Rüyada İğde Görmek

Rüyada iğde görmek, mesleki yaşantınızda saygınlık kazanmaya yorumlanır. Mesleğinize dair zamanında yaptığınız yatırımların ve emeklerin karşılığı gelir. Sizin uğraş verdiğiniz işlere daha çok değer verilmeye başlanır. Bir süredir kendi işini kurmak isteyenler bu isteklerine kavuşurlar. Büyük istek ve arzular gerçeğe döner. Rüyada iğde çiçeği görmek, bekar iseniz zengin ve mesleğinde sayılan biri ile evlilik yapmaya yorumlanır. Mesleğinde çok tanınan biri ile de izdivaç kurulabilir. Evli olanların ise eşleri eşlerinden güzel haberler getirirler. Rüyada iğde ağacı görmek, yeni mal mülk alınmasına yorumlanır. Uzun vadeli yatırımlarda da bulunabilirsiniz.

Rüyada iğde yaprağı görmek, yeni ayrılan kişilerin barışmasına yorumlanır. Sevdiğiniz ile aranızdaki sorunları çözebilirsiniz. Eğer işinizden yeni ayrıldıysanız tekrar aynı işe geri dönülebilir. İşsiz olanlar tekrar iş hayatına geri dönerler.

Rüyada İğde Yemek

Rüyada iğde yediğini görmek, hoş sohbetli bir insana yorumlanır. Bekar olanlar gelecek günlerde evlenecekleri insan ile tanışırlar. Bir randevunuz varsa çok güzel geçer. İş mülakatı olanların da görüşmeleri oldukça olumlu geçebilir. İkili görüşmelerde beklediğinden de güzel sonuçlar alınır.

Rüyada İğde Satın Almak

Bu rüya uzun zamandır almak sahip olmak istediğiniz bir eşyayı satın almaya yorumlanır. Bir süredir para biriktirdiğiniz bir şeyi de yakında alabilirsiniz. İşlerinde zor bir süreçte olan kişiler ise işlerine daha çok yatırım yapabilirler ve ileriye dönük yatırımlardan kar sağlanabilir.

Rüyada İğde Toplamak

Ailenizin sizinle gurur duyacağı başarılara yorumlanır. İş veya eğitim hayatında ailenize müjdeli haberler verebilirsiniz. Ailenizin sizin için yaptıkları fedakarlıklar emeklerin karşılığında çok sevinirler. Her şey gönlünüzce olur.

Rüyada İğde Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bir süredir çalışıp çabaladığınız bir işte zirveyi görmeye yorumlanır. Mesleğinizde en üst mertebeye yükselebilirsiniz. Farklı ve başkalarından daha yaratıcı işler ortaya koyulabilir ve hayranlık uyandırabilir. Eğitimi devam edenler burs kazanabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status