Rüyada Eski Sevgiliyle Boğuşmak

Rüyada eski sevgili ile boğuşmak, sizi hala üşündüğüne ve geri dönmek istediğine yorumlanır. Eğer uzun süre önce büyük bir kavga ile ayrıldıysanız çok pişman olur. Size karşı nasıl bir hata yapmış olduğunu anlar. Sizi geri kazanmak isteidğini söyleyebilir. Eğer ayrılan taraf siz iseniz sizi ikna etmek için çok ısrar edebilir. Sürekli barışmak için size haber gönderebilir ve rahatsız edebilir.

Rüyada eski sevgili ile tartışarak kavga etmek, hakkında duyacağınız haberlere öfke duymak anlamına gelir. Eski sevgili ile ilgili alacağınız haberler sizi çok kızdırabilir. Ona karşı öfkeniz daha da artar. İyi ki ayrıldım diyeceğiniz bir haber de gelebilir.

Rüyada Eski Sevgiliden Kurtulamamak

Gelecek günlerde yeniden onunla ilgili haberler almaya ve ortak dostlar ile haber yollamasına yorumlanır. Sizin hakkınızda bir şeyler öğrenmeye çalışabilir. Hayatınızda biri olup olmadığı konusunda sürekli araştırabilir, hayatınıza karışabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Boğuşmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, eski sevgili ile bağların kopmasına, aranızdaki mesafenin tamamen açılmasına yorumlanır. Geri dönmek istese de artık kesin bir karar alınabilir, bundan sonra ikinci bir şans vermek istemeyebilirsiniz. Sizi üzdüyse de bunun için özür dileyebilir, çok ısrarcı olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda ben konum olarak yüksek bir yerdeyim. Ağacın üstünde fiziksel olarak bulunmuyorum ama dalların arasından aşağı bakıyorum. Aşağıda flört ettiğim çocuk var. Arkası dönük. Keşke beni görse diye bekliyorum ama yüzünü dönmüyor. Ben üzülüyorum. Sonra havada duran yeşil bir yaprak ve uçan bir arı görüyorum. İçim huzurla doluyor.

 2. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda ben konum olarak yüksek bir yerdeyim. Ağacın üstünde fiziksel olarak bulunuyorum ama dalların arasından aşağı bakıyorum. Aşağıda flört ettiğim çocuk var. Arkası dönük. Keşke beni görse diye bekliyorum ama yüzünü dönmüyor. Ben üzülüyorum. Sonra havada duran yeşil bir yaprak ve uçan bir arı görüyorum. İçim huzurla doluyor.

  1. Ayşe dedi ki:

   Fiziksel olarak bulunmuyorum yazacaktım

  2. admin dedi ki:

   Bu rüy amakam mevki yükselmeye, hayale erişmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status