Rüyada Et Yemek

Rüyada et yemek, genellikle hayırlı olaylara yorumlanır. Rüya sahibinin hayırlı havadisler alacağına ve çok kısmetli bir dönem geçireceğine delalettir. Tabi, rüyada yediğiniz etin çiğ ya da pişmiş olması farklı manalara gelir. Ancak genel hali ile rüyada et yenilmesi olumludur. Yakın zamanda beklenilen haber size ulaşabilir. Hatta çok istediğiniz bir konuda alacağınız müjdeli haber ile birlikte hayatınızda bazı değişiklikler de yapabilirsiniz. Belki iş hayatında ya da eğitim hayatında hayırlı bir fırsat ile karşılaşabilirsiniz. Bu da kendinize yeni bir yol çizmenizi kolaylaştırabilir.

Rüyada et yediğini görmek, maddi ve manevi yönden rahata erişmek, huzura kavuşmak ve sevdiklerinizin varlığının sizi mutlu etmesi demektir. Sevdiklerinizden gelecek güzel haberler de sizi mutlu edebilir. Sevdiklerinizle birlikte şu günlerde yüzünüz gülecek. Birlikte mutluluklarınızı paylaşacaksınız.

Rüyada Et Yemeği Yemek

Büyük bir kısmetin çok yakında kapınızı çalması demektir. Yakında alınacak havadis ile birlikte hayatınıza yeni bir sayfa açabilirsiniz. Eğer bekarsanız evleneceğiniz insan ile tanışabilirsiniz. Bu rüya zengin bir insanla evlenmek ve refah içinde bir hayat sürmek manasına da gelir. Özellikle rüyanızda kalabalık bir sofrada et yemeği yerseniz, aile içi para problemleri sona erecek, sofranıza bolluk ve bereket yağacaktır. Kazandığınız para size fazlasıyla bereket getirebilir.

Rüyada Pişmiş Et Yemek

Bu rüya haram para ve maldan uzak durmak, helal kazanç sağlamak demektir. Kazancınız helal yoldan olmaya devam edecek ve her türlü hileden uzak duracaksınız. Kazandığınız para artabilir, bolluk ve bereket getirebilir. Kolay yoldan kazanç sağlamak fırsatlarını geri tepebilirsiniz. Manevi yönden daha güçlü duygular hissedebilir, inancınız artabilir, kendi iç dünyanızda huzuru yakalayabilirsiniz.

Rüyada Çiğ Et Yemek

Haram mal ya da kazanç anlamına gelir. Her türlü günahtan uzak durmalısınız, ancak şu günlerde hataya düşebilir, kul hakkı yiyebilirsiniz. Hatta bu rüya bazı yorumcular tarafından sağlık problemlerinin ortaya çıkması gibi negatif olarak da yorumlanır.

Rüyada Kemikli Et Yemek

Zorlukları aşmak ve çok önemli başarılar elde etmek, bir şekilde sorunların üstesinden gelmek demektir. Sizi hiçbir sıkıntı yıldırmayacak ve bir şekilde kendinizi tüm problemlerden arındırma fırsatı elde edeceksiniz. Özellikle inanç ve umudunuzu kaybetmediğiniz takdirde, her şey gönlünüze göre olacaktır. Kalbinizin temizliği sizi günahlardan koruyacak.

Rüyada Az Pişmiş Et Yemek

Büyük bir hatanın ucundan dönmek, tam yanlış bir karar alacakken vazgeçmek demektir. Belki sevdiğiniz insanlar sizin yanlış karar alarak hata yapmanızı engelleyebilirler. Özellikle yeni tanışacağınız insanlara karşı dikkatli olmalı, bir anda güvenmemelisiniz. Çünkü sonrasında sizi maddi ya da manevi yönden zarara uğratma gibi planları olabilir.

Rüyada Başkasının Et Yediğini Görmek

Biri aracılığı ile önünüze çok büyük bir fırsat gelecek. Belki biri aracılığı ile tanışacağınız yeni kişiler sayesinde yeni fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Birilerinin size güvenmesi ve destek vermesi sayesinde hedeflerinize ulaşmakta daha umut verici olaylar olabilir.

Rüyada Mangalda Et Yemek

Rüyada mangalda et pişirip yemek, sağlık sorunlarının sona ermesi, sıhhate erişmek demektir. Bazı ufak tefek sağlık problemlerinizde iyileşme olabilir. Sağlık kontrollerinizden güzel sonuçlar alabilirsiniz. Kötü alışkanlıklarınızdan uzaklaşmak için de kendinizi güçlü ve kararlı hissedebilirsiniz.

Rüyada Haşlanmış Et Yemek

Bazı hayallerinize ulaşmak artık sizin için çok daha kolay olacaktır. Bazı engeller artık önünüzden kalkabilir. Sizi kısıtlayan sorumluluklarınız artık bitebilir. Biraz daha rahat nefes alarak kendi istekleriniz için bir şeyler yapma şansı elde edebilirsiniz. Başarıya ulaşmak sizin için zor olmayacaktır.

Rüyada Et Yemek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı işler yapmak, helal kazanç, mutlu haberler almak gibi anlamlara gelir. Doğru yoldan şaşmadığınız müddetçe her şey istediğinizden ve hayal ettiğinizden çok daha güzel olabilir. Hayat size çok büyük şanslar sunabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Esila dedi ki:

  Rüyamda kardesim kurban eti kesmis ve beraber otturup yiyoruz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede barış ve rahat geçime yorumlanır.

   1. songül dedi ki:

    rüyamda hoslandigim kisinin ailesiyle et yemegi yiyoruz ve babasi siz camiye gidin nikâhınızı kiydirin gelin diyo:))

 2. ibrahim dedi ki:

  Selamın aleyküm admin rüyamda bir eve gidiyorum ve o evde kalabalık sonra bir başka odaya geçiyorum bi sofra serili odanın ortasında ben başta yemek istemiyorum ama bi anda sofrada buluyorum kendımi bol bol et yiyodum teşekür ederim şimdiden.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir iş ortamına girmeye, seyahat etmeye yorumlanır.

   1. ayten dedi ki:

    rüyamda gecmiste baskanlik yaptığım okulun bahçesindekalabalikbir grupla iri parçalanmiş et yemegi yiyoruz.Merdivenlerden çıkarken yerden iri parça pişmiş etleri yerden toplayip yiyorum.Bir de küçuk erkek çocuk gördüm

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya rahat kazanca ve berekete yorumlanır.

   2. Seyit dedi ki:

    Rüyamda bi arazide program yapılmış bir yarışma gibi onu beklerken kalabalıkdan bi arkadaş elinde plastik tabakda et getirip bana veriyor bende yiyorum ve yanımdakilere ikram ediyorum çok lezzetliydi 🙂 teşekkür ederim.

   3. Enes karaağaç dedi ki:

    Ben rüyamda eşimle birlikte tavuk eti yedik mangalda eşime sormuştum guzel olmuşmuydu diye oda evet dedi. Usteki yazdigim benim rüyam. Aşağıdaki yazdığım benim dünya gözüyle yaşadığım hayat. Benim eşim benden uzak bu aralar yaklaşık bu 50 gündür yanımda değil ailesin baskısı altında bana küs.

 3. Rümeysa dedi ki:

  Rüyamda kıymalı gibi yemek yiyordum ama et gibide hatırlıyorum karşımda arkadaşımda vardı kendininkini bitirdi ben tam bitiremedim sonra bana yardımcı oldu Beraber benim yemeğimide yedik

  1. admin dedi ki:

   Evinizde bol rızka ve mutlu olmaya yorumlanır.

   1. Hanife dedi ki:

    Rüyamda babannemin evinde et yemeği yedim babannem 2005 te vefat etti onun sofrasına oturdum kalabalıktı diğer torunları vardı ve yedik etleri nedir

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya hanede bekar biri varsa evlenmesine yorumlanır.

 4. Zeynettin dedi ki:

  Rüyada biz et yiyorduk 3 4kişiydik beraber olduğum bayanda vardı etleri ben yedikten sonra bayan arkadaşım kendi payını bana veriyordu et derisi üzerinde haşlanmış bir et bana derisini soyup dilim leyim önüme veriyordu eti

  1. admin dedi ki:

   Uzakta yaşayan sevdiklerinizi ziyaret edebilir, yeni gelir kapısı aralayabilirsiniz.

 5. Günay dedi ki:

  Ruyada kazanlarda tavalarda kavrulmus kiyma var.Yemek isteme ramen gitmek zorundayim. Yere düşmüş bir az et ayağıma bulasiyor. onu ayağımdan təmizləyirem. Şüan hamileyim. Bir ilgisi varmi . Təşəkkürler

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanç ve aile büyüklerinin evinize ziyarete gelmesine yorumlanır.

   1. Mustafa dedi ki:

    Rüyada kasaba gittim ilk önce kıyma alacakken fiyatını sordum kasaba o da 75 tl dedi daha sonra ben tavuk inciğin fiyatını sordum kasap da 30 tl dedi ve onu aldım.Daha sonra kasabın restorantında o aldığım inciği pişmiş şekilde yemeğe başladım yakın bir arkadaşımda yan masadaymış onunla konuşmaya başladım

    1. admin dedi ki:

     Bolluk berekete, daha çok kazanıp ailenize de destek olmaya yorumlanır.

 6. Günay dedi ki:

  Eleve ; Ben hamileyim ruyanin durumumla ilgisi varmi? Təşəkkürlər

 7. Günay dedi ki:

  Selam Ruyamda kazanlarda tavalarda kavrulmus kiyma goruyorum yemək istememe ramen yemeden gitmek zorunda kaliryorum . Kapinin önündə Yere düşmüş ayağımın altinda kalan kiymani elimle götürürem.

 8. Burak dedi ki:

  Rüyamda nişanlım kendi evimde soframızda pişmiş kemikli et yiyordu , yorumu nedir ?

  1. admin dedi ki:

   Rızkın çoğalmasına ve parasal sorunlar varsa kolay aşılmasına yorumlanır.

 9. Esat ARSOY dedi ki:

  Güncelleme; İsirdikca diğer avucumda birikiyor veya dökülüyor derken. Yere dökülmesi anlamı değil avucuna dökülüyor manası 🙂 Tekrar teşekkürler…

 10. Esat ARSOY dedi ki:

  Merhabalar. Rüyamda ekmek içinde küp küp doğranmış lezzetli pişmiş kırmızı et kavurma yiyorum ve ısırdıkça diğer elimde avucunda birikiyor veya dökülüyor. Şimdiden teşekkürler…

  1. admin dedi ki:

   Bol rızık ve mal mülk edinmeye yorumlanır.

 11. Almila dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim erkekle (o da beni seviyo ama henüz sevgili değiliz) restoranda et yiyordum ama ben gerçek hayatta et sevmem. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Sizden hoşlanıp görüşmek isteyen biri haber gönderebilir.

 12. Gül dedi ki:

  Rüyamda ben bir kaç arkadaş ve amcam kasap tezgahının önünden geçiyoruz. Bir arkadaş dedi etler ucuz bir bakalım. Etleriniz nasıl dedik, kasap hepimize biraz çiğ et kesti verdi. Aaa dedim çiğ et yenir mi ki neyse yedik ben çok lezzetli buldum eee dedim hiç çiğ et gibi değil dedi. Biz bu eti çok dövdük döve döve pişmiştir. O sırada amcam ağzındaki eti çıkardı ıyy pis dedi onun çiğnemediği kısmı kopardım ağzıma attım yedim çok lezzetli dedim.

  1. admin dedi ki:

   Birinin aracılığı ile yeni bir iş ya da başka bir fırsat elde etmeye yorumlanır.

 13. Birgul dedi ki:

  Rüyamda et çiğniyorum baya çiğniyorum. Sonra bu pişmemiş, daha çiğ diyorum çıkartıyorum ağzımdan ve kan tadı gibi hissediyorum ağzımda yüzümü ekşitiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir vazgeçemediğiniz ve size zarar veren bir şeyden kurtulmaya yorumlanır.

 14. feride ak dedi ki:

  Mrb iş yerimin önüne masalar konmuş insanlara yemek ikram ediliyor. Bana da et konmuş pişmiş kesince eti süt de akıyor sanki ama bir türlü çekindiğimden bir de ne için olduğunu anlayamadığımdan temek istemiyorum. Garson neden yemiyorsun çok güzel vs deyince yiyorum. Çok lezzetli oluyor ve sonra 3 vazlizşm oluyor birden bir telaş bir yerlere gitme çabasındayım be bir polis yardımcı oluyor bana araç bekliyorum gittim mi gitmedim mi bitmem. Yorumlarsanız minnet duyarım.

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında şansın açık olması ve daha çok kazanca, yeni dostluklar kurmaya yorumlanır.

  2. zeliha dedi ki:

   Rüyada Tanimadim bir erkekle bir restoranda yemek yıyorduk sonra iki erkek bize daha katildi .

   1. Zeliha dedi ki:

    Et yemişdik

   2. admin dedi ki:

    Borçlarınız vara bitmesine yorumlanır.

 15. Zeyzey dedi ki:

  Rüyada bir akrabamızın bizim evimizde kemikli et yedigini gördüm. Ama öyle böyle değil ısırdıgı yerde et kalmıyordu. Sonra ben dayanamayıp kızıyordum bize kalmıyor diye. Sonra anneme şikayet ediyordum. Bu hangi anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk paylaşımında anlaşmazlık ya da başka birinin maddi külfet olmasına yorumlanır.

 16. turkan maarif dedi ki:

  Merhaba. Ben rüyamda eski lise arkadaşlarımla kapımızın önünde masa açmışız, oturup et yiyorduk. Misafir gelmişler gibiydi. Et hem yağlı, azıcık kızarmış, hemde lezzetliydi. Etle beraber yeşillik de vardı. İçecek de vardı ama tam anlayamadım. Meyve suyu mu yoksa içki mi. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir yere seyahat etmek, yeni yerler görüp keşfetmek anlamına gelir. Bir davet de alabilirsiniz.

 17. Yunus dedi ki:

  Rüyada ben ve bir arkadaşım vardık. Önümüze yiyemeyeceğimiz kadar et getirmişlerdi. Etlerin yanında pilav ve bulgurda vardı. Sonra arkadaşım sakatlandı ve onu motora bindirip bir fuara götürdüm. Fuarı gezdik ve sonrasında motorumuzu bulamadık derken köpekler saldırdı bize. Sonrasında bir köpek insan haline dönüşüp öyle saldırmaya devam etti. İnsan haline dönüşmüş köpeğe uçan tekme attım. (Uzun zamandır rüyalarımı gördükten sonra unutuyordum, bunu unutmadım nedense ve rüya sanki biraz saçma.)

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen günlerde büyük bir hayale erişmek, size engel olmak isteyen kişilerin bu emeline ulaşamamasına yorumlanır.

 18. Deniz dedi ki:

  Rüyamda annem çiğ kıymadan köfte yoğurmuş. Bu çiğ köfte değil normal et köftesi. Bunu ben çiğ yiyorum. Sonra bakıyorum ki ocak var. Annemin yanında kendi yediğini kızartıp yiyor. Bende benimkini de kızart yiyeyim diyorum. Kızartıyor, öyle yiyorum. Nedir bunun anlamı acaba?

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yere seyahat etmek ve sonrasında yeni dostluklar edinmek, aileden bir süre de olsa uzak durmaya yorumlanır.

 19. Hamza dedi ki:

  Rüyamda bir hastanenin yukarı katlarındaydım. Ve sağ tarafımda sıra sıra hastalar yatıyordu. Sol tarafımda ise bir oda ve o odanın içinde bir ölü vardı. Hiçbirisini tanımıyorum. (Orada ölenleri kefene sarıyorlar, ölümden sonra toprağa hazırlıyorlar diye düşünüyorum o an.) Oradan birisi kapıyı kapattı. Ama o sırada da et yiyorum. Sürekli küçük küçük parçalar atıyorum ağzıma. Sonra sağ tarafımda bir hastanın kalp atışları hızlandı ve makineden değişik sesler geldi. O adamda öldü. Korktum orada. O sesleri duymak istemedim. Hala ağzımda et var. Yiyordum. O an yiyemedim ağzımdakini ama zorla yuttum. Elimi kulaklarıma kapattım. Arkamı döndüm. Yine tanımadığım bir hasta var orada. Kocası getirmiş sanırım. Ve farklı durumlardan o hastaya hastane bakamıyor. Ve kocası da “ben bunu buradan nasıl götüreyim. Araç verin diyor” ama yapacakları bir şeyleri olmadığını söylüyorlar oradakiler. Daha sonra büyük bir parça attım ağzıma. O hasta orada ölüyordu. Ve parça ağzımda dönmedi artık, yiyemedim ve karşımdaki hemşire dedi ki “isterseniz cam açık. Yiyemiyorsanız atabilirsiniz…”. Bende bir şey söylemedim ve direk çıkardım. Cam açıktı. Bulunduğum yer yüksek olduğu için attım camdan. Ama gitti gitti orada süt dolu bir kovanın içine düşecekti tam, üstündeki siyah poşete girdi. Ve uyandım…

  1. admin dedi ki:

   Yakın çevrenizde hasta biri varsa onun iyileşmesine, hayırlı haberler almaya yorumlanır. Bir süredir ziyaret etmek istediğiniz varsa da yakında bu ziyaret gerçekleşir.

 20. Yoldaş dedi ki:

  Rüyamda bir masada oturuyordum. Bir bardak rakı vardı. Birde sadece bir şiş tavuk vardı. Normal hayatta tanımadığım ama rüyada çok samimiymiş gibi olan bir arkadaşıma buyur dedim. Önce iki üç parça yedi baktım ha bire yiyor utanması için bitirseydin ya dedim. Şerefsiz bitirdi ben utandım. Rüyamda bir şey diyemedim. Ne anlama geliyor bu admin kardeşim?

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir görmediğiniz biri ile aranızdaki sorunu tatlıya bağlamaya yorumlanır.

 21. Meftune dedi ki:

  Rüyamda yolda gidiyorum. Böyle 2 katlı bina varmış ev gibi ama içi boş duvarları camdan yapılmış evin içi gözüküyor. İkinci katında sadece et dolusu dolap var ama çiğ et hepsi. Evin içine girmiyorum ama birden bire orada kendimi buluyorum. Tanımadığım 4 5 insan var hem kadın vardı hem erkek. Bir massa kurulu meyve suyu bardak çeşitleri filan çok güzeldi bardaklar. Ondan sonra orada pişmiş etler vardı ama et için herkes diyor ki et bozulmuş yemeyin ama bak dinlemiyorum kimseyi etleri şapur şupur yiyorum. Tadı harikaydı. Ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Rızkın çoğalmasına, daha çok kazanç sağlayarak zengin olmaya yorumlanır.

 22. narin dedi ki:

  Rüyada tanıdığım ama çok samimi olmadığım biri bayan biri erkek iki arkadaşla yemek masasında yemek yiyoruz. Ben ekmeğin arasına iki kıyma şiş kebap koydum. Kebabın uçları çok az yanık vardı.

  1. admin dedi ki:

   Sizi kıracak sözler işitmek anlamına gelir.

 23. Can dedi ki:

  Rüyamda et yiyordum ama çok iştahlıydım. Etin her türlüsü vardı ızgara kebap vs ve iştahla afiyetle yiyordum. Gerçek hayatta böyle yememiştim diyebilirim.

  1. admin dedi ki:

   Rızkın çoğalmasına ve hayırlı kazanca yorumlanır.

 24. Kübra dedi ki:

  Kız kardeşim rüyasında benim sesimle bana doğru gelmiş ve babamın evinde ben beyaz elbise ve mavi tulum denemişim. Kendisi çok cok güzel olduğumu ve elbiselerin yeni olduğunu söyledi. Daha sonra ona bunları M. aldı demişim. O kişi de benim eski erkek arkadaşım görüşmüyoruz. Bugün de ben rüyamda et yiyordum. Yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir kısmete ve evlilik konusunda gündemde olmasına yorumlanır.

 25. Furkan dedi ki:

  Ben rüyada et yiyorum ortada tabak birini alıyorum tam ısırıyorum bir parça elimden alıyorlar. Bu neyin haberi?

  1. admin dedi ki:

   Biraz daha sabırlı olursanız daha karlı çıkmaya, aceleci olmamaya yorumlanır.

 26. pinar dedi ki:

  Rüyamda dargın olduğum bir insan benden et istiyor. Kalabalık bir evdeyiz, onun et istediğini söylüyorum. Et olduğu halde bitti diye vermiyorlar. Ben alabilir miyim diyorum. Bana veriyorlar, ben yiyorum pişmiş ve lezzetli bir etti.

  1. admin dedi ki:

   Ekonomik olanakların çoğalmasına birinden müjdeli haber almaya yorumlanır.

 27. Hasan Ateş dedi ki:

  Selamun Aleykum, önce ben restoranda oturmuş et yiyorum lüx bir yerde. sonra ailem geldi felan 2 tabak et yedik. Hesap istedik 700 tl geldi. Bu arada et pişmişti ve lezzetliydi.

  1. admin dedi ki:

   Kazancın artmasına ve aile içerisinde maddi yönden rahatlamaya yorumlanır.

 28. Merve dedi ki:

  Rüyada annem isteksiz bir şekilde et yediğini görmüş.

  1. admin dedi ki:

   Barışmak istemediğiniz biri ile barışmak zorunda kalmaya yorumlanır.

 29. Güler dedi ki:

  Akrabalarımızla yemek masasında oturuyoruz. Hepimizin önünde az pişmiş et var. Herkes azıcık tadına bakıyor ama ben güzel olmamasına rağmen çiğ olmasına rağmen bitiriyorum tabağımı.

  1. admin dedi ki:

   Bazı dedikodulara şahit olmak canınızı sıkabilir.

 30. Dilan dedi ki:

  Rüyamda mısır yiyordum, sarı uzun olanlardan. Sonra bir de kıyma tarzında uzun et getiriyorlardı. Tabağımda duruyordu hatta 6 tabak getirecekler. Ben yeter bu kadar diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir beklediğiniz bir şey varsa yakında gerçek olur, müjdeli haber gelir.

 31. derya dedi ki:

  Rüyamda annem ve ablamla bir sokaktayız. Aşırı derecede yağmur yağmış. Ablam diyor hadi tut bir ev bende buradan tutmam diyorum. Çünkü evleri yağmur suları doluyor diyorum oradan bur teyze yağmur sularını evinden dışarıya atıyor. Beni içeriye çağırdı ve beyaz merdivenlerden aşağıya indik. Örümcek ağları vardı. Korktum tavuklar vardı kafesin içinde inek yavruları vardı. Teyze ve küçük çocuğu onlara yemek yedirdiler ve kendileri de yiyordu o yemekten.

  1. admin dedi ki:

   Hane içerisinde bolluk ve berekete, özellikle ablanızla birlikte sevineceğiniz gelişmelere yorumlanır.

 32. mürsel demir dedi ki:

  Slm admin, rüyamda teyzemin evinde kırmızı et yedim ve yediğim gibi de eve gitik. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı kazanca ve riskin çoğalmasına yorumlanır.

 33. Derya dedi ki:

  Ben hamileyim. Rüyamda fırında kurabiye şeklinde kesilmiş et yedim. Babam yapmış oluyor o etleri. Ondan önce eve bir kurt girmiş oluyor ve beni kovalıyor. Etrafımda insanlar kardeşim eşim babam. Beni kurtarmaya çalışıyor.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde riskin ve bereketin artmasına, hayırlı misafire yorumlanır.

 34. derya dedi ki:

  Rüyamda ben ve eşim yolda araç bekliyoruz. Bir traktör geliyor arkasıda var. Ona binmeye çalışıyoruz. Ben çok korkarken eşim arkamda bana destek veriyor. Yaşlı amca var o çok zorla bindi. Sonra gitmeye başladık. Benim ayaklarmnda bir çocuk onu sallamaya başladım.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle rahat geçim sağlamak ve bir yerden beklenen haberin gelmesine yorumlanır.

 35. derya dedi ki:

  Rüyamda masa başında ben yanında bir büyük tencere beyaz fasulye yemeği var. Kepçeyi her daldırdığında kemikli et geliyordu ve ben ve akrabam eti yiyorduk. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Evinizde bolluk ve bereketin artmasına, maddi endişelerin azalmasına yorumlanır.

 36. murat örtücü dedi ki:

  Selamun aleykum. Rüyamda arkadaşımın eşi küçük tencerede kendi eliyle pişmiş sulu et yemeği yedirdi. Sonra 10 metre ileride benimle konuştu. Biraz üzgündü. Rüyanın hayrı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Maddi külfetten kurtulmak, elinize daha fazla para kalması anlamına gelir.

 37. Emine dedi ki:

  Rüyamda yaşlı bir dede benden et pişirmeli istedi pişirdim yedi. Rüyamıda istihare için yatmıştım. hayırlı mıdır acaba hayırsız mi?

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir rüyadır ve rızkın ve bereketin artması anlamına gelir.

 38. Merve dedi ki:

  Rüyamda ben ve iki kardeşim haşlanmış kemikleri et yiyorduk. Erkek kardeşim ayrı bir yerde benle kız kardeşime birlikte yiyorduk. Annem soğukkanlılıkla bir akrabamızın öldüğünü söyledi. Önceki gün bayıldığını, hastaneye gitmediğini, beyin kanaması geçirerek öldüğünü öğrendim. Kız kardeşimin arkadaşıydı. Ben ağlamaya başladım. Yemek yiyemedim, annem kız kardeşimin benim yemeğimi yediğini söyledi ama umursamadım.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınızda yaşanan bazı değişiklikler sizi ve ailenizi mutlu eder. Maddi yönden bir konuda çözüm bulunabilir.

 39. Furkan aç dedi ki:

  Rüyamda böyle et yemeği var. Yiyorum etleri seçip ve sonra suyuna ekmek banıyorum. Masada iş yerinden 1-2 kişi daha var. Biri doymadın gibi dalga geçmeye çalışıyor. O ara tabakta öyle güzel bir et oluyor ki, küçük ama kat kat böyle katları kopartıp yemeye başlıyorum. Halen daha etim var diyorum de düz ve çok güzel kat kat diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir beklediğiniz bir haber ulaşabilir, iş ya da eğitime yönelik önemli bir başarı da yakın demektir.

 40. Betül dedi ki:

  Rüyamda 8 yaşındaki oğlum devlet başkanımızla aynı masada yemek yiyor. Salon çok büyük ve kalabalık ama onlar 2 kişilik masadalar ve ortada gümüş tepside pirinç pilavı üstünde çokça et var ve elleriyle oğluma yediriyor. Bizde izliyoruz ve yanımda eşim yada başka biri net değil “Ne şanslı adam ya” diyor oğlum için. Sonra yakınımızda görüyorum başkan ve oğlumu tekrar pişmiş yumuşak et bak çok güzel diyerek oğluma tutuyor.

  1. admin dedi ki:

   Oğlunuzun parlak bir istikbale sahip olması, sizi gururlandıracak başarılara imza atmasına yorumlanır.

 41. Eser dedi ki:

  Selam, rüyamda 4 yaşındaki oğlumla beraber çiğ et yiyorum. Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Mahkeme veya dava sonuçlarının olumlu olması, hakkınızda en hayırlı olan sonuca varmak demektir. Ayrıca helal yoldan kazanç da demektir.

 42. Cigdem dedi ki:

  23 yaşında oğlum yemekte tartıştık. Beni tehdit etti ve ardından oğlum kocaman bir parça et yedi. Ben de çok üzüldüm. Nedir anlamı acaba? Saygılar.

  1. admin dedi ki:

   Oğlunuz sizi gururlandıracak bir başarı sergileyebilir ve onun adına mutlu olacağınız bir haber getirebilir.

 43. muhlis dedi ki:

  Rüyamdan iki çuval samanla eve gitmek.

  1. admin dedi ki:

   İki yerden birden kismetin açık olması, iş yada para gelmesi demektir.

 44. Gül dedi ki:

  Ben devamlı rüyamda hamile oluyom sonra bi bakıyom çocuk dünyaya gelmiş ya ben çocuk istemiyordum diyorum ama çocuk çok tatlı sevimli bişey oluyor hep aynı rüyayı görüyom.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetlerin çoğalması ve isteklerin teker teker gerçekleşmesine yorumlanır.

 45. Hacer dedi ki:

  Selamun aleykum, rüyamda elimde bir tabak et onları yiyorum. Kardeşim ve eşine ikram ediyorum. Bir rüyamda deniz üstünde bir plaka ile ilerliyorum miş gibi berrak bir deniz az ilerde suyun üstü beyaz görüyorum. Soğukmuş o taraf, donmuş suyun üstü oraya kadar gidip geri dönüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Para sıkıntısının son bulması, gelirin hızlı bir şekilde artmasına yorumlanır. Maddi yönden endişeler bir anda bitebilir, konfor ve refah dolu günler yakın demektir.

 46. Berkan dedi ki:

  Rüyamda, bir derviş gibi geziyordum, ramazan ayı idi. Ovaları geçtikten sonra iki tane apartman gördüm. Birinin balkonunda yaşlı kadınlar oturuyordu, diğer apartmanın balkonlara ise boştu. Apartmanlar karşı karşıyaydı ve o apartmanlar birbirleri ile kavga ediyordu. Birbirlerine bağırıyorlardı ve ben de gülümsedim bu olaya. Sonra bir bakkala girip ekmek ve şu aldım. Sonra bir banka oturdum ve iftar yaklaşıyordu. Ben de o apartmanları izlerken kadınlar bana bakıyordu. Sonra bir kız geldi ve dedi ki babam sizi iftara çağırıyor, gittim iftara. Kalabalık bir yer bana bir masal ayrılmış. Babam da yanımda orada da sadece ekmek ve et var. Neyse oturduk ben babama dedim ki baba orada bıraktığım ekmek ile suyu alayım yanıma babamda olmaz dedi. Sonra ben baba alayım onları dedim, yine olmaz dedi. Böyle nedensizce ısrar ettim, babam en sonunda bu yemeği ye sonra gider alırsın dedi. Ben de tamam deyip etten bir kaşık aldım. Ardından da uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Manevi yönden güçlenmek ve helal kazanç sağlamak olarak yorumlanır. Aile büyüklerinin onay verdiği bir iş yapabilirsiniz.

 47. Remziye dedi ki:

  Rüyamda akbaba başımda uçuyordu. Ben kuzenime sarıldım. Korkudan titriyordum. Akbaba yanımızda durdu ve 2 hamle yaptı bizi yemek için üçüncü hamleyi ben yaptım. Korkmadan karşısında dikildim. Sonra ne olduğunu anlamışım. Kuzenime akbabaya ne olduğunu sordum. Benim ne yaptığı hiçbir şey hatırlamadığımı dedim ve sonra kızarmış et yedim, tadı güzeldi.

  1. admin dedi ki:

   Ön yargılı olduğunuz ya da sizi tedirgin eden birinden zarar gelmeyecek, tam tersi bu ön yargınız yıkılabilir ve dostluk kurulabilir.

 48. Mesut dedi ki:

  Rüyamda çok kalabalık bir yerde kırmızı et haşlaması yiyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir ertelenen hayallere erişebilir, yarım kalan bazı işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 49. Murat bekci dedi ki:

  Rüyamda eski evimizin önündeyim hocam böle et sotelik yerler gözler yapılmış etler orda pişio ben gidiorum yanmasın die dönderiyprum yakmıyorum ondan sonra kendime binanın önünde yer beğeniyorum orda oturup yaptığım et soteyi yiyorum yerken sevdiğim bi kıraathane sahibi yaşlı amcam var saygı duyduğum onu görüyorum kalkıp sohbet ediyoruz ellini filan öpüp yolcu ediyorum. Ama bu olaylar niye eski evimizin önünde gerçekleşiyor anlamıyorum eski derken hocam mülkiyeti halen bizde biz başka yerde kirada oturuyoz.

  1. admin dedi ki:

   Uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz ya da bir süre yaşadığınız yerden ayrı kalmanız gerekebilir.

DMCA.com Protection Status