Rüyada Eskiden Hoşlandığın Kişiyi Görmek

Rüyada eskiden hoşlandığın kişiyi görmek, eskiden görüştüğünüz dostlarınız ile görüşebilir ve bu kişi ile ilgili de haberler alabilirsiniz. Aynı zamanda kişinin aşk hayatında çok mutlu olmasına, ilişkisinde güzel günler geçireceğine yorumlanır. İlk görüşte aşk yaşanabilir ve gördüğünüz anda hoşlandığınız biri ile ilişkiye başlayabilirsiniz. Platonik bir ilişki yaşayanlar da duygularına karşılık bulurlar, sevenler kavuşurlar. İlişkisi olanlar ilişkilerindeki pürüzleri giderirler. Sevdiğiniz insan ile aranız düzelir, ayrılık aşamasında olanlar barışırlar. Rüyada geçmişte sevdiğin kişiyi görmek, sizden hoşlanan ve aklınızı karıştıracak birilerine yorumlanır. Size karşı duyguları olan biri ile ilişkiye başlamak konusunda kararsız olabilirsiniz.

Rüyada eski sevdiğin kişiyi görmek ve onunla konuşmak, bu kişi ile yollarınızın kesişmesine ve yeniden bir araya gelmeye görüşmeye yorumlanır. İş hayatında ya da başka vesileler ile görüşmeye başlayabilirsiniz, yollarınız tekrar kesişebilir.

Rüyada Karşılıksız Sevdiğin Kişiyi Görmek

Sevdiğin bir insanın size fedakarlık yapmasına yorumlanır. Eğer uzun zamandır hoşlandığınız biri varsa bu kişi size bir iyilik yapabilir, size karşı tutumu değişebilir. Size akıl veren ve hata yapmanızı engelleyen birileri de olabilir.

Rüyada Hoşlandığın Kişiyle Sevgili Olduğunu Görmek

Aşk hayatında sürpriz gelişmeler olmasına ve çok mutlu olmaya, duygularına karşılık bulmaya yorumlanır. Kıskandığınız biri varsa bu kişi aranızdan çıkabilir, sevdikleriniz ile aranızdaki sorunlar çözülür. Eğer henüz hoşlandığınız kişi duygularınızı bilmiyorsa aranızda konuşma geçebilir.

Rüyada Eskiden Hoşlandığın Kişiyi Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, eski anıları yeniden hatırlatacak dostlar ile karşılaşmaya ve zamanında sevdiğiniz kişi ile görüşmeye başlamaya yorumlanır. Eskiden hoşlandığınız kişi ile artık sık sık görüşmeniz gerekebilir ve kader sizi yeniden bir araya getirebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Neylin dedi ki:

  Merhaba,akşam rüyamda hoşlandığım erkeği gördüm ama aşık falan değilim sadece biraz hoşlanıyorum ondan o kadar.Eskiden o bana karşı boş değildi ama ben hep istememiştim. Ama akşam rüyamda 2mizi çok samimi bir şekilde gördüm sanki hala bana karşı duyguları var gibiydi en azından öyle hissettirdi.Sürekli bana sarılmaya temas etmeye çalışıyor gibiydi.Bu ne demem oluyo?

 2. Fatma dedi ki:

  Rüyamda eskiden sevdiğim kişiyle karşılaştım ve onu başkasıyla kıskandırmaya çalıştım daha sonra o kişi bana şiddet uygulacaktı ve eskiden sevdiğim çocuk beni kurtardı. Konuşmak istedim onunla ama o sadece suratıma baktı ve beni bileğinden tutarak götürdü

 3. Sevval dedi ki:

  Merhaba rüyam da eskiden karşılıksız olarak hoşlandığım şimdi görüşmediğim birini gördüm bu kişi beni sevdiğini söylüyordu ve hatta ben de kabul ediyordum baya baya sevgiliydik benden aşırı hoşlandığını belli eden hareketler de bulunuyordu sarılıyodu, öpüyodu ben de çok mutluydum ama şu an o kişiye karşı duygularımın olmadığından eminim sizce bu rüya ne anlama geliyor?

 4. Melek dedi ki:

  Merhabalar ben dün gece rüyamda ilk okulda hoşlandığım çocuğun beni diğer erkeklerden kıskandığını gördüm sanki sevgili gibiydik beni gizli gizli izliyordu eğer biriyle mesajlastigimi veya biriyle konuştuğumu görürse ters ters bakıyordu ve telefonumu karistiyordur bu da benim hoşuma gidiyordu gülerek yanına gidip onu sakinlestiriyordum acaba ne anlama geliyor bu rüya yorumlayabilir misiniz?

 5. Eda dedi ki:

  Rüyamda şimdiki okulumdaydım ama eski okulumda platonik olarak hoşlandığım Çocuk da ordaydı. Sınıfımdan 2 kişinin ona kötü bir şaka yapıcağını duydum. Bana ona sakın ssöyleme dediler ama ben dayanamadım, ona gittim ve şöyle dedim :” Muhammet (hoşlandığım kişinin adı) sana birşey söylemem gerek”. Bunun üstüne ne olduğunu sordu bende şöyle devam ettim:” Sana kötü bir şaka yapıcaklarmış”, gibi birşey dedim. O an o iki kişi arkadaydı tam bağırıcaktı ki onu durdurdum ve onların bunu ona söylediğimin haberinin olmamasını söyledim. Benim için durdu. Sonra okul çıkışında kuzenim bir köpekle gelmişti o da beni Köpeği severken izlemişti yani. Bu seferde sanki o bana karşı birşey hiss ediyor gibiydi. Anlamı ne olabilir acaba?

 6. Aşkım dedi ki:

  Rüyamda eskiden hoşlandığım ama benden hoşlanmayan aynı yerde çalıştığım birini gördüm bana sarılmış öpüyordu seni özledim der gibiydi bende onu çok özlemişim ve çok şaşkınım neredeyim nasıl olur diye. Hoşlandığım kişi gerçekte evlendi rüyamda karısı ve çocuğu da yanında nasıl güzel bir çocuk diye seviyorum oğlunu gerçek gibiydi. Çok uzun zamandır görüşmüyoruz rüyamda görünce hem sevindim hem üzüldüm tabi..

 7. Ocean dedi ki:

  Rüyamda sınıftaki çocuğu gördim zaten ara ara rüyalarıma giriyor şerefsiz. Neyse. Bu çocukla aramızda bir şey yok hatta fazla bir muhabbetimiz bile yok soğuk biri bana karşı ama yakışıklılı çocuk yani biraz hoşlanmıştım başta. Neyse rüyama gelelim.
  Rüyamda sevgiliydik ve ayrılıcaktık galiba brn çok korktum ve sarılarak uyuduk sonra o sigara içti öyle. Rüyadan uyanınca da aynı korkuyu hissettim değişik bir histi. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim

 8. Deren dedi ki:

  Merhaba. 2. kez aynı rüyayı görüyorum. Rüyamda eskiden hoşlandığım hatta sevdiğim kişi youtube’a video yüklemişti ama sanki video değil de gerçekten onunla konuşuyor gibiydim. Ben konuşuyordum ama o benim yüzüme baktığı halde konuyu dağıtıyordu. 4 yıldır görmedim bu arada. Fakat rüyada onu özlediğimi hissettim.

 9. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda eskiden sevdiğim kız bana bir kız arkadaşını konuşmak istediğini söylemek için gönderiyordu. Kendisinin öğretmen tuvaletinde olduğunu söyledi. Tuvalete gittiğimde çok eskiden sevdiğim bir kızı da orada gördüm. İkisi de makyaj yapıyordu. Kendisi bana hafif bir tebessümle karşılık verdi. Fakat yüzüme dönmeden yaptı. Aynadan yansımasını gördüm. Karşılık vermeden benle görüşmek isteyen kızın yanına gittim. Kendisi beni gördüğünde memnun oldu. “Kantine çıkalım istersen.” dedim. Kabul etti. Kantin üst kattaydı. Bir anda okuld değil dershanede olduğumu fark ettim. Fakat kendisi benim okul arkadaşımdı. Bunu uyandığımda fark edebildim. Tam yukarı çıkacakken kızlar tuvaletine uğradı ama normalde aynı katta iki tuvalet yok sadece öğretmenler tuvaleti var. Orada elini yıkadı. Yukarı çıktık bir masaya geçtik. Ben çay almak için kantin personeline gittim. Parasını ödedim fakat çayımı alamadım. Daha demlenmemişti galiba bilmiyorum o an rüyada öyle hissettim. Benden sonra bir sürü kişi geldi. Herkes istediğini aldı. O kadar kalabalık oldu ki kızı artık göremez oldum. En sonunda herkes aldı ve ben çayları alabildim. Masaya döndüm beni sandalyede bekliyordu. Bana gülümsedi. Ayrıca masaya saklama kabı içinde peynir koymuşlardı. 3. bir kişi vardı ve yüzünü hiç görmedim. Hiç konuşmadı. Sadece bir kızdı. Sadece 2 çay almıştım çünkü yukarı iki kişi çıktık. Şikayetçi olmadı. Çay istemedi. Bende teklif etmedim. Sevdiğim kız da ona çay teklif etmedi. Çayları masaya koymuştum zaten. Ben de tam masaya oturdum. O sırada uyandım.

 10. Aleyna dedi ki:

  Rüyamda eski sınıf arkadaşlarimla okuldayız eskiden hoşlandığım çocukta sınıfta (aynı sınıftaydik zamanında zaten) işte sürekli bana bakiyo benden hoşlandığını ben biliyorum ama istemiyorum uzak tutuyorum kendimi sonra ben sınıftan çıkıyorum telefonumu bırakıyorum sınıfta oda alıp kurcalıyo yanında da onun eskiden hoşlandığı kız var arkadaştilar rüyamda bende duyup geri gelip telefonumu alıyorum sonra o sırada öğretmen geliyo oda eski İngilizce öğretmenim bende diyorum hocam 20 yıl geriye gitmiş gibi oldum gülüyorum eskiden hoşlandığım çocukta bana bakıp keşke o yıllara gidebilseydik diyo ve ben orda uyandım

 11. Şüheda dedi ki:

  Merhaba, Ben rüyamda eskiden birbirimizden hoşlandığım kişiyi gördüm. Kendisi yurtdışında yaşıyor ve şuan evlilik hazırlığında kendisi. Rüyamda kalabalık bir ortamda birden odaya girerek onu görüyorum onu gördüğüm için çok heyecanlandim. Bana adımla seslenerek o da bir şaşkın haldeydi. Ama sadece bakışmalar oldu hicbir şekilde konuşmuyoruz. Onu görmesi için etrafında dolaşıyordum. Özlem dolu bir arkadaş benim için. Mesafe çok olduğu için duygusallığı ilişkiye ceviremiyoruk.

 12. Nazlı dedi ki:

  Merhaba rüyamda bir erkekle konuşuyordum. Ve uzun zamandır görmediğim eski hoşlandığım çocuk karşıdan geliyordu. Beni sonunda bulduğunu ama bir erkekle konuştuğumu görünce hayal kırıklığına uğradını söyledi. Onu gördüğümde çok şaşırdım ve onunla konuşmaya başladık..

 13. Lili dedi ki:

  Merhaba rüyamda arkadaşlarımdan bana çok çağrılar geliyordu bir sürü kişi beni arıyordu en sonunda birinin telefonunu açtım ve eski platoniğim benden hoşlandığını ve beni deli gibi sevdiğini söylüyorlardı ardından onunla konuştuk beni istiyordu beni öylesine çok sevdiğini söyledi aşk dolu cümleler kuruyordu ben çok sevinmiştim sonra kırmızı bir gelinlik tarzı elbise giydim o bana göndermişti çok güzeldi yorumunu çok merak ediyorum

 14. Ayşe dedi ki:

  Şuan evliyim. Eşimle görücü usülü evlendik ve evlenemeden önce yaşadığım yerde beni seven birisi vardı. Bende ondan hoşlanırdım ama olmadı evlenemedik ve şuan evleneli 30 sene oluyor ama bu çocuk sürekli rüyalarıma giriyor ve rüyada kendimi de onu da bekar olarak görüyorum bu ne anlama gelmekte yardımcı olursanız çok sevinirim 🙂

 15. Aleyna dedi ki:

  Rüyamda eskiden sevip karşılık alamadığım birini gördüm, ve onu rüyamda daha öncede gördüm. herşey çok güzeldi, gayet iyi anlasiyorduk, konusuyorduk. Yanimda en iyi arkadasim da vardı, ve bulundumuz yerde bi yatak vardi ruyamin sonuna doğru sakalastik beni yorganın altında bırakıp kaçmıştı. Hep şakacı bi çocuktu hala da öyle.

 16. Yusuf Can dedi ki:

  1 aydır rüyamda eskiden çok yakın olduğum ve hoşlandığım kişiyi görüyorum rüyamlarımda zaman zaman çok yakınlaşıyoruz bazen ise çok uzaklaşıyoruz gerçekde ise 1 yıl boyunca onunla konuşmuyordum ama bu sıralar bana yazmaya başladı

 17. Gül dedi ki:

  Rüyamda nefret ettiğim bir tane eski hoşlandığım kişi ve arkadaşını gördüm üçümüz birlikteydik ve eski hoşlandığım kişi benim hiç hoşuma gitmeyen bir espri yapıyordu ve arkadaşıyla birlikte yaptığı espriye gülüyorlardı ben de onlara üzülmüş ve kızmış bir şekilde bakıyordum. Yorumlar mısınız lütfen?

DMCA.com Protection Status