Rüyada Fransa’ya Gitmek

Rüyada Fransa’ya gitmek, zamanında vermediğiniz kararları şimdi vermeye ve pişmanlıklardan dönmeye yorumlanır. Başkaları için ödün verdiğiniz her ne varsa artık daha fazla ödün vermek zorunda kalınmaz. Kendi istek hayalleriniz ve geleceğiniz için önemli kararlar alabilirsiniz. Uzak bir yere gitmek, eğitim görmek ve çalışmanız konusunda da sizi engelleyen kişiler varsa artık bu engeller geride kalır. Üzerinizde baskı ve engellere son verilir. Artık kendi isteklerinizi hayata geçireceğinize karşı tarafa kabul edebilirsiniz.

Rüyada Fransa’ya gittiğini görmek, sevdiklerinizden iyilik görmeye yorumlanır. Hayatınıza yeni insanlar girebilir, yepyeni dostluklar kurulabilir. Yabancı insanlar ile de dostluk kurabilirsiniz. Kalbi boş olanlar ise uzakta yaşayan biri ile ilişkiye başlayabilirler.

Rüyada birinin Fransa’ya gittiğini görmek, iş veya eğitim hayatında yeni fırsatlar veya burs kazanmaya yorumlanır. Çok önemli iş girişimlerinde bulunabilirsiniz. Bir süredir beklenen seyahatler yapılır. İş veya mülakat sebebi ile işe girilebilir.

Rüyada Fransa’ya gitmeye niyetlenip gidememek, uzun zamandır niyetlenip de yapamadığınız her ne varsa yakında bunu gerçekleştirmek şeklinde yorumlanır. Bir süredir niyetlenip ertelenen şeyler hayata geçer. Evlilik hayallerini erteleyen kişiler de ilerleyen günlerde evlilik kararı verebilirler.

Rüyada Gemiyle Fransa’ya Gitmek

Deniz aşırı bir yerde yaşayan biri ile aşk yaşamaya yorumlanır. Gidilecek bir seyahatte de gönlünüzü başka birine kaptırabilirsiniz. Kalbi boş olanlar tanışacakları kişi ile uzun süre ayrı kalabilirler. Eşi uzakta çalışanlar ise eşinin yanına ziyarete gidebilirler.

Rüyada Uçakla Fransa’ya Gitmek

Kariyerinizde zirveye ulaşmak ve kendi patronu olmaya yorumlanır. Kendi işini yapan kişiler ise işlerini yurt dışına da açabilirler. Hem yurt içinde hem de yurt dışından yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Yepyeni iş imkanları ve müşteriler kazanılır.

Rüyada Fransa’da Gezmek

Rüyada Fransa’da gezdiğini görmek, uzak bir yerde bir süre kalmaya yorumlanır. İş veya eğitim hayatında geçici süreliğine başka bir yere gitmeniz ve yaşamanız gerekebilir. Ailenizden ayrı kalabilir ancak kendi kariyeriniz için faydalı bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Rüyada Fransa’ya Gitmek İçin Hazırlanmak

Çok hayırlı bir şey için hazırlığa başlamaya yorumlanır. Evlilik için hazırlık yapabilir. Evlenecek olan kişiler başka bir yere taşınabilirler. Yurt dışından da talipleriniz çıkabilir. Uzak bir yer için hazırlıklar telaşe başlar.

Rüyada Fransa’ya Tatile Gitmek

Sevdiklerinizden iyilik görmeye ve birlikte keyifli zaman geçirmeye yorumlanır. Bir organizasyon vesilesi ile yeni yerlere gidebilir ve yeni yerler keşfedebilirsiniz. Turistik amaçla unutulmaz anılar biriktireceğiniz seyahatleriniz olabilir.

Rüyada Fransa’yı Görmek

Aradığınız iç huzuru bulmaya ve saf temiz kalpli insanlar ile tanışmaya yorumlanır. Yeni iş arkadaşları ve dostlarınız olabilir. Üzüntüler geçer ve dertten tasadan kurtulabilirsiniz. Uzun süredir devam eden üzüntüler son bulur.

Rüyada Fransa’ya Gidememek

Seyahat planlarınız varsa ertelemeye yorumlanır. Ancak hayırlı vesileler ile ertelenir. İşleriniz artabilir veya önemli fırsatlar elinize geçebilir. Yakaladığınız fırsatları iyi değerlendirmek için yolculuk planlarınızı bir sonraki tarihe atabilirsiniz.

Rüyada Fransa’ya Gitmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, uzun vadede önemli bir değişim yaşamaya yorumlanır. İşleriniz değişebilir ve yeni bir yere taşınıp yerleşebilirsiniz. Özel hayatınızda da hayırlı gelişmeler olur ve aradığınız mutluluk karşınıza çıkar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Gülperi dedi ki:

  Merhaba Rüyamda uçakla sanırım bir anda Fransa’da buluyorum akşam oluveriyor müstakil bir eve gidiyorum bir davet gibi bsy için orda güzel kizlar evin bahçesinde bekliyorlar ve yanlarında yüzlerini net görmediğim iki erkek soruyorum neden buradayız neoluyor diye içerden biri çıkıyor çok kötü biri bagiriyor sırayla gelip ben ne istiyorsam onu yapicaksiniz diyor ve korkuyorum aynı zamanda tehlikede olduğumu fark ediyorum kizlar üzgün ve çaresiz duruyorlardı içerde kötü durumda bir kızi alın burdan diyor kız ölü gibiydi ben iyice telaşlaniyorum beni çağırıyor konuşuyor sert ve dalga geçer tarzda ama anlamıyorum bir şekilde hızlı bir hareketle oradan nasıl kacicagmi planliyor dikkatini dağıtıp kaçıyorum dar bir aradan geçince kendimi meydanda görüyorum polisler var insanlara yol gösteriyorlar beni farketselerde Türkiye’ye dönsem diyorum bir şekilde iyi giyimli biri geliyor Fransa’nın en güzel sokaklarının olduğu turistlerin genelde orayı gezdiğini söylüyor bende nasıl giderim diyorum tarif ediyor tek başıma oraya gezmeye gidiyorum kafelerin önünden geçiyorum ilginç insanlar çok güzel bir sokakta kendimi çok mutlu hissediyorum bir yandan tedirgin yağmur ciseliyor semsiyemi açıyorum polisler geliyor herkes dağılsın evine diye anons geçiyor insanlar dağılıyor bende napicami bilmez öylece yürüyorum büyük bir sarayda buluyorum kendimi Fransa’nın başı ve yanında görevli insanlar onlardan yardım istiyorum ve çok güzel karsilaniyorum evde olanları da anlatıp durumu çözüyoruz ben Türkiye’ye gelmek için uçaga biniyorum. Biraz uzun oldu umarım yorumlarsin admin lütfen yorumlarsanız çok sevinirim çok garipti merak ediyorum şimdiden teşekkür ediyorum.

 2. Seda dedi ki:

  Rüyamda ailem tarafından zorla yaşlı bir adamla evlendiriliyordum sonra arkadaşlarımla otobüse binip gezmeye fransaya gittik. Daha sonra arkadaşımın biri hastalandı onu hastaneye götürdüm. Hastanede tedavi oluyodu ve hastanede yardımcı hemşire bebekler vardı konuşuyorlardı fln sonra tedavi bitince eşyalarımızı topladık.

 3. Penah dedi ki:

  Ruyamda Fransaya ucakla gidiyordum. Babam ve ben. Ucakda cok zengin kisiler vardi. Sonra ucak Moscowda iniw yapiyor yol uzun olduqu icin. Ben bir anlik ucain nerde olduqunu unutuyorum. Sonra yine bulup Fransaya gidiyorum. Anlami ne birisi aciklaya bilirmj Lutfen

 4. Sinan dedi ki:

  Rüyada fransaya gitmek istiyorum ve kacak yolla gitmeyi tercih ediyorum evrak v.b yok arkadasin arabası var ve bir kadın var bir çocuk var kadın öne yanima geliyor ve kadına diyorum eteğine saklanayım abla diyorum kadında tamam diyor baya yol gidiyoruz ve tedirgin oluyoruz korkarak ilerliyoruz sınıra geliyoruz bekliyoruz sınırda böyle bir ruyaydi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak eyrden güzel fırsatlara sahip olmaya yorumlanır.

 5. Çiçek dedi ki:

  Rüyamda Fransaya uçakla seyahat ediyordum. Arkadaşimin tavsiyesiyle bir okul beğendim ve acele bir kararla Fransaya pilotluk okuluna gitmeye karar verdim. Her şey çok hızlı oldu ve biletimi alıp uçağa bindim. Bilet 400 dolar mi neydi. Uçaktayken aklıma geldi Fransa yanlış bir seçimdi, çok hızlı karar vermiştim pilotluk okulundan da emin değildim, Fransa da kamuda başörtü yasağı vardı bu yüzden pişman oldum. Annem ve abim de yanımdaydı. Annem benden uçağı anlatmamı istedi elimde kâğıtla anlatmaya çalıştım. Sonra uçak yükseldi ben korkmaya başladım. Uçak görevlisi kapıyı açtı yerimize geçmemiz gerektiğini söyledi. Kumral ve renkli gözlüydu. Yerimize oturmadigimiz için beni vergiden muaf tutamayacağını söyledi. Annemi yerine götürmeye çalıştım ama olmadı  uçağın hızından dolayı oturdum ve annem de kucağıma dizlerini kırarak oturdu el ele tutuştuk.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden iş fırsatına, yapılacak olan seyahatin çok hayırlı olmasına yorumlanır.

 6. Pelin dedi ki:

  Merhaba rüyamda arkadaşımın evine gidiyorum gibi gösterip annem gile yalan söylüyorum pasaportum biletim var Fransa’ya gidiyorum aslında ondan sonra orda geziyorum falan arkadaşımla orda buluşmuşum ardından Türkiyeye dönüyorum tekrar aileme yalan söylüyorum tekrar Fransa’ya gidiyorum (gerçekte benim pasaportum yok param hiç yok rüyada nerden buldum nasıl var bilmiyorum) ama rüyada o kadar iyi bir durumdayım kıyafetlerim bir şeylere cesaret etmek ve daha güzel olduğumu gördüm bu rüyanın anlamı nedir yorumlar mısınız teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmek istediğiniz kişilerle görüşmeye ve yeni bir fırsat elde etmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status