Rüyada Evli Olduğunu Gizlemek

Rüyada evli olduğunu gizlediğini görmek, önünüze çıkacak olan çok büyük fırsatlar ile birlikte hayatınızın değişeceğine ve isteklerine ulaşmaya yorumlanır. Hayırlı bir rüyadır ve kişinin tez zamanda muradına ereceğine işaret eder. Ancak bu sadece evliliğe dair değildir. Aynı zamanda iş ve kariyer hayatına yönelik de istek ve hedeflerinize ulaşabilir, kendinizi güçlendirebilir ve önünüzdeki hedefleri teker teker aşabilirsiniz. Evlenmeden önce gerçekleştirmek istediğiniz şeyler varsa gerçek olur. Mesele ekonomik özgürlüğünüzü elinize alabilirsiniz ve kendinize olan güveniniz artabilir. Eğitim hayatı devam edenlerin yolu açık olur. Rüyada evli olduğunu başkalarından gizlemek, evlilik hayatında eşiniz ile yüz yüze konuşamadığınız sorunlar varsa artık dile getirmeye yorumlanır. Birbirinize karşı gizlediğiniz duygular açığa çıkar. Eşinizin sizinle paylaşmak istediği ve size danışmak istediği bir şeyler olabilir. Onun size verdiği güven ve sevgi huzurunuzu arttırır.

Rüyada evli olduğunu söylememek, verilecek olan görevleri layığı ile yerine getirmek ve aileniz için büyük fedakarlıklar yapmak, aile fertlerini mutlu etmeye yorumlanır. Aileniz için yaptığınız iyilikler boşa gitmez, takdir görülür. Yeni işler başarmak ve kendini ön plana atmak isteyen kişiler bu emellerine erişirler, şans sizden yana olur.

Rüyada Evli Olduğunu Saklamak

Eşinizin ailesi ile aranızda sorunlar varsa eşinizin araya girip çözmesine ve arada kalmamaya yorumlanır. Kişi eşi ve ailesi ile sorunlarını çözer ve yuvanızda huzur artar. Eşinizden gizlediğiniz bir şeyler varsa anlatmak zamanı gelir.

Rüyada Evli Olduğunu Gizlemek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, çok büyük işler başarmak ve ailenizi gururlandırmak, eşinizin sizden gurur ile bahsetmesine yorumlanır. Eşiniz veya sizin kazancınızda artış olabilir, maddi yönden rahatlama olur ve zamanında yapmak istediğiniz şeyleri şimdi yapabilir, ileriye dönük güzel planlar kurabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Arzu dedi ki:

  Rüyamda gerçekte de rüyada da evli olduğum halde eski sevgilimle buluştum ve ondan evli olduğumu gizledim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir eve yerleşmeye yorumlanır.

 2. Ahmet dedi ki:

  Admin niye yorumum siliniyor

 3. Ahmet dedi ki:

  Rüyamda bir sanatçının ölüm haberini aldım ben baya üzüldüm agladım ama bu ölüm haberine degıl sevdigim kıza agladım.Sonradan bu sanatçı icin toplandık neseliydik oynuyrduk muzikle birlikte.

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında biri verdiği sözü tutmayabilir, başka hedefler belirleyebilirsiniz.

DMCA.com Protection Status