Rüyada Facebook Görmek

Rüyada facebook görmek, daha çok dost kazanmak ve sevenlerinizin çoğalmasına yorumlanır. Dost canlısı insanlar hayatınıza girebilir ve hatta sosyal çevrenizde de değişiklik yaşayabilirsiniz. İş değişikliği ya da eğitim hayatında yaşanacak olan bir değişimle beraber yeni bir sosyal çevreye girilebilir. İyi günde kötü günde birbirinize güven duyabileceğiniz insanlar olur ve bunlar hayatınıza renk katarlar. Yalnız olan biri için de hayatına anlam katacak insanlarla tanışması anlamına gelir. Rüyada facebook açmak, arkadaşlıklarınızın güçlenmesi ve eski arkadaşlarınızdan da haberdar olmaya yorumlanır. Henüz hesabınız yoksa gerçek hayatta da hesap açıp eski arkadaşlarınız ile irtibat kurabilirsiniz. Bir dostunuz sizi bu konuda teşvik edebilir.

Rüyada facebookta fotoğraf görmek, yakın çevrenizden haberler almak ve şaşırmak demektir. Arkadaşlarınız ile ilgili haberler ehem şaşırabilir hem de onların adına mutlu olabilirsiniz. Kırgın olduğunuz biri varsa bu kişi ile internet vasıtası ile barış olabilir. Tekrar birbiriniz ile görüşüp dostluğunuzu kaldığınız yerden sürdürebilirsiniz.

Rüyada Facebookta Yazışmak

Uzun zamandır sizden hoşlanan birinden haber gelebilir ve sizinle görüşmek isteyebilir. Bir süredir sizden hoşlanan ve bir türlü iletişim kuramayan biri sonunda yazar. Bekar olan biri aradığı aşkı bulur. Evli olan biri ise iki kişinin evlenmesinde aracılık yapabilir. Sevenlerinizin kavuşmasına da vesile olabilirsiniz.

Rüyada Facebook Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, yalnız kalmamak ve sevilip sayılmaya yorumlanır. Toplum önünde takdir gören işler yapılabilir ve size hayran olan veya takdir eden kimseler takip etmeye başlayabilir. Kişi yakın zamanda önemli dostluklar kurar, yeni bağlantıları olabilir. Yeni insanlar ile tanışıp onları yakından tanıma şansınız da olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Pelin dedi ki:

    Rüyamda facebook a girip baktığımda sevdiğim kişi facebookta bende ekliymiş (normalde birbirimiz ekli değiliz) kızı ve oğlu ile tatile gittiği fotoğrafları paylaşmıştı

    1. admin dedi ki:

      Yakın zamanda görüşmeye başlayabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status