Rüyada Fitre Vermek

Rüyada fitre verdiğini görmek, hayırlı bir rüyadır ve işlerinizin açılacağına, malınızın mülkünüzün artacağına yorumlanır. Bir yandan birikim yapabilir, bir yandan da tüm borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. Eğer işsiz iseniz yeni bir işe girilir. Evinizde geçiminiz rahatlar ve ailenizin maddi olanakları artar. Eskisinden daha iyi maddi şartlar elde edilebilir. Rüyada fitre zekat vermek, çevrenizde zor durumda olan kişiler varsa onlara detsek olmaya yorumlanır. Eğer yakın çevrenizde borcu olanlar varsa maddi destekte bulunabilirsiniz. Aile fertleri arasında da işsiz yolan veya iflas eden birileri varsa sizin de desteğiniz ile durumları düzelir. Aile içi yardımlaşma olur ve sıkıntılar hızlı bir şekilde atlatılır.

Rüyada fitre almak, sevdiklerinize iyilik yapmak ve onların zor gününde yanlarında olmaya yorumlanır. Sizi seven ve değer veren dostlarınız çoğalır, hayır işlerinde bulunursunuz. Yeni hayır işlerine vesile olabilir, çevrenize örnek olacak işler yapabilirsiniz. Çevrenizde işsiz olup iş arayan biri varsa da o kişiye işe girmesinde aracılık edilebilir.

Rüyada Fitre Vermekten Sakındığını Görmek

Bir yakınınıza yardım etmediğiniz için pişman olmaya ve küsmeye yorumlanır. Size derdini açan biri olabilir ve sizden destek olmanızı bekleyebilir. Zamanında verilen sözü tutmamak da aranızda soğuk rüzgarların esmesine sebep olabilir. Size gönül koyabilir, beklenti içerisine soktuğunuz için küsebilir.

Rüyada Fitre Vermek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sevdikleriniz ile birlikte huzur ve güven içinde yaşamaya, rızkın artmasına yorumlanır. Yapılan iyiliklerin karşılığı görülür ve hayırlı gelişmelere vesile olunur. Hem kendiniz hem de aileniz için yaptığınız fedakarlıklar da iyilikler de yerine ulaşır. Aile içinde birikimler de artabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status