Rüyada Güneşin Doğması

Rüyada güneşin doğduğunu görmek, yeni bir başlangıcın ufukta olması anlamına gelir. Gelen güzel haberler umutlarınızı arttırabilir. Sınav sonucu veya iş başvurusu sonuçlarından olumlu yanıtlar gelir. İşlerinizde ilerleme olur. Kariyerinde bir süredir makam mevki yükselmesi bekleyen insanlar için sonunda hak edilen mesleki uzmanlığı alırlar. İş hayatında daha özel sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Rüyada güneşin doğuşu izlemek, evlat sahibi olanların evlatlarından yana yüzlerinin gülmesine yorumlanır. Çocuklarınızdan çok güzel haberler alabilirsiniz, eğitim hayatlarında başarılı olurlar ve sizde müjdeli haberler getirebilirler. Rüyada güneşin doğuşunu seyretmek, şans ve talihe işaret eder. Şansınız bir anda açılır. Eğer özlem duyduğunuz insanlar varsa yakında kavuşursunuz.

Rüyada güneşin doğması ve batması, hane içerisinde hayırlı olaylar olmasına ve küs olduğunuz insanlar ile barışmaya yorumlanır. Karanlık bir dönem bir, artık yeni başlangıçlar yaparak yeniden umutlanabilirsiniz. İşsiz olanlar ise yeni bir işe girebilirler.

Rüyada Güneşin Batıdan Doğması

Manevi yönden huzurun artmasına ve günahların affına yorumlanır. Sizi çok rahatsız eden herhangi bir konuda şüphelendiğiniz insanlar varsa içiniz rahat eder. Rüyada güneşten tersten doğması, yarım kalan hayallerin ardından başka hayallerin gerçek olmasına yorumlanır. Çok daha farklı olanaklar ile karşılaşabilirsiniz.

Rüyada Gece Güneşin Doğması

Hayal kırıklığı yaşamak ve sevdikleri ile arasının açılmasına yorumlanır. Sevdiğiniz insanlar ile aranıza problemler girebilir, ayrılık gündemde olabilir. Çok güvendiğiniz birinden darbe görülebilir, aldatma söz konusu olabilir. Güvenip sırlarınız paylaştığınız biri de sizin sırlarınızı açığa çıkarmaya çalışabilir ve bu durum aile içerisinde büyük bir soruna yol açabilir.

Rüyada Güneşin Doğması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, aile içerisinde birlik ve beraberlik içerisinde olmaya, güzel günlere yorumlanır. Bir süre önce sizi üzen birileri varsa gelip özür dileyebilirler. Yeni bir bebek müjdesi de gelebilir, çok yakınınız size hayırlı haberler getirebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

14 Yorum

 1. viper
  • admin
 2. Büşrs
  • admin
 3. Soner
  • admin
 4. Tülin
  • admin
 5. Meryem
  • admin
 6. Esma
  • admin
 7. Nur
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status