Rüyada İguana Görmek

Rüyada iguana görmek, çalışma hayatına yeni bir yön vermeye ve şekillendirmeye yorumlanır. Uzun zamandır monoton bir düzene sahip iseniz her şey değişebilir. İş veya eğitim hayatıdna büyük bir değişim başlayabilir. Yeni yerlere gidebilir, yeni ortamlara girebilir ve insanlar ile tanışabilirsiniz. Bekleyişlerin ardından da hayırlı gelişmeler olur. Sınav sonucunu bekleyen kişilerin sınavlarındna hayırlı sonuçlar gelir, istediğiniz bölümü kazanabilirsiniz.

Rüyada yeşil renkli bir iguana görmek, yeni yerler gezip görmeye ve sık sık seyahate çıkmaya yorumlanır. Daha önce hiç bulunmadığınız bir ülke veya bir ortamda bulunabilirsiniz. Farklı kültürlerden insanlar ile de tanışabilir ve ortak iş yapılabilir.

Rüyada Evde İguana Görmek

Bu rüya evinize uzak bir yerden kalmalı misafir gelmesine yorumlanır. Gurbette yakınları olan kişilerin de gurbetten yakınları ziyarete gelebilirler. Uzak olan aile fertleri eve geri dönerler. Her şeyin en hayırlısı olur ve eviniz şenlenir.

Rüyada İguana Isırması

Beklentileriniz dışında gelişecek bir şeye yorumlanır. Biri size verdiği sözü tutmayarak kendi bildiğini yapabilir. Sizi düşünmeden hareket edebilir. Rüyada iguana tarafından ısırılmak, başkaları yüzünden mağdur kalmaya yorumlanır. Size verdikleri sözü tutmayan kişiler sizi mağdur edebilirler.

Rüyada İguana Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bazı plan projelerinizi tez zamanda hayata geçirmeye ve seyahatlere çıkmaya yorumlanır. İş veya eğitim sebebi ile uzak yerlere gitmeniz gerekebilir. Yeni bir iş teklifi de gelebilir, mülakata gidilebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Fatih dedi ki:

    Rüyamda köy meydanında dolaşırken 2-3 kişinin bir sürü insanı toplayıp birşeyler söylüyorlardı ve sonrasında ben onları dinlemediğim için , tüm o insanlara beni öldürmeleri emrini verdiler. Ben de bir süre saklandıktan sonra tanıdık birkaç kişinin beni öldürmekten vazgeçtiğini farkedince, diğer insanlarla mücadele etmeye karar veriyorum. Sonra tanıdık bir adam “Seni ölecek ölecek diyorduk maşallah iyi mücadele ettin, aferin sana doğrusu …” Gibi bir söz söyledi. Sonra köyün ortasında bir yere oturup konuşurken bir anda yemyeşil iguana veya bukalemun tarzı bir hayvan görüyorum, ilk başta korkuyorum ve yanımdaki adamdan yardım istiyorum ama o duymuyor ben de alıp elimle atıyorum. Hemen arkasından , vücudunun baş kısmı kıpkırmızı geri kalanı yem yeşil olan bir yılan görüyorum, göz göze gelip uzun uzun bakışırken uyandım.

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya işlerinizin yeniden düzene girmesine ve maddi olarak rahatlamaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status