Rüyada İlahi Mesaj Almak

Rüyada ilahi mesaj aldığını görmek, büyük bir çıkmazda kalan iri için bu rüya sonunda her şeyin yoluna girmeye başlayacağına yorumlanır. İlerleyen günlerde gelişen sürpriz olaylar ile birlikte her şey düzene girer. Yaşanan kötü ve talihsiz olaylar biter, göz yaşı döken kişiler mutlu olurlar. Özlem duyulan ve ayrılık yaşadığınız biri varsa o kişi ile yeniden barışabilirsiniz. Yakın zaman içerisinde yaşanan kötü olayların ardından güzel olaylar olur ve kötü olaylar unutulur. Sizinle ilgili talihsiz bir olay söz konusu ise herkes size hak verebilir.

Rüyada ilahi mesaj gelmesi, gönlünüzden geçen bir şeyin gerçekleşmesine ve mutlu olmaya yorumlanır. Sevdiği insan ile kavuşamayan kişiler engelleri aşarlar. Ailelerin rızası alınır ve mutlu bir yuva kurulur. Ya da iş ile alakalı sıkıntıları olanların duaları kabul olur. Büyük bir ikilemde kalan biri kendi için hayırlı olacak bir karar verir.

Rüyada İlahi Mesaj Almak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, dileklerin gerçek olmasına ve isteklerine erişmeye yorumlanır. Karşınıza iyi niyetli insanlar çıkar ve sizi mutlu eden haberler gelir. Bir süredir üzüntü çeken kişilerin artık yüzlerini güldürecek olaylar olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Nur kaya dedi ki:

  Rüyamda bana Allah katından bir kitap gelmişti 2-3 sayfalık biseydi Arapça yazılar vardı .o kitapta ne yazdığını hatırlayamıyorum.tek hatırladığım şey şuydu;kıyamet yaklaştığı zaman alanınızda bir ışık gibi nur gibi bişey olacak denilmişti sadece bunu hatırlıyorum.Ve ben o kitapta yazılanları çevremdekilere anlatıyordum.

 2. Ayla dedi ki:

  Rüyamda fal bakarken bilmediğim bir kaynaktan hem yazılı hem sesli bir şekilde duydum ve okudum .
  Biz sana bu gücün iki katını veriyoruz artık daha iyi bakabilirsin diyordu .
  Bu arada gerçek hayatta fal bakıyorum arkadaşlar arasında parasız .çıktığını söylerler

 3. Isa ozkan dedi ki:

  Rüyamda gökten siyah çarşaflı bir kadın indi hz. Isa nin yanından diyerek.ALLAH ‘ın emirlerini getirdim.dedi.sonra onu gören kişiler.bende aynı rüyayı gördüm dedi.2kişi daha dedi .toplam 3 kişi aynı rüyayı gördüm.dedi.benden özür dilediler.iyi insans8n dediler.sonra bende ALLAH ‘ın emri diyerek yola çıkalım dedim.bu kadar.

 4. Dilan dedi ki:

  Merhaba bu gece rüyamda kapkara giyinmiş uzun yüzünü görmediğim bir insanın kulağımın önünde zikir çekerek geldiğini benimle konuştuğunu beni uyardigini ve hergun bu şekilde geleceğini söylediğini kendimi düzeltmen konusunda uyarı yaptı konuştuğum kişinin Azrail olduğunu bilerek konuşuyordum sanki düzelmemi istedi çok korktum rüya içinde hareketsiz duruyordum kulağımın önünde Allahı anarak gelmesinde bile eli ustumdeydi hareket etmeme izin vermedi nasıl bir rüya ben bundan nasıl bir anlam çıkarmam lazım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayallerinize erişmek, sıkıntıların sona ermesine yorumlanır.

 5. Ayca dedi ki:

  Rüyamba babamla kardesimle haber izliyoruz istanbulda bir felaket olmus ya terör saldirisi ya bi bomba patlamis ama tv de gördügüm aksam üstü cekilnis oluyo haber son dakika geciliyor ve yanar dagi patlamiscasina alev ve lava hatrliyorum.. ve evde herkez telaslaniyor ( yurtdisinda yasiyorum)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı hataların telafisine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status