok hissettiğim ve rüya içinde ve uyanınca beni çok etkileyen bir rüya oldu uyanıp bunun bir rüya olduğunu farkedince de ferahladım ama çok etkilendim Rabbim hayırlara ,güzel ve mutlu haberlere ,mutlu huzurlu yuvamıza ,evliliğimizin saadetine müjdelesin inşallah, sizden de rüyamı yorumlamanızı rica ediyorum.Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize hayırlı haberler gelmesine, maddi olarak rahatlamaya yorumlanır.

 7. RUZGAR dedi ki:

  Karım,2 kızım ve oğlum corona virüsü nedeni ile vefat ediyor.Mezarlikta defini gerçekleştiğini görmek ne anlama gelmektedir (Yalniz bu kisimi nat olrak hatırlamamaktaydım) :Daha sonra beni baska biri ile evlendirmek istemekte olup kabul etmeyerek eşimin ailesi ilede ilişkilerimi devam ettirmekteyim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bi sıkıntıdan kurtulmaya, kaygının bitmesine yorumlanır.

 8. Kağan dedi ki:

  Rüyamda yolda iş arkadaşımla yürürken eşimin ölüm haberini alıyorum, sonra mezarlığa gdidiiyoruz ben üzgünüm arkadaşımda ben öyle şeylere dayanmam diyor, mezarlığa gidiyoruz sadece iki mezar var ilk başta mezarları karıştırır gibi oluyoruz, hatta arkadaş eşimin mezarına çöküp ağlıyor, sonra diğer mezarda eşimin adını görüyorum ve kayınço mu traktör ürerinde mezarın yanında görüyorum. Mezar üzerindeki fazlalık kabaran toprağın üçte biri açık ve kanlı hayvan kafası tavuk leşleri vardı, ben mezara kapanıp ağlıyorum, rüyamda gördüğüm arkadaşa pek güvenmem genelde yalan söyler onla ne alakası var çözemedim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sağlık sıhhate ve evinizde hayırlı gelişmeler olmasına yorumlanır.

  2. Gül dedi ki:

   Rüyamda eşim yemek yerken ölüyor çok ağlıyorum gözyaşlarımla uyandım ama tekrar aynı ruya eşim düşüyor ve ölüyor. Uyandım yine uyuduğumda busefer eşim yine yemek yerken kalp krizi geçiriyor ve çok ağlıyorum tek oluyorum evde sadece ablam oluyo ama ev boş kimsecikler yok.. Napıcam diye ağlıyorum. Aynı günde üç defa aynı rüya hayır olsum

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya ailenizde bazı sıkıntıların bitmesi, borçlardan kurtulmaya yorumlanır.

 9. Ali yılmaz dedi ki:

  Eşimi köydeki babamın evinin kapıdan girişte bir adım gibi karımı defn ediyoruz ama eşim oturmuş bir şekilde bizde etrafına yastık ilave ediyoruz ben ağlıyorum o anda uyanmışım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eşinizin ailesinden hayırlı haber gelmesine yorumlanır.

 10. Tomris dedi ki:

  Esim hastane gibi bir yerde idi. Yataginda oldu. Ben disari ciktim. Sonra 5 saat gecmis kimseye haber bile vermedim, bir yanina gideyim dedim. 3 yatak vardi. Ortada olmasi gerekiyordu. Yoktu. Kapinin onune ciktim. Girisin sag tarafinda bir kadin kocami yikamisti. Bisey okuyabilirsin dedi. Ne bilmiyorum. Ben Fatiha okudum. Sarsildi, canli gibi oldu. Sonra sanirim canlanmadi ama Ben cok korktum ya da agladim bilmiyorum, uyandim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eşinizin sağlık sıhhat içinde olmasına yorumlanır.

 11. Yasin dedi ki:

  Slm hocam ruyamda esimle biraz atisiyoruz sonra ben cocuklarla gezmeye cikiyorum donuste esimi balkonda iplere kendini asmis bir sekilde goruyorum sonra konusup indiriyorum yere ve o an uyandim yorumu nedir sizce

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sağlık sıhhate, evinizde huzura yorumlanır.

 12. Zafer dedi ki:

  Cok saolin cok iyi geldi bana bu allah sizden razi olsun. Benim eshim ruyasinda beni oldugumi gormush.

 13. EMİNE dedi ki:

  Merhaba, ben rüyamda eski eşimin öldüğünü duyuyorum.

 14. Lesrun dedi ki:

  Mrb ruyamda esimin öldügunu duyuyorum eve dogru giderken yolda sonmek üzere olan atesì tekrar yakip sonra esimin etlerini pisiriyoruz anneme hatira olarak yemek istiyoruz AMA sofrada et yerine semiz otu oluyo ve her lokmada aglaya aglaya yiyorum

  1. admin dedi ki:

   Uzun ömre ve evinizde huzur berekete yorumlanır.

  2. Pakize dedi ki:

   Rüyamda eşim ölüyor ve bir gün önce alkollu olduğu için ben doktor demişti diyorum alkol içmemesini sonra uykuda ölebilir diye ve yine beni dinlemedi içti diyorum ve öldügüne üzülüyor ağlıyorum

   1. admin dedi ki:

    Uzun ömre ve ve evinizde hayırlı bir olaya yorumlanır.

 15. Aslı dedi ki:

  mrb eşim rüyasında kendisini ölmüş olarak görmüş ardından ölüsüne dayanamayıp bende ölmüşüm beni beyaz bir poşete koyup ağzını kapatmışlar kokmasın diye eşim gelmiş niye poşete koynudunuz bu şekilde olur mu demis kokmasın diye koyduk demişler poşeti yırtmış bende gözümü açmışım sen mi geldin beni bırakma demişim geldim demiş .. küçük kızım ablasına babam bize bahçeli ev alacak demis büyük kizim da evet ablacım kocaman ev alacak demiş .. eşim benim kız kardeşime çocuklarıma bak demis oda sabahları su veririm eve alamam demiş eşim kabul etmez demis çocuklarımız dışarda kalmış ..eşim babasına çocuklarıma bahçeli güzel ev al demis söz ver demis oda söz vermiş… LÜTFEN YORUMLAR MISINIZ

  1. admin dedi ki:

   Uzun ve sağlıklı bir ömre, sevdikleriniz ile aranızın düzelmesine yorumlanır.

 16. Yeşim dedi ki:

  Hayırlı ramazanlar hocam ben yeni evli ve 3 aylık hamile bir bayanım eşimle de çok iyi anlaşıyoruz herangi bir sıkıntımız yok çok şükür rüyamda 2. Bir kadını bana methetmesi sebebiyle bir kıskançlık kavgası yaşıyoruz sonra bana öyle laflar ediyorki normal hayatta olmıycak birşey ben söylediklerini kaldıramıyorum dibimizde bir dibi görünmeyen boşluk görüyorum kavga ediyoruz ve ben eşimi oraya itiyorum sonra aşağıya düşüyor ama dibi yok çarpa çarpa parçalanarak düşüyor yazarken dahi ağlıyorum şuan rüya diyorum demi rüya bu kendi kendime haykırarak uyandım rüyam ne anlama geliyor çok etkilendim mübarek ramazan ayında eşimle birbirimizi çok seviyoruz acıklarmısınız

  1. admin dedi ki:

   Evinizde bolluk ve berekete, uzun sağlıklı ömre yorumlanır.

 17. Serginaz dedi ki:

  Evime hırsız giriyor ben Eşime söylüyorum o anda ben balkondan yardım çağırırken eşimi silahla vurup öldürüyor hırsız ve ev sahibim gelince polisi aramayın 100 milyar kan parası verelim diyorlar biz polise haber veriyoruz

  1. admin dedi ki:

   Evinizde çıkan masraflar yüzünden borca girmeye yorumlanır.

 18. Engin can dedi ki:

  Rüyamda eşimin öldüğünü gördüm. Çok kalabalıktı yasını kurmuştuk. Kendimi affedemiyorum hep eleştiriyor. Benim yüzümden öldü giyiyordum. Onu yıkayıp gömdüler ama o tekrar kalkmış saçını sarıya boyamış ve onu tekrar başka bir yere gömdüler ve yasa kaldığımız yerden devam ettik. Korkudan eve gidemiyordum. Onun hayalleri o evde var diye.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin uzun ve sağlıklı bir ömür sürmesine, ev içinde refah ve huzurun artmasına yorumlanır.

   1. Sema dedi ki:

    Merhaba.eşimin komşumuz tatafindan bicaklanarak öldügü haberini aldim.çok agliyorum.yagmurlu havada cenaze yapacagiz.inanip inanmamak arasında bir cenaze töreni oluyor.

    1. admin dedi ki:

     Eşinizin uzun ve sağlıklı ömür sürmesine, sorunlarınız varsa çözülmesine yorumlanır.

 19. Yeliz dedi ki:

  Ben bir haftadır aynı rüyayı görüyorum. Simsiyah giyinmiş 4-5 tane adam önce eşimi vuruyorlar balondan sonra benim gırtlağımı sıkıyorlar kıvranarak uyanıyorum ve ağlıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Çok kuruntu yapmak ve sizi endişelendiren şeylerin olduğuna, ancak bu endişelerin boşa çıkacağına yorumlanır.

 20. Nurdan dedi ki:

  Ruyada işten kocamın ölüm haberi geliyor.ruyada 2 çocuğum la çok sıkıntılar çektiği mi görüyorum.agliyorum kalacak evim yok ruyada. Tahtadan 2 metre kare bir yerde kalmaya çalıştığı mı görüyorum. Bana kocam olmadığı için iftira atacaklar diye çok korkuyorum rüyada. Kaynanami kayinlarimi görüyorum. Nurdan dedikodunu yaptık
  diyorlar.sabah uyandığımda çok ağladım .ve hemen iyi mi diye eşimi aradım.. .

 21. Nurdan dedi ki:

  Rüyada işten kocamın ölüm haberi geliyor. Rüyada 2 çocuğumla çok sıkıntılar çektiğimi görüyorum. Ağlıyorum kalacak evim yok rüyada. Tahtadan 2 metre kare bir yerde kalmaya çalıştığımı görüyorum. Bana kocam olmadığı için iftira atacaklar diye çok korkuyorum rüyada. Kaynanamı kayınlarımı görüyorum. Nurdan dedikodunu yaptık diyorlar. Sabah uyandığımda çok ağladım ve hemen iyi mi diye eşimi aradım.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle ortak bir sorununuza yakında çözüm bulabilirsiniz.

 22. HÜLYA dedi ki:

  Rüyamda birkaç tanıdığımla birlikte bilmediğim bir yerde konuşurken birden birazdan kıyametin kopacağının duyuyorum. Havada tam karanlık da değil. Aydınlıkta değil, tuhaf bir hava var. Bizi o esnada ALlah tarafından gelen kocam cam kapsül gibi korunaklı şeffaf bir şeyin içinde buluyoruz kendimizi ve hemen o şekilde yükseliyoruz gökyüzüne ve gökyüzündeyken hayranlıkla yeryüzünü seyrediyorum ama fazla uzun sürmüyor. Bir deniz kenarına bizi bırakıp kayboluyor orası, kıyamet koparken bütün insanların toparlanıp hesap vereceği yermiş güya. Oraya ilk biz gidiyoruz. Bizim peşimizden akın akın her yerden her ülkeden insanlar toplanmaya başlıyor. Herkeste bir telaş ve korku var. O esnada oğlumu bulamıyorum. Onu aramaya başlıyorum. O arada gözüme müslüman olmayan bir insan topluluğunun hiristiyan rahip gibi bir kalabalığın denize ALlah tarafından düştüğünü çekildiğini ve aniden denizde kaybolduklarını görüyorum. Demek ki diyorum ALlaha hesapların verilmeye başlandığını düşünüyorum. Sonra oğlumu tekrar aramaya başlıyorum. Ararken gözüme yine bir takım tanıdıklarım çarpıyor. Herkeste bir telaş bir kaçış ortalık karışık insanlarla, kimse kimsenin umrunda değil. Herkes kendi hesabının derdinde olduğunu görüyorum ama bende ALlaha hesap vermekle ilgili içimde bir ferahlık hissediyorum. Dille konuşmadan ve gözle görülmeyen sadece kalbimle Allahımın benimle özel ilgilendiğini ve benden razı olduğunu hissediyorum. Onun içinde telâş yapmıyorum ama kıyametin dehşetinden de korkuyorum. O esnada oğlumu buluyorum hemen ona açmısın diye soruyorum. O da açım diyor ve o arada uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Zor ve sıkıntılı günler yaşamak ancak adaletin yerini bulmasına yorumlanır.

 23. Efkan dedi ki:

  Rüyamda bayan olan ayrılmış olan eşim ölüyor. Onu gömüyorlar ve ben sonra mezarının başına gidiyorum. Bendeki emanetlerini mezarını açıp yanına gömüyorum ve ağlıyorum. İsmini ağlayarak hitap ediyorum ve bir an nefes alıyor ve bana bakıyor. Ama eşimi otopsi etmişler ve onu da görüyorum. Kesmişler çok kötüydü ya. Bu neye işarettir? Uyandığımda nefes nefese kalmışım ve sabah namazı okunuyordu.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde bazı sıkıntıların tamamen son bulması, geçmişten beri süre gelen problemlerin çözüme kavuşmasına yorumlanır.

 24. Müzeyyen dedi ki:

  Eşim asker değil normal kendi isinde bir vatandaş ama sanki askermiş. Şehit olmuş ve ölüm haberi gelmiş ve bende esimin ailesine feryat figan ağlıyorum. Ağlayarak da kalktım zaten yataktan çok etkilendim. Çok rüya gören biri değilim ama merak ettim. Yorumlayabilir misiniz acaba?

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin ömrünün uzaması, şifa ve sağlık sıhhate yorumlanır.

 25. Hasan dedi ki:

  Ben kırk beş yaşındayım. Rüyamda eşimi hastalıktan dolayı bir anda hiç öleceğini düşünmediğim bir anda öldüğünü gördüm. Sonrasında çok üzüntü yaşadım gördüğüm rüya sabahtı. Neye tabirdir yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin sağlık sıhhatinin artmasına ve uzun bir ömre yorumlanır.

DMCA.com Protection Status