Rüyada Ev Satın Almak

Rüyada ev satın aldığını görmek, hayırlı bir rüya olmakla birlikte yapılan yatırımlardan çok memnun kalmaya ve şansın açık olmasına yorumlanır. Yeni bir ev sahibi olmak isteyenler için oldukça hayırlı bir rüyadır. Alım satım işlerinde her şey sizden yana olur. Beklentiler boşa gitmez ve elinize geçen paranın bereketi görülür. Rüyada satın almak için ev bakmak,yeni bir eve taşınmak ve yeni bir düzen kurmak demektir. Ekonomik anlamda kendi ayaklarınızın üzerinde daha rahat durabilir, ailenizi daha rahat geçindirebilirsiniz. İşsiz biri için iş bulmak demektir. Rüyada ev sahibi olmak, kiracı olan bir için kurduğu ev hayaline ulaşmasına ve bekar olan biri için de evlenerek kendi yuvasını kurmaya yorumlanır. Yeni bir ev için eşya satın alabilir, hayırlı şeylere harcamalar yapılabilir.

Rüyada ev satın alıp taşınmak, elinize toplu para geçmesine ve iş hayatında yeni terfi almaya yorumlanır. Büyük imkanlar ve fırsatlar sunulabilir, iş hayatına yönelik şansınız açılır -. Evliyseniz eşinizin de gelirinde hızla bir yükseliş olabilir ve evinizde bereket artar. Ev almak için ev bakan kişiler ise tam da hayallerini kurdukları gibi bir ev bulup satın alabilirler.

Rüyada Yeni Büyük Ev Almak

Geleceğiniz için alacağınız büyük bir karardan çok memnun kalmak ve daha sonrasında şansın bahtın açılmasına yorumlanır. Yeni bir iş kurmak isteyen kişilerin işlerinde bekledikleri bereket görülür ve kazancınız günden güne artabilir.

Rüyada Bahçeli Ev Satın Aldığını Görmek

Ev hayatında huzura ve mutluluğa, hayırlı evlatlar yetiştirmeye yorumlanır. Evli olan biri için bu rüya çocuk sahibi olmaya yorumlanır. Bekar olan biri için de kuracağı yuvada çoluk çocuğa karışmasına, mutlu mesut geçinmesine yorumlanır.

Rüyada Ev Satın Almak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, kazanç kapılarının ardına kadar açılmasına ve şansa yorumlanır. Ev sahibi olmak isteyenler sonunda bu isteklerine kavuşurlar ve kendi evlerinde mutlu huzurlu yaşarlar. Eviniz için istediğiniz harcamaları da yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Fatma dedi ki:

  Hayırlı günler, rüyamda ailem villa satın almış oluyor böyle iki katlı pembe renkte bir dubleks ev. Odaları çok sayıda ve büyükler baya. Evin içi de pembe renkte. Bu ev ikinci el bir ev oluyor ama evi çok kullanmamış önceki sahipleri , evin içinde de onlardan kalma eşyalar var . Oda oda geziyorum ablamla beraber ve eşyaları nasıl yerleştirelim diye düşünüyoruz. Viledayla yerdeki kirleri temizlemeye çalıştım bir odada. Daha sonra başka bir odaya geçtim orayı okuma odası yapalım diyorum yanımda dayımın kızı var, onunla konuşuyorum. Sonra evin duvarında üç tane böcek görüyorum ikisini öldürdüm birisini galiba öldüremedim , elime değince soğukluğunu hissettim böceğin. Bu kadardı rüyam , teşekkür ederim yorumlarsanız mutlu olurum hayırlı bayramlar.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde çok mutlu olmak, ve maddi olarak güçlenmeye yorumlanır.

 2. Melek dedi ki:

  Bizim bir ev hayalimiz vardı annem emekli olucak ve ev alıcaz diye. Dün gece bir rüya gördüm kardeşimle yolda yürürken bir ev goruyrm beyaz ışık dikkatimi çekiyor .gidiyoruz satılık ev yeni yapılmış 0 ama nostalji tarzda tahtadan odaları geziyoruz bir karı koca 2 veya 3 te çocuğu vardı .kadın mutfakta kızartma yapıyor dikkatimi çeken patates kızartması ve yoğurt aynı tabakta ocağın üstünde sanırım ısıtıyor anlayamadm😀 patatesten bir tane alıp gidiyorum.😀 sonra kardeşimle evi neyeniuoruz adam bize aylık 7 buçuk milyar ödemesi 12 ay taksit diyor kardeşim imzaliyor ordan cikiyoruz kardeşim ve ben çalışmioruz rüyada da gerçektende .yürürken dönüp diyorum ki anneme kalicak ödemeler ise girip calismaliyz 2 bin den ise baslasak aylık elimizde para kalmicak 1 taksit daha boldurelim bence yardimci olurlar diyorum rya orda bitti.sizce bunun anlamı nedir kafam karisti

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mal mülk konusunda anlaşmazlık varsa bitmesine, parasal sorunların çözülmesine yorumlanır.

 3. Ayşen dedi ki:

  5 yıl önce sıfırdan diktiğimiz bahçeli evimizi satmak zorunda kalmıştık. Rüyamda o ev tekrar bizim olmuş. En üst katta bahçe gibi yer var. Babam da orda oturmus manzaraya bakıyor. Ben de merdivenleri hızlı şekilde çıkıyorum ve babamın yanina gelip oturuyorum. Birlikte manzaraya bakıyoruz. Çok mutluydum. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler!

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mal mülk edinmeye, maddi olarak rahatlamaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status