Rüyada Gizli Sigara İçmek

Rüyada gizlice sigara içtiğini görmek, hakkınızda olur olmaz konuşmalar yapan birileri olabilir. Bir süredir görüşmediğiniz kişiler de sizinle ilgili çevreye yalan yanlış şeyler anlatabilirler. Bu duyduğunuz şeyler sizi üzebilir. Hakkınızda başkalarına anlatılan şeyler yüzünden diğer insanlar ile de aranız açılabilir. Şu günlerde sizinle ilgili yapılan dedikodular yüzünden zor durumda kalabilir, buna inanan insanlara darılabilirsiniz. Özellikle hane içerisinde sizi çekemeyen ve kötülemek isteyen kişilere karşı temkinli olun.

Rüyada gizli sigara içen birini görmek, aynı zamanda bekar olanlar için yapacakları evliliğin herkese sürpriz olacağına ve herkesin çok şaşıracağına, hatta pek çok kişinin de bunu onaylamayacağına yorumlanır. Rüyada başkasının gizli sigara içtiğini görmek, sizi sevmeyen biri sizinle uğraşabilir. Çalışma ortamında ya da sosyal çevrede sizi kıskanan kişilere karşı temkinli olun. Çünkü sizi başkalarının gözünde düşürmeye çalışabilirler. Bir açığınızı yakalayarak üstünüze gelebilirler.

Rüyada Sigara İçerken Yakalanmak

Rüyada sigara içerken birine yakalandığını görmek, dertlerin artmasına ve kafanızda çok fazla sorun olmasına yorumlanır. Şu an mevcut sıkıntılar sizi dertli yapabilir ve dertleşmek isteyebilirsiniz. Ancak herkesin öğrenmesini istemediğiniz bir şey olacak. Bu yüzden de kiminle dertleşeceğinizi şaşırabilir ve tek başınıza sorunlarınızı çözmekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada Gizli Sigara İçmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, dedikoduların çoğalmasına ve sıkıntıları atlatmakta zorlanmaya, sizi üzen birilerine yorumlanır. Özel hayatınızda yaşadığınız huzursuzluklar sizi üzebilir ve sizinle uğraşan insanlar yüzünden sosyal çevreniz değişebilir. Kendinizi yalnız hissedebilir ve dertleşmek için gerçek bir dosta ihtiyaç duyabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

14 Yorum

 1. bekir bakunin
 2. Melek
 3. Nuran
  • admin
 4. Zeynep
  • admin
 5. Öyle biri
  • admin
 6. Zehra
  • admin
 7. Ebru
  • admin
 8. Sebil
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status