Rüyada Eşya Toplamak

Rüyada eşya topladığını görmek, yeni bir iş başvurusu yapan kişilerin iş başvurularından geri dönüş olmasına ve yaşadıkları yerden başka yere taşınmaya yorumlanır. Mesleğinde atama bekleyenlerin ataması istedikleri yere olabilir veya terfi alınabilir. İşsiz iseniz girilen iş ailenizden uzakta bir yerde olabilir. Eğitim sebebi ile de kısa süreliğine başka bir yere yolculuk yapılabilir. Çıkılan iş veya eğitim seyahatleri beraberinde başarı getirir. İlk zamanlar zor gelse de daha sonrasında çok memnun kalabilirsiniz. Rüyada eşya kolilemek, ev sahibi olmaya ve yeni eşyalar satın alaya yorumlanır. Evinizdeki eşyaları değiştirebilir veya kendi evinize taşınabilirsiniz. Kiracı olanlar kiracılıktan kurtulabilirler. Evlenmek isteyenler de ev  gereksinimleri için telaşeye girebilirler, yeni eşya bakmaya başlanabilir.

Rüyada taşınmak için eşya topladığını görmek, eğer böyle bir planınız varsa daha rahat edeceğiniz bir yere taşınmaya yorumlanır. Başka bir eve taşınmak isteyenlerin istekleri gerçek olur. Eğer iş değişikliği yapmak istiyorsanız tam aradığınız gibi bir iş bulunabilir veya iş teklifi gelebilir. Komşuları ile anlaşamayan ve evinde huzursuz olan kimseler rahatsız oldukları ortamdan kurtulurlar. Evinize ve ev içine karışan kimselerden uzağa gidilir.

Rüyada Giysileri Toplamak

Ev hayatında önemli bir değişiklik olmasına yorumlanır. Uzun bir seyahate çıkılabilir veya aile fertlerinden ayrı kalınabilir. Evli iseniz eşinizin işi sebebi ile ev düzeninizde değişiklik olabilir. Ya da okulunuz sebebi ile başka bir yerde hayatınızı sürdürebilirsiniz. Ailesinden uzakta olanlar kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenirler.

Rüyada Eşya Toplamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, evinizde rızkın bereketin artmasına ve yeni bir ev sahibi olmaya yorumlanır. Aileniz de yeni bir ev sahibi olabilirler ve evinizde geçim rahatlar. Aileniz daha güzel imkanlara kavuşabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Şafak kosat dedi ki:

  Rüyamda yakın arkadaşlarım aşşağıda bekliyorlarda çantama eşya topluyordum eşyalar bitmiyordu ve hepsini toplasamda hep bi eşya eksik kalmış hissi uyandırıyordu sizde bunun tabiri nedir

 2. Canan dedi ki:

  Sürekli aynı rüyayı görüyorum başka bir e de oluyorum ya babamşarda ya halamlara evime dönme günü geliyor eşyalarımı giysilerimizi oyuncaklarımızı toplamaya çalışıyorum çuvallar koyuyorum otobüse yetişmeye çalışıyorum bir türlü eşyaları toplamayı bitiremiyorum

 3. Fatma Özer dedi ki:

  Rüyamda daha önce satmış olduğumuz bir ev vardı, güya orda oturuyormuşuz ve evi sarmışız ve eşyaları toplayıp bir araya getirmişiz,o sırada teyzemle telefonda konuşuyoruz, evi sağlığımızı söylüyorum. Hatta yüz kırk bin liraya sattık diyorum o da iyi etmişsiniz zaten güzel değildi diyor,ben de ama senin de burada evin vardı sen de yüz on bin liraya sattık diyorum…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak yeni bir seçim kararda bulunmaya yorumlanır.

 4. Necla dedi ki:

  Rüyamda kayınvalidemin cuma günü eşyalarını toplamaya yardim ediyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize yeni eşya almaya yorumlanır.

 5. Nur dedi ki:

  Merhaba rüyamda evdeki eşyalarımı toplamışım taşınıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir sorumluluk almaya yorumlanır.

 6. Feyza dedi ki:

  Yurtta kalıyorum ablam gelip odama yerleşiyor yemek yiyoruz ben bi işimi halletmek için çıkıyorum yurttan ama geldiğimde güvenlikteki abla içeri almıyor beni yasaklı eşya bulunfurmşsunuz attık sizi yurttan diyo bari eşyalarımı topluyum diye yukarı çıkıyorumki ablam kolikoli herşeyini toplamş ve ben halledicem dedikçe kalmam burda felan diye diretiyor. Sinan amca var ölü ama rüyamda o yurdun müdür yardımcısıydı fatma diye arkadaşm yanıma geldi olanları duyduk yurda gelirken bi adam koluma numara yazmştı babayiğit bi adamdı o halleder diyip adamı arıyo yalvar yakar adam kızıyo fatmanura ben alıyorum telefonu durumu izah ederken sinan amca oldugunu öğreniyorum o adamın sonra aa yiğenim o odada sizmi kalıyodunuz ben hemen düzeltiyorumdiyo telefonu kapatıyor rüyamda burfa bitiyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya arkadaşlarınız ile aranızdaki kırgınlıkların anlaşmazlıkların bitmesine ve iyi haberler almaya yorumlanır.

 7. Rüyaa dedi ki:

  Kayınvalidem rüyasında benm eşyalarımı toplamış ve çıkartmış evden manası nedir acaba ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizi yenilemeye yorumlanır.

 8. ömer dedi ki:

  Selamlar, rüyamda ev taşıyor gibi görünüyor ama ben eşyalar arasından yatağı sırtlanıyorum hatta bu hafif diyorum bi tane daha taşıyabileceğimi söylüyorum ve 2 tane yatağı üst üste alıp yukarıya çıkartıyorum, sonrasında epeyce eskiden çok kısa görüştüğüm bi kızın yanına oturuyorum ama hiç bişey hissetmiyorum kıza karşı ufak ufak saçımın kenarından çekiyor rahatsız ediyor biraz ne anlama gelir yorumlar mısınız rica etsem?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eviniz için yeni harcamalar yapmak ve eşyalarınızı yenilemeye yorumlanır.

 9. Defne dedi ki:

  Rüyamda en yakın erkek arkadaşlarımdan biriyle -Aynı zamanda şuan sınıf arkadaşımda olur- sevgili oluyordum. Sarılıyorduk. Çokta mutluyduk aynı zamanda. Arkamdan gelip sarılıyordu. Bu ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Bu kişiden hayırlı bir haber gelebilir.

DMCA.com Protection Status