Rüyada Hamile Birini Görmek

Rüyada birini hamile görmek, sıkıntıların azalarak en yakında son bulacağına ve rahat bir hayat süreceğine yorumlanır. Bir süredir sizi üzen ya da kaygıya sebep olan ne sorununuz varsa yakında çözeceksiniz. Özellikle parasal anlamda önemli sürprizler olabilir. Biri sayesinde büyük gelir elde edebilirsiniz. Maddi sıkıntı çeken ve para konusunda çaresiz kalan kişiler bu buhranlı dönemi kısa sürede atlatırlar. Para sıkıntısı yakında sona erer ve borcu olanlar da borçlarından tez zamanda kurtularak bundan sonra refah ve zenginlik içerisinde bir hayat sürebilirler. Tam çaresizken bir çıkış noktası bulabilirsiniz.

Rüyada başkasını hamile görmek,  ümidinizi yitirdiğiniz bir anda birinden alacağınız öğüt ya da fırsat ile birlikte yeniden ümitleriniz yeşerecek. İş arayan kişiler yakında bir dostları sayesinde iş bulabilirler. Belki çevrenizden biri size iş bulabilir. Eğer eğitim hayatında aksaklıklar yaşanıyorsa, alacağınız destek ile bundan kurtulabilir ve eğitiminiz normale dönebilir. İş hayatında mutlu gelişmeler sizleri bekliyor. Belki işinizden memnun değilseniz, daha kazançlı bir işe girebilirsiniz ya da aileden başka biri de iş bularak aile geçimine katkı sağlayabilir.

Rüyada Tanıdığın Birini Hamile Görmek

Yakında sevdiklerinizden çok mutlu olacağınız haberler alarak onlara adeta minnet duyacağınıza yorumlanır. Bir dostunuz sizin bir sorununuzun çözümünde önemli fayda sağlayabilir. Sevdiklerinizin desteği sayesinde zor günler geride kalarak, daha rahat günlere kavuşabilirsiniz. Geçim sıkıntısı çekenler de daha iyi gelir elde etmeye başlayabilirler.

Rüyada Tanımadığın Birini Hamile Görmek

Yeni tanıştığın birinin sana vereceği fikirler çok işine yarayabilir ya da bir konuda sana öncü olabilir. Tanımadığın birilerinin aracılığı ile kurulacak bağlantılarla bazı meseleler hallolabilir. Bir işinizin çözümü için tanımadığınız insanlardan aradığınız desteği bulabilirsiniz. Şu günlerde hayatınıza girecek kişiler de size çok şey katacaklar.

Rüyada Hamile Birini Dövmek

Hiç beklemediğiniz anda duyacağınız haberler sizi üzebilir. Rüyada hamile kadın dövmek, eşiniz ya da ailenizle sıkıntı yaşamanız ve zor günler geçirmeniz olarak da yorumlanır. Anlaşılmak ve kendinizi ifade etmekte güçlük çekebilirsiniz. Sevdikleriniz size karşı pek de anlayışlı olmayabilirler ve sizi kırabilirler.

Rüyada Hamile Birini Doğurtmak

Sosyal çevrenizin bir anda renklenmesi, yeni insanlarla tanışarak daha kalabalık bir arkadaş ortamına sahip olmak, insanlarla daha çok paylaşımda bulunmak anlamına gelir. Şu günlerde hayatınıza biraz hareket gelebilir. Sevdikleriniz sizinle zaman geçirmekten keyif alacaklar ve etkileyici olacaksınız. Yeni dostluklar da kurulabilir.

Rüyada Hamile Birini Üzgün Görmek

Yakın çevrenizde yaşanacak tatsız bir olayın sizi etkileyeceğine, hatta işlerinizi aksatacağına yorumlanır. Çıkan bazı aksilikler sebebinden bazı planlarınız iptal olabilir ya da istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Şevkiniz kırılacak ve bu aksilikler planlarınızı suya düşürecek.

Rüyada Bekar Birini Hamile Görmek

Bu gördüğünüz kişinin yakında evleneceği haberini alacağınıza yorumlanır. Çok yakında sevdiği insan ile dünya evine girebilir. Güzel haberler alınabilir. Aileden birinin de düğün telaşına yardımcı olabilirsiniz. Belki sizin aracılığınız ile biri evleneceği insanla tanışabilir ve buna vesile olmuş olabilirsiniz.

Rüyada Birinin Hamile Olduğunu Söylemesi

Beklediğiniz bir haber varsa yakında olumlu sonuçlanacak ve duyacaklarınız sizi çok mutlu edecek. Belki bir sınav sonucunu başarı ile geçebilirsiniz. Ya da iş başvurusundan olumlu geri dönüş yapabilirler. Hayatınızı değiştirecek sürpriz haberler de alabilirsiniz, bunu kutlayabilirsiniz.

Rüyada Arkadaşını Hamile Görmek

Hem dostunuzun hem de sizin sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır. Eğer aranızda mesafe varsa, yeniden samimi olabilirsiniz. Rüyada yakın dostunu hamile görmek ise, ondan gelecek mutlu haberlere yorumlanır. Size faydası dokunacak bir girişimde bulunabilir.

Rüyada Kardeşini Hamile Görmek

Şu günlerde kardeşiniz size maddi ya da manevi bir konuda ihtiyaç duyabilir. Size bir süredir söylemek istediği şeyler olabilir. Onunda dertleşerek, sorunu çözmek için destek verebilirsiniz. Kardeşinizin zor zamanında ona vereceğiniz destek ile ikiniz de mutlu olabilirsiniz.

Rüyada Annesini Hamile Görmek

Size endişe veren bir konuda rahat erişmek, aslında kolay bir şeyi çabucak çözmek olarak yorumlanır. Bir iş ya da başka bir şeyin aslında sizin pek de korktuğunuz gibi olmadığını göreceksiniz. Tam tersi her şey kolay bir şekilde çözülecek. Annenizle dertleşmek de iyi gelebilir ve size vereceği fikirler sayesinde kaygılarınızdan korkabilirsiniz.

Rüyada Eşini Hamile Görmek

Eşinizle birlikte ortak istekleriniz gerçek olacak ve birlikte bir kutlama yapabilirsiniz. Eğer çocuk sahibi olmak isteyen biri görürse, bunun anlamı da bebek müjdesi demektir. Evli çiftler yakında çok mutlu olacakları olaylar yaşayarak çevreleri ile paylaşabilirler.

Rüyada Kızını Hamile Görmek

Çocuğu olan kişiler onun eğitim hayatı gibi bazı sorunlardan dolayı sıkıntı yaşayabilirler. Ev içi bazı sorunlar sebebi ile bir süre aile içi gerginlik olabilir. Stresli bir dönem geçirebilirsiniz. Bunu çevrenize yansıtırsanız, onlarla aranız bozulabilir.

Rüyada Erkeği Hamile Görmek

Rüyada hamile erkek görmek, sıkıntı çekmek ve zor günler atlatmak olarak yorumlanır. Eğer tanıdığınız biriyse, bazı sorunlar atlatabilir. Bir takım problemler ile karşılaşarak maddi kayıplar da yaşamanız olasıdır. Ekstra yüklü harcamalar çıkabilir.

Rüyada Yaşlı Birini Hamile Görmek

Aile büyüklerinin sizden haber beklediğine yorumlanır. Onların hal hatırlarını sorarak gönüllerini alabilir ya da ziyaret ederek hayır duası alabilirsiniz. Aile büyükleriniz size maddi destekte de bulunabilirler. Eğer sağlık sorunları varsa, güzel haberler gelecektir.

Rüyada Başkasını İkiz Bebeğe Hamile Görmek

Kısmetlerin çifter çifter gelmesi ve çok şanslı bir dönem geçireceğinize, bolluğun içine düşeceğinize yorumlanır. Şansınız açılabilir ve bir yerden gelecek haber ile birlikte mutluluktan adeta havalara uçabilirsiniz. Birkaç yerden birden gelecek haber de sizi mutlu edebilir.

Rüyada Başkasını Kız Çocuğuna Hamile Görmek

Bekar olanların mutlu mesut bir evliliğe sahip olacaklarına ve ruh ikizlerini bulacaklarına, evlilik hayatlarının mutluluk dolu geçeceğine yorumlanır. Evli olanlar da eşlerinden yana şanslı olacaklar. Size verdiği değer her geçen gün artabilir.

Rüyada Başkasını Erkek Çocuğa Hamile Görmek

Yakında haneden çok sevinç verici haberler alacağınıza yorumlanır. Hedeflerinize yakında ulaşabilir, bolluk ve bereket dolu günlere erişebilirsiniz. Aileden biri çocuk sahibi olabilir. Ya da bekar olan birinin evleneceği müjdesini alabilirsiniz.

Rüyada Yabancı Birini Hamile Görmek

Yakında bir seyahate çıkabilirsiniz ve bu seyahate sevdiğiniz biri ile gidebilirsiniz. Bu bir iş seyahati de olabilir. Yurt dışına da bir seyahat söz konusu da olabilir.

Rüyada Hamile Birini Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, yüzünüz gülecek ve her şey yoluna girecek demektir. Çok hayırlı işler yapabilir ve çok büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Şansınız pek çok konuda açık olacak. Alınacak haberler ile evde şenlik havası olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Fatima dedi ki:

  Düyün idi.Düyündeli gelinin hamile olduğunu görmek.

 2. Hilal dedi ki:

  Rüyamda kuzenimin nişanlısı hamileymiş. Bizde annemle evlenmeden nasıl olur nasıl yaparlar diye konuşuyorduk. (Gerçekte kuzenimin nişanlısını tanımıyorum)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yakınınızdan müjdeli haber gelmesine yorumlanır.

 3. Murat dedi ki:

  Ruyamda esim ve sevgilimi ayni evde yasarken gordum ve ikiside hamileydi bana cocuklarin isimlerini sordular be beraber kahvalti yaptik bu ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş haberi almaya yorumlanır.

 4. ... dedi ki:

  Eltim rüyasında tatlı yedigini görmüs.Rüyada bana rüyasını anlatıyordu.Bende diyordum ki senin bebegin erkek olcak diye yorumluyordum uyandim o sıra .(Daha bebegin cinsiyeti beli degil )

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kırgın olduğunuz her kim varsa barışmak ve zenginliğe yorumlanır.

 5. Admin dedi ki:

  Eltim rüyasında tatlı yedigini görmüs.Rüyada bana rüyasını anlatıyordu.Bende diyordum ki senin bebegin erkek olcak diye yorumluyordum uyandim o sıra .(Daha bebegin cinsiyeti beli degil )

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiklerinize hayırlı bir haber vermek demektir.

   1. Kaeldmr dedi ki:

    Eltimi gercek hayatta hamile ve ruyamda onu doktora giderken gordum bende doktorun odasindayim vajinal ultrasnla bakarken gordum ve kafami cevrdm kaynimda yaninda elini tutuo eltim eglio doktor igne yapio anlayamadim ne oldugunu

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya evinizde neşe ve mutluluğa yorumlanır.

 6. Nalan erkan dedi ki:

  Rüyamda kırgın olduğum ama arada tlfnla görüşürüz kuzenimin yeni evlenen gelininin evine çağrılmışız kendi çok tatlı güler yüzlü genç bi kızdır aynı rüyamda da öyleydi sohbet ediyoruz kendisiyle sanki evlilikle ilgili gibi. Ben ona diyorumki eğer çocuğun olursa hayatın tamamen değişecek yanii şimdiki gibi olmuycak hani çocuk olduğu zaman daha farklı bi yaşamın olcak anlamında söylüyorum asla kötü bir niyetle söylemiyorum bunu. Yani çocuksuz evlilikle çocuklu evliliğin farkını anlatmaya çalışıyorum kendisine. Sonra bi bakıyorum sen diyorum hamilesin diyorum böle hafif karnı çıkmış gibi seviniyorum kendide elini karnına götürüyor onaylar gibi bende mutlu oluyorum😊 evinde biz hariç bir kaç kişi daha var sanki bu haberi paylaşıcak gibi bişiker yiyoruz shbet falan. Aslında bende istiyorum bebeğim olsun ama olmuyor 🥺bunun etkisimi bilmek istiyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya akrabalarınız ile aranızdaki buzların erimesi ve hayırlı gelişmeler olmasına, müjdeli habere yorumlanır.

 7. Lessilee dedi ki:

  Sevgilimin eski sevgilisi şimdi hamile rüyamda da kızı gördüm orta yaşlarda bi adam kızı gelip kasti olarak karnından bıçaklıyordu. Sonrasını hatırlamıyorum rüyamın. Ama bu aralar sürekli sevgilimle alakalı kişileri rüyamda görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Sizi üzen ve haksızlık yapan kimseler pişman olabilir, kimsede hakkınız kalmaz.

   1. Nalan dedi ki:

    Bende eşimın dostunu hamile gördüm aksam sabah nasıl görmemişim vu kadar olana kadar diyorum esımıde kolundan tutup evden atıyorum

    1. admin dedi ki:

     Çok müjdeli bir haber almaya yorumlanır.

     1. Admin dedi ki:

      Eltim rüyasında tatlı yedigini görmüs.Rüyada bana rüyasını anlatıyordu.Bende diyordum ki senin bebegin erkek olcak diye yorumluyordum uyandim o sıra .(Daha bebegin cinsiyeti beli degil )

 8. Elif dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda kıyafet baktığımı görüyordum. Yanımda bulunan kadın da bunları giyin bunlar üstümüze tam oturdu. Hem bu yıl hüzün yılı olacak dedi bana. Ayrıca ünlü bir erkek oyuncuyu da orada gördüm. Açıklarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Birinden büyük bir iyilik görmeye yorumlanır.

 9. irem dedi ki:

  Rüyamda görümcemi hamile gördüm ve sevincten agladim oda niye agliyorsun kiskandinmi senin asla cocugun olmicAK diye dövdü beni hayirlara vesile olr insallah..

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın ve bereketin artmasına ve küslük varsa bitmesine yorumlanır.

 10. Bahar dedi ki:

  Rüyamda sevmedıgım görümcemı hamıle gördüm ve duydum acaba ne demek ?

  1. admin dedi ki:

   Hakkınız olan bir şeye sahip olmaya yorumlanır.

 11. Gül Gonca dedi ki:

  Rüyamda bir buçuk ay kadar önce doğum yapmış komşuyu hamile görüyorum. Üzerinde kıyafet var ama karnı açıkta. Diyorum ki kendi kendime niye böyle dolaşıyor, merhaba hiç rahatsız da olmuyo. Ve dışarda böyle dolaşıyor babam diğer komşuların arasında.

  1. admin dedi ki:

   Evinize hayırlı haberler gelmesine ve birine yardımcı olmaya yorumlanır.

 12. Sena dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım iki kızkardeş görüyodum.ikisi de hamile esmer olan benden yardım istiyodu.yol tarif ettim kadına.sonra doğum yapan bi kadın ziyaretine gidiyoduk.yatakta gördüğüm kadın o benden yardım isteyen kadındı.onu görünce inanılmaz derecede şaşırıp siz o kadınsınız dediğimi hatırlıyorum

  1. admin dedi ki:

   İki yerden birden güzel haber almaya, işlerin yoluna girmesine yorumlanır.

 13. Filiz dedi ki:

  Rüyamda evli olduğum eşimle 2.kez düğün yapıyorduk. Beyaz gelinlik giymiştim, altında siyah ayakkabılarım vardır ve düğünüm de müzikliydi. Bizde horon oynuyorduk.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde huzur ve neşeye, temiz haber almaya yorumlanır.

   1. Lojii dedi ki:

    3 senelik sevgilimle ayrıldım rüyamda da onu gördüm başka biriyle beraber ama bekar kızı hamile bırakıyor ikiz çocuğa hamile ama evli değiller rüyamda onları gördüm sizce ne bu bi kızı hamile bıraktığını gördüm eski sevgilimin.

    1. admin dedi ki:

     Yeni ilişkide daha mutlu olmaya yorumlanır.

 14. Filiz dedi ki:

  Rüyamda tanıdığım ve gerçekte de hamile olan bir arkadaşımla sohbet ediyordum. Bende hamileymişim rüyamda… Ve sürekli kendimi hamile olarak görüyorum böyle bir düşüncem de yok. Hayırlara gitsin.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı haberler almak ve istediğiniz bir şeyin gerçek olmasına yorumlanır.

 15. Aynel dedi ki:

  Kendim evliyim ve çocuk istiyoruz 6 aysan beri olmuyor. Rüyamda kız bebeğe hamile olan yengemi gördüm. Hamilelik döneminde hiç görmedim kendisini ilk defa rüyamda gördüm. Çok şükür görebildim seni hamileyken söyledim ona, o hiç bir şey demedi. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Gelecek günlerde bir süredir görmediğiniz birinin eve gelmesine yorumlanır.

 16. Aynel dedi ki:

  Kaynanam beni rüyasında görmüş bebek düşürmüşüm. Doktorlarda ona artık hamile kalamaz, tüp bebek olamaz mı sormuş kaynanam. Kimse bir şey demezmiş. Eşim çok ağlarmış anne ben çok seviyorum çocukları bende niye olmuycak. Ben ise sadece susarmışım. Teşekkürler!

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir sıkıntı çekilen bir konuda rahata erişmeye yorumlanır.

 17. Mine dedi ki:

  Rüyamda gerçekten hamile olan tanıdığımı gördüm güzelleşmişti neşeliydi. Erkek olacak dediniz erkekmiş cinsiyeti diyor. Anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bolluk ve hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 18. ege dedi ki:

  İyi günler. Rüyamda yeni ayrıldığım eski sevgilimin hamile kaldığını gördüm. Ve yine rüyamda da bunun benimle olan birliktelik sonucu olduğunu hissediyordum. Ayrıca kendisini yüz yüze görmedim. Kendisine ait fotoğraf ve videolar ile fark ettiğimi anımsıyorum. Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Sizden gizlediği bir leyi öğrenebilirsiniz.

 19. zümra kaya dedi ki:

  Hamile kardeşimi rüyamda gördüm. Kanlar içinde yerde uzanmıştı ve benden yardım etmemi istiyordu. Bende kendisine yardım ediyordum. Bu rüyamı yorumlamanızı bekliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Aile içi bazı sorunlar için sizin öncelik olup çözmenize yorumlanır.

 20. Gül dedi ki:

  Rüyamda kuzenim iş başvurusu kabul edilmişti. Ben de ona sen hamilesin dikkat et ağır bir iş olmasın dedim.

 21. Gul dedi ki:

  Rüyamda kuzenimin iş başvurusu kabul edilmişti. Ben de ona sen hamilesin dikkat et ağır bir olmasın dedim o da tamam dedi.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetlerin açık olması ve müjdeli haber almaya yorumlanır.

 22. merve kaya dedi ki:

  21 yaşında evliyim. 24 yaşında çocuğum olmayacağını öğrendim ve bu sabaha doğru bir rüya gördüm. Evli kuzenim hamileymiş. Ben de onu görüp hamile diye ağlıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir haber gelmesi ve mutluluğunuzu paylaşmak anlamına gelir.

 23. Fatih dedi ki:

  Ben evli değilim annem rüyasında bir kızı hamile görmüş. Babası da beni arıyormuşuz kaçıyormuşuz. Allah hayırlara getirsin. Yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir kısmete, hayatınızda meydana gelecek güzel bir olaya yorumlanır.

 24. Cemile dedi ki:

  Rüyamda teyzemin kızı yani kuzenim ile sohbet ediyorduk. Kuzenim kendisinin 5 aylık hamile olduğunu söylüyor. Bende buna çok seviniyorum, kuzenime sarılıyorum. Ne anlama geliyor? Not: Kuzenim gerçekten de 8 aylık hamile zaten.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir haber almak ve çok mutlu olmak demektir.

 25. Feride Hıdırlar dedi ki:

  Rüyamda kuzenim gerçek hayatta hamile zaten onu görüyorum. Uzanıyor ağrısı varmış bu evin içinde. Bu neye işarettir?

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir evlat sahibi olacağına yorumlanır.

 26. Mukaddes dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım (rüyama göre sanki bir tanıdığımın tanıdığı) birinin düğününe belki bir yardıma ihtiyaçları olur diye gitmişim. Gelin ve damat genç ve güzel bir çift. Gelin beyaz gelinlik damat ise siyah bir takım beyaz gömlek ve siyah bir papyon giyinmiş. Düğün salonuna birlikte giriyorlar. Salon boyunca yürürlerken gelinin hızlı adımlarla ve sinirli bir şekilde yürüdüğünü fark ediyorum. Gelin odasına doğru gittiler, odaya girdiklerinde gelin bağırıp çağırmaya başlıyor. Damat sakin bir şekilde alttan alıyor. Rüyanın başka bir yerinde ben gelin evindeyim. Gelin olacak kız bana hamile olduğunu ve bir erkek çocuk beklediğini heyecanlı ve mutlu bir şekilde söylüyor. Ben içimden onun için üzülüyorum, evlenmeden hamile kaldığı için. Kimler biliyor diye O’na soruyorum. Annem ve babaannem diyor. Babama da söylemeyi düşünüyoruz diyor. İçimden düğünde herhalde bu nedenden dolayı öyleydi diye düşünüyorum. Sonra gelin evinde 2 yaşlarında bir kız çocuğu var. Herkes düğün telaşında olduğu için ben bu kız çocuğuna göz kulak olmaya çalışıyordum. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Hane içerisinde bekar biri varsa evlenmesine ve bu kişiye düğün telaşında yardımcı olmaya yorumlanır.

  2. Aynel dedi ki:

   Ruyamda evli olan ama çocuğu olmayan eski iş arkadaşımı hamile olduğunu gördüm. Çok şişmiş hamilelikten ve çok çirkindi. Ben çok kıskandım o hamile diye ,ben neden hamile değilim. Teşekürler

   1. admin dedi ki:

    Yeni bir iş teklifi gelebilir, biri aracı olabilir.

 27. Aylinn dedi ki:

  Rüyamda annemi sürekli hamile olarak görüyorum. Anlamı nedir? Tüm rüyalar yakın tarihte oldu.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınızda meydana gelen değişikliklerin ailenizi mutlu etmesine yorumlanır.

 28. Anonim dedi ki:

  Rüyamda görümcemin ve akrabamızın hamile olduğunu gördüm. Hastaneye yatmışlardı. Kollarında serumlar vardı. Bu rüya nasıl yorumlanır?

  1. admin dedi ki:

   Sizden gizlenen bir şeyleri öğrenebilirsiniz.

   1. Anonim dedi ki:

    Merhaba tekrar okuduğumda rüyamı eksik ve biraz yanlış yazdığımı gördüm. Çok özür diliyorum, tam olarak rüyamda en küçük görümcem ve fazla uzak denilemeyecek bir akrabamız hamileydi ama farklı hiç görmediğim bir evde yatıyorlardı. Kollarında serumlar vardı. Rüyam tam olarak böyle ve belki gerekir diye yazayım ikisininde 2 çocuğu var gerçek hayatta.

    1. admin dedi ki:

     Gelen haberlere mutlu olmak, bir süredir sizden gizlenen bazı şeyleri de öğrenmeye yorumlanır.

 29. Şermin Saraç dedi ki:

  Gerçekte ben bir erkek çocuğuna hamileyim ve bir kız çocuğumun olmasını çok istemiştim. Rüyamda da hem kendim hamileydim hemde kuzenim hamileydi. Kuzenimin hamileliği bana göre daha yeniydi. Onun ki kızmış. Ben onu çok kıskanıyordum. Ama o kendisinin başından geçen zorlukları söyleyerek bana bunun o kadar önemli olmadığını önemli olanın sağlık olduğunu söylüyordu. Yanımızda bekar olan bir başka kuzenimiz de vardı. Bekar kuzenimizin yanında da onun daha henüz evlenememiş olmasından dolayı bu tür şeyleri konuşmak istemiyordu. Birde benim çok az bir kanamam oluyordu. Bebeğimi kaybettim diye üzülüyordum. Sonra da yanlış gördüğümü fark ediyordum.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetlerin çoğalmasına ve ilerleyen günlerde birinden beklediğiniz desteğin gelmesine yorumlanır.

 30. cansu7106 dedi ki:

  Rüyamda kuzenim bana hamile olduğunu söylüyor. Bende mutlu oluyorum ama doğurmayacağını çocuğun engelli olduğunu aldıracağını söylüyor. Bende düşünmesini söylüyorum. O da ben daha öncede engelli olan bebeğimi öldürdüm aldırdım onu şimdide aldırcam diyor. Asıl tuhaf olan ertesi gün kuzenim beni arayıp 4 haftalık hamile olduğunu öğrendiğini söylüyor. Sizce ne anlama geliyor bu rüya?

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı haberler almak ve size bir konuda fikir danışmasına yorumlanır.

 31. Nida ulu dedi ki:

  Mrhb. Rüyamda eski sevgilimi öptüğümü ve sonra hiç tanımadığım bir kadının gülerek yanımıza geldiğini, sonrasında bu kadınla öpüştüğümü gördüm,. Sonrasında kadının bana gülümseyerek giderken hamile olduğunu ve karnının baya büyük olduğunu gördüm. Acaba anlamı nedir? Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Aşk hayatında benzer sorunlar ile karşılaşmak, güven sorunları yüzünden mutsuz olmaya yorumlanır.

 32. Yorumlarmisiniz? dedi ki:

  Gerçekte hamile olan komşumuzun kızını yine hamile bir şekilde gördüm. İlk gördüğümde karnı normal büyüklükteydi, eğilip sevdikten sonra bebek karnına sığmayacak şekilde kolu bacağı karnından aşırı derece dışarıdan gözüküyordu. Korktuğumu hatırlıyorum. Daha sonra benim enseme bir ağrı giriyor ve hastaneye gidiyoruz. Hamile olan kadında benim yanımda bir odada duruyordu. Doktor ensemi kontrol eder etmez bebek benim ensemde çıktı büyümüş bir şekilde. Hiç bir anlam vermedim. Rüyama yorumlarsanız çok sevinirim?

  1. admin dedi ki:

   Bu kişi ile aranızda dargınlık olabilir. Arada laf taşıyan kişilere karşı temkinli olun.

 33. Feyza dedi ki:

  Eltim beni rüyasında görmüş. Onunla aynı oda da yanlızmışız ve ben ona hamile olduğumu söylemişim. Sizce nasıl yorumlanır?

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir kısmete, sizin adınıza ailenizin mutlu olmasına yorumlanır.

 34. Tugcem dedi ki:

  Gerçek hayatta hamile olan kuzenimi gördüm rüyamda. Mavi bir bluz giymiş üzerinde beyaz bu hırka vardı. Ben karnına bakınca ultrason gibi bebeğin yüzünün bütün hatlarını görüyordum. Karnında beliriyor. Gerçek hayatta cinsiyeti kız bebeğin denmiş.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir rüyadır, aile içinde hoş sohbet ve muhabbete yorumlanır.

 35. Kevser dedi ki:

  Sevgilim geçen günler rüyasında beni hamile görmüş ama bir buçuk haftadır aramız iyi değil ve konuşmuyoruz. Yeşillik bir yerde ayakta duruyormuşum ve ona bakıyormuşum. Olumlu bir rüyaymış ne demek?

  1. admin dedi ki:

   Bazı sorunların aşılmasına ve sevinmeye yorumlanır.

   1. Lojii dedi ki:

    3 senelik sevgilimle ayrıldım rüyamda da onu gördüm başka biriyle beraber ama bekar kızı hamile bırakıyor ikiz çocuğa hamile ama evli değiller rüyamda onları gördüm sizce ne bu bi kızı hamile bıraktığını gördüm eski sevgilimin

 36. dilek dedi ki:

  Rüyamda bir oda sanırım belediyeye ait orada beklerken her yerin alerji oluyor. Tüm sivilce ile kaplanıyor, kalabalık bir yerdeyiz. Bir tören bir şey gibi bilemiyorum. Ünlü biri var yanımda foto çektirmek istedik.

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir görmediğiniz biri varsa onula karşılaşabilirsiniz.

 37. Kara00 dedi ki:

  Tanımadığım hamile biri senin için bu gece bebek sahibi ol diye dua edicem. Bu gece hamilelerin duası kabul olurmuş dedi.

  1. admin dedi ki:

   Bir dileğin kabul olmasına yorumlanır.

 38. Papatyam dedi ki:

  Kuzenim hamile ve onu rüyamda nar yerken gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde hayırlı bir misafir gelir, hanede bereket artar.

 39. Busra dedi ki:

  Gerçekte hamile olan bir arkadaşımı rüyamda mor bir kıyafetle gördüm. Gelinlik gibi uzun ve kabarık bir kuyruğu vardı

 40. Busra dedi ki:

  Rüyamda hamile bir arkadaşım mor tonlarında gelinlik gibi bir kıyafet giymişti, uzun ve kabarık kuyruklu.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşınız adına mutlu olmak ve aynı zamanda hayırlı haberler duymak demektir.

 41. Yildiz dedi ki:

  Rüyamda eski mahallemde iki kız kardeş ve başka bir arkadaşı aynı anda hamile görüyorum, gülüyorum. Aa diyorlar şu arkadaşta hamile falan diyorlar. Aramızda şakalaşıp gülüşüyoruz. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Gelen bir habere çok sevinmek ve özel hayatınızda bir sürprizle karşılaşmaya yorumlanır.

 42. Mikail dedi ki:

  Eski sevgilim, ben ve tanımadığım kuzeniyle annemle bahçedeyiz. Eski sevgilim karşı koltukta arkası dönük oturuyor. Annem ondan huylandığı için. Espirime gülüp bana dönüyor yaaa diyor. 2 dakika sonra yanımıza geliyor karnı şişik. Sen hamile misin diyorum. Kuzeni evet diyor. Kim yoksa bende mi diyorum. Düşünüyorum cevap vermeyince. Şu anki sevgilisinden olduğunu anlıyorum. Belli ki ondan kaçıyordu. Sevinmekle üzülmek arasındaydım. Gel bir şeyler konuşucam seninle diyorum gülüp. Yukarı bir salıncağa oturur oturmaz ona gel deyip sarılıyorum. O da bunu bekliyormuş, istiyormuş gibi direk sarılıyor. Yanağından öpüyorum. Amcalarıma ve onun niye öyle davrandın öldüreceklerdi ya seni diyor niyetimin iyi olduğunu farkındaydı. Bence gene gelecekler der demez çatışma çıkıyor. Kuzeni aşağıda bağırıyor ağlayarak neredesin diye. Anlıyorum o sevgilisi çocuğu istemeyip vurmak istiyor. Saklanıyoruz kulübeye. Kulübede amca balık pişiriyor, çocuk var ailesi çatışmada balık tutarken öldüğünü gördükçe ağlıyor. Amca çocuk ses yapıyor diye öldürecek sanıyorum. Tabi eski sevgilimi ızgara altına saklayıp kolumla sarmışım. Bende ızgaradan demir alıyorum çocuğa bir şey yaparsa onu öldurürüm ve gelenlere saldırırım diye. O demiride ateşte ısıtıyorum. Bitiyor. Aklımdan çıkmıyor eski sevgilim.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinden biri ile aranız açılabilir ve sizi yanlış anlayabilir. Belki de öğrenmesini istemediğiniz bir şeyleri öğrenmesi size tepki vermesine sebep olabilir.

 43. FATMA KILINÇ dedi ki:

  Rüyamda kuzenim bir kaldırımda oturuyor. Erkek bebeğe hamile olduğunu söylüyordu. O kadar mutlu oluyoruz ki birlikte seviniyoruz, gülüyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Kuzeninizden müjdeli bir haber gelebilir. İş eğitim ya da başka bir konuda size yardımcı olabilir.

  2. Fatma dedi ki:

   Rüyamda hamile yakınımız benden mantar ve pastırma istiyordu ne anlama geliyor?

   1. admin dedi ki:

    Zengin olmaya ve evde kalabalık misafir ağırlamaya yorumlanır.

 44. Damlazr dedi ki:

  Rüyamda sevgilimin eski karısı sevgilimden hamileymiş ve ben nasıl olur görüşmüyorsunuz bile gibi bir sürü soru sordum, daha sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Sevgiliniz ile aranızdaki engelleri aşmaya ve geleceğe yönelik yeni kararlar almaya yorumlanır.

 45. Kirik Kalbim dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi hamile gördüm. Bu ne anlama gelir? 5 aydır ayrıldık, halen onu düşünüyorum ve geri istiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Ondan gelen bir haber ile birlikte yeniden umutların artmasına, onun da sizi düşündüğüne yorumlanır.

 46. Cansu dedi ki:

  Rüyamda tanıdığım birinin benim sevgilimden hamile olduğunu duyuyordum.

  1. admin dedi ki:

   Sizden gizlenen bir şeyi öğrenerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

 47. Dilan dedi ki:

  Rüyada nişanlımın beni aldattığını ve aldattığı kişinin nişanlımdan hamile kaldığını görüyorum. Önce inanmıyorum ve daha sonra bana bir kağıt gönderiyorlar. Hastanede test sonucuna benzer bir şey kadının hamile olduğu kesinleşiyor. Daha sesli sesli hıçkırarak ağlıyorum. Kadını bulup karnına karnına vuruyorum ama yine de hırsımı alamıyorum. Uyandığımda ter içinde ve gözlerim dolu doluydu.

  1. admin dedi ki:

   Duyacağınız haberler ya da dedikodular yüzünden moraliniz bozulabilir. Geçmişte kalan bir şey yeniden keyfinizi kaçırabilir, başkalarının öğrenmemesi için çaba harcanabilir.

 48. hilal dedi ki:

  Gerçekten hamile olan gelinimizi rüyamda yine hamile olarak görüyorum. Yaralanıyor ve bebekte annede zarar görüyor. Hastaneye yatıyor fakat ben hiç üzülmüyorum. Bu rüyayı gördükten bir süre sonra gerçekte bebeğin kalp atışlarının zayıfladığını ve erken doğum olacağını söylediler. Yarın da doğum olacak. Hayırlara vesile olsun inşallah. Çok etkilendim rüyadan şu anda da çok huzursuzum.

  1. admin dedi ki:

   Endişelerin son bulması ve hayırlı haberler almaya yorumlanır. 2

 49. Hatice dedi ki:

  Rüyamda annemi gördüm. Annem bana sürekli babam benden çocuk istiyor ve sen de üstüme gelip durma diye sürekli azarlıyordu ama ben zaten hiç konuşmuyorum ama annem bana nasıl kızıyor. En sonunda ben de dedim ahh yeter istiyorsa yap sende ben ne yapabilirim diyorum. Sonra diyorum eşime söyleyim gidelim oruç da burnumdan geldi keşke gelmeseydik diyorum ama annem sürekli telaş içinde, sürekli baban benden sürekli çocuk istiyor. Ne yapıcam deyip sürekli dolaşıyor etrafta. Rüyayı yorumlamanızı bekliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir rüyadır ve yakında aile içerisinde müjdeli bir haber dolaşacağına yorumlanır. Sizin mutluluğunuza aileniz de ortak olacak ve tebrik için aranabilirsiniz. Sürpriz bir gelişme olabilir.

 50. Hilal dedi ki:

  Rüyada kendimi hamile gördüm. Karnım baya şişti, sonra sancılar falan girdi. Oturma odasında geziyorum ama bu bebeğin babasının kim olduğunu bilmiyorum. Annemle konuşuyorum, hem sancım hafiflesin diye de geziyorum. Sonra aradan ne kadar zaman geçti bilmiyorum. Bebek ben gezinirken geldi. Ben kordonunu kestim. Televizyon masasının oraya koydum yere kan da gelmiş. Annem bu kan senin mi? Bu kan ne? Dedi ve ben de evet benim dedim. Annem de kan görünmesin diye halıyı çekti. sonra babam geldi ve anneme bir şeyler dedi. Bir şey aldı gitti ve ben de bebek doğdu dedim. Annem de nasıl doğar, sen doktora gitmeden mi doğurdun, doktor sana gösterecek gününü kesin sana dikiş atar bebeğin kordonunu kestin mi dedi. Ben hayır kesmedim hepsiyle birlikte çıkardım dedim. Sonra bebeğe baktım. Bebeğin kordonunu kesmişim ama göbek bağını bağlamamışım. Bebek nefes almıyordu. Elime aldığımda kalbi de atmıyordu. Sonra ben onu mutfağa götürdüm. Tezgahın üzerine koydum. Orada kalp masajı yaptım ve bebek ağladı. Nefes almaya başladı ve sonra sevindim bende. (Gerçekte bekar bir kızım ona göre yorumlayın)

  1. admin dedi ki:

   Tatsız haberler alarak bir süre zorluk çekilebilir. Kendi seçimlerinizden dolayı pişmanlık duyabilirsiniz ya da bazı beklentileriniz hüsran ile sonuçlanabilir.

DMCA.com Protection Status