Rüyada Gizli Sigara İçmek

Rüyada gizlice sigara içtiğini görmek, hakkınızda olur olmaz konuşmalar yapan birileri olabilir. Bir süredir görüşmediğiniz kişiler de sizinle ilgili çevreye yalan yanlış şeyler anlatabilirler. Bu duyduğunuz şeyler sizi üzebilir. Hakkınızda başkalarına anlatılan şeyler yüzünden diğer insanlar ile de aranız açılabilir. Şu günlerde sizinle ilgili yapılan dedikodular yüzünden zor durumda kalabilir, buna inanan insanlara darılabilirsiniz. Özellikle hane içerisinde sizi çekemeyen ve kötülemek isteyen kişilere karşı temkinli olun.

Rüyada gizli sigara içen birini görmek, aynı zamanda bekar olanlar için yapacakları evliliğin herkese sürpriz olacağına ve herkesin çok şaşıracağına, hatta pek çok kişinin de bunu onaylamayacağına yorumlanır. Rüyada başkasının gizli sigara içtiğini görmek, sizi sevmeyen biri sizinle uğraşabilir. Çalışma ortamında ya da sosyal çevrede sizi kıskanan kişilere karşı temkinli olun. Çünkü sizi başkalarının gözünde düşürmeye çalışabilirler. Bir açığınızı yakalayarak üstünüze gelebilirler.

Rüyada Sigara İçerken Yakalanmak

Rüyada sigara içerken birine yakalandığını görmek, dertlerin artmasına ve kafanızda çok fazla sorun olmasına yorumlanır. Şu an mevcut sıkıntılar sizi dertli yapabilir ve dertleşmek isteyebilirsiniz. Ancak herkesin öğrenmesini istemediğiniz bir şey olacak. Bu yüzden de kiminle dertleşeceğinizi şaşırabilir ve tek başınıza sorunlarınızı çözmekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada Gizli Sigara İçmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, dedikoduların çoğalmasına ve sıkıntıları atlatmakta zorlanmaya, sizi üzen birilerine yorumlanır. Özel hayatınızda yaşadığınız huzursuzluklar sizi üzebilir ve sizinle uğraşan insanlar yüzünden sosyal çevreniz değişebilir. Kendinizi yalnız hissedebilir ve dertleşmek için gerçek bir dosta ihtiyaç duyabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Şenay dedi ki:

  Rüyamda mağaza veya ev gibi bir yerde tanıdığım bir abladan gizli sigara içtim biraz karışıktı ama sigara içmem netti teşekkürler

 2. Asel dedi ki:

  Sigara icmeyen biri olarak Ruyamda kocamdan gizli sigara icerken yakalandim ne anlama geliyo

 3. bekir bakunin dedi ki:

  rüyamda evin penceresinin altında annemden gizli sigara içiyordum üzerimde paketim vardı bitirip attım ama duman görmedim pencereden baktığımda annemi görüyordum ama annem beni görmüyordu

 4. Melek dedi ki:

  Rüyamda balkonda gizli sigara içiyordum

 5. Nuran dedi ki:

  Rüyamda yalnız sigara içerken babamın geldiğini görüp söndürüyorum. Normalde içmiyorum. İçerken baya profesyonel gibi duman yaparak içiyordum babam gelmeden söndürmüştüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

 6. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda okuldaydık iki üç kişi gizlice sigara içmeye çalışıyorduk . Dumanları falan çıkıyordu okulun alt arka dışarı tarafında içiyorduk ki hiç sigara içmeyen ve buna karşı biriyim neden böyle gördüm anlamadım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdikleriniz ile aranızdaki sorunları konuşup çözmeye yorumlanır.

 7. Öyle biri dedi ki:

  Rüyada annemden gizli sigara içiyordum tanımadığım yaşlı bir teyzeye yakalandı anneme söylemeye gittiğinde annemi oradan götürdüm daha sonra tekrar içmek için gittiğimde yine yakalandım eve geldik annem tam beni kokladı anlayacaktı ki uyandım ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde yaşanan bir sıkıntı keyfinizi kaçırabilir.

 8. Zehra dedi ki:

  Rüyamda eşimden gizli sigara içtiğimi ve yakalandığımı gördüm ve rüyamda regli olduğumu görüyorum bu arada evliyim.

  1. admin dedi ki:

   Kötü alışkanlıklardan kurtulmak ancak çok zorlanmaya yorumlanır.

 9. Ebru dedi ki:

  Rüyamda bizim evde arkadaşlarımla oturuyorduk. En yakın dostumla kalktık ve tuvalette gizli gizli sigara içmeye başladık. Camdan baktığımda babamın geldiğini gördüm ve sigaradan son bir kez çektim ve tuvalete attım.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşlarınızın sizden gizlediği bir şey varsa ortaya çıkabilir.

 10. Sebil dedi ki:

  Rüyamda ölmüş olan babamın siyah boyalı bir evi beyaza boyadığını fakat siyah boyayı tam kapanmadığını gördüm. Bir de rüyamda sigara içiyordum ve kayınvalidem beni gördü. Yanıma geldi ve beraber içtik. Birde rüyamda köpekten korkup saklanıyorum ve kar üstünde yürüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Evinize gelen misafirleri bir süre ağırlamak, aynı zamanda gizli saklı şeylerin kimse tarafından öğrenilmemesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status