Rüyada Halı Yıkamak

Rüyada halı yıkadığını görmek, evinizin bereketinin artmasına ve mal mülk sahibi olmaya yorumlanır. Elinize bol para geçebilir, işleriniz açılabilir. Genelde zenginliğe yorumlanır ve kişinin maddi yönden büyük bir rahata erişmesi demektir. Eğer borçlarınız varsa, yakında tüm borçlarınızı ödeyecek kazancı elde edebilirsiniz. Maddi endişeleriniz geçmişte kalabilir. Bekar biri rüyasında görürse, zengin biri ile evlenerek mutlu bir yuvaya yorumlanır. Evleneceğiniz kişi eli bol ve sizi mutlu mesut yaşatacak biri olabilir. Eğer evli biri rüyasında görürse, eşinizle ortak bir hayaliniz gerçek olabilir. Birlikte maddi zorlukların üstesinden kolay bir şekilde gelebilirsiniz.

Rüyada kendini halı yıkarken görmek, refah bir hayat sürmek, hane içerisinde büyük bir sıkıntıyı atlatmak olarak yorumlanır. Yakında şansınız açılarak elinizi attığınız her işten bolluk ve bereket görebilirsiniz. Rüyada başkasını halı yıkarken görmek, birinden gelecek manevi desteğe yorumlanır. Sıkıntılarınızı aşmanızda bu kişi size dert ortağı olabilir. Rüyada halı yıkayan birini görmek, aynı zamanda dostlarınız ve hane halkı tarafından sevilen biri olduğunuza, insanların sizin iyiliğiniz için birlik olmasına yorumlanır.

Rüyada Hortumla Halı Yıkamak

Sağlık ve sıhhate erişerek iç sıkıntılardan da arınmak olarak yorumlanır. Yakın çevrenizde de hasta olan biri varsa onunla ilgili sevindirici haberler alabilirsiniz. Duyacağınız bazı haberler sizi çok mutlu edebilir.

Rüyada Kirli Halı Yıkamak

Düşmanların ve fesat insanların hayatınızdan çıkmasına, kötü niyetli insanların maskesinin düşmesine yorumlanır. Size karşı yapılan haksızlıklar karşısında zafer elde edebilirsiniz. Bir süredir mücadele verdiğiniz bir konuda refaha erişmeniz de olasıdır.

Rüyada Halı Temizlemek

Daha rahat kazanç elde etmek ve maddi yönden büyük sürprizlere yorumlanır. Bazı riski yatırımlardan güzel kazançlar sağlanabilir. Kazanç konusunda kendinizi bir hayli şanslı hissedebilirsiniz. Eğer bir yerden beklediğiniz para varsa o da tez zamanda elinize ulaşabilir.

Rüyada Halı Yıkamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, kısmetlerin açılmasına ve zenginliğe erişmeye, paranızın bereketini göreceğinize yorumlanır. İş konusunda şansınız açılabilir, ticari hayatta da başarı yakalanabilir. Hayırlı kazançlar sağlayarak evinize bol rızık getirebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Melek dedi ki:

  Rüyamda halıya bir şey dökünce bütün kiri ortaya çıkıyormus çıkmış da halı çamur gibiydi birisi onu hortumla yıkadı ve tertemiz oldu üstünde yürüdüm ve tertemiz olmuş dediğimi hatırlıyorum

  1. admin dedi ki:

   Birine borcunuz varsa ödemeye, kimseye borçlu kalmamaya yorumlanır.

 2. Pınar baysal dedi ki:

  Rüyamda kaynanamın halısını yıkıyordum hep kum toprak dökülüyordu yıkdıktan sonra ters çeviriyordum halı turuncu krem tonlarında bembeyaz tertemiz oluyordu yıkadıgm taraf mevlüt zamanı beyaz tarafı kullanalm anne daha güzl diyordm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde hayırlı olayalr, maddi olarak rahatlamaya yorumlanır.

 3. Hülya dedi ki:

  Rüyamda kendi evimize yeni bir halı aldim krem rengi ve mavi renkliydi

 4. İbo dedi ki:

  Rüyamda sevgilimin annesi halı yikayacakti bende yardıma gidiyordum bu neye delalet eder şimdiden cevabınız için teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eviniz için harcama yapacağınıza yorumlanır.

 5. sinem dedi ki:

  Merhaba rüyamda çocuğumun oyuncak atı kırılmış ve içinden kum çıkmış ve halılara dökülmüş babam bir elektrik süpürgesi almış eline bende bir elektrik süpürgesi almışım halıları süpürüyoruz

  1. admin dedi ki:

   Yeni mal mülk edinmek demektir.

 6. cemil dedi ki:

  Rüyada halı yıkayan kadın görmek havada yağmurluydu.

  1. admin dedi ki:

   Ev içinde huzur ve berekete yorumlanır.

 7. S62M dedi ki:

  Rüyamda üvey babam bana çok kızıyordu. İşten gelmişti. Bunları yıka diyordu. Halı gösteriyordu ama bembeyaz pamuk vardı. Sonra götürüp dışarda yıkıyordum. 3 tane çok kirliydiler ama temiz oluyordu. Annem flan da gelip yıkıyorduk ikimiz.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda mutluluğun artması ve yeni bir şansın karşınıza çıkmasına yorumlanır.

 8. Semra dedi ki:

  Rüyamda çok eskiden ailece tanıdığımız bir aileyi görüyorum. Birbirimize sarılıyoruz. Sonra o ailenin yaşıtım olan kızıyla dürülmüş bir halı taşıyoruz beyaz krem renklerinde bir halı. Bu halıyı babaannemin evine taşıdık, sonra o halı bir daha taşıdığımızı görmedim. Arkadaşımın annesi, benim annem ve babamla oturmuş arkadaşımın eski ayakkabılarını tamir ediyorlar. Ben de babama yardım ediyorum tamir işinde, ayakkabıların hepsi onun ayakkabısı bizim hiç yok.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden rahata erişmek anlamına gelir. Ailenizle birlikte mutlu ve konfor içerisinde yaşayabilirsiniz.

   1. Hazal dedi ki:

    Rüyamda eski nişanlımın Amcasını görümcemi kayınvalidemi eski nişanlımı gördüm. Eski nişanlım kenarda duruyor amcası annesi ablası halı yıkıyor. Ama yıkadıkları yer yüksekçe bir yerde karşısı full yeşillik. Ayakkabılarımı çıkarıyorum bende yıkamaya başlıyorum sonra çok yüksek olunca aşağıya ineyim oradan suyunu çekeyim diyorum nişanlımda hortumla bana su tutuyor ama şu tutarken de benim üzerime de sıçratıyor uyarıyorum dur Islandım bak diyorum . ben yüksek diyince görümcemle kayınvalidem şurda bir ev var orda yıkayalım diyorlar koşuluyorlar ne anlama geliyor acaba

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya hayırlı bir kısmete ve evinizde küslük kalmamasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status