Rüyada Gemiyle Yolculuk Yapmak

Rüyada gemi İle yolculuk yaptığını görmek, bazı dileklerin kabul olmasına ve yaşadığınız yerden daha güzel bir yerde yaşamaya yorumlanır. Eğer bir süredir taşınmak istediğiniz bir şehir ya da ülke varsa bu hayaliniz gerçek olabilir. Bekar olanlar evlenerek başka bir yere taşınabilirler ve refah içerisinde bir hayat sürebilirler. Evli olanlar da iş ya da başka sebepler ile deniz aşırı bir yere gidebilirler.  Rüyada gemiye binip yolculuk yapmak, aynı zamanda bugüne kadar emeklerin boşa gittiğini düşünseniz de aslında tam tersi olmasıdır. Bir anda karşınıza çıkan bir fırsat ile birlikte emeklerinizin de karşılığını alabilirsiniz. Ayrıca tecrübeleriniz de size ışık tutar ve istekler gerçek olur.

Rüyada gemiyle seyahat etmek, eğer çalışıyorsanız iş hayatında yükselişe geçmek, iş seyahatleri yapmak ve iş ile ilgili olanakların artması olarak da yorumlanır. Eğer beklentileriniz varsa bunlar boşa çıkmaz. Bir süredir beklediğiniz bir haber yakında size ulaşır. Bu haber deniz aşırı bir yerden de gelebilir ve size çok sürpriz olabilir.

Rüyada gemiye binmek, bir süredir ziyaret etmek istediğiniz kişilerin yanına gideceğinize ve sevdikleriniz ile uzun süredir devam eden özlemin sona ermesine yorumlanır. Uzak mesafe aşk yaşayan kişiler için de hasret biter ve artık bir arada yaşamaya başlayabilirler.

Rüyada Gemiye Binip Denize Açılmak

Tüm sıkıntılardan arınmak ve tez zamanda büyük bir mutluluk yaşamak anlamına gelir. Bir süredir karşınıza çıkan engelleri artık rahat bir şekilde aşabilirsiniz. İş ya da eğitim hayatında atılım yapabilir, bu vesile ile yeni yerler görebilirsiniz.

Rüyada Geminin Karada Yürümesi

Zorlukların üstesinden gelerek artık şans kapısını aralamaya, hakkınızda en hayırlısının olmasına yorumlanır. Gerçekten dilediğiniz ve içinizden geçen bir şey gerçek olabilir. Artık sizi sinirlendiren şeyler son bulabilir.

Rüyada Büyük Gemiyle Yolculuk Etmek

Sizi kıskanan ve iyiliğinizi istemeyen insanlara karşı zafer elde etmeye, başarılarınız ile herkese örnek olmaya yorumlanır. Bazı insanlar bu durumu kaldıramasa da siz engelleri aşacaksınız. Özel hayatınızdaki problemleri de aşabilirsiniz. Huzur ve konfor hakim olur.

Rüyada Gemiyle Yolculuk Yapmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, umutlarınızın artması ve hayallerinize kavuşmak anlamına gelir. Artık her şeyin en doğrusunu yaparak yakınlarınızı da mutlu edebilir, tecrübeleriniz ışığında en doğru seçimleri yapabilirsiniz. Hayat size gülümseyecek.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ebru dedi ki:

  Rüyada ablamla erkek kardeşimle denizde bir gemiyle yolculuk yaparken gide gide gemi varacagimiz yere gitmeyip yol bitmiyordu.en sonda ablam sinirlenip yarı yolda bizi geri döndürdü.ve inerken çantasını içinde unutuyordu.ablama diyordum işte çantan kaldı ama hiç umursamiyordu.ruya orda bitti.ne anlama gelebilir.acaba şimdiden teşekkürler

 2. Fatma dedi ki:

  Rüyamda gemiyle bir yere gidiyorum geminin içindeyim insanlarda var bir yere gidiyoruz ve ora varınca ben inmiyorum ben diyorum burada inmiycem gerisin geri gidecem diyorum ve geri döndük ama gemiden inmeden uyandım

 3. Gül dedi ki:

  Merhaba rüyam da bize yakın yerde yangın gördüm. Duman vardı. Ateş çok yoktu. Ama biz kaçıyodukEvimiz yanmasın diye gemiye almış evimizi Bizde evimiz taşıyarak gemiye binmişiz.

 4. Selim dedi ki:

  Rüyamda büyük bir askeri gemini burun kısmında durarak güzel bir mavi açık denizde yolculuk yapıyorum.Gemi limana yanaşırken suyun içi yeşil ışıklar içerisinde yüzen iki köpek görüyorum.Bu iki köpek yüzerek sudan çıkıyor.

 5. Dilşah dedi ki:

  Rüyamda bir gemiye biniyordum. Yolcu yapıyordum Masmavi temiz bir denizdeydim Tek başımda gemideydim.

 6. Rüya dedi ki:

  Merhabalar ben rüyamda annemin istemesi üzerine 3 kız kardeşimle dev bir gemiyle 1 haftalık Seyehat çıkıyordum gemiye binmeden önce evlenmeyi düşündüğüm Biyle konuşuyordum onu sık sık arayacağım söylüyordum normal ve rahat bir şekilde konuştuktan sonra gemiye biniyordum annem ve 20 yaşındaki kız kardeşim uyuyordu ve onların gemide sarsılmaması için yatakları havada sabitleniyordu daha sonra ben geminin salonu diyebileceğim bir bölümüne geçiyordum ve geminin dış kapıları diyebileceğim kapılarında kapatıyorlar o an fark edşyordumki gemi deniz altı mantığıyla yapılmıştı kapılar kapanınca kapı aralarında su almaya başlıyordu büyük bir korku yaşıyorduk herkes bağırıyordu en küçük kardeşimmi kucağıma alıp onu sakinleştirmeye çalışıyordum bulunduğumuz bölüm cam ile ayrınmıştı camın diğer tarafı çok su almıştı insanların bir kısmı o suda yiyordu yardım bekliyordu ve ben dua etmeye başlıyorumdum ben dua edince sular kesiliyordu diğer iki kız kardeşim kapıyı açıyorlardı saçları ıslaktı onlarda o suya maruz kalmıştı onlara sarılıyorum 20 yaşındaki bir ayet okuyordu dışarıda bu ayet okunudu diyordu bulunduğum yerde bazı kadınlarda bunu teyid ediyordu küçük kardeşimi kucağımda hiç indirmemiştim sonra oradaki. İnsanlar dini kendi aralarında olumlu yönde tartışmaya başlıyordu bense bebeğine süt verip dini savunun bir kadının oradaki adama aldırmadan memesini nede örymediğni düşünüyordum ve uyandım. Allah yayretsin hayır yazsın Amin. Şimdiden teşekkürler

 7. Volkan kılıç dedi ki:

  Ben İsveç’e gitmek istiyorum onun için geçen hafta konsolosluğa vize başvurusunda bulundum bir gün sonrasında isveç’teki arkadaşım ben birkaç kişi daha büyük bir nehir gibi bir suda uzun ve büyük bir tahtadan yapılmış gemi ile en önde bir suda ilerliyorduk onlar yabancı ülkeler gibi bir yerlerde arkadaşım buralara gemi ile de gelmek nasip oldu senin sayende falan diye böyle bir muhabbet oldu

 8. Haticenur dedi ki:

  Rüyamda büyük bir gemideydim yemek saati geldiğinde yukarı çıkmam gerekiyordu ama gemi dalgalardan sallanıyordu bir erkek bana yardım için yanıma geldi onunla mas mavi bir o kadar temiz denize bakarak şarkılar söylemeye başladık deniz çok güzeldi sonra yukarı çıktık çok kalabalık her çeşit yemek var açık büfeydi ayrıca tüm gıda temizlik malzemesi de satılıyordu ben de elime tabak alıp balık çeşidi sebze yemeği acı biber gibi şeyler doldurdum yanımda ki kişi beni o sırada da yalnız bırakmadı ve rüyam bitti çok güzeldi yemeklerin tadına her ne kadar bakamadan uyansamda yorumlar mısınız 🥰🥰

 9. Sevim dedi ki:

  Rüyamda iş arkadaşlarımla beraber gemiye bindim ama onlar içeriye girdiler ben geminin arkasında savruluyorum sonunda karaya hep beraber iniyoruz

 10. emine dedi ki:

  Merhaba, Çok saçma gelebilir 😊 Rüyamda bir iskeledeyim hava karanlık deniz açık yeşil ama çok parlak değil (Göl gibi). Gemiler var ve ben neden ise iskelede gemiye yetişecekmiş gibi koşuyorum. Sonra bir bakıyorum gemideyim. Ofis gibi çalışan insanlar var içeride bir kadın asılı bir billboard alıyor içerisinde isimler yazıyormuş yuvarlayıp yöneticinin yanına gidiyor. Sonra geminin üstüne çıkıyorum bir erkek geliyor hadi gidiyoruz diyor ve gemiden atlıyor ama o kadar çok yüksek ki atlayınca nokta kadar kalıyor atlayan. Sesleniyorum ama ben korkarım burası çok yüksek beni aşağıda bekleyip tutun diyorum ama atlayan kişi gidiyor. Bende atlamadan bekliyorum sağıma bakıyorum pencereli bir oda var bir erkek dışarı bakıp diğer gemideki kişi ile konuşuyor. Ve deniz pencereye çok yakın elinizi uzatsanız yetişir. Orası daha yakın neden buradan atlıyoruz ki diyorum. Deniz ve hava açık berrak. Sonra etrafa denize bir bakıyorum gemiye denizden her yer çok yakın ama sanki ayna konulmuş gibi uç kısma gelince deniz çok uzakta burası çok yüksek atlayamam beni tutacak kimse de yok diyorum atlamıyorum. Sonra bir odadayım ama yine ofis ev karışımı bir oda birisinden kaçmam gerekiyor gibi birisi bana çabuk acele et diyor hemen bir sırt çantası alıyorum. Namaz kıyafetlerimi de alıyorum eşarbımı düşüyorum neyse başka eşarp alırım diyip sırt çantasına koyuyorum Sonra Açlık Oyunlarındaki Jennifer Lawrence nin yüzünü görüyorum ayna gibi bir yerde beyaz dar kıyafet giymiş (sanki ben mişim). Odadan hemen çıkmaya çalışıyorum kablo falan var bir kapıyı açıyorum bir kadın çabuk ol diyor temizlik görevlisi birisi garip birşeyler görüyorum. Hemen daha önce atlayamadığım yere gidiyorum sesleniyorum ama kimse yok atlayamam buradan diyorum. Aşağıda küçük bir kayık ile birisi kürek çekiyor. Keanu Reeves miş o kadar mesafeden çok kısa an yüzünü örüyorum bizi almak için geliyormuş. Sonra Emre hadi diye birine sesleniyorum sonra arkama bir bakıyorum 2 erkek aralarında şakalaşarak kavga ediyorlar ben de birisi geliyor hadi gitmiyor muyuz diyorum sonra bir kadın da orada benim ile 2 kadın 2 erkek geminin diğer merdivenlerinden aşağı iniyorum ama merdiven atlayacağımız yerin sol tarafında erkeklerden birisi beyaz kısa kollu tişört giymiş ya bu üşümüyor mu diyorum. Sonra merdivenlerden birkaç adım atıyorum deniz çok yakınımızda bekliyoruz bizi almaları için. Sonra karşıya bakıyoruz dağlar başları beyaz kar yağmış gibi. Yarım karpuz dilimi gibi sarı altın sarısı gibi ama açık ve parlak bir şekil aya gibi duruyor ama karpuz şekli sonra o cisme yoğunlaşıyoruz bir şeyin yansıması film izliyor gibi ışıktan yansımaya bakıyoruz. Bir yerden çocuklar çıkıyor içeriden kabarık elbiseler eski İngilizler gibi giyinmişler birbirleri ile tokalaşıyorlar. Ellerime bakıyorum şişmiş davul gibi yanımdaki beyaz tişörtlü erkeğinde elleri davul gibi şişti. Not: Bu arada rüyamda gördüğüm oyunculara ne hayranlığım var neden filmlerini yakın zamanda izlemişliğim yıllar olmuştur filmlerini izlemedim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya karamsar düşüncelerden kaygıdna yakında kurtulmaya, pek çok belirsizliğin ortadan kalkmasına yorumlanır.

  2. Deniz dedi ki:

   Meraba ben rüyamda gemiyle denize açıldım ama ara sokaklardanda geçti gemi sokaklarda su vardı suyun üstündeydim hep yani. Yalnız gemi çok hızlı giyordy ve çok büyüktü gemi.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya tatil planı yapmaya yorumlanır.

 11. Emine dedi ki:

  Merhaba, Çok saçma gelebilir 😊 Rüyamda bir iskeledeyim hava karanlık deniz açık yeşil ama çok parlak değil (Göl gibi). Gemiler var ve ben neden ise iskelede gemiye yetişecekmiş gibi koşuyoruSonra bir bakıyorum gemideyim. Ofis gibi çalışan insanlar var içeride bir kadın asılı bir billboard alıyor içerisinde isimler yazıyormuş yuvarlayıp yöneticinin yanına gidiyor. Sonra geminin üstüne çıkıyorum bir erkek geliyor hadi gidiyoruz diyor ve gemiden atlıyor ama o kadar çok yüksek ki atlayınca nokta kadar kalıyor atlayan. Sesleniyorum ama ben korkarım burası çok yüksek beni aşağıda bekleyip tutun diyorum ama atlayan kişi gidiyor. Bende atlamadan bekliyorum sağıma bakıyorum pencereli bir oda var bir erkek dışarı bakıp diğer gemideki kişi ile konuşuyor. Ve deniz pencereye çok yakın elinizi uzatsanız yetişir. Orası daha yakın neden buradan atlıyoruz ki diyorum. Deniz ve hava açık berrak. Sonra etrafa denize bir bakıyorum gemiye denizden her yer çok yakın ama sanki ayna konulmuş gibi uç kısma gelince deniz çok uzakta burası çok yüksek atlayamam beni tutacak kimse de yok diyorum atlamıyorum. Sonra bir odadayım ama yine ofis ev karışımı bir oda birisinden kaçmam gerekiyor gibi birisi bana çabuk acele et diyor hemen bir sırt çantası alıyorum. Namaz kıyafetlerimi de alıyorum eşarbımı düşüyorum neyse başka eşarp alırım diyip sırt çantasına koyuyorum Sonra Açlık Oyunlarındaki Jennifer Lawrence nin yüzünü görüyorum ayna gibi bir yerde beyaz dar kıyafet giymiş (sanki ben mişim). Odadan hemen çıkmaya çalışıyorum kablo falan var bir kapıyı açıyorum bir kadın çabuk ol diyor temizlik görevlisi birisi garip birşeyler görüyorum. Hemen daha önce atlayamadığım yere gidiyorum sesleniyorum ama kimse yok atlayamam buradan diyorum. Aşağıda küçük bir kayık ile birisi kürek çekiyor. Keanu Reeves miş o kadar mesafeden çok kısa an yüzünü örüyorum bizi almak için geliyormuş. Sonra Emre hadi diye birine sesleniyorum sonra arkama bir bakıyorum 2 erkek aralarında şakalaşarak kavga ediyorlar ben de birisi geliyor hadi gitmiyor muyuz diyorum sonra bir kadın da orada benim ile 2 kadın 2 erkek geminin diğer merdivenlerinden aşağı iniyorum ama merdiven atlayacağımız yerin sol tarafında erkeklerden birisi beyaz kısa kollu tişört giymiş ya bu üşümüyor mu diyorum. Sonra merdivenlerden birkaç adım atıyorum deniz çok yakınımızda bekliyoruz bizi almaları için. Sonra karşıya bakıyoruz dağlar başları beyaz kar yağmış gibi. Yarım karpuz dilimi gibi sarı altın sarısı gibi ama açık ve parlak bir şekil aya gibi duruyor ama karpuz şekli sonra o cisme yoğunlaşıyoruz bir şeyin yansıması film izliyor gibi ışıktan yansımaya bakıyoruz. Bir yerden çocuklar çıkıyor içeriden kabarık elbiseler eski İngilizler gibi giyinmişler birbirleri ile tokalaşıyorlar.

  1. Emine dedi ki:

   Bu arada rüyamda gördüğüm oyunculara ne hayranlığım var neden filmlerini yakın zamanda izlemişliğim yıllar olmuştur filmlerini izlemedim

 12. Soner dedi ki:

  Rüyamda bir yerden kaçmam gerekiyordu yani ben öyle hissediyordum ama rahattım sadece biraz endişelerim vardı içimde ve bunu şuan çıkAramadığım bir arkadaşımla yapıyordum gemiyle seyir esiyorduk çok uzun bir yolculuk yaptıktan sonra erzak almak için durduğumuz bir noktada bizimle birlikte binen lerin olmadığını fark ettik ve benim de gemiden inmem gerekti ve tek talimat asla gemiyi terk etmeyindi ve mevburiyetten terk ettim ve geri yetişme ümidiyle gemiye koşarken geminin boğaz gibi bir yerden geri geri gidip karadan dönüş yaparak hayatımda göremediğim ama içime huzur veren dalgaların içerisinde kayıp oldu ve gitti anlayamadım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden iyi haberler almak, gelirin artmasına yorumlanır.

 13. Arzu dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda çok büyük bir gemiye biniyordum. Deniz yüksekliği olduğundan daha yüksekti daha derin duruyordu. Ama deniz o kadar berrak ve temizdi ki. Gemi seyahatinde sanki turistik gezi yerindeydik. Başka gemileride gördüm seyahat esnasında koya yanaşır gibi. Daha sonra gemi sanki denizin icinde kurulan bir lunaparkın icine giriyordu. Lunapark demem mecazi cünkü denizde degisik dalga sekilleri cıkıyordu biz gemiyle icinden geciyorduk. Gemi kalabalıktı ve herkes eğleniyordu. Dalgaların yüksekliği çok fazlaydı ama kimse korkmuyordu. En sonunda gemiden inip karaya çıkıyorduk. Ne kadar eğlenceli diye yanımdakilere söyleniyordum. Bunu dedikten sonra kafamı sağa çevirdiğimde bir erkek gördüm aaaa ne kadar kardeşime benziyor dedim. Sonrasında rüyam bitti uyanmıştım. Yorumlayabilir misiniz ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde kendinizi daha çok geliştirmek, baz alanlarda uzmanlaşmaya yorumlanır.

 14. ALİ dedi ki:

  rüyada artist müzisyen ekip olarak açık denizde büyük bir gemide yemek _ tatlı yeyerek mutlu bir halde evimize doğru yüzdüyümüzü gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinize yeni fırsatlara yorumlanır.

 15. Şivan dedi ki:

  Rüyada vefat etmiş babam ablam annem ve iki çocuğumla gemiyle seyahat ediyorduk ama geminin yanaşacağı bir yer bulamıyorduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta yaşayan birinden ,iyi haberler alınmasına yorumlanır.

 16. Nusret dedi ki:

  Iki gün üst üste gemilerle seyahat ediyorum ve balık tutuyorum. Baska bir ruyamda ise biri büyük birisi orta buyuklükte ikitane boğayı kesiyorum ondan öncesinde buyuk olan beni kovalıyordu sonra ikisinide yerde eli ayagı bagli sekilde gördüm bcakta vardı birnevi kurban gibi ikisinide kestim .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir seyahate çıkmaya, yeni yerler görmeye yorumlanır.

 17. Filiz dedi ki:

  Rüyamda her tarafı camdan bir ev şeklinde gemiye biniyorum biraz tedirgin oluyorum ama çok güzel alttan tüm denizi görebiliyorum yanımda korkan insanlar var korkmayın derin nefes alın sakin olun diyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya yeni birsosyal cevreye girmeye yorumlanir.

 18. Semih tolga dedi ki:

  Rüyamda bir geminin odasında Seyehat ediyordum. Gemi çok dalgalı bir denizde gitmekteydi karaya vardım sonra bir adam yolda yardım etti motosikletine bindirdi. TIR olan bölgeye gittim tıra yetiştim gemiye tekrar bindim. İnşallah hayırlısı hayallerime kavuşmak isterim. Hayırlı iş kapısı ve kaderimde hayırlı bir eş adayı çıkması için dua ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya uzak bir yere seyahat etmeye, yeni yerler gormeye yorumlanir.

 19. Yeliz dedi ki:

  Merhaba rüyamda eşimle çok büyük bir gemiye bindik. Şehrin kenarından gidiyorduk. Gemide ayakta dikiliyorduk. Bazen o kadar çok sarsılıyordu ki kenardaki Demir çubuklardan düşmemek içim zor tutuyorduk.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yere iş sebebi ile taşınmaya yorumlanır.

 20. Emrullah mucuk dedi ki:

  Merabalar rüyamda çok büyük tur gemisiyle açıldık kardeşim annem ben ve teyzemin oğlu vardı sonra başka bi adaya yanaştık orda kıyıda balık vardı gemiden indik sonra kıyıdaki balıklardan birini tek başıma yakaladım birbuçul metreden uzundu büyük bi balıktı aynı şekilde kardeşimde yakaladı annem ve teyzeogluyla sonra onları pişirdik yedik fazlasını restorandakilere bıraktık yesinler die sonra gemiye bindi bizimkiler bende cumhuriyet başkanının yanında oldum bi anda yakasını fln düzeltiyorum akıl veriyorum yanında bi adam var güvenilir değil diyorum sonra tamam diyo gemiye binip gidiyorlar bizimkilerde tabi ben kalıyorum dışardan gemiye atladım sonra suda bogulurum die bıraktım cumhuriyet başkanını aradım dış ülkedeyiz bu arada beni mit in binasına gitmemi söyledi ordan beni helikopterle türkiyeye gelicemi söyledi sonra uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden iş teklifi almak, yeni bir düzen kurmaya yorumlanır.

 21. Gülcan dedi ki:

  Rüyamda cok buyuk demir bir gemiyle okyonusu asip ailemle birlikde asya kitasina gidiyorduk kitaya varmadan turk bayragi gordum cok teknolojik gelismis bi ulkeydi ama hangi ulke oldugunu goremedim sadece gozleri cekikti ama turkce konusuyorlardi orda durduk ve onlarla iyi iliskiler kurduk ailece seyehat sirasinda birde tanimadigim bir kucuk kiz cocuk vardi cok kucuk kendini gemiden atti ama yuzme biliyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş teklifi almaya, hayırlı sebeplerle yolculuk yapmaya yorumlanır.

 22. Muharrem dedi ki:

  Rüyamda bir gemiyle tahminimce ABD ye doğru bir yolculuğa çıktım. İçerisinde askeri bir eğitime tabi tutuldum. Gemi karadan ayrılırken bir köpek gemiden atlayıp karaya doğru yüzdü.Rüyamın bir bölümünde gemiden karaya bakınca bir Türk bayrağı gördüm. Gemi ile yolculuğum devam ederken gemide bir cinayete tanık oluyor cinayeti işleyeni yakalayıp bir yetkiliye haber etmek için gemide koşuşturuyorum. Fakat gemi labirent gibi bir türlü bir yere çıkamıyorum bunun için sıkıntı ve stres çöküyor. Ancak en sonunda bir odada yetkilileri bulup durumu haber ediyorum sonra bir rahatlama ve ferahlama geliyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya geliri yüksek bir işe girmeye ve belirsizliklerin bitmesine yorumlanır.

 23. Mia dedi ki:

  Ruyamda bir gemiye bindim ama cok buyuk bir gemiydi ustu kapali yanlari tamamiyle camdan. Gemiyle denizin altinda yolculuk yapiyorduk. Ben denizin icindeki baliklara bitkilere hayran kalmistim hepsi parliyordu. Ve bu gemiyle uzun bir yoluculuk yapacagimi biliyordum. Tesekkurler!

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden iş fırsatına ve hayırlı kazanca yorumlanır.

 24. Sara Köksal dedi ki:

  Rüyamda bir gemiye binip binmemekts tereddut ettim ve bindim.geminin ortasi pariltili bembeyazdi.kenar şeritleri simsiyahdi.geminin ust katinda sesler vardi.Gemi giderken bir anda koca koca hayalet tarzi varliklar belirdi firtina cikti korktum ve la havle vela kuvvete duasini okudum gittiler ve gemi yine sakince devam etti.Sonra yine aynisi oldu yine okudum ve sakince gemi yola devam etti .Uyandim.Rüya dan çok etkilendim.Ne olabilir yorumu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya deniz aşırı bir yerden müjdeli haber almaya yorumlanır.

 25. Aysu dedi ki:

  Rüyamda büyük bir gemiyle yolculuk yapıyorum geminin ucuna oturdum en önüne ve tertemiz denizi ve etrafında ki yeşilliği izledim ve sonunda bir köyde ormanlık alanda durduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden iş teklifi gelmesine yorumlanır.

 26. Aynur dedi ki:

  Ruyamda iki arkadasimla gemiyle seyahet ediyorum ama ayagimda ayakkabim yok sonra gemide bi ayakkabi buluyorum onu giyiyorum .arkadaslarimla sohber ediyorum bu kadar .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş sebebi ile seyahat etmeye yorumlanır.

   1. Büşra dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilim gemide beni bekliyordu ama asla konuşmuyoduk. Görmemezlikten geliyoduk. Ordaki çalışana bana bişey olmasın diye uyarıda bulundu. Tanımadığım 5 kız vardı doğum günü yapan. Bide küs olduğumuz eniştemi gördüm.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya Deniz aşırı bir yere seyahat etmeye yorumlanır.

   2. H.a dedi ki:

    Merhaba ben rüyamda ailemle annemle birlikte büyük bir gemide yolculuk yaptiginizi gördüm. Ama deniz cok dalgaliydi ve gemi asiri sekilde yalpalaniyordu herkez siki siki tutnuyordu ama kimseye bisey olmadi. Cok derin ve uzun bi rüya gibiydi anlami varmi diye cok merak ediyorum bi anda sabah namazina uyandim ve bitti. Tskler

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya deniz aşırı bir yerden gelen habere çok sevinmeye yorumlanır.

 27. Fatma dedi ki:

  Merhaba rüyamda büyük yataklı gemi de yolculuk yapıyorum ama içerisi ev gibi yatak odaları, salon, rest. Şık ve lüks beyaz ağırlıklı ve çok güzeldi ama tarihi sanki ve eski sevgilimi de gördüm yatıyordu ben onu görünce arkamı döndüm yoluma devam ettim ama o beni gördü. Sonra bi kalabalığa karıştım sonra ahşap basamaklardan üst kata çıktım geminin içi çok güzeldi. Bekarım ve bu aralar işim yok. Yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir seyahate çıkmak ve zenginliğe yorumlanır.

 28. Ömer karataş dedi ki:

  Arkadaşımla birlikte bir gemide yolculuk yapıyoruz yolculuğumuz başka bir ülkede bitti

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yerden iş teklifi gelebilir.

 29. Zzzzz dedi ki:

  Rüyamda dağ gibi bir yerde yaşıyordum biriyle tanışmak için dağ yerden atlayıp karın üstünde kayıp gemiye biniyordum tanımadığım erkek de yanında konuşuyoruz su masmavi geziyoruz gemiyle

  1. admin dedi ki:

   Mesleğinizde yükselmek ve bol kazanca yorumlanır.

 30. Züleyha dedi ki:

  ruyamda büyük bir gemideyim eşimle beraber denizde yolculuk yapıyoz sonra birisi denize atladı yardım etmek için gemi bir anda çarpargibi durdu ordan birkaç kişide yardım etmek için atladı denize ben biranda kucağımda birbebek sarılmışım bebeye oğlummuş sonra biz emniyetteydik

  1. admin dedi ki:

   Çok hayırlı bir amaçla yapılacak olan seyahate yorumlanır ve toplu para gelebilir.

 31. Günay tengiz dedi ki:

  Dalgali bir denizde olen ustam ile beraber ayni gemi ile yolculuk yapiyodum ne anlama geliyo

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında büyük bir şans elinize geçebilir.

   1. Selcan dedi ki:

    gemimiz vardı denize açılıyoduk bazen yüzüyorduk sonunda gelinlikli başı yapılan birini gördüm ve bana nasıl yapılck diye düşünüyodm

    1. admin dedi ki:

     Hayırlı kısmete ve elinize yüklü para geçmesine yorumlanır.

 32. Mehmet kurt dedi ki:

  Ailemle ve çocuklarımla bir gemiye binip deniz yolculuğu yapmak

  1. admin dedi ki:

   Ailece bir seyahat planı yapılabilir, gelir artar.

  2. Emine dedi ki:

   Büyük bir gemi ile yolculuğa çıktık ama gemi sonra sığ biyere takıldı biz iki kişi gemiden atladık

   1. admin dedi ki:

    Uzak bir yere iş seyahatine gidilebilir.

 33. Merve dedi ki:

  Rüyam da gece köye gidiyorum evin oralarda korkuyorum yerde iki tane köpek yatıyor biri siyah biri beyaz büyük köpek. Köpeklere tebessüm edip zararsız oldugumu korktuğumu hissettiriyorum, beyaz köpege elimi uzattım elimden tutup eve götürdü. Sonra sevdiklerimle birlikte gemiye biniyoruz. Bunlar benden önceki duracağı yerde indiler ben bir sonraki durakta iniyorum iş görüşmesi için. Sonra bir haber geliyor bunların ölüsünü getiriyorlar ama bunlar ayakta dikili şekildeler. Herkes ağlıyor kötü oluyor sofralar var Azeri insanlar bize yemek veriyor ama hoşafla barbunya konservesi. Sonra nasıl öldüğünü ögreniyoruz bizden önce indik leri için bizim geminin dalgası yüzünden ölmüşler. Kaptana saldırırdım. Ama sanki daha öncesinden savaştan çıkmış gibiydi etraf yıkık her yer kötüydü. Sonra zaman geçti herkes toparlanır etraf düzeltiliyor ve herkes yaşamına dönmeye çalışıyordu. Bende okula gitmeye çalışıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yere seyahat edebilir, maddi engellerden kurtulup isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 34. İsmail katvaş dedi ki:

  Rüyamda Bir Gemiyle Göle benzer bir suda çok hızlı bir şekilde hareket ediyorduk ve bu anda gemi batıyor ve ben vede biri sandala binip kurtuluyoruz sonra ben içim rahat etmiyor gemiye Binip insanları kurtarmaya çalışıyorum ve başarılı oluyorum çok huzur verici bir rüyayı Allah hayırlı etsin Amin

  1. admin dedi ki:

   Maddi zararı telafi etmek ve yeni bir gelir kapısı aralamaya yorumlanır.

 35. Çiçek dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda kız kardeşimle birlikte çok büyük kat kat bir gemiyle İzmir’den hareket edip, Muğla’da mola veriyoruz. Deniz de çok güzel görünüyordu.

 36. Ferid dedi ki:

  Merhaba ruyamda yelkenli bir gemiyle denizde buyuk dalqalarin arasindaydim dalqalar buyukdu ama hic zorluk yasatmiyordular gemime ben gulumsuyordum.

 37. Fərid dedi ki:

  Rüyamda küçük bir gemide büyük dalgaları yarıp geçiyordum. Yelkenli bir gemiydi, dalgalar büyüktü. Fırtına vardı ama benim gemim hiç zor yasamiyordu gülümsüyordum.

  1. admin dedi ki:

   Zorlukları aşarak sürekli gidip görmek istediğiniz bir yere gitmeye yorumlanır.

   1. Cennet dedi ki:

    Rüyamda kızımla tekne turuna çıktık bayağı gittik belirli bir yerde mola verdiler indik geziyoruz sonra acele edin gemi kalkiyor dediler kizimi çağırdim onu bindirdim ben binemedim bilmediğim bir yerde kaldım sonra uyandım rüyamı yorumlarsanın sevinirim size şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar

    1. admin dedi ki:

     Uzak bir yere tatile gidebilir, ailenizle mutlu zaman geçirebilirsiniz.

  2. tuhaf dedi ki:

   rüyamda masmavi bir göle benzer bir yerde geminin içindeydim. Çok yüksek çalan müzik karşılığında oynuyordum. Yanımdada bir erkek vardı . Sadece beni izliyordu. Ben de geminin içinde hala oynuyodum ve gemi masmavi denizde ilerliyordu.

   1. admin dedi ki:

    Bol kazanca ve yeni yerler gezip görmeye yorumlanır.

 38. Tezcan dedi ki:

  Rüyamda bir gemide yolculuk yapıyordum. Yanımda abim ablam ve çocukları vardı. Benim kucağımda da küçük bir kız bebek vardı. Deniz inanılmaz dalgalıydı. Gemi hopladıkça bizi başka bir gemiye atıyordu ama hiç korkmuyorduk. Eğlenceli bile geliyordu sonra bizim gemi yaklaşıyor tekrar ona geçiyorduk.

  1. admin dedi ki:

   İş sebebi ile yapılan değişiklikler sizi ve ailenizi mutlu eder.

 39. Dilek Nayrak dedi ki:

  Rüyamda ailemle birlikte çok büyük bir gemideydik ve geminin önünde oturuyorduk. Her yeri her şeyi rahat görüyorduk. Yalnız etrafımızda deniz ama biz karadan uçar gibi geçiyorduk. Bir sürü gelin damat varmış. Her yer kalabalık düğün yeri ama çalgı yok. Sadece kalabalık insan topluluğu var. Hava çok güzel herkes deniz kenarında düğün nişan yapıyor. Koltuklar var, kahve yeşil koltuk takımları diyorum. Burada kim oturacak koltuk koymuşlar deniz berrak ter temiz ama biz karadan yolculuk yapıyoruz. Gemi adeta uçar gibi gidiyor duruyor izliyoruz. İzlememiz bitince tekrar hareket ediyoruz. Sanırım eşim kullanıyordu gemiyi. Anlamını merak ediyorum teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Ailenizin sizinle gurur duymasına, parasal anlamda büyük kazançlara ve birlikte hayırlı bir yolculuğa çıkmaya yorumlanır.

 40. Sümeyra dedi ki:

  Rüyamda vapurdaydım, deniz çarşaf ve koyu maviydi, kalabalık oturacak yer yoktu. Yolculuk ediyorduk, ama aralarında tanıdık iki kişi vardı. Benim arkadaşım ve eşi, ama konuşmuyorduk. Sonra ben geminin arka tarafına yürüdüm ve yer varmış. Daha az insan ama oturmadım. Sonra bir telefon geldi. Konuşurken, gemi ile seyahati beğendiniz mi diye soruyorlardı. Kağıt doldurmamı istiyorlardı. O ara gemi karada durdu ve ben indim.

  1. admin dedi ki:

   Hayallerinizden farklı bir yol çizmek ancak daha mutlu olmaya yorumlanır.

 41. Eyup dedi ki:

  Rüyamda kayalıkların içinden akan ark (tarla sulama) suyunda büyük geminin içinde yolculuk ediyorum. Ama çok az kanal ark suyunda geminin nasıl süratli gittiğine ve çok az suda geminin keskin virajları hızla gittiğine hayret ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Parasal anlamda rahat etmek demektir.

 42. Leyla dedi ki:

  Merhaba rüyamda gemiye binmişim. Suyun ve tawliklarin üzerinden geçiyorum. Birine soru soruyorum gemi batar mı diye? Hayır diyor kolay geçiyor sıkıntı yok.

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yere taşınmak ya da seyahat etmek, sevdiklerinizle kavuşmaya yorumlanır.

 43. aslı dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda kocamla birlikte çok büyük bir geminin üst katında ucunda, siyah bir denizde koy koy gezdik. Çok mutluyduk, deniz balina doluydu. Onların yüzmelerini izledik. Daha sonra gemide bir arıza oldu, arızadan dolayı deniz dalgalandı. Çok büyük dalgalar oldu ama gemiye hiç bir şey olmadı. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Uzak b,r yere seyahat etmek ve daha iyi maddi olanaklar elde etmeye yorumlanır.

 44. Haznedar bayrak dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda kız kardeşimle büyük bir gemide olduğumu ve denizin masmavi temiz olduğunu gördüm. Gemideki insanlar beyaz kıyafetler giymişti ve her şey çok güzeldi. Ünlü yabancı bir şarkıcıda orada seyahat ediyordu ve kardeşime, bak o ünlü adamda burada diyordum. Sonra gemide arıza olduğunu söylüyorlardı ve gemideki arızayı onarmak için iki tane gemi daha geliyordu. Ard arda onları izliyordum. Hiç bir sorun çıkmıyordu her şey berrak ve güzeldi. Acaba anlamını öğrenebilir miyim?

  1. admin dedi ki:

   Büyük hayallere kavuşmak, ilerleyen günlerde ekonomik yönden elinizin rahatlamasına, sevdiklerinizin sizinle ilgili güzel planları olmasına yorumlanır.

 45. Anonim dedi ki:

  Merhaba, rüyamda tahtadan yapılmış büyük bir gemideyiz annemle birlikte. Bir nişan töreni var ama gördüklerimin çoğu kadın, erkek olarak sadece babam var belki ve evlenecek olan kıza biz hediyeler almışız ve hediye getiren herkes de eşyalarını gemiye sermiş. Serilen eşyalar içinde bizim hediyelerimiz de var. Bir sürü tanımadığım yolcu var gemide bir tanesi tanıdık geliyor ve galiba o da dört sene önce dersine girdiğim Amerikalı gıcık bir hocam vardı. Onu gördüğümü sanıyorum, konuşuyoruz kendisinden huylanıyorum ama bir şey de olmuyor sanki. Sonra denizde gemi iyice açılmaya başlıyor ve serilen hediyeler deniz suyuyla ıslanıyor. Kimileri de galiba denize düşüyor. Nişanlanan kıza diyorum ki bak hediyelerin ıslandı, o da çok önemli değil diyor. Islanan mavi ve kırmızı topuklu ayakkabıları görüyorum. Nedense bu olaydan o gıcıklandığım hocamı sorumlu tutuyorum. Teşekkürler…

  1. admin dedi ki:

   Bazı hayallere erişmek ve ailenizin sizinle gurur duymasına, uzak bir yerden hayırlı haberler gelmesine yorumlanır.

   1. Seniha dedi ki:

    Rüyamda deniz yolculuğu yapıyordum ve hamile olduğumu gördüm (bekarım) sizce ne anlama gelir?

    1. admin dedi ki:

     Bol kazanca ve sevince yorumlanır.

DMCA.com Protection Status