Rüyada Hamur Yoğurmak

Rüyada hamur yoğurduğunu görmek, kendi çabalarınız ile bir şeyler başarmak ve sorunların üstesinden gelmek, tek başınıza mücadele etmek olarak yorumlanır. Eğer bazı sıkıntılarınız varsa kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Beklediğiniz yardım gelmeyebilir ve sizi hayal kırıklığına uğratan insanlar olabilir. Ancak yalnız da olsanız bir şeyler başarmanız kolay olacak. Karar verdiğiniz bir konuda vazgeçmediğiniz takdirde büyük güzelliklere erişebilirsiniz. Başkalarına karşı kendinizi haklı çıkarabilirsiniz. Mahkeme ve dava işi olanlar da sonunda olumlu haberler alabilirler, kendi lehine sonuç olabilir.

Rüyada hamur yoğuran birini görmek, helal yoldan kazanç sağlamak ve zor da olsa bir şeyler başarmak anlamına da gelir. Çekilen cefa son bulur ve hakkınız olana sahip olabilirsiniz. Size karşı gelen biri sonunda haklı olduğunuzu görebilir. Rüyada başkasının hamur yoğurduğunu görmek, gönül rahatlığına erişmek ve kısmetlerin çoğalması, hak edilen kazanç mal mülkü elde etmek demektir. Düşmanlarınıza karşı galip gelebilirsiniz ve sizin kötülüğünüzü isteyen kişiler bu emellerine erişemezler.

Rüyada Hamur Yoğurmak Ekmek Yapmak

İşsiz olanların iş bulması ve borçlu olanların da borçlarından kurtulmaları, rızıklarının çoğalmasına yorumlanır. Maddi olanaklarınız artabilir ve bir süredir ertelediğiniz bir hayalinizi gerçekleştirme şansı elde edebilirsiniz. Rüyada ekmek hamuru yoğurmak, bazı haberlerin sizi hırslandırmasına ve yarım kalan işleri tamamlamaya, emeklerin boşa gitmemesine yorumlanır. Bugüne kadar çok emek verdiğiniz ne varsa karşılığını alabilirsiniz.

Rüyada Hamur Yoğurmak Pişirmek

Helal yoldan ele geçecek para olarak yorumlanır. Bu para sizin bir süredir beklediğiniz yerden gelebilir. Bir şekilde hakkınız olanı alabileceksiniz. Eğer bazı sorunlar ile mücadele ediyorsanız, yakında bu mücadele sona erebilir.

Rüyada Erkeğin Hamur Yoğurması

Rüyada bir erkeğin hamur yoğurduğunu görmek, iş hayatınızda yüzünüzün gülmesi ve kariyerde yükselmek anlamına gelir. İş ile alakalı bir değişim olabilir ve buna çok sevinebilirsiniz. Yeni bir eğitim ya da uğraş da söz konusu olabilir.

Rüyada Hamur Yoğurmak ve Açmak

Herkesin güvenini kazanacak işler yapmak ve övgüler almak, ev hayatında her şeyin yoluna girmesine yorumlanır. Evinize gelen misafirler de sizi mutlu edebilirler. Uzun süredir görmediğiniz kişilerle bir araya gelerek aynı sofrada toplanabilirsiniz.

Rüyada Mayalı Hamur Yoğurmak

Rahata erişmek ve iç huzura yorumlanır. Rüya sahibi tez zamanda büyük bir haber alabilir. Bekar olanlar için taliplerinin çıkmasına yorumlanır. Bu talibiniz ile tez zamanda nikah masasına oturabilirsiniz. Evli olanlar ise bebek müjdesi olarak yorumlanır.

Rüyada Mayasız Hamur Yoğurmak

Hanede zengin birinin girmesine ve rahata erişmeye, gelirin artmasına yorumlanır. Daha rahat geçim sağlayabilirsiniz. Biri size bu konuda yardımcı olabilir, daha iyi bir işte çalışmaya başlayabilirsiniz. Özellikle size iş sözü veren biri varsa yakında güzel haberlerle geri dönüş yapabilir.

Rüyada Hamur Yoğurmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, alın teri ile helal yoldan para kazanmak ve hayrını görmek anlamına gelir. Hem siz hem de aileniz çok büyük rahata erişir. Esenlik ve mutluluk artar, iyiliklerin karşılığı gelir. Uzun süredir emek harcanan bir konuda da büyük bir başarı olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. GÜLSÜM dedi ki:

  Rüyamda yengem hamuru tepside fırına pişirirken ben fırını açtığımda hamur fırının tabanına yapışmış ve tekrar tepsiye akmaya başladığını gördüm

 2. Teşekkürler dedi ki:

  Rüyamda ben annem ve bir kac akraba beraber oturuyoruz sonra sonra akrabalardan biri bana bira un falan koyup bunlari sana getirdim yogur kendine makarna yap gotur yersin diyor. Sonra bende yoguruyorum kirmizi bir kapta yoguruyorum annem çok kızıyor ama yoguramazsam diye söyleyince sonra yoguruyorum hamur oluyor ama eve gelince annem kızıyor işte olmamış bu hamurdan birşey olmaz bende şaşırıyorum anne olur niye olmasın bence oldu diyorum. Ama hamuru direk gördüm yumusak miktari azdi eve gelince çoğaldı ve kabardi sizce bu ruyamin anlami nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde maddi refaha, zenginliğe yorumlanır.

 3. Ayşe Erdaş dedi ki:

  Rüyamda bir legende hamur yoguruyorum elimde de beyaz eldivenler var iki yendmgemde beni izleyip beni yönlendiriyor hamurun sert olduğunu zorlandigimi söylüyorum ama onlar hayır kıvamı çok iyi diyorlar biraz dinlenince hamur hemen şişip yumusuyor sonra devam ediyorum yine sertlesiyor. Yengelerim tamam yeterli doyirlar. Ve ben kalkıp evime donuyorum. Yogurdugum hamurun miktarında az ve legende

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya emeklerin karşılığını almaya, şansın açılmasına yorumlanır.

 4. Tuğba dedi ki:

  Rüyamda yeni evli bir arkadaşımın evine gitmiştim .Hamur yoğuruyordum.Hamırun içine haşlanmış Gül yaprakları koyuyordum sürekli hamur pembe bir hal almıştı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya daha bol kazanca ve sevenlerin kavuşmasına yorumlanır.

 5. Azra dedi ki:

  Ruyamda bi parktaydik parkta uzun ekmek hamurlari vardi cok uzun yapmislardi nerdyse park kadar benle ablam yogurmaya basladik sonra bitti sonuna geldik ablam dediki bu bizim hamurumiz degil baskasinin hamurunu yogurmusuz o hamuru birakip diger hamuru yigurmaya gectik

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş fırsatı gelmesine bol kazanca yorumlanır.

 6. Eda dedi ki:

  Rüyamda kek hamuru hazırlıyodum içine çikolata sosuda koyup öyle yyoğuruyodum sonra Tepside düzeltiyodum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi seven dostlarınızın çoğalmasına yorumlanır.

 7. Burcu dedi ki:

  Rüyamda kakaolu kurabiye hamuru yoğurdum. Buzdolabında tereyağı aradım hamur için. Bir kaç tane tereyağı vardı. Birinin içinde az vardı, birinin son kullanma tarihine bir ay vardı kullanmak istemedim. Sonra biraz tereyağı biraz margarin koydum hamur yumuşadı yoğurmaya devam ettim.

  1. admin dedi ki:

   Elinize yüklü para geçebilir, müjdeli haber gelir.

 8. Gamze dedi ki:

  Rüyamda eşimle birlikte ekmek için hamur yoğuruyorduk hamurun suyu biraz fazla gelmiş yapış yapıştı yoğuruyordum. Aynı gün eşimde ekmek yaptığımızı o da pişirirken görmüş. Yorumlarınızı bekliyorum. İyi günler

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin geliri artabilir, evinize daha çok para girmeye başlar.

 9. Günel dedi ki:

  Ruyamda oglumun (2yaşinda) hamur yogurmasini gordum. Ve o hamyrdan bir sürü bazlamalar yapilmişti ,büyük büyük. Ve sonra bende sevinerek onlari oturdum yedim, öyle de bir güzeldi ki onlarin tadi!

  1. admin dedi ki:

   Evinize hayırlı misafir gelir ve sofranızın bereketi artar.

 10. Zemfira dedi ki:

  Ruyamda əvvəldən yoğrulub hazırlanmış böyük bir xəmiri (hamur) yoğururdum.

  1. admin dedi ki:

   Elinize geçen paranın çok bereketli olmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status