Rüyada Gezegen Görmek

Rüyada gezegen görmek, hayalleriniz için verdiğiniz emeğin boşa gitmeyeceğine ve zenginliğe erişmeye yorumlanır. Kariyer hayatınızda atacağınız adımlar size gelecek günlerde şans ve başarı getirir. Daha çok sorumluluk üslenerek daha fazla çabalarsanız tez zamanda kendinizi ispat edebilir, hak edilen makam mevkiye erişebilirsiniz. İş ya da eğitim hayatına yönelik alınan kararlar kişiye mutluluk verir, saygınlığı artar. Sizi örnek alan kişiler olabilir ve herkese faydalı işlerin altına imza atabilirsiniz. Yurt dışında yaşamak ve çalışmak isteyenler için bu rüya bu hayallerini gerçeğe dönüştüreceklerine ve karşılarına yeni fırsatlar sunulacağına yorumlanır.

Rüyada gezegenleri görmek, birden fazla imkana sahip olmak, hedeflerine ulaşıp aradığı huzura erişmeye yorumlanır. Aynı zamanda tatile gidebilir, seyahate daha çok önem vermeye başlayabilirsiniz. Yeni yerler görme şansınız olabilir.

Rüyada Satürn Gezegen Görmek

Hayatınızda denge ve huzuru bulmak, yeni hobiler edinmeye yorumlanır. Geleceğinize dair yapılan yatırımlar artabilir. Her şeyin yoluna girmesi için verdiğiniz emek boşa gitmez, mental huzur da sağlanır. Derin endişe duygusundan kurtulabilirsiniz.

Rüyada Gezegen Düştüğünü Görmek

Alınacak radikal kararların ardından hayatınızın bir anda değişime gireceğine yorumlanır. Örneğin iş hayatında alına kara özel hayatınızı da etkileyebilir. Sosyal çevreniz değişebilir ve bekar iseniz evleneceğiniz kişi karşınıza çıkabilir.

Rüyada Gezegene Gitmek

Uzak bir yere yapılacak olan seyahate yorumlanır. Bu iş seyahati olabilir. Ya da sevdiğiniz insanı görmek için yola çıkabilirsiniz. Evlenmek üzere olan kişiler güzel bir yere balayına gidebilirler, istediğiniz yerleri görme şansınız olabilir.

Rüyada Gezegen Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, zamanında yapılan hatalardan çıkarılan ders ile birlikte tecrübelerinizin size doğru yolu göstereceğine, hayatınızda olumlu değişim olacağına yorumlanır. Geleceğe dair endişesi olanların endişeleri biter, arayışları son bulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. yıldız dedi ki:

    rüyam da çocuklarımla birlikte hep aydınlık olan gecesi olmayan bir gezegene gitmiştik o kadar göz alıcıydı ki ne terliyor nede üşüyorduk yemekler sınırsızdı binbir çeşit ve sadece seçilmiş insanlar gidebiliyordu bir ara oturmuş dünyayı izliyordum bir kaç insan hava boşluğun da deniz de yüzer gibi uçuyordu

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya çocuklarınız için istek ve hayallerinizi gerçekleştirmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status