Rüyada Güzel Olmak

Rüyada güzel olmak, çevrenizdeki insanlardan çok daha iyi şartların elinize geçeceğine ve mesleğinizde de eğitiminizde en parlak dönemi yaşamaya yorumlanır. Gelecek günlerde kendinizi çok şanslı hissedebilirsiniz ve yüzünüzde gülümseme eksik olmaz. Hem özel hayatınızda her şey yoluna girer, hem de kariyerinizde yükselme olur. Şansınız açılır ve artık yaşam standartlarınız çok daha iyi olabilir, sosyal statünüz değişebilir. Rüyada çok güzel olmak, çok beğenilmek ve övgüler işitmeye yorumlanır. Yeni girilen ortamlarda dikkat çekebilir, yeni dostlar kazanabilirsiniz. Sizdeki ışığı kendine güveni gören kişiler yakında tanımak isteyebilirler. Rüyada olduğundan güzel olmak, aşk hayatında aradığınız mutluluğu bulmaya yorumlanır. Hayatınıza giren kişi sizi adeta bulutların üzerinde gezdirebilir, büyük bir aşk başlayabilir.

Rüyada kendini güzel olarak görmek, hem karakteriniz hem iş hem de dış görünüşünüz ile insanların hayranlığını ve takdirini kazanmaya yorumlanır. Yeni tanıştığınız insanlardan işiteceğiniz sözler hoşunuza gidebilir. Yakın çevrenizden daha çok ilgi alaka gösterebilirler.  Sizin başarılarınız görmezden gelen kimseler varsa da tam tersi bunu söylemekten çekinmeyen insanlar da hayatınıza girer. Rüyada aynada kendini güzel görmek, kendinize inancın artmasına yorumlanır. Artık başarabilirim dediğiniz bir şey olabilir ve hayırlı bir karar verilebilir.

Rüyada Makyaj Yapıp Güzel Olmak

Kendi bilgi ve birikimlerinizi arttırmaya ve kendinizi geliştirmeye yorumlanır. Mesleğinizde ve özel hayatınızda kendinizi geliştirip, eleştirildiğiniz konularda da daha dikkatli olunabilir. Bazı eleştirileri dikkate alıp doğru yoldan şaşılmaz.

Rüyada Güzelleşmek

Sizin huzurunuzu bozan ve çekemeyen kıskanan insanlardan bir şeyleri gizlemeye ve uzak durmaya yorumlanır. Başarılarınızı gölgelemeye çalışan ve sizi geri planda tutan kişiler ile yollarınızı ayırma kararı verebilirsiniz. Rüyada güzelleştiğini görmek, mesleğinde uzmanlaşmak ve donanım sahibi olmaya yorumlanır. Mesleğinizde saygınlık kazandıracak önemli başarılarınız olabilir, insanlar size hayran kalabilirler.

Rüyada Yüzünü Çok Güzel Görmek

Hayalinizdeki eş adayının karşınıza çıkmasına yorumlanır. Bekar olanlar kendileri gibi temiz kalpli ve iyi biri ile evlenirler. Evli olanlar ise mutlu olacakları haberler alırlar. Rüyada yüzünün güzelleştiğini görmek, özel hayatınızda büyük sevinçler yaşamaya ve iyi insanlar ile bir araya gelmeye yorumlanır. Rüyada cildinin güzelleştiğini görmek, hiç kimseye borcunuz kalmamasına yorumlanır. Aynı zamanda kimseye vefa borcu da kalmaz.

Rüyada Güzel Olmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, toplum önünde itibar kazanmaya ve saygınlık getirecek güzel işlerde yer almaya yorumlanır. Hatta başkaları sizi alkışlayabilirler ve övgüler gelebilir. Bir başarınızın ardından da güzel jestler ve tebrikler söz konusu olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Esra dedi ki:

  Rüyamda üzerimde sıradan günlük kıyafetlerim var ve görünüşüm biraz bakımsız. Kalabalık bi ortamdayım, arkadaşlarımla oturup sohbet ederken birden yıllardır görmediğim eski karşılıklı olarak hoşlandığım çocuk odaya girdi ve ben içten içe onun beni yeniden fark etmesini bekledim ancak çok havalıydı ve beni pek önemsemedi. Daha sonra gidip üzerimi değiştirdim ve kırmızı renkte çok güzel yeni bir elbise giydim. Elbisenin boğaz kısmı biraz açıktı ama aşırı bir açıklık söz konusu değildi. Üzerime tam oturmuştu ve ben elbisenin içerisinde inanılmaz güzel olmuştum. Hem yüzüm hem vücudum güzelleşmişti. Yanımda birkaç arkadaşımla kalabalık bi yerden geçtik, karşılaştığım herkes bana beğeniyle bakıyordu, pek anlam veremedim ama beğenilmek hoşuma gitmişti. Bir süre yürümeye devam ettim sonra o eski hoşlandığım çocuk yine karşıma çıktı, durdu ve hayranlıkla bana bakıp gülümsedi. Benimle bi şeyler konuşmaya çalıştı ama ne konuştuğunu hatırlamıyorum. Rüyam bu kadardı, yorumlarsanız çok sevinirim 🙂

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya daha çok tanınmaya ve sosyal çevrenizde sevilen sayılan biri olmaya yorumlanır.

   1. Esra dedi ki:

    çok teşekkür ederim 🙂

 2. Hakan dedi ki:

  Rüyamda ayna karşısında kendimi gördüm.Saçlarım ve sakalım normal halinden daha siyah ve daha gürdü.Saçlarımı elimle tarıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında otorite sahibi olmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status