Rüyada Ev Yerleştirmek

Rüyada ev yerleştirdiğini görmek, hayırlı bir rüyadır ve daha güzel bir yere taşınmak, daha konforlu bir evde hayat sürmek anlamına gelir. Örneğin iş değişikliği yaşanabilir ve bu sebeple başka bir yere taşınmanız gerekebilir. Yaşamayı çok istediğiniz yere taşınabilirsiniz. İş başvurusu yapanlar tez zamanda hayırlı haberler alırlar. İş sebebi ile gidilen yerde kendi düzeninizi kurabilir ve rahat edebilirsiniz. Eğer okuyor iseniz eğitim hayatında değişiklik olabilir ve başka bir şehirde eğitim görülebilir veya burs kazanılabilir. Önünüze koyduğunuz her ne hedef varsa bu hedefe ulaşarak ailenizi de rahat ettirebilirsiniz. Rüyada ev düzenlemek, ev hayatında düzen kurmak ve borçlar varsa bitmesi dertler varsa kurtulmak anlamına gelir. Yaşanan tüm ev içi problemler geride kalır. Evinizde işsiz olan birileri varsa işe girilir.

Rüyada ev taşımak yerleştirmek, makam mevkinin değişmesine yorumlanır ve daha güzle bir iş ortamında çalışmaya başlanır. İşsiz olan kişiler ailesinden uzakta iş bulabilirler ve iş sebebi ile sevdikleriniz ile ayrı kalınabilir. Ev içerisinde eksikleriniz varsa da hepsini karşılayacak gelir elinize geçebilir.

Rüyada Eşya Yerleştirmek

Evlenmek isteyen biri içi ailelerin rızasını almaya ve evlilik önündeki engellerin ve parasal sıkıntıların aşılmasına yorumlanır. Evli olanlar için eşi bile birlikte iş sebebi ile başka bir yere yerleşmek şeklinde yorumlanır. Kiracı olanlar kendi evlerine taşınıp daha mutlu olurlar. Rüyada ev eşyası yerleştirmek, evinize yeni eşyalar almak ve evinizi güzelleştirmek anlamına gelir.

Rüyada Ev Yerleştirmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, ev içinde küslüklerin bitmesin ve ev hayatında her zamankinden daha mutlu olmaya yorumlanır. Evinden memnun olmayanlar ise daha büyük ve güzel bir eve taşınabilirler. Ailesi ile küs olan kişiler ise barışabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. refya dedi ki:

  rüyamda odamda uyurken koridorun ışığını yanık görüyorum kapı deliğinden bakıyorum kimseyi göremiyorum kapıyı açıyorum elimde bez parçası var ve bununla diğer odanın kapısına vuruyorum sonra tanıdığım bir kaç erkek arkadaşlar odada evin eşyalarını yerleştiriyor

 2. Fatoş dedi ki:

  Ruyada esimle ve kız kardeşimle yeni bir eve taşınıp evi duzenliyorduk

 3. Sude dedi ki:

  Rüyamda bir dizi karakteri ile onun evini yerleştiriyorduk. Baya güzel bir evdi. En ince ayrıntısına kadar birlikte düzenliyorduk.

 4. Seda dedi ki:

  Rüyamda bosandiğim eşimle olan esyalari baska eve tasindiğiimi görüyorum her yer dağiinik

 5. Elif dedi ki:

  Yeni bir evde yeni eşyalar alınmış yerleştirilmiş temizlenmiş o karısıklık eski hengame bıtmıs duzenlenmiş halde geniş bir banyo gördüm duvarları açık masmavi baktıkça içim açılıyordu. Banyonun ıcınde tuvalet falan yoktu sadece yeni esya lar yerlestırılip düzenlenlenmiş temizlenmişti cok hosuma gittı. Mutfakta beyaz esya lar vardı onlarda yenıydi ama yerlestırılmemıstı tam anlamıyla o ara arıyım da evlenecegım adamı gelsin yardım etsin beraber yerlestırelım diyordum sevınc ve mutlulukla. Bu arada gercek hayatta bekarım ve evlenmişim sanırım cok mutluyum ama kim ile onu bilmiyorum rüyada.

 6. Gizem dedi ki:

  Rüyamda yeni ew yapılıyor inşssat halinde hala ama bize yapılmış olan tamamlanmış içini falan yerleştiriyoruz yeni evliyim bnm eşyslarımıda buraya getirelim diye düşünüyorum annem var kız kardeşim var halıları falan düzenliyoruz halıları üzerine küçük küçül alçı parçaları vdökülmüş düzenlemeye devam ediyoruz ev sobalıymış kışın mutfakta oturuz oraya bide yatak odasına soba kurarız sıcak olur dimi diye anneme soruyorum Sonra bahçede masada yemek yiyoejuz eski sevgilim geliyo kardeşim var küçük ona siyah paketli Bi robot vermiyo bn biraz otrp onu geri ver bn sana yenisini alırım diyorum cebimde 2 lira cündanımda iki 20 lik varmış onu almaya gidiyorum kardeşim de robotu geri verio

 7. Burcu dedi ki:

  Rüyamda kayınvalidemin köydeki evinin yanınana kendilerine yeni bir ev yaptırdıklarını ve eski evlerini boşaltıp eşime ve eşimin kardeşlerine birer oda veriyorlar köye gidince daha rahat kalalım diye . Herkes kendi odasını döşesin diyorlar perdeci falan geliyo bizde evimizde bir oda ve esyası fazla hangi odanın eşyasını buraya getirip yerlestirsek diye düşünüyoruz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden iyi haber almaya, mülk edinmeye yorumlanır.

 8. Banu dedi ki:

  Rüyamda evin dağınık yeni yerleşmeye çalıştığımız halini görüyorum. Annem ve birileri vardı düzenliyorduk. Sonra evde tek başıma kalıyorum birden zil çalıyor evlenmek istediğim adam geliyor. Sonra birden yüzük ve tektaş veriyor bana rüyada yüzükleri takip hissediyorum. Nasıl geldiğini soruyorum. Sonra ne oluyorsa yüzük çok parlıyor diyor kutusuna koyalım. Kutusuna koyarken yuzugun detaylarını görüyorum. Çiçek şeklinde pırlanta bir yüzük.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borç ve masrafların azalmasına, maddi olarakrahatlamaya ve kısmete yorumlanır.

 9. Emine dedi ki:

  Rüyamda daha önce tanıdık gelen sanki geçmişte kendim için hazırlamış olduğum 4+1 3 banyolu bir evi eşyaları var bir şekilde ortanca kızımla karıştırıyor. yazlık terliklere bakıyorduk. Sanki önceden düşünülmüş hazırlatılmış gibi . Kapının yanında bir tane pacwork yatak örtüsü asılıydı. Sanki hepsini önceden biliyordum gibiydi. Kızıma anlatıyordum. Bak bu terlikleri sen giyersin diye. Terlikler pembe ve slikondu renk çok netti. Sanki o yaşı da oraya gideceğini biliyormuşum da hazırlamışım gibi. Uzun bir holu vardı. Bir yatak odasında banyo vardı diğerlerinde banyo kapının tam karşısındaydı. Sanki bahçeli bir evdi net hatırlayamıyorum orasını. 3 çocuğum var hepsine bir oda

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde düzen kurmaya, ailevi sorunların bitmesine yorumlanır.

 10. Ebru dedi ki:

  Rüyamda yeni sıfır bir eve arkadaşlarımla birlikte yatak odasında kıyafetlerimi yerleştirdiğimizi gördüm
  Hatta yatak odasında asagıya inen merdivenler vardı giyinme odası olaraktı kızlara hepsini buraya sıkıştırmayın kışlıkları asagıya koyun diyordum bunun manası nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir gelir kapısı aralamaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status