Rüyada Eve Misafir Gelmesi

Rüyada eve misafir geldiğini görmek, talihinizin bir anda açılması ile birlikte önünüze çok büyük fırsatlar sunulacağına yorumlanır. Çok büyük iyilikler ile karşılaşabilirsiniz. Birileri tarafından önemli destekler görebilir ve iyimser kişilerle birlikte hayırlı işler içerisinde bulunabilirsiniz. İç dünyanızda yaşamış olduğunuz sıkıntılar tez zamanda sona erer. Rüyada eve konuk gelmesi, sizi rahatsız eden problemler karşısında güçlü durarak kendinizi daha huzurlu ve saadet dolu hissedebilirsiniz. Hayatınızda her şeyin yolunda gitmeye başlaması ile birlikte yüzünüz gülmeye başlar.

Rüyada eve tanıdık misafirler gelmesi, hayallerinize er ya da geç kavuşacağınıza çok büyük iyilikler yapacağınıza yorumlanır. Bu kişi tarafından kendinizi huzurlu hissedebilir, ondan güzel haber alabilirsiniz. Rüyada tanımadığın misafirler eve gelmesi, gerçekleşmesi çok zor olan bir hayalinizin gerçek olması ile birlikte bir anda çok şaşıracağınıza ve mutluluktan adeta havalara uçacağınıza yorumlanır.

Rüyada Eve Misafir Gelmesi Yemek Yemesi

İş ya da eğitim hayatında hiç beklemediğiniz sorunlar ile karşılaşarak moralinizin bozulacağına yorumlanır. Kendinizi şu günlerde şansız hissedebilirsiniz ve işleriniz de bozulabilir. Maddi yönden yaşanacak aksilikler de bir süre sizi zor durumda bırakabilir. Bu yüzden pek çok sorun ile boğuşmak durumunda kalabilirsiniz.

Rüyada Eve Misafir Gelmesi Ve Evin Dağınık Olması

Bir insanın size iftira atması ve sizi kandırmaya çalışması olarak yorumlanır. Çevrenizden tepkiler ile karşılaşarak kendinizi bir anda büyük bir karmaşa içerisinde bulunabilirsiniz. Kendinizle ilgili çıkan dedikodular yüzünden doğruları başkalarına kanıtlamak zor olabilir.

Rüyada Eve Davetsiz Misafir Gelmesi

Ev hayatında huzur ve bereketin artması, eve giren paranın bollaşması olarak yorumlanır. Eşinizle ortak istediğiniz bir şeyi de satın alabilirsiniz. Birlikte çok güzel kararlar alarak başarıya ulaşmanız olasıdır. Geçim sıkıntısı çeken kişiler de yakında eşlerinin desteği ile birlikte bundan kurtulabilirler ve rızkınız artabilir.

Rüyada Eve Kadın Misafir Gelmesi

Sevdiğiniz insan ile mutlu ve mesut bir evliliğe sahip olacağınıza yorumlanır. Bekar olan kızlar sevdikleri erkekten evlilik teklifi alabilirler. İlişkinizde söz nişan durumu da olabilir. Sevdiğiniz kişiyi tüm aile onaylayarak kısa sürede ilişkinizi resmileştirebilirsiniz.

Rüyada Eve Erkek Misafir Gelmesi

İlişkisi olan kişiler için ayrılık yaşamaya ya da aralarında büyük bir tartışma olmasına yorumlanır. Sevdiğiniz insan ya da eşinizle büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Belki güven sorunları sebebi ile bir süre ayrı kalmanız da olasıdır. İlişkiniz zedelenebilir ve çok üzüntü çekilebilir.

Rüyada Eve Habersiz Misafir Gelmesi

Güç ve zafer elde etmek, öz güveninizi artıracak olaylar yaşamak şeklinde yorumlanır. Kendinizi iş ya da eğitim hayatında öne çıkarabilir ve otoriter kişilerin de sizin başarılarınızı fark etmesini sağlayabilirsiniz. Hırsı ve azmi elden bırakmayarak, hedeflerinize ulaşmanız kolay olabilir

Rüyada Kalabalık Misafir Gelmesi

Yakın çevrenizin size faydası dokunabilir ve onlarında desteği ile kendinizi zor durumdan kurtarabilirsiniz. Psikolojik olarak da dostlarınızın yardımı ile rahat edeceksiniz. Kendinizi refah içerisinde bulacaksınız.

Rüyada Yatılı Misafir Gelmesi

Pozitif enerjini ve yetenekleriniz ile herkesin dikkatini çekebilir ve odak haline gelebilirsiniz. Başkalarının gözünde değeriniz artacak ve insanlar sizi takdir edecekler. Birileri sizi arayarak bir konuda tebrik edebilirler.

Rüyada Eve Misafir Gelmesi Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, genel olarak hayatta büyük zaferler elde etmek, maddi ve manevi rahatı bulmak, sevdiklerinizin yanınızda olmasına yorumlanır. Gelecek endişelerinizi azaltacak bir takım sürpriz gelişmeler de olabilir. Bazı kaygılarınız yakında son bulacak.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Merve dedi ki:

  Ruyamda yeni bir evdeyiz çok eski komşularımızı gördüm sonra tanımadığım iki erkek bir bayan misafir geldi 2 tam altın verdi bana ev hediyesi diye sonra bana bir kısmet var düşünür müsün dediler

 2. Gülistan dedi ki:

  Rüyamda eski erkek arkadaşım ve babası bize geliyordu babasıyla çok iyi anlaşıyorum ama kendisiyle kavga ediyordum

 3. Hivda dedi ki:

  Günaydın ben kırgın olduğum görümcem ve eşini eve geldiğini ama yatağımıza oturduklarını gördüm. Çocukları uyuyordu bende kendi çocuğumun yatağına koydum o sırada çocuğum da yataktaydı. Bu ne demek oluyor?

 4. İbrahim dedi ki:

  rüyada görülen tanımadığım kadın erkek ailesi ile birlikte çok kişiler yatılı misafilege gelmişler hepsi orta yaş güler yüzlü kişiler

 5. Tekin dedi ki:

  Rüyada yurtdışında kalan baldızımin geldiğini gördüm ama bir türlü telefonumu kullanıp eşimi arayamiyordum kapı önünde bekliyorduk aynı zamanda okuldaki kızımı da almam gerekli idi karanlık basmıştı

 6. Bitmeyen umut dedi ki:

  Dün ruyamı yazmıştım sizecevap cermediniz, cevabınızı bekliyorum. Allah’a emanet olun

 7. Bitmeyen umut dedi ki:

  Merhaba rüyamda eve geliyorum sevdiğim erkek bizim eve yatılı olarak misafirliğe gelmiş
  Abi ile o aynı kanepede yantana ve yanındaki kanepede de babama yatak hazırlanmış, bana da yerde yatak sermişler . Sevdiğim erkegin evimize gelmesine çok mutlu oluyorum ama bugün onlarla aynı odada utuyayım yarın yatağımı diger odaya sererim diye düşünüyorum. O bir süre bizde kalacakmış. Sabah oluyor uyanıyoruz birseyler hazırlıyorum sonra sağ ayağımı görüyorum ve sevdiğim kişi bana diyor senin ayakların çok güzel görünüyor. Rüyamı yorumlamanızı rica ederim. Allah’a emanet olun

 8. Nurettin dedi ki:

  Rüyamda eşim ile yaşadığım şehirde gezerken en yakın arkadaşım bana sürpriz yaparak uzaktan ziyarete gelmiş ve yanında benim konuşmadığım küs olduğum 2 arkadaşını getirmiş ve onlar bize yatılı misafir olarak kalmaya gelmiş aynı zamanda ilginç olan bir şey ev benim yaşadığım ev değildi benim dayımın eski kiracı olarak yaşadığı ev ama benim evim gibi düşünerek hareket ettim ne zamandır rüya görmüyordum çok gerçekçi geldi bu rüya neye yorumlanır.

 9. Ozan dedi ki:

  Annem benim için istihareye yattı rüyasında benim gelip annemi uyurken kaldırıp misafir odasına yatak yaptırdığımı annemin yorganını aldığımı sonra kapıdan sesler duyup kapıya gidiyo yabancı 4 kişi 2 genç erkek 2 genç kız içerisi dağınık diye annem biz şuan müsait değiliz diyo o yabancılarda olsun olsun biz fazla durmıycağız diyerek içeri geliyorlar sonra bizde çerez falan varmış benim kardeşim ablam falanda beraber muhabbet etmişiz sonra onlar gitmiş annemde bana ben ishirareye yatmıştım niye kaldırdın diye tartışıyormuşuz bidaha sana asla rüyaya yatmıycam diyormuş annem

 10. Anonim dedi ki:

  Ruyada komsumuzun kucuk kizi bize ders calismaya geliyo oda ders calismak istemedigi için mızmızlık yapiyor ben de bu kizi pek sevmiyorum ruyamda sevimsiz geliyor alah rızası için yorumlar misiniz.(birde bu kiz coxugunu annesi bana para karşılığı bakmami istemişti)

 11. Gizem dedi ki:

  Rüyamda başka bir evde kaynanam kayınpederin ve ben misafir ağırlıyoruz ama ben o misafirleri tanımıyorum ama kaynanam ve kayınpederin tanıyor hepsi bayan çocukları var ama getirmemişler sadece gorumcemin çocukları var ondan sonra kayınpederime bir kadın patates veriyor kayinpeder de onu pişirip yiyor sonra ben kayınpederime o kadar kadının içinde durulmayacagini söyleyip dışarı yolluyorum kaynanam da görümcem için göz yaşı döküyor başka yerde istediği gelinliği gitmediğini söyleyip ben misafirlerin yanında oturuyorum yanındaki bayana soruyorum çocuklarınız nerde evde babalarıyla onlar diyorlar bu cümlesine kalmadan babaları çocukları getiriyor ve ben mutlu oluyorum onda gorumcemin çocuklarını başka bir eve götürüp yemek veriyorum. SIZCE RUYA ANLAMI NEDIR

 12. Melek dedi ki:

  Merhaba rüyamda evimizde arkadaş ,akraba , memleketten komşu kalabalık misafirler görüyorum. Çok rüyayı hatırlamasamda arkadaşım zeynebi, teyzemi bir de memleketten komşu kızıyla konusuyorum. Diğerleri de hep tanidik

 13. Irmak dedi ki:

  Rüyamda saclarım kopuyor elimde kalıyor saçlarım tam osırada eşim kapıyı çalıyor ve bir erkek bir kadın misafir getiriyor uzaktan akrabam diyor ama ben sacıma cok üzülüp aglıyorum o sırada

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde hayırlı olaylara yorumlanır.

 14. Hazal dedi ki:

  merhaba, rüyamda eve bir sürü davetsiz misafir geliyordu onlarla sofraya oturup yemek yiyorduk ve her gelen misafir ellerinde ekmeklerle geliyorlardı ben buna anlam veremiyorum çünkü bizim ekmeğimiz vardı ben onlarla çok güzel iletişim kuruyordum çok sıcakkanlıydım ve misafirlerin çoğu akrabamızdı. yorumlarsanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evnize güzel haberler gelmesine yorumlanır.

 15. nuray dedi ki:

  Bugun uyanırken bir sok la bir üzüntü ile uyandim. Benim bir evim varmış, kizlarimla yaşadığım bir hafta önce bayramdan önce aksam uzeri zille basan bir aile anne ,baba ,kayinanne ve 3 yada 4 tane çocuklar 5 ve 9 yas arasi , zille basıldı ve kapiyi actim iceri girmek istediklerini ve uzak yoldan geldiklerini söylediler ve iceri aldim ,kadin sag sola bakmaya başladı ay ev cok guzel diye gülerek sevinerek konuştu hep adam hic konusmuyir sadece dik dik gözlerini bana dik mis bana bakıyor çocuklarda sağda solda koşturuyor, sonra kadin sen bizi tanımadın sanirsam dedi hayır tanimadim dedim kimsiniz dedim. Benim eşimi tanıman lazim normalde de dedi yok tanımıyorum kim dedim,senden önce çalıştın yerden bir mal almıştı dedi aslinda adi ve soyadını soyledi ama suan aklımda değil, dedim halen yok çıkartamadım dedim sonra halen israr ediyor tanıyorsunuz dedi ve adam halen ses çıkarmıyor, herneyse dedim ne istiyorsunuz bu saate dedim kadin evime geldim dedi burasi benim evim dedi nasil dedim ,haberin yokmu dedi şoktayım uzak bir şehirden gelmişler eve yerleşmeye dedim hayır yok dedim bana bilgi gelmedi evin satildan ,felan dedim hic bir konuda fikrim yok dedim.sonra cocuklar yukari kata dogru koştular sesli gürültü fan yapıyorlar sonra ben kızdım lutfen çocuklarınızı yanınıza cagirin kızların esyalar ina dokunulurlar benim kizlarim sevmiyor dedim, o arada kadin bir telefon görüşmesi yapıyor telefonfa diyor ki tamam haftaya gelin ev uygun diyor burda yalariz diyor, kimleri çağırıyor bilmiyorum ama bayram olacakmış bayrama çağırıyor. Sonra anlıyorum ki burda kalacaklar hepsi diuorum kusura bakmayin bu evde kalacaksınız lutfen çıkın gidin benim haberim yok bir mektup bile gelmediği bana zaman verilmesi lazım diyorum boyle kendi kafaniza gore evede kalacaksınız diyirum sonra coxuklari çağırıyor hadi gidiyoruz çocuklar diye ama o adam eşi olan hic konuşmuyor tek anladim adam dik dik bana bakıyor gözü bende ve ben bu durumdan rahatsız oluyorum. Ben bunari evden çıkartmak için uğraşırken uyandim bir korku ve tedirginlikle, BU RUYANIN ANLAMI NEDIR MERAKDAYIM istişare yatmıştım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzka yerden iyi ahberler alınmasına, şansın bahtın açılmasına yorumlanır.

 16. Aaaaa dedi ki:

  Rüyamda bir sürü kadın misafir geliyordu hepsiyle tek tek sarılıp hoş geldin diyordum sıraya girmişlerdi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sosyal çevreden övgü işitmeye yorumlanır.

 17. İsim önemli değil dedi ki:

  Rüyada eski sınıfımdaki bir erkek arkadaşı yolda güler yüzlü bir şekilde sigara içerken görmek daha sonra onun evime gelip sofraya oturduğunu görmek ve annemin onun erkek Olduğundan dolayı gelmesinden rahatsızlık duyması ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir sosyal çevreye girmek demektir.

 18. KHAY dedi ki:

  Rüyamsa 3 e giden kardeşim sınıf arkadaşları bize gelmişti 5-6 kişi. Hepsi de kardeşimin yaşlarındaydı. Kardeşim,arkadaşları ve ben çocuk odasının önünde ses çıkarmadan içeri girmeye çalışıyorum çünkü babam uyuyodu. Biz girmeye çalışırken kardeşimin erkek arkadaşlarından 2 tanesi aynı anda tuvalete girdi. Tuvalete girenlerden birisi ” beni bekleyin” dedi bende herkese ilk o içeri gircek dedim . Sonra hepimizi bilgisayarın karşınında buldum sesi fazla çıkıyodu kardeşime sesini kıs dedim. 3 ayrı sekme açıktı pek hatırlamıyorum ama galiba 3’ünde de şarkı açıktı. Sonra birden kendimi bir erkek akrabamın yanında buldum. 1900 bilmem kaç maçını izliyoz oğuzhan koçu gördük 4-3 Trabzon sporu yenmişiz(Biz fenerliyiz). İşte biz bağırıyoz armayı öpüyoz ,formanında çoğunluğu mavi tonları.sonra ben dedimki olum o zamanlar çok iyidi hoijdoonk, anelka falan vardı dedik sonra rüya bitti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde sevince, birinin başarılı olmasına, tebrik almaya yorumlanır.

 19. Eda dedi ki:

  Rüyamda tanıdık tanımadık arkadaşlarımın ve akrabalarımızın evimize geldiklerini gördüm ama ben onlarla konuşmuyordum konuşmak istesemde konuşmuyordum bunu açıklayabilecek olan var mı acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir arkadaş çevresi edinmeye yorumlanır.

 20. Zhako dedi ki:

  Ben bir detal unuttum ekinci eve girişimde evde kalabalık ve uzun dolu masa var çok guzal desertler vardı

 21. Zhako dedi ki:

  Merhaba! Ruyamda eve tanımadım 3 erkek gelmiştir. Ve ben onlara birşeyler almaya mağaza çıkmişim, sonra eve geliyorum musafirler yatmışlar. Sonra yatağma yatsam birisi yatmış ben eski kocam diye onu kucakladım sonra anladım o değil. Musafir sonra baska yatkka getmiş. Sonra anlamadım ben dışarıdan eve geliyorum, evde çok kalabalık. Eve giriyorum eski eşimnin annesi çikiyor ve bana diyor sen benim paramdi şaldin ornina koi diyor. Ben utaniyorum ve diyorum. Anne ben yalnış aldım size verecem. Benim diye anladım . Sonra başka bir odaya geliyorum ve çok çucuklar ve benim eşki eşim ve abisi üştülerin değiştiriyorlar. Ben içimnen gitmek istiyorum. Ve eski eşimdi bekliyorum sonra uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görüşmediğiniz insanlardan haber almaya yorumlanır.

 22. Aysenur dedi ki:

  Merhaba. Ben ruyamda 4tane tanidigim insanlar gece uc gibi misafirlige geliyorlar birtaneside kapinin yanina oyurmus ama tAnimiyorum onu hepside kadin bir ara elektrikler falan gitti geldi ama onlari agirlamakdan zevk aldim acaba anlami nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde bereketin artmasına, borç kalmamasına yorumlanır.

 23. mehmet dedi ki:

  dün rüyamda bir kadın(kadını görmedim) sesi 21 gün içinde işe gireceksin dedi. daha sonra telefonum çaldığı için uyandım ve gerçekten iş arıyorum. bu gün de amcamı gördüm ilk önce ailesiyle bize geliyor. daha sonra üniversite arkadaşımı(bölümün en çalışkanı) bizde 2-3 gün yatılı misafirliğe geliyor. bölümde sevip evlendiği kızla birlikte. ve bu aralar genellikle lise ve uni arkadaşlarımı görüyorum sadece yaşanan olaylar değişiyor. yorumlarsanız sevinirim.

 24. mehmet dedi ki:

  dün rüyamda bir kadın(kadını görmedim) sesi 21 gün içinde işe gireceksin dedi. daha sonra telefonum çaldığı için uyandım ve gerçekten iş arıyorum. bu gün de amcamı gördüm ilk önce ailesiyle bize geliyor. daha sonra üniversite arkadaşımı(bölümün en çalışkanı) bizde 2-3 gün yatılı misafirliğe geliyor. bölümde sevip evlendiği kızla birlikte. ve bu aralar genellikle lise ve uni arkadaşlarımı görüyorum olaylar değişiyor. yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir kadından hayırlı haberler gelmesine, işlerinizin artmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status