Rüyada Geçmişte Yaşanan Olayları Görmek

Rüyada geçmişte yaşanan olayları görmek, çalışan kişiler için eskisinden daha iyi bir konuma yükselmek ve terfi almak anlamına gelir. İş hayatında pek çok insanın sorumluluğu size verilebilir, yüksek mertebe insanlar ile muhattap olabilirsiniz. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız yeni anlaşmalar yapabilir ve işlerinizi büyütebilirsiniz. Ticari hayatta gün geçtikçe daha güzel şeyler olur, her geçen gün müşterileriniz artabilir. Maddi durumunuz eskisinden daha iyi olur. Bir süre önce borca giren kişiler borçlarını kapatırlar. Sıkıntılar geçmişte kalır, geleceğe yönelik güzel adımlar atılır.

Rüyada eskiden başınızdan geçen olayları görmek, gün yüzüne çıkmaya ve rahata erişmeye yorumlanır. Kişi eskiden yaşadığı problemleri bir daha yaşamaz. Eğer bu rüyada kötü olayları gördüyseniz ardından güzel olaylar yaşanır. Kişi kötü günlerin sonrasında rahat bir hayat sürer.

Rüyada Geçmişte Yaşanmış Bir Olayı Tekrar Yaşamak

Hayatınızda yeniliklerin olacağına ve yeni şeyler yaşanacağına yorumlanır. Yakın zamanda hayatınızda güzel şeyler meydana gelir, ailenizin desteğini görebilir, onları gururlandıracak bir başarınız olabilir. Bir süre önce çok çalışıp çabalayanlar şimdi çabalarının karşılığını almaya başlar.

Rüyada Geçmişte Yaşanan Olayları Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, uzun süredir görüşemediğiniz insanlarla görüşmek ve hayırlı haberler almaya, güzel olaylar yaşamaya yorumlanır. Kişi eskisinden çok daha iyi imkanlar elde eder. Karşına çıkacak olan fırsatlar çevresindeki insanları özendirebilir, şans sizden yana olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. şevval dedi ki:

  2016 yılında halamın düğnü olmustu bugün rüyamda ise düğünde girdiğimiz elbiseler vardı bahcede rüyamda tanımadığım bir kaç kisi ve halam vardı halama hala sanırı 2016 yılındayız dedim çünkü etrafta düğünle ilgili seyler vardı ve ortada babanemin yapmıs olduğu bir salıncak eve girdim sonra kuzenlerimi beni gördü sen kimsin dediler bende beni zaten tanıyorsunuz dedim ondansonra bahceye tekrar cıktım babanem vardı dediki hayat nasıl kızım dedi iyi dedim sonra içeri tekrar girdim sonra içerde herkez vardı annem babam dedem kuzenlerim halalarım amcam sonra onlarla biraz konustum sonra gitmek icin bahcenin kapısındancıktım sonra bir ses hosgeldin altın kızım dedi bunu diyen dedemdi sonra arkama döndum küçük hala yeni doğmus kuzenim babanem kardeslerim hala dede diye kosuyorlrdı annem babam arabadan bavul cıkartıyordu sonrada gelecek olduğunu anladım dedeme hosbulduk dede dedikten sonra rüya bitti hayla çok saskınım ve keske o rüyadan hiç çıkmasaydım diyiyorum.

 2. Cemre dedi ki:

  Merhabalar. Bundan 4 yıl önce okulda çok hoşlandığım biri vardı ama sonra olmadı ve orda kapandı benim için. Ama 4 yıldır hiçbir iletişimde olmamamıza rağmen sosyal medya hariç hala ara ara rüyalarımda görüyorum. Dün akşamda rüyamda bana mesaj attığını ve aleni konuşmak istediğini hatırlıyorum. Ardından görüşüyoruz ve bir yandan şakalaşıyoruz ama bir yandan bana yaklaştığını hatırlıyorum. Sonra bir kaç kez bana arkamdan sarıldı veda etmeden hemen önce taşıt beklerken. Bende çok hızlıca öptüğümü hatırlıyorum ve sonra ilerliyorum.

 3. Aygun dedi ki:

  Gecmiwte bowanmak uzere oldugum kocamin bana yaptigi iwgenceleri goruyorum ve tekrar tekrar goruyorum 2 3 ay ara verdikden sonra

 4. Elif dedi ki:

  Eşimle kaçarak evlendik sürekli rüyamda ona kaçmaya çalıştığımı görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailevi sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

 5. Fatim dedi ki:

  Ailevi tartışmaları,kavgaları tekrar yaşıyorum rüyada. yaşanmamış bazı olaylar da dahil. yorumlarsanız sevinirim..

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir kargaşanın bitmesine yorumlanır.

 6. Berna dedi ki:

  Merhaba, rüyalarımda hep bu aralar eskiden ilkokulda hoşlandığım çocuğu görüyorum ve eski arkadaslarda var ama hoşlandığım çocukta hep yanımda benle konuşmak istiyordu Yorumlarsanız sevinirim.🙏

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizden hoşlanan birinden haber gelmesine yorumlanır.

 7. Ahmet cangür dedi ki:

  Arkadaşlarla otururken eski anılardan bahsettiğimi gördüm rüyamda sitede buna benzer bir şeyle ilgili yorum bulamadım yorumlaya bilirseniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eskiden verilen bir sözün tutulmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status