Rüyada Eski Sevgiliyi Whatsap’ta Görmek

Rüyada eski sevgiliyi whatsapp’ta görmek, sizi bir süredir uzaktan takip eden ve tanışmak isteyecek birie yorumlanır. Sizin resminizi gören biri de hoşlanabilir ve sizi tanımak istediğini söyleyebilir. Hayatınızda kimse yoksa sürpriz bir aşk başlayabiir ve bu aşk bir süre uzak mesafe devam edebilir. Rüyada eski sevgiliyi whatsapp’ta başkasıyla fotoğrafını görmek, arada haber taşıyan birilerine de yorumlanır. Eski sevgilinize dair size haberler getirecek olan birileri olabilir. Onun hakkında moralinizi bozacak şeyler söyleyebilirler. Yeni bir ilişkisi olduğuna dair haberdar olunabilir.

Rüyada sevgiliyi whatsapp’ta görmek, geçmişe bağlı kalmamak ve artık hayatınıza yeni bir yön vermeye yorumlanır. Sizi bu kondua destekleyen ve moral veren dostlarınız olabilir. Onlarla uzun sohbetlerde bulunabilirsiniz. Eski sevgiliye karşı özlem azalabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Whatsapp’ta Başkasıyla Görmek

Yaşantınızda oldukça güzel değişimlerin olmasına ve düzenin değişmesine yorumlanır. Örneğin başka bir yere taşınmanıza vesile olacak önemli olaylar olabilir ve ailenizin sevdiklerinizin de desteğini alabilirsiniz. Eski sevgiliden uzak bir şehre taşınabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyi Whatsapp’ta Takip Etmek

Sizi bir süredir takip ettiğine ve sizden haberdar olduğuna yorumlanır. Şu günlerde sizi kıskandığı birileri olabilir. Sizin hakkınızda eski sevgiliye haber uçuran birilerinin olduğunu öğerenebilirsiniz. Özlüyor olduğunu da öğrenebilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyi Whatsapp’ta Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, size karşı yapılan hatalar yüzünden pişman birileri olduğuna yorumlanır. Eski sevgili geri dönmek isteyebilir ve size mesaj  yazabilir. Eğer sizi çok üzdüyse bunu er ya da geç fark eder ve hatalarını telafi etmek kararı verebilir, sizi geri kazanmak isteyebilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Mesajlaşmak
Rüyada Eski Sevgili İle Konuşmamak
Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Dabbış dedi ki:

  Rüyada eski sevgilinin Whatsappta durum koyması

 2. Aybüke dedi ki:

  Eski sevgilimi üzerinde att forması ile gördüm. Formanın üzerinde ben sakatim yazıyordu bir şey istedim onu verdi. Sonrasında benim evimdeydi bana gözlüklerin çok komik kaç derece diye sordu. Wp üzerinden nişanlısı ile fotoğraf paylaşımlari yapmıştı onları gördüm fakat bi süre sonra onların hepsini silmiş geçmişe dair herkesi paylaşmış bi tek neredeyse ben yoktum. Ayrıca da bisiklet sürerken fotoğraf paylaşmıştı

 3. Hatun dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim whatsappden yazıyor diye gösterdi mesaji bekledim ama mesaji okuyamadım uyandim

 4. Nuray dedi ki:

  Eski sevgilimin Whatsappdan durumuma baktığını gördüm

 5. Reyhan dedi ki:

  Rüyamda ayrıldığım sevgilimi gördüm arkası geniş bı araçta sarmaş dolaş uzanıp sohbet ettik çok neseliydik sonra bir erkek cama yaklaşınca oturduk sonra yine salata tabağı gördüm elimle ekmek banarak yedim

 6. İbrahim dedi ki:

  Rüyada eski sevgilimin whatsappta son görülmesi kapalıyken son görülmesini açtığını gördüm ve saattide 02:58 di şaşırmıştım. Lütfen yorumlar misiniz .

 7. Dilara dedi ki:

  Rüyada eski sevgilime sana birşey sorabilirmiym diye mesaj attım oda tabi ki Aşkım sor dedi bu mesajı aldığım an çok şaşırmıştım. Lütfen yorumlar mısınız

 8. Esma dedi ki:

  Merhaba rüyamda uzun zaman önce benden ayrılan bana yapmadığını bırakmayan eski sevgilimi gördüm whatsapptan beni kaydetmis profil resmini gördüm sonra bida baktım numaramı silmiş profil resmi görünmüyordu

DMCA.com Protection Status