Rüyada Eski Eşini Görmek

Rüyada eski eşini görmek, sıkıntıları aşmak ve hayatınızın düzene girmesine yorumlanır. Karşınıza çok iyi niyetli insanlar çıkabilir ve sunulan fırsatlar sayesinde kısa sürede bazı zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Şansınız açılabilir ve size engel olmak isteyen kişiler bu emellerine ulaşamazlar. Bazı girişimleriniz de olumlu sonuçlar verebilir. Kendinizi talihli hissedebilirsiniz. Özellikle çalışan kişiler iş hayatında hedeflerine ulaşabilirler. Başkaları sizin ne kadar azimli olduğunuzu görerek yeni fırsatlar sunulabilir. Özellikle sevdiklerinizin kol kanat germesi ile birlikte konforunuz artabilir.

Rüyada ayrıldığı eşini görmek, mutluluk veren haberler almak ve geçmişe perde çekmek olarak da yorumlanır. Artık geleceğe dair bir takım heyecanlar duymaya başlayabilirsiniz. Kafanıza takılan bazı sorular cevabını bulabilir. Büyük bir ferahlık yaşayabilirsiniz. Rüyada boşandığın eşini görmek, aynı zamanda endişelerden kurtulmak ve birinin size kötülüğünün dokunamaması olarak da yorumlanır. Yakın zamanda eski eşinizden gelen bazı haberler de sizi sevindirebilir.

Rüyada eski eşini ve ailesini görmek, kendi aile hayatınızda güzel şeylerin olmasına, ailenizle ve sevdiklerinizle bir araya gelmenize yorumlanır. Aile içerisinde bir kutlama ya da müjdeli bir haber de olabilir.

Rüyada Eski Karını Görmek

Eğer bir ilişkiniz varsa benzer mutsuzluklar ya da sorunlar ile karşılaşmak, mutsuz olmak şeklinde yorumlanır. Bazı hataları tekrarlamaktan korkabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar da bazı sıkıntıları geçmişte bırakarak artık kendi yollarına bakabilecekler.

Rüyada Eski Kocayı Görmek

İlişkide benzer hatalar yapmaktan kaçınmak ve bir o kadar da endişeli olmak, ön yargılı olmaya yorumlanır. Ancak birine bu konuda haksızlık yapıyor olabilirsiniz. Eğer bir takım korkular varsa bunlar da yakında son bulacak.

Rüyada Eski Eşini Evli Görmek

Mutlu bir hayat sürmek, alınan tüm kararlardan pişman olmamak ve doğru tercih yaptığına inanmak anlamına gelir. Şu anki halinizden memnun olabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden de büyük bir iyilik görebilirsiniz.

Rüyada Eski Eşiyle Barıştığını Görmek

Bazı anlaşmazlıkların sona ermesi ile birlikte büyük bir endişeden kurtulmak olarak yorumlanır. Bir vesile ile eşiniz ile bir araya gelmek zorunda da kalabilirsiniz. Rüyada küs olduğu eşiyle barıştığını görmek, aynı zamanda size düşmanlık yapan birine de yorumlanır. Bu kişi laf taşıyor olabilir.

Rüyada Eski Eşinin Eve Geldiğini Görmek

Yeni bir başlangıç yapmak olarak yorumlanır. Yeni bir ev, iş ya da ilişki olabilir. Ancak bu durum sizi her ne kadar mutlu etse de başkaları tam tersi huzursuz olacak. Özellikle sizin mutluluğunuzu çekemeyen kişiler tarafından canınız sıkılabilir.

Rüyada Eski Eşini Öpmek

Çalışanlar için iş hayatında saygınlık kazanmak ve daha iyi maddi olanaklara sahip olmak, şansın açılması ve yeni dostluklar edinmek olarak da yorumlanır. Hayatınıza giren insanlardan büyük ilgi ve sevgi görebilirsiniz.

Rüyada Eski Eşini Hamile Görmek

Rüyada eski eşinin hamile olduğunu görmek, birinden gelecek habere çok şaşırmak, size söylenen bir yalanı öğrenmek olarak yorumlanır. Bu duruma çok şaşırabilir, tepki gösterebilirsiniz. Hakkınızda yapılan dedikodular da kulağınıza gelebilir.

Rüyada Eski Eşini Ölmüş Görmek

Geçmişte yapılan hatalardan ders çıkarmak ve tekrar etmemek olarak yorumlanır. Bundan sonra daha temkinli olabilir, bazı insanlarla aranıza mesafe koyabilirsiniz. Bu tecrübeler sayesinde artık kendi isteklerinizi ön planda tutarak daha doğru seçimler yapabilirsiniz.

Rüyada Eski Eşiyle Konuşmak

Rüyada eski eşiyle konuştuğunu görmek, uzun süredir görmediğiniz bir insanla karşılaşmak ve dostluğunuzun kaldığı yerden devam etmesine yorumlanır. Bir süredir dargın olduğunuz biri ile de barışabilirsiniz. Yeni dostlar kazanarak sosyal çevreniz genişleyebilir.

Rüyada Eski Eşini Ağlarken Görmek

Borçların ve sıkıntıların sona ermesi, hakkı olanı almak şeklinde yorumlanır. Size karşı yapılan haksızlılar son bulabilir. Bundan sonra bir şeylerin farkına daha net varabilirsiniz. Size karşı iki yüzlülük yapan birinin de maskesi düşebilir.

Rüyada Eski Eşini Gülerken Görmek

Yüzünüzün gülmesi ve bundan sonra daha neşeli olmak, hayatınıza renk katacak birine yorumlanır. Hayatınıza giren biri veya çevrenizdeki insanlar tarafından büyük destek görebilir, daha güzel günlere erişebilirsiniz. Huzura erişerek sıkıntıları unutabilirsiniz.

Rüyada Eski Eşle Kavga Etmek

Rüyada eski eşiyle kavga ettiğini görmek, engellerin tez zamanda aşılması ve beklenen bir paranın elinize geçmesi olarak yorumlanır. Beklentileriniz boşa çıkmayacak ve sonunda hakkınız olana sahip olarak haklı olduğunuzu herkese gösterebilirsiniz.

Rüyada Eski Eşini Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, iç dünyanızda yaşadığınız sıkıntıların sona ermesi, hayatınızın düzene girmesi ve beklenilen haberin gelmesine, şansın açılmasına yorumlanır. Ertelediğiniz isteklerinizi gerçekleştirebilir, daha mutlu ve huzurlu olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Fesda dedi ki:

  Merhaba. Annem rüyasında benim eski kocamın çocukluk haliyle salonda oturduğunu ve evlilik yolunda ilerlediğim erkek arkadaşımın da çocukluk haliyle onun yanında oturduğunu görmüş. Bunların ne işi var bir arada derken benim erkek arkadaşıma seslendiğimi duymuş. Sizce ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Şu günlerde özel hayatınızda bir takım sorunların olması ve kararsız kalmaya yorumlanır.

   1. Alperen dedi ki:

    Hocam ben eski karımı uyurken gördüm onu uyandırmak için dokundugumda “dokunma bana!” diye çığlık attı sonra sesimi duyunca sadece evimize gitmek istiyorum dedi. Bunu neye yorumlayabilirim. Bu kadar detaylı anlatıyorum çünkü az önce uykudan kalktım ve nedense titriyorum.

    1. admin dedi ki:

     Eşinizin istediği bir şeyin gerçekleşmesine yorumlanır.

     1. Guliz dedi ki:

      Mrb eski esim evlenmis ve ben onun evine haniyla konusmaya gittim ve kadin hamile kadinla guzel sohbett ettim ve evlerinden ayrilirken eski esimle merdivende karsialstim ama.yuzune bile bakmadim ayrildim.hizla oradan o arkamdan bakiyordu anlami ne olabilir

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya mutlu bir yuva kurmaya ve sevince yorumlanır.

   2. Su dedi ki:

    Hayırlı günler. Ben rüyamda eski eşimle kavga ediyordum. Ve kendisine sorunca: benden Sonr kaç kişiyle tanıştın dedim. Ve kendisi bana iki parmağını gösterdi. Yani iki kişi. Daha yeni oldu ayrılalı ama çok üzüldüm rüyamda bunu duyunca sonra kalktim.

    1. admin dedi ki:

     Aranızın açık olduğu biri ile daha iyi geçinmeye yorumlanır.

    2. ORHAN dedi ki:

     Hocam ben boşandığım eşimi elbise dolabına kendi eşyalarını koymuş yerleştirmiş güzel güzel benim elbiselerimi ayakkabılarımı kıyafetlerimi dolabın bir kaç gözüne sıkıştırmış ben bu yüzden boşandığım eşimle tartışıyorum uyandığımda ise sabah ezanı okunuyor du ne anlama geliyor

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya kendi düzeninizi kurmak ve maddi endişelerin bitmesine yorumlanır.

   3. Gülcan dedi ki:

    bazende hissini bazende hayalini bazende adı gecyior bazende kendisini görüyorum ve bazı rüyalarda hesap vermiyiorum neden bana bunu yapdin neden o kadını aldın diye bu ne anlama gelir acaba her gün ayni kişi görmek ne anlam taşıyor

   4. Savcı dedi ki:

    Rüyada eski eşimi ve baldızımı gürdüm

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya iyi anlaşacağınız biri ile tanışmaya yorumlanır.

  2. ali dedi ki:

   Rüyamda eski boşandığım karımı gördüm caddede yürüyoruz kavga tartışma yapiyoruz sonra beni bu kadindan kurtarın diyerek etrafa bagiriyorum yerden cam buluyorum kollarimi kesiyorum istemiyorum seni diyor kendimi kestiğini görünce gidiyor sonra iki tane küçük cocuklarimla bir eve gidiyoruz küçük kizimi ayagimda salliyorum opuyorum seni cok ozledim felan diyorum buarada cocuklarimdan ayriyim nedir genelde bazen görüyorum en cok 3 yasindaki kizimi goruyorum oglum gelmiyor ruyamda onu goruyorun sadece kizim geliyor yanima.

   1. admin dedi ki:

    Uzun süredir beklenen bir haber gelir ve ailevi sorunların bir kısmı çözülebilir.

  3. Yadigar dedi ki:

   Ruyamda eski kocam bana sevgilisi oldugundan ona para verip pantolon aldirdigindan soz ediyor. Gayet mutluydu sevgilisi oldugu icin adını bile soyluyor kizin.

   1. admin dedi ki:

    Hayatınızı düzene sokmak ve daha mutlu olmak, ailenizi mutlu etmeye yorumlanır.

  4. Halil dedi ki:

   Rüyamda eski eşinin kus olduğum ailesi ve kendisiyle baristigimi bir arada olduğumuzu gördüm acaba yorumu nedir

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya ailevi sorunların yakında çözülmesine yorumlaır.

    1. Admin dedi ki:

     Rüyamda en sevdiğim iki komşum akşam eşleriyle birlikte eski eşimin şuan oturduğu evliyken de oturduğumuz aynı evdi zaten o eve gelmişler ikimizin de komşuları bu arada.. Sonra birinin kocasının uçuşu mu varmış neymiş hemen kalkıp gidiyorlar AA neden gittiler hemen ne ara gittiler diyorum şimdi gelmişlerdi diyorum camdan bakıyorum arkalarından ben de orda kalıyorum ama ayrı Bi odada eski eşimle de çok konuşmuyoruz ama küs de değiliz. Normalde de öyleyiz zaten çocuk var çünki 1 tane

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya yeni bir düzene ve yakında evinizde çok huzurlu olmaya yorumlanır.

  5. Admin dedi ki:

   Eşimden ayrıldım Rüyamda ölmüş hafız Kuran öğretmenimle annem yanyana oturuyorlar karşımda annem şuan konuştuğum erkek arkadaşımı soruyo nasıl Bi çocuk die normalde annem pek içime sinmedi diyo istemiyor. Hocam da gözünü kapatıp Bi kaç saniye düşünüp açıp gözlerini hafif gülümseyerek kafasını sallıyor iyi der gibi. Ne anlama geliyor acaba

 2. Fesda dedi ki:

  Merhaba rüyamda ayrıldığım eşimi çocuk haliyle salonda oturduğunu gördüm. Yanında da şu anki erkek arkadaşımın çocuk hali vardı. Yan yana oturuyorlardı ve ben şu anki erkek arkadaşıma sesleniyordum. Sizce bu ne anlama geliyor olabilir? Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Aşk hayatında kafa karışıklığına yorumlanır.

 3. Havva dedi ki:

  Merhaba bende boşanma davamız süren eşimle rüyamda ayrı olduğumuz halde eşimden 1 erkek evladımız oluyordu. Yani bir oğlumuz var zaten ikinci çocuğumuz olmuş. O vesileyle annemlere gelip bebeği görüyor ve benimle barışıyordu. Bana hiçbir zaman sahip çıkmayan korumayan eşim beni koruyordu. Rüyamda yanımdan ayrılmıyordu ve beraber kalabalık insanlarla giyinmiş süslenmiş düğüne gidiyorduk. Yorumlarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir haber almak ve çok mutlu olmak, zorlukların üstesinden gelmek demektir.

 4. Nazlı oruç dedi ki:

  Rüyamda boşandığım eşimle kavga ediyorduk.

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntıları geçmişte bırakmak, özel hayatta huzura yorumlanır.

 5. Tansel dedi ki:

  Rüyamda boşandığım eşimi takip ediyordum. Evinde başka bir kadınla gördüm onu ve kıskandım. Bunu benden gizlemeye çalıştı sonradan konuştuğumuzu gördüm. Bana karşı oldukça duyarsızdı.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza renk katacak biri ile tanışmaya yorumlanır.

 6. Nur dedi ki:

  Rüyamda eski eşimin bir kız çocuğu olduğunu gördüm. Ben o kız çocuğuna yakınlık gösteriyordum. Eski eşimde gülümsüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden güçlenmek ve güzel haberler almak demektir.

 7. Canan dedi ki:

  Kızımın babasını gördüm. Ayrılalı çok oldu onun evinde annesi amcası oturduk konuştuk. Sonra eşim geldi, ben sinirlenip kızımı alıp sokağa çıktım. Peşimizden geldi, kızıma telefon ve para vermeye çalıştı. Kızım almadı, bende eşime ödemediğin nafakaları mahkemede sorucam diye bağırdım. O gülümseyerek baktı, uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda her şeyin yoluna girmesine ve dertleri geride bırakmaya yorumlanır.

 8. Ahmet ülker dedi ki:

  Kendimi oturur halde iken bacağımda mavi beyaz kot pantolon vardı. Kucağımdaki şeyi kaldırdığımda yeşil lekeler oldu. Tam hatırlamıyorum lakin kucağımdan kaldırdığım şey laptoptu ama tencere lekesi gibi leke oldu.

  1. admin dedi ki:

   Çok istediğiniz bir yere seyahat etmek, bir süre kendinize zaman ayırmaya yorumlanır.

 9. şükrü dedi ki:

  Eski eşimi yataktan kalkıp ayaklarıma sarıldı. Bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   İç sıkıntılardan kurtulmak ve hakkınız olan bir şeyi elde etmeye yorumlanır.

 10. Fidan dedi ki:

  Rüyamda eski eşimin ailesinin evindeyiz. Ben mutfağa gidiyorum. Başımda da başörtü var. Tülbent gibi bağlı. Mutfakta eski kayınvalidem de var. Çay demliyordum. Demlediğim çaydan neredeyse bitene kadar eski eşime doldurdum bardağına. İçti. Konuşmadık hiç ama. Annesi de eski eşim için ona çay koydun mu diye sordu. İçti evet dedim. Sonra sandalyede otururken mutfakta ocakta çay kaynaya kaynaya buharı çıktı. Çay bitmişti. İçindeki çay posasını gördüm. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Ev hayatında huzurun artması ve bir yerden beklenen haberin gelmesine, önemli bir görüşme yapmaya yorumlanır.

 11. elif dedi ki:

  Rüyamda boşanmak üzere olduğum eşimi ve ailesini bizim eski evde gördüm. Ben ve normalde 1 erkek çocuğum var onun 4 yaşındaki hali ve 1 erkek çocuğum daha ölmüş. Eve gittim, eşim kendini bırakmış, ev pislik içinde. Hayatında bir kadın varmış. Evi terk etmiş kadın. Tabiri caizse tam bir or*spuymus. Eşim bana tavırlı ve mesafeli bende eski sevgilisinin eteğini giydim kısacık bir şey. Sonra erkek arkadaşları geliyor. Ben böyle çıkmam diyorum. Gidip dolaptan eşimin pijamasını giyiyorum. Mutfağa geçtim, aynı masadayız. Sohbet ediyoruz ve bana diyor ki şimdi ne yapalım devam edelim mi diye soruyor. Ben eski yatak odama geçiyorum. Bebeleri alıp yatıyoruz. Sonra sıçradım kalktım. Birde eski komşularım ha bire ekmek getirdi.

  1. admin dedi ki:

   Aile içi parasal meseleler yüzünden moraliniz bozulabilir, tek başınıza bir şeyler başarmanız gerekebilir.

 12. Ayla bolat dedi ki:

  Eski eşim eve gelmiş. Ve tekrar kapının önünde ayakkabısını giyerken gördüm. Nereye gidiyorsun diye sordum. Çağırdın geldim şimdi de gidiyorum dedi. Kim sana git dedi ki dedim.

  1. admin dedi ki:

   Ev hayatında huzur ve mutluluğa, bazı sıkıntıların tamamen geçmişte kalmasına yorumlanır.

 13. Sibel dedi ki:

  Eşimle tartıştık. Rüyamda kocam eski karısıyla telefonda konuşuyor ve eski karısının evinde buluşuyorlar. Bende telefonla arıyorum karısının (eski eşi) sesini duyuyorum. Sonra yanıma geliyor. Hiç bir şey olmamış gibi konuştuk sadece, sonra ben çıktım geldim dedi.

  1. admin dedi ki:

   Bazı endişelerin boşa olmasına ve kuruntu yapıp ev içinde huzuru kaçırmaya yorumlanır.

   1. Nesrin dedi ki:

    Slm ruyamda eski dimi ve ailesinni gördüm onlarin yanindaydim ..cocuklarimla ..eski kocam bize bilet almis ve kendi evine dönecektim .aksam oldugundan ertesi güne kaldi ..annesi ablasi hepsi ordaydi ve eski esim bana manali cümleler kuruyordu kimse duymasin..disari cikti telfnun yine mesaj geldi ..ailesi beni istemiyordu als eski esim kalmamizi istiyordu ..?

    1. admin dedi ki:

     Sizi mutlu eden biri hayatınıza girebilir, sorunlar çözülür.

 14. Busra dedi ki:

  Eşimden ayrıldım ve hala seviyorum. O da öyle diye düşünüyorum. Rüyamda beni bir daha af etmeyeceğini söyledi. Sabaha kadar nefesim tükenene kadar ağladım rüyamda.

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen günlerde bir vesile ile bir araya gelmek ve konuşmak anlamına gelir.

 15. Serkan dedi ki:

  Merhabalar, eşimle medeni bir şekilde ayrıldık ama hala çok seviyorum onu. Rüyamda esimi evde görüyorum ve eve kar yağmış oluyor. Eşim gine gidecek ama bir türlü gitme diyemiyorum. Nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle ilerleyen günlerde bir konuda uzlaşma sağlamaya yorumlanır.

 16. Silma dedi ki:

  Merhaba, halen aşık olduğum boşandığım eşim rüyamda beni öptü. Bu ne demek acaba? Önce hiç yüz vermedi ve rüyamın sonuna doğru yanıma geldi ve beni öptü. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Gelen haberin ardından umutların artmasına yorumlanır.

   1. Ayşe dedi ki:

    Merhaba ben eşimden ayrıldım hatta eşim evlendi geçen gün Eski eşimi eski evimde annemle birlikte çok güzel muhabbet ettiklerini gördüm ikisi de çok mutlulardı ve eski eşimin annemle bu kadar mutlu ve keyifli muhabbet etmesi beni şaşırtıp mutlu etti

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya çok mutlu olacağınız bir habere ve evinizde düzene yorumlanır.

    2. Kezban dedi ki:

     Merhaba ruyamda bir arkadas ortaminda pur dikkat eski kocami dinleyen grubun icindeydim .Kocama ozlemle bakiyordum,o.bana hic bakmiyordu,ve baska bir kadindan bahsediyordu kadini tarif edip ona dokundugunu anlatiyor bende dahil herkes onu dinliyorduk anlami ne olabilir?

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya ev hayatında düzene ve daha rahat geçime yorumlanır.

   2. Erciyes dedi ki:

    Ruyamda eski eşimi gördüm önce bana arkadaşını ayarla çok yanlizim diyor sonra arkadaşım yüz vermeyince beni takip ediyor ben bir parkta çekirdek yiyorum o yanıma geliyor yüzü nde bazı yerlerde sivilce olmuş bana barışmak istedigini söylüyor ve arkadaşlarıma anlattım onlarda git kocana dön dediler diyor seni özledim diyor manası nedir

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya bir süredir görmediğiniz insanlar ile karşılaşmaya yorumlanır.

  2. İsmayıl dedi ki:

   Merheba, ruyada eski karimla barisdigimizi ve yeniden huzurlu olmaga calisdigimizi, birlikde davetler aldigimizi gordum. Ama barismagimiz uzak akrabalardan olan bezi kisileri rahatsiz efiyordu.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya mutlu olacağınız bir haber almaya yorumlanır.

 17. Zeynep dedi ki:

  Merhabalar. Eşimle boşanalı 1 ay kadar oldu. Rüyamda eşimle barıştığımızı, beraber bir şeyler yediğimizi ve muhabbet ettiğimizi gördüm. Yolda yürürken koluna giriyor, başımı yaslıyordum. Yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Sevdiklerinizin sizi yanınızda olmasına ve hayatınızın düzene girmesine yorumlanır.

   1. Ebrar dedi ki:

    Rüyamda eşimin eski esi ile tekrar evlenmek üzereyken kavga edip ayrıldıklarını gördüm bende yanlarında duruyorum

    1. admin dedi ki:

     Evinizde neşe ve huzurun artacağına yorumlanır.

 18. Nefika Karagöz dedi ki:

  Rüyamda eski eşim vardı. Önce sevme bahanesi ile boğazımı sıktı. Boğuluyordum, zor kurtuldum. Öksürüğe boğuldum ama hiç aldırış etmedi. Sevmeye başladı. Sonra yatağın altından sansar kovaladık yakaladı öldürdü. O sansarı öldürürken ben lavaboda idim. Oraya geldi, kanlı halde ellerini yıkadı. Oğlum da vardı, tuvalete nereden düştüğünü anlamadığım bir kumanda gibi bir şey ve kilit olduğunu fark ettim. Üzerinde de anahtarı vardı. Sorduğumda bir yerin anahtarı köpekler getirmişti. İyi oldu, oradan alacağım vardı dedi.

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntıların hepsini geçmişte bırakmak ve tekrar benzer bir hata yapmaktan kaçınmaya yorumlanır.

   1. Guliz dedi ki:

    Mrb eski esim evlenmis ve ben onun evine haniyla konusmaya gittim ve kadin hamile kadinla guzel sohbett ettim ve evlerinden ayrilirken eski esimle merdivende karsialstim ama.yuzune bile bakmadim ayrildim.hizla oradan o arkamdan bakiyordu anlami ne olabilir

 19. SEVİLAY dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda ayrıldığım eşimle birlikte oluyorduk. İkimizde çok mutluyduk, sonra annesinin sesini duydum gittim. Bana hem bağırıyor, hemde ağlıyordu. Sonra uyandım, yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Başınızdaki dertlerden kurtulmak, iç rahatlığına yorumlanır.

   1. ORHAN dedi ki:

    Hocam ben boşandığım eşimi elbise dolabına kendi eşyalarını koymuş yerleştirmiş güzel güzel benim elbiselerimi ayakkabılarımı kıyafetlerimi dolabın bir kaç gözüne sıkıştırmış ben bu yüzden boşandığım eşimle tartışıyorum uyandığımda ise sabah ezanı okunuyor du ne anlama geliyor

 20. Metin dedi ki:

  Ben iki ay önce eşimden ayrıldım istemeyerek de olsa şu an çok pişmanım. Tekrar barışmak ve bir araya gelebilmek için çabalıyorum. Geçenlerde rüyama girdi. Beni affettiğini söyledi. Bende o sevinçlen ona sarıldım. İkimiz de ağlamaya başladık. Gerisini hatırlamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen günlerde mutlu olacağınız haberler almaya, hayatınızın düzene girmesine yorumlanır.

 21. Şenay dedi ki:

  Merhaba ben boşanma aşamasında olduğum eşimi gördüm oturuyordu bana baktı ağlıyordu onu öyle görünce üzüldüm yanına yaklaştım sordum tam konuşacaktı metresi geldi onu görünce sustu bana üzgün ve ağlamaklı gözlerlen baktı sadece bide bu aralar eşimi sık sık rüyamda yanımda görüyorum ne anlama geliyor bütün bunlar yorum yaparsanız çok mutlu olurum teşekkür ederim

 22. Şenay dedi ki:

  Merhaba, ben Şenay. Rüyamda boşanma aşamasında olduğum eşimi gördüm. Üzgün bir köşede oturuyordu. Yanına yaklaştım bana baktı ama ağlıyordu. Onu öyle görünce üzüldüm. Sordum tam anlatacaktı ki metresi geldi sustu ama üzgün ağlayan gözlerle baktı bana. Ne anlama geliyor? Sık sık eşimi rüyamda yanımda görmeye de başladım. Yorum yaparsanız çok mutlu olurum, teşekkür ederim🙏

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen günlerde hayırlı haberler almak ve karşınıza iyi insanlar çıkmasına, şansın sizden yana olmasına yorumlanır.

  2. Ezgi dedi ki:

   Bence eşinizin ne halde olduğunu, size gitmeniz gereken doğru yolu göstermiş yaradan. Metresi diyorsunuz belki de kocanızın içi yana yana başkasına yar olacağını hala sizi özlediğini yuvanızı kurtarmanın gerektiğini göstermiştir. Ağlaması başka çaresi kalmadığını gösteriyor bence.

 23. Fatma dedi ki:

  Boşandığım eşimle evimizde ikimizi tartışırken gördüm. Daha sonrasında kendi kendime iyi ki ayrılmışım bu adamadan bak değişmiyor dedim ve uyandım. Aynı her şey evlilik hayatımızdaki gibi gerçekti tartışmalarımız falan.

  1. admin dedi ki:

   Bazı sıkıntıları geride bırakmak ve size değer veren insanların hayatınızda olmasına yorumlanır.

 24. Nurfeza dedi ki:

  Rüyamda eski eşim şu anki hanımından ve evliliğinden dolayı pişmandı ve benim kıymetimi anladığını söylüyordu. Uzun zaman oldu ve artık rüyamda görmüyordum. Bilinçaltı olamaz sanki. Ayrıca önce gördüğüm rüyalarda pişman değildi ama barışma isteği içindeydi. Güven vermiyordu. Bu seferki rüya çok etkiledi benim.

  1. admin dedi ki:

   Evlilik hayatınızdaki sıkıntıların çözülmesine yorumlanır.

 25. Yılmaz dedi ki:

  Rüyamda eski eşimi gördüm konuşuyorduk. Ben elimle ayağını tuttum, ne yapıyorsun dedi. Elimi çektim haklısın yaptığım yanlıştı diyerek özür diledim, konuşmaya devam ettik.

  1. admin dedi ki:

   Eski eşin bir konuda pişmanlık duymasına yorumlanır.

 26. Seren dedi ki:

  Rüyamda eski eşimi görüyorum. Bana sinirleniyor ve bağırıyor. Nedenini hatırlamıyorum. Evdeki çöpleri topluyor.

  1. admin dedi ki:

   Eski eşiniz ile ilgili gelen bir habere sinirlenmek anlamına gelir.

   1. sevim dedi ki:

    ruyamda ayırdığım eşimin yazligina gidiyorum birlikte yaşadığı kadınla konuşuyorum sonra eski eşim geliyor beni görmezlikten geliyor sonra kadına sariliyor

    1. admin dedi ki:

     Hayırlı bir yolculuğa çıkmaya ve önemli bir görüşme yapmaya yorumlanır.

 27. akın dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda ayrıldığım eşimle evde konuşuyorduk. Artık tekrar bir araya gelmemizin mümkün olmadığını söylüyordu. Aynı zamanda konuşurken hazırlanıyordu. Kıyafetlerini giyiyordu. Giydiği eteğe karşı çıktım. Çok seviyorum eşimi, istemeyerek onun ısrarıyla ayrıldım. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bazı sıkıntıları aşmanızda birinden yardım almaya, şansın açık olmasına yorumlanır.

 28. Hanife dedi ki:

  Eski eşimi rüyamda gördüm. Yalnız onunla cnsel ilişki yaşadığımı gördüm. İğrençti halen kafamdan gitmiyor. Teşekkür ederim cevap verirseniz.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda başkaları tarafından eleştirilmek, dedikoduya yorumlanır.

 29. Zeybek dedi ki:

  Mrb eşimi eve gelirken mutlu gördüm. Gülerek gördüm. Eşim evde değil hemşire olduğu için nöbetteydi. Rüyamda gülerek gördüm evin içinde.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin hayırlı haberler getirmesine, birlikte daha mutlu olmaya yorumlanır.

 30. Burcu dedi ki:

  Mrb, boşandığım eşimle rüyalarımda sık sık tekrar evleniyorum. Beyaz çok güzel gelinlikler giyiniyorum hep ve şimdide eski eşimle ablasının evine gittiğimizi gördüm. Bütün ailesi oradaydı. Yemek yiyorduk hep birlikte ailesi ile görüşmüyorum aslında.

  1. admin dedi ki:

   Aile meseleleri yüzünden aranızdaki sorunlar ortadan kalkar, bazı sıkıntılar geçmişte kalır.

 31. NESLİHAN dedi ki:

  Rüyamda eski eşimin evine gidiyorum. Beni istemiyor, kovuyor oradan. Normal hayatta ben onu istemiyorum. Evine gidiyorum, ailesi var. Oğlum çok küçük ve ben istemiyorum diyor ve ben de oğlumu alıp çıkıyorum. Bundan iki öncede aynı yatakta eski eşimi başka bir kadınla gördüm. İşin ilginç yanı şu an konuştuğum erkek arkadaşımı da aynı evde başka bir kızla yatarken gördüm. Bana bunları yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Bazı geçmiş sorunları atlatmakta güçlük çekmeye, hala geçmişe takılı kalmaya ve ilişkide sorunlara yorumlanır. Sizi tedirgin eden bazı şeyler olabilir.

 32. Mahsun dedi ki:

  Rüyamda eski eşimi madde kullanmaya başladığını ve kendini madde için pazarlandığını gördüm ve ben onu alıp bir hastaneye tedavi için yatırdım. Sonra gidip kimlere pazarladıysa onları tek tek bulup kafalarından bıçaklayarak öldürdüm. Sonra eski eşimin yanına gittim. Sonra da uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Mevcut endişe ve sorunların tez zamanda geride kalmasına ve doğru bir seçim yapmaya yorumlanır.

 33. Cüneyt dedi ki:

  Tuhaf bir şey, boşandığım eski eşimi nedense sık sık görürüm. Bu kez eski eşim birlikte olduğu kişi ile kavga etmiş ve bana sığınmış. Bende ona yardım etmişim.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza yeni biri girebilir, bu kişi ile daha mutlu olabilirsiniz.

 34. Canan dedi ki:

  Rüyamda boşandığım eşimi gördüm. Bana gülümsüyordu. Babamla birlikte geldiler ve rüyamda bir şirketim var. Bana yardımcı oluyor. Benimle konuşuyor. Ne demek?

  1. admin dedi ki:

   Maddi olanakların ilerleyen zamanda gelen destekle artmasına yorumlanır.

 35. kenan dedi ki:

  Rüyamda yeni kız arkadaşım ve ailesini evlerine bırakmak için arabaya gittiğimizde ayrıldığım eşim ve çocuğumun da arabanın başında beklediğini gördüm ve eşimle kız arkadaşım aracın arka koltukta yan yana oturdular. Kız arkadaşımın yüzüne gülümseme yapıp hep beraber yola devam ettik. Kavga edecekler diye korktum.

  1. admin dedi ki:

   Eğer gizlediğiniz bir şeyler varsa yakında ortaya çıkması sizi zor durumda bırakabilir.

 36. tahref dedi ki:

  Rüyamda eski eşimin evine gidiyorum. Oturup yemek yiyoruz, ev kalabalık. Kız kardeşi olmadığı halde iki tane daha kız kardeşi oluyor. Pencere açılıyor. Rüzgar çok esiyor, eski eşimle konuşmak istiyorum. Yanına gidiyorum fakat konuşamadan uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Eski eşiniz tarafından gelen bazı haberler canınızı sıkabilir.

 37. Sevil dedi ki:

  Rüyamda eski eşimi yeni sevgilisiyle arabada oturuyorlar gördüm. Kız benden çok güzel görünüyordü. Lakin sadece rüyada öyleydi. İkinci rüyamsa eski eşimle mesajlasıyordum, tartışıyorduk. Dönmemi istiyordu, lakin ben istemiyordum.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda yaşadığınız sıkıntıları bir kadından gelecek yardımla atlatmaya yorumlanır.

 38. Bahar dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda eşimin eski eşini babamların eski evinde gördüm. Üstelik eşimle çok samimi idiler (ama benım eşimin başka evliliği olmamış tek eşi benım). Fakat kayınvalidemin evi alarak tüm aileler beraber otururken gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Eşiniz tarafından gelen haberler sizi mutlu eder. Özellikle küs olduğunuz biri varsa da barışabilirsiniz

 39. Gökhan dedi ki:

  Şu an ayrılmamızın son aşamasında olan eşim rüyamda bana çok güzel gülüyordu ve ayakkabı istiyordu ve yerde o kadar çok ayakkabısı var ki bu kadar ayakkabı kim de var daha ne yapayım ki senin için diyordum.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınızda atacağınız adımların size şans getirmesi ve ilerleyen günlerde mutlu olmak anlamına gelir.

 40. Valentina dedi ki:

  Rüyamda eski kocamı gördüm. Onunla konuşuyordum. Bana özlemle bakıyordu. Ona çocuk için tebrik etim ve çocuğunun adını sordum. O ağlamaya başladı, söylemeye istemedi ama ısrarca sordum ve söyledi. İsmi bizim evli olduğumuz zaman çocuğumuza vereceğimiz planlamıştı. O idmini koymuş. Ben o ismini duyduğumda ağlamaya başladım. Onu bana nasıl yapabildin sordum.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir sıkıntıdan kurtulmak ve birinin size bir konuda destek olmasına yorumlanır.

 41. lila dedi ki:

  Eski eşimi gördüm. Onların evinde birkaç eşyamı almaya gitmişim. Beni bırakmıyordu. Çok pişmanım, beni affet ne olur gitme diyordu. Sonra ben gidecem diyordum. Ben bırakcam arabayla diyordu ama bırakmıyordu. Oyalıyordu rüyamda.

  1. admin dedi ki:

   Huzur ve mutluluğun artmasına, yakın çevreden destek görmeye, özellikle bir insanın size kol kanat germesine yorumlanır.

 42. Frenuar dedi ki:

  Rüyamda ayrılmak üzere olduğum eşimi gördüm. Boğazı ve ensesi delik ve organları gözüküyordu. Ağlıyordum ve hastaneye kaldırdık dr.ameliyat olmazsa ölecek dedi. İkna edemedim, kaçtı hastaneden. Aklımı yitirdim diyerek. Ben ağlıyorum kurtulmalısın diye. Akıl hastanesine almışlar. Anahtarları cüzdanı özel eşyalarını teslim ettiler elime ve o artık burada dediler. Göremedim, etkilendim çok sık rüya görmem.

  1. admin dedi ki:

   Yaptığınız seçimlerden dolayı pişman olmamaya ve ilerleyen günlerde sizin için en hayırlısı neyse o olacağına yorumlanır. Ancak eşinizin pişmanlığı olabilir.

 43. Ömer dedi ki:

  Rüyamda ölen babam eski eşimi benim kızımla beraber bana getirdiğini gördüm. Kızımda kucağındaydı, kızımı görünce sevindim ve rüya bitti. Ne anlama gelir sizce?

  1. admin dedi ki:

   Uzak kaldığınız ve çok özlediğiniz kişilerle bir araya gelmek anlamına gelir.

 44. adem dedi ki:

  Rüyamda ayrıldığım eşimi gördüm. Üzerinde beyaz bir elbise vardı ve hep gülüyordu. Bana geldi, sarıldık birbirimizi öptük.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınızda meydana gelecek büyük bir yeniliğe ve kırgınlıkların bitmesine yorumlanır.

 45. Saadet dedi ki:

  Rüyamda eski eşimin kelesini bir poşet içinde görüyorum. Eski bir evin içinde pisetin içinde bozuk paralar var ve bir de mektup gibi kağıt oradan ayrılıyorum polisler geliyor.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden beklenen paranın elinize geçmesi, geç de olsa hak ve hukuğun bulmasına yorumlanır.

 46. Ayşegül dedi ki:

  Rüyamda boşandığım eşimi gördüm. Barışmışız, mutluyduk ve benimle şakalaşıyordu. Bende gülüyordum fakat saklanır gibiydik. Biraz tedirginliğimiz vardı ve beni öpüyordu. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Şansın ve talihin açılmasına, yakında müjdeli bir haber almaya yorumlanır.

   1. Gulgez dedi ki:

    Merhaba.Ruyamda ayrı yaşadığım Eşimi gördüm. 6 aydır ayrı yaşıyorum.ruyamda yaşadığımız evin önünde bomba varmış bende o sırada evin önüne geldim komşular dedi bomba var patlicak dediler ben hemen eşimi aradım ve evin önüne geldi beni aldi baska yere götürdü bu kadar cevap yazarsaniz sevinirim

    1. admin dedi ki:

     Çok mutlu olacağınız haberler gelir, hakkınız olan bir şey elinize geçer.

 47. Melike dedi ki:

  Eski eşimi sarı renk kıyafetle ve bana gülerken gördüm ve sırtında bir çanta vardı. Alaysı bir şekilde gülüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Sağlık konusunda bir takım endişeler atlatmak anlamına gelir.

  2. Kadir dedi ki:

   Eşimle tam üç yıl önce eşimin annesinin evine taşınması ve boşanma davası açmasıyla ayrı yaşamaya başladık sebeb bizden değil iki aile arasındaki anlaşmazlıklardan dolayı resmi boşanma devam ediyor ben istemediğim için karar çıkmadı ama artık geçen süreden dolayı yakında karar açıklanır öğlen yarım saat uyuyup kalktığımda gördüğüm rüya eşimle barışıp gülerek konuştuğumuz ve öpüştügümüzü gördüm şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yeni bir düzen kurmaya ve hayırlı haberler gelmesine yorumlanır.

 48. Onur dedi ki:

  Merhaba, hayırlı günler, ismim Uğur. Boşandığım eşimi rüyamda gördüm. Annemle onların evinde kalıyoruz. Başlıyor annemi kötülemeye, “o buraya konulacak bunun yeri burası” diye. Bende kızıyorum hakaretlerine ve kavga ediyoruz. O esnada boğazını sıkıp tokatlıyorum. Cama çıkıp imdat diye bağırıyor. Ben zorla tutup indiriyorum. Vurduğuma pişmanım ve sarılıp yanaklarından galiba öptüğümü hatırlıyorum ve eski eşim türban takmış rüyada. Ona da şaşırdım tabi ve rüyada karşımda öyle görünce. Renkliydi renkleri tam hatırlamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir süregelen sıkıntılara çözüm bulmak, dertlerden uzaklaşmak anlamına gelir. Özellikle yakın çevrenizde huzurunuzu kaçıran biri hayatınızdan çıkabilir.

 49. Gülşah arslan dedi ki:

  İyi geceler ben Gülşah. Rüyamda boşandığım kocamı gördüm. Benim elimi tutuyordu ve ben de dedim “Beni seviyor musun?” diye. Boşandığım kocam da dedi bana sen cansın canımsın dedi bana. Ne anlama gelir acaba? Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Aile düzeninizin eski haline geri dönmesine, huzura erişmeye ve sıkıntılara alınacak yardımla aşmaya yorumlanır.

 50. Serpil dedi ki:

  Rüyamda boşandığım kocamı gördüm. Ellerimi tutuyordu ve evlendiği karısı için o bizim aramıza hiçbir zaman giremez diyordu ve karısından bıkmış ve rahatsız gibiydi. Gerçek gibi yanındaydı ve çok şefkatliydi.

  1. admin dedi ki:

   Yakında hayatınıza girecek biri ile daha mutlu olmaya ve geçmişe perde çekmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status