Rüyada Eşya Toplamak

Rüyada eşya topladığını görmek, yeni bir iş başvurusu yapan kişilerin iş başvurularından geri dönüş olmasına ve yaşadıkları yerden başka yere taşınmaya yorumlanır. Mesleğinde atama bekleyenlerin ataması istedikleri yere olabilir veya terfi alınabilir. İşsiz iseniz girilen iş ailenizden uzakta bir yerde olabilir. Eğitim sebebi ile de kısa süreliğine başka bir yere yolculuk yapılabilir. Çıkılan iş veya eğitim seyahatleri beraberinde başarı getirir. İlk zamanlar zor gelse de daha sonrasında çok memnun kalabilirsiniz. Rüyada eşya kolilemek, ev sahibi olmaya ve yeni eşyalar satın alaya yorumlanır. Evinizdeki eşyaları değiştirebilir veya kendi evinize taşınabilirsiniz. Kiracı olanlar kiracılıktan kurtulabilirler. Evlenmek isteyenler de ev  gereksinimleri için telaşeye girebilirler, yeni eşya bakmaya başlanabilir.

Rüyada taşınmak için eşya topladığını görmek, eğer böyle bir planınız varsa daha rahat edeceğiniz bir yere taşınmaya yorumlanır. Başka bir eve taşınmak isteyenlerin istekleri gerçek olur. Eğer iş değişikliği yapmak istiyorsanız tam aradığınız gibi bir iş bulunabilir veya iş teklifi gelebilir. Komşuları ile anlaşamayan ve evinde huzursuz olan kimseler rahatsız oldukları ortamdan kurtulurlar. Evinize ve ev içine karışan kimselerden uzağa gidilir.

Rüyada Giysileri Toplamak

Ev hayatında önemli bir değişiklik olmasına yorumlanır. Uzun bir seyahate çıkılabilir veya aile fertlerinden ayrı kalınabilir. Evli iseniz eşinizin işi sebebi ile ev düzeninizde değişiklik olabilir. Ya da okulunuz sebebi ile başka bir yerde hayatınızı sürdürebilirsiniz. Ailesinden uzakta olanlar kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenirler.

Rüyada Eşya Toplamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, evinizde rızkın bereketin artmasına ve yeni bir ev sahibi olmaya yorumlanır. Aileniz de yeni bir ev sahibi olabilirler ve evinizde geçim rahatlar. Aileniz daha güzel imkanlara kavuşabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

14 Yorum

 1. Fatma Özer
  • admin
 2. Necla
  • admin
 3. Nur
  • admin
 4. Feyza
  • admin
 5. Rüyaa
  • admin
 6. ömer
  • admin
 7. Defne
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status