Rüyada İncir Görmek

Rüyada incir görmek, birden fazla gelecek kazanç veya  hayırlı habere yorumlanır. Kişi eskiden emek harcadığı işlerden bir anda büyük karlar sağlamaya başlayabilir. Kendi işini yapan kişilere talep artar ve müşterilere yetişmekte zorlanır. Her ne emek harcadıysanız yakında geri dönüşü olur. Rüyada incir ağacı görmek, büyük bir sermaye sağlamaya yorumlanır. Bu vesile ile ticarete girebilir ve kendi işinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Kişi önemli miktarda tazminat da alabilir.

Rüyada kuru incir görmek, eskiden size borcu olan kimseler varsa yakında borçlarını geri ödeyeceklerine yorumlanır. Umudunuzu kesmiş olduğunuz yerden o para cebinize girer. Yapılan bazı iyiliklerin de karşılığı gelir.

Rüyada taze incir görmek, çocuk sahibi olmak isteyen kişiler için bu rüya yakında bu hayallerine erişecekleri anlamına gelir. Ailenizde güzel haberler dolanır ve aile mutluluğunuz günden güne katlanarak artar.

Rüyada İncir Yemek

Rüyada incir yediğini görmek, hayırlı muhabbet ortamında bulunmaya yorumlanır. Sizin için önemli ve değerli olan insanlar ile bir yemekte veya bir davette buluşabilir, o kişiler ile yeni plan ve projeler hakkında konuşma fırsatınız olabilir.

Rüyada İncir Toplamak

Kendi fırsatını yakında kendi yaratmak demektir. Tamamen sizin kendi çabalarınız ile önemli işler başarabilirsiniz. Hedeflenen yolda önemli fırsatlar olur ve kişi kendini rahat bir şekilde mesleğinde ispat eder.

Rüyada Yeşil İncir Görmek

Rızkın artmasına ve ailede borçlu olan kişilerin borç yükünden kurtulmasına yorumlanır. Kredi borcu olan biri bu rüyayı gördüğü zaman kredilerini eskiden daha rahat öder. Aylık geliriniz artabilir ve sıkıntı çekmek zorunda kalmazsınız.

Rüyada Kurtlu İncir Görmek

Arkanızdan olur olmaz sözler söyleyen ve maddi olarak sizi sarsmak isteyen birine yorumlanır. İş hayatında sizin kuyunuzu kazan ve işlerinizi baltalamaya çalışan birine karşı çok dikkatli olun.

Rüyada İncir Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, helal mal mülk ve kazanca işaret eder. Kişi kendi tırnakları ile önemli yerlere gelir ve ilerleyen günlerde emeklerinin meyvelerini vermeye başlar. Artık başkalarına muhtaç kalmaz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status