Rüyada Evden Taşınmak

Rüyada evden taşındığını görmek, kendinizi ve ailenizi güvende tutmaya, aile içi sorunlarınız varsa çözülmesine yorumlanır. Eğer aile fertleri ile aranızda gerginlik varsa biter. Aile içerisinden sizi üzen ve inatlaşan kişiler artık bu inatlarını geride bırakırlar ve sözünüzü dinlerler. Evli olanlar için yeni bir ev alıp taşınmak anlamına gelir. İlerleyen günlerde eşinizle birlikte ev almak planları yapabilirsiniz. Rüyada evden taşınmak zorunda kalmak, iş ya da eğitim hayatındaki değişiklik sebebi ile başka bir yere yerleşmeye yorumlanır. Yaşadığınız yerden kısa süreliğine uzaklaşabilir, mutlu olacağınız başka bir yere taşınabilirsiniz. Ailesi ile yaşayanlar da kendi evlerine çıkabilirler.

Rüyada evden taşınmak istemek, kirada kalanların ev sahibi olacaklarına ve kendi evlerinin sahibi olmak için borca gireceklerine yorumlanır. Birikimleriniz varsa bu birikimleri değerlendirebilirsiniz, aileniz de ev satın alabilir. Rüyada başka eve taşınmak, sizi mutlu edecek bir değişime ve aradığınız huzuru bulacağınıza yorumlanır. Sizi huzursuz eden insanlar hayatınızdan uzaklaşabilirler, yükünüz azalabilir.

Rüyada Evden Taşınmak ve Ağlamak

Uzun zamandır taşınmak istediğiniz bir yer varsa yakında bu yere taşınmak ve sevinmek demektir. Örneğin yurt dışında ya da başka bir şehirde yaşama hayali olanlar ve bu hayali için çabalayanlar çabalarının karşılığını alırlar. Daha güzel bir yerde yaşantınızı sürdürebilir, ailenize eskisinden daha iyi imkanlar sağlayabilirsiniz.

Rüyada Evden Taşınmak İçin Eşya Toplamak

Yeni eşyalar satın almak ya da mal mülk alarak birikimlerini arttırmak anlamına gelir. Çalışan kişilerin maaşlarına zam gelebilir, kendi işini yapanların işleri açılır. Bir süredir almak istediğiniz şeyleri satın alabilecek kazanca ulaşabilirsiniz.

Rüyada Evden Taşınmaktan Vazgeçmek

İşiniz ve aileniz arasında dengeyi kurmak ve ailenize de zaman ayırmaya yorumlanır. Eğer bir süredir evinizi ve ailenizi ihmal ettiyseniz onlarla daha fazla vakit geçirme imkanınız olabilir. İşleriniz hafifleyebilir ve ailenizle zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

Rüyada Evden Taşınmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, aileniz ve kendiniz için isteklerinizi gerçekleştirmek, birlikte aynı çatı altında mutlu olmaya yorumlanır. Ailede özlem duyulan kişilerle kavuşulur, ailesinden uzakta yaşayanlar ise ziyarete gidebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Meltem dedi ki:

  Rüyamda bir anda taşınma kararı almıştık eşyalar toplanmış nereye gidiyoruz dediğimde oturduğumuz yere yakın bir yeri tarif ediyordu annem ordan ev aldık artık orda yaşıcaz diyodu bende o ev kaç oda nasıl sığıcaz çok kalabalığız diyordum hem heyecanlıydım hemde çok üzgün senelerdir burdayız doğup büyüdüğüm yer neden gidiyoruz ki diyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yere seyahat etmeye, önemli bir iş değişimine yorumlanır.

 2. Selin dedi ki:

  Merhaba rüyamda başka bir eve taşınmışız. Kocamanda evin eşyalarını yerleştiriyor. Yeni eve geldiğimde hepsini yerleştirmemiş diye söyleniyorum. Yatak odasına girdiğimde bebek karyolası vardı

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk edinmeye, kazancın artmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status