Rüyada İnsan Kovalamak

Rüyada insan kovalaması görmek anlamı, size geçmişte bazı sözler veren ve bir daha da kolay ulaşamadığınız ya da alacağınız olan bir insanın peşinden koşmak demektir. Bu kişi ile iletişim kurmak ve ona tüm ve laflarını hatırlatmak istiyor olabilirsiniz. Büyük laflar eden bu kişinin sözünde durmaması sizi mağdur etmiş olabilir. Bu nedenle zaman kaybı yaşamış olabilirsiniz. Eğer birine borç verdiyseniz, bu borcu almakta da zorluk çekeceksiniz. Çünkü size borcunu ödemek yerine bunu erteleyip unutturmaya çalışabilir. Bir insan sizi fazlası ile zıvanadan çıkaracak.

Rüyada insanların kovalaması, sizin fikirlerinizin ve görüşlerinizin başkaları gözünde değerli olduğunu gösterir. Size danışmak ve bazı konularda seçimleri sizin yapmanızı isteyen birileri olabilir. Özellikle mesleki alandaki başarılarınız sebebiyle insanlar sizden bir şeyler kapmak için çabalayabilirler.

Rüyada Birini Koşarak Kovalamak

Eğer bu kişiyi tanımıyorsanız, yeni tanışacağınız bir insandan göreceğini zararı işaret eder. Uyarı anlamı da taşır ve hayatınıza yeni giren insanlara karşı çok temkinli olmanız, sözlerine hemen kanıp da düzeninizi değiştirmemeniz yönünde uyarır. Eğer tanıdığınız birini koşarak kovaladığınızı görürseniz, bu insandan bir kötülük görebilirsiniz. Size ihanet edebilir ya da verdiği sözleri tutmak yerine kendi çıkarı için bazı şeyler yapıp sizi mağdur edebilir. Eğer biri size güven vermiyorsa, o kişinin sözlerine güvenmemeniz en hayırlısı olacak.

Rüyada Birini Yakalamaya Çalışmak

Bir süredir görüşüp ortak çalışmak ya da onun yolunda ilerlemek istediğiniz kişi ile en nihayetinde görüşeceğinize ve birlikte planlar yapacağınıza yorumlanır. Bu kişi başarılı biri olabilir ve size de öğütler vererek doğru bir yol çizmenize yardımcı olabilir. Ancak başarılı birinden yararlanmak için onun çok fazla peşinde koşmanız gerekecek.

Rüyada Bir Kızı Kovalamak

Boş işler peşinde koşmak, şu an uğraştığınız şeylerin size pek de hayır getirmemesi şeklinde yorumlanır. Bunun yerine size gerçekten faydası olacak, daha gerçekçi şeyler için vakit harcamanız hayırlısı olacak. Çevreniz de sizi tercihlerinizden dolayı eleştirebilir. Özellikle eğitim ya da mesleki yönde seçimleriniz fazlası ile eleştiri alacak. İnsanlar sizin iyiliğinizi düşündükleri için daha doğru seçimler yapmanıza gayret edecekler.

Rüyada Birini Yakalamak İçin Koşmak

Düşmanlarınızın kimler olduğunu öğrenecek ve onların tuzaklarına düşmeyeceksiniz. Sizi bazı konularda yanıltmak isteyen insanlardan bir adım önde olacak ve onların emellerine ulaşmalarına izin vermeyeceksiniz. Düşmanlarınızın kötülüklerinden arınarak, onları kendi tuzaklarına düşürebilirsiniz.

Rüyada Kaçan Birini Yakalamak

Size zarar veren bir insana ulaşmak ve onun hatasını anlamasını sağlamak, mahkeme işi olanlar için de güzel sonuç almak demektir. Eğer size borcunu ödemeyen biri varsa, sonunda buna mecbur kalacak. Ya da size yaptığı hatayı kabul etmeyen biri en sonunda hatalarını kabullenecek ve af dileyecek. Bazı işlerin peşini bırakmak istemeyebilirsiniz. Özellikle sizi geçmişte üzen insanların unutmak yerine onların sizin elinize düşmesini istiyor olabilirsiniz. İstediğiniz tez zamanda gerçekleşecek ve size muhtaç olacaklar.

Rüyada Birinin Kovalandığını Görmek

Sizin için aslında pek de faydası olmayan kişiler ile görüşerek, onlarla vakit geçireceğinize yorumlanır. Tanımadığınız insanlar tarafından zor durumda da bırakılabilirsiniz. Ya da sizi bilen, ancak sizin bilmediğiniz biri önünüze engel koyabilir.

Rüyada Erkek Çocuğu Kovalamak

Çok hayırlı bir rüyadadır ve yakın zamanda mesleki anlamda büyük başarılar elde etmek, terfi ya da zam almak, kazanç kapılarının sonuna kadar aralanması, zirveye ulaşmak demektir. Rüya sahibi azim ederek çabaladığı bir şeye ulaşacak. Sizin için zafer kaçınılmaz olacak. Hayallerinizin peşinde koşmaya devam edin, mutlu olacaksınız.

Rüyada İnsan Kovalamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, mesleki alanda bazı parasal sorunlar ile karşılaşmak demektir. Maaşınızı almakta sıkıntı yaşayabilirsiniz ya da bazı kesintiler olabilir ve elinize az miktar para geçebilir. Hakkınızı aramak için birilerinin peşinde koşuşturmanız ve derdinizi anlatmanız gerekecek. Hakkınızın yenmesi sizi üzebilir.

YORUMLAR

 1. Mehmet dedi ki:

  RUYAMDA su bardaki adama firladiyordum tandik erkek arabayla kovaliyordum ama yaklamiyordum

 2. Mehmet dedi ki:

  RUYAMDA iki tandik erkek arabayla kovaliyordum ama yaklamiyordum

 3. Doğukan dedi ki:

  Ruyamda bi kız bana kitap firlatiyordu ben de kitapla onu kovaliyordum evine kadar ondan sonra evine girdim benden korkuyordu sonra evinde tanışmaya basliyorduk birbirimizden hoşlanmaya e vakit geçirmeye başladık eğlenceli şeyler aktiviteler yapıyorduk

 4. Şerife dedi ki:

  Ruyamda meyve caliyordum ve 6 erkek beni kovaliyordu ve tanidigim kisilerde bunlar sonra onlara sizi mahkeveye vercem dedim sonra kendimi yikik dokuk bir evde buldum kendimi gerisini hatırlamıyorum

 5. Baran dedi ki:

  Bir kızı seviyorum platonik olarak. Çaycı bu kız hep dükkanına gidiyorum nescafe içiyorum. Rüyamda o otobüse binicek bende takip ediyordum. Sonra otobus geliyor ama ben unuttuğum Bi şeyi almaya gidiyorum. O otobüse binip gidiyor kız ben bağırsamda otobus durmuyor ve gidiyor.

 6. xbeyza dedi ki:

  Rüyamda kuzenim ile yürüyoruz köy dağın tepesi gibi bir yerde önümüzden bir kaç kişi bir çocuğu kovaliyordu. Bizde korkup ordan uzaklaştık kuzenimle. Daha sonra o kovalayan kişiler bizim yanimiza gelip bizim elimizdeki çantaları eşyalarımızı istedi bizde korkarak verdik bize birşey yapmasın diye cantamizi alıp kaçtılar.sonrasinda biz kuzenimle biryerlere gitmeye calisiyorduk bu kadarını hatırlıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerlerden güzel haberler almaya, sıkıntıdan kurtulmaya yorumlanır.

 7. Gürkan dedi ki:

  Rüyamda bir erkek çocuğunu kovalıyoduk ben abim babam amcam annem bide komşu vardı abimle babam ve amcam önden gitmişti kovalamaya bir markete gitmişler bulmak için sonra ben annemle markete vardık ışıklar kapalı ama birileri boynundan asılmış şekilde duruyodu annem babanla abin dedi ben göremedim suratlarını sonra komşumuz geldi ve o çocuk geldi bizi kovalamaya başladı komşumuz yakalandı çocuk bir kaç kere komşumuzun boğazına bişey sapladı sonra benimde elimde çanta vardı bana doğru gelmeye başladı ona vurmaya çalışıyom olmuyo boşa gidiyo tam geldi yanıma uyandım lütfen yardım et çok garip bir rüyadı .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen kişilerin tekrar barışmak istemelerine yorumlanır.

 8. Sevilay dedi ki:

  Admin ruyamda abimi kovaliyordum bizim bi kusumuz var onu bahceye indirmisler kafesi bahcede duruyo kapisi acik ama kusumuz catidan bir yere gitmiyor bende o sirada abimi kovalarken bahcede bi bosluk var kovalarken oraya dustum anlamini aciklarmisiniz

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir küs olduğunuz birinden haber gelmesine yorumlanır.

 9. Ferhat dedi ki:

  Admin , rüyada kalabalık bir restorantta grup olarak yemek yiyorduk , hepimiz arkadaştık ama sadece birini gerçekte tanıyorum yakın arkadaşım. Biz yemek yerken bi garson arkadaşımı gelip tehdit etti ve gidip bi kadınla çocuğun yanına oturdu(galiba eşi ve çocuğu) bizde sonra hep birlikte kalkıp gidip orada dövdük sonra kaçınca peşledik fakat yanında onla beraber çok kalabalık bir grupta onunla koşuyordu. Bu nedir ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında bazı insanlar ile anlaşmazlıkların bitmesine yorumlanır.

 10. Hasanyasin dedi ki:

  Eski oturdugumuz sokaktaki küs olduğum arkadaslarimi mısır ile kovalıyordum en son onlara fırtlattığimi hatırlıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak imkanların artmasına yorumlanır.

 11. Leyla dedi ki:

  Rüyamda ben kayınpederimi koşarak kovalıyordum o da kaçıyordu saklanıyordu biryerlerde Gürdal sinirli kovalamaya devam ediyordum.Sebebi ise görümcemle beraber beni rüyamda kışkırttılar ben bana yapılana dayanamayıp evliliği bitiriyordum eşimin ailesiyle karşılıklı duruyorduk sorunları konuşuyorduk.Bu rüyanın yorumu nedir bu durumda kovalamak ne ye yorumlanıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde küslüklerin anlaşmazlıkların son bulmasına yorumlanır.

 12. Ali dedi ki:

  Rüyamda hoşlandığım kadın kaçıyordu,ben de onu kovalıyordum.En sonunda,başında jandarmaların nöbet tuttuğu bir kapıdan içeri girdi.Jandarmalar tam kapıyı kapatırken ben de içeri girdim ve onu yakaladım,kucağıma aldım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni biri ile tanışmaya yorumlanır.

 13. Fatih dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım bir kız ile bildiğiniz güreş yapıyorduk, ama baya iyi eğleniyorduk, kızın babası diye tahmin ettiğim kişi bizim bu samimiyetimizden rahatsiz oluyordu, bu nedenle kız elini uzattı, birşeyler söyledi ve gitti, sonradan kızın peşinden koşmaya başladım ama bulamadım, kaybolmuştu, etrafta gördüğüm herkesi ona benzetiyordum ama alakaları yoktu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi sıkıntıların aşılmasına, iyi bir iş bulmaya yorumlanır.

 14. Taner dedi ki:

  Platonik olan sevdiğim kızı yürüyerek kovaladım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizden hoşlanan başka birinden haber almaya yorumlanır.

 15. Fatma dedi ki:

  Rüyamda kadına bir şey söylüyordum kadın beni kovalıyorum merdiven aşaga doğru kaçı yordum korktum merdivenden düşeceğim diye öyle uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir kadını başkalarına karşı uyarmaya yorumlanır.

 16. Fatma dedi ki:

  Kadın beni kovalıyordu

 17. Ali dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle telefonda konusuyorduk okuyordu okuluna gittim yanına gelmek istediğimi soyledim benı erteledi okulun ıcıne girip sınıf sınıf onu aradım daha sonra dısarı cıktım ben onu gördüm en uç kosedeki bahce masalarında oturuyordu fakat masada değildi masaya 2 3 adım uzakta daha sonra o bana baktı benım onu gördüğümü farketmedi yanında bir kız arkadasıyla kaçmaya başladı mahalle aralarına peşinden gittim onu bır evin bahcesinde yakaladım alkışlar atarak yanına gittim pişman bir sekilde çıktı karşima sonra tüm fotograflarını ona geri geldim ve yuzunu daha once görmediğim bir kızı yanında gördüm sonrada uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizden hoşlanan birinin ısrarla görüşmek isteyeceğine yorumlanır.

 18. Kader dedi ki:

  Rüyamda uzun süredir evime giremeyen bi düşmanımı evimde gördüm evde bi kalabalık vardı düşmanım annem ve ablam gülüyordu düşmanım kahkaha atarak annemler ise normal bi şekilde sanki hiçbir şey olmamış gibi düşmanıma iyi davranıyolardı ben içeri girer girmez düşmanımı kovaladım ama onla beraber büyük bi kalabalık evden çıktı annemler engel olmadı ama yardim da etmediler biri evin içinden dışarıya bebek arabası sürerek çıkardı ablamda onlardan sonra dışarı çıktı ama onlardan ayrı merdivenin başında duruyodu yüzü onlara dönük bi şekilde gülümsüyordu annemi bi yanımda bi de dışarda hissettim düşmanımın arkasındaki kalabalığın çoğunun yüzü görünmüyodu ve çok karanlıktı orda biraz atıştık ve rüya bitti uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde huzurun artacağına ve düşmanlarınızın sizden uzak duracağına yorumlanır.

 19. Kübra dedi ki:

  Benim 4 yaşında çok sevdiğim bi kuzenim var rüyamda o çok büyük yeşil bi alanda koşmaya başlıyor ilk önce eğlencesine koşuyorum peşinden ama ben yaklaştıkça kaçmasından korkuyorum başına bi iş gelecek diye sonra daha da hızlanıp yakalıyorum elinden öpüyorum sarılıyorum. Sonra birlikte el ele koşuyoruz çimen o kadar güzel ki küçük küçük çamurlu yerler var oralardan zıplıyoruz birlikte sonra annemlerin yanına geldik

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde kalabalık misafir ağırlamaya ve telaşa yorumlanır.

  2. Melek dedi ki:

   Rüyamda ilk önce suyun altında bişey arıyordum. Daha sonra ise karanlıkta uzun dar bi yolda annemi kuzenimi kovalarken gördüm, çok sinirliydi. Biraz karışık gibi ama açıklarsanız sevinirim:)

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya size söylenen yalan varsa ortaya çıkacağına yorumlanır.

 20. Sudenaz arslan dedi ki:

  Ben rüyamda hoşlandığım bile belli olmayan birini görmek için çabalıyorum çabalıyorum sonra onu en son gördüğüm kıyafetiyle evimin önünden geçiyor bende onu görünce ona doğru koşuyorum yanına gittiğimde ise başka bir yüz beliritor yani onun kıyafetini giymiş ama yüzü başka biriydi daha sonra yola baktığımda ise herkes aynı kıyafeti giymiş sonrada uyandım bi açılarmısınız merak ettim…!!!

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır size duyguları olan birinin duygularını açmasına yorumlanır.

   1. Tugba dedi ki:

    Rüyamda bi çocuk suratıma su şişesi firlatip kacıyodu ben dr kovalıyodum bi anda ortadan kayboldu

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya hırs yaptığınız bir konuda başarıya yorumlanır.

 21. Hacı Mustafa Kara dedi ki:

  rüyamda okulumdayım. 2 tane kız var dikkatlice onlara baktım galiba kızın biri kırmızı giyili o kırmızılı giyili kıza uzun uzun baktım ve bana aşık olmuş peşimden geliyor ve benim elimde de süpürge var kıza süperge ile gitsin diye vuruyorum. RÜYAM NE ANLAMA GELİYOR

  1. admin dedi ki:

   Yeni arkadaşlar edinmeye yorumlanır.

 22. Kaan dedi ki:

  Rüyamın en başında bir sahildeyiz, ve gerçek hayatta tanıdığım ama beni tanımayan bir kız da orda. Yani 1 kez konuştuk, o da tanışma değildi. Tam olarak tanışıp konuşmadık ama ben kim olduğunu biliyorum yani. Neyse işte o da o sahildeydi. Bir insan topluluğun arasındaydık. Ben o kızla tanıştım ve yakın arkadaş olduk beraber takılıyorduk. Sonra işte rüyalarda hani bir anda zaman, mekan değişir ya, ondan oldu. Bir kaç saat belki de bir kaç gün sonrasına gitti. Ama mekan aynıydı. Yine bir toplulukta yürüyorduk, o benden biraz uzaktaydı. Kim olduğunu bilmediğim bir arkadaşım vardı yanımda. Erkek. O kız hakkında konuşuyordum, ona çıkma teklifi edeceğimi söylüyordum. Arkadaşımda bana “o seni kabul etmez” tarzı şeyler söylüyordu. Buna rağmen gittim kızın yanına yaklaştım, konuşmak için. Neler söylediğimi hatırlamıyorum, ama her şeye cevabı çok umursamazdı. Benle alay eder gibi cevapları vardı. Yanımdan gitti. Benle alay etmesi ve umursamazca davranması çok saçmaydı. O normal de öyle bir kız değildi. Neyse yine zaman ve mekan değişti. Bir şehirde, ama baya modern, gelişmiş bin şehirde, muhtemelen başka bir ülkede, bir apartmanın önündeydik. Başka ülkede diyorum çünkü o apartmanlar, gökdelenler kadar heybetli ve güzeldi. New York’ta ki herhangi bir gökdelen gibi. Ama apartmandı, çok büyük değildi yani sadece güzeldi. En alt katı kafeydi. Yine biz o kızla ordaydık. Çünkü biz bu sefer polis veya dedektif gibi bir şeydik. Ve o kafede bir soruşturma yapılıyordu. (Kafenin soruşturmayla alakası yok. Olay başka yerde olmuş, neden o kafedeyiz bilmiyorum.) Kafenin içinde gezerken bahsettiğim kızla bir şeyler konuştuk. Konuştuklarımızı yine hatırlamıyorum. Ama çok yakındık bu sefer. Birbirimizi seviyor bile olabilirdik belki de öyleydi. Hissedebiliyordum yani ona olan tüm duygularımı. Konuştuğumuz şeylerde güzel şeylerdi. Bu sefer umursamaz veya alaycı değildi yani. Hissettiklerimi onunda hissettiğinden emindim. Daha sonra bir yere gitmemiz gerekti. Şüphelilerin mekanı bulunmuştu. İkimiz gittik. Yine kafe gibi bir yer. Hiç insan yok. İçeri girdik. Sadece 3 kişi var. Tiplerinden belli zaten ne mal oldukları. (Polis üniformamız yok. Dediğim gibi dedektif olabiliriz.) Hiç rozet falanda göstermedik. Laubali laubali tavırları vardı konuştuğumuz kişinin. Fazla sinirlendirmişti. O an kelepçeyi takıp çıkarıp hapise göndermek istiyordum. Ama asıl olayı çözmemiz lazımdı. Bu yüzden kimin yaptığını bir an önce öğrenmek için sabırsızlanıyordum. (Olay şu; bir kız kaçırılmış, büyük ihtimalle tecavüz edilmiş ve daha sonra yüzüne kaynamış ıhlamur suyu dökülerek öldürülmüş.) Daha sonra bir çeşit konuşmalar oldu yine hatırlamadığım. Suçlunun kim olduğunu hâlâ bulamamıştım. Ondan sonra birden diğer polis ekipleri içeri doğru girdi. Diğer 2 kişi. Yani konuştuğumuz kişinin adamları kapıya yakındı anında yakalandı. Ama sonuncu, bizim konuştuğumuz bir şekilde dışarı kaçmayı başardı. Peşinden koştum. -Burası önemli.- Rüyalarımda çokça yaşadığım şeyi yaşadım. “GÜÇ KAYBI”. Çeşitli rüyalarda, birine vuracakken, veya çok hızlı koşmam gerekirken, sanki vücudumu kontrol edemiyormuşum gibi gücüm kesiliyor. Vuramıyorum. Vursamda dünyanın en yumuşak dokunuşu oluyor. Koşamıyorum. Ayaklarım hareket etmiyor. Ettirebilsemde, sanki belime kadar suyun içindeyim. Ve koşmaya çalışıyorum gibi. Çok çok yavaş hareket edebiliyorum. Şimdi rüyamıza geri dönelim. Peşinden koşarken yine güç kaybı yaşadım. Önümdeki kişi rahatça koşarken, ben yine adım atamıyordum. Kendimi zorluyordum ama denizde koşmaya çalışıyor gibi yavaştım. Pes etmedim. Koşmaya devam ettim. Bir süre sonra, kovaladığım kişiyi bir apartman girişinde soluklanırken yakaladım. Apartmandan içeri soktum. Giriş katın duvarına yasladım. Saldırmaya çalıştı, bu sefer güç kaybı yaşamadan engelledim ve bir darbe vurdum. Daha sonra yaptıkları, söyledikleri, beni o kadar koşturması bile, aklıma geldi. Ve bunlar için iyice bir benzettim. Daha sonra bahsettiğim kız geldi. Yakaladığımız suçluyu götürmek için apartmandan çıktık. Çıktığımız sırada ben uyandım. Şimdi bir kaç sorum olacak.. İlk sorum tabiki de “Bu rüyanın anlamı ne?” İkinci sorum; Yorumladığınız rüyalar, “herkesin uyuyup, görüp, uyandığı” rüyalar. Yani kader gibi, görülecek olan bir rüya var. Bilinçaltı veya bu rüyayı hazırlayan her neyse. Baştan sona hazırlıyor ve rüyamızda bize “istediği şekilde” gördürüyor. Ancak bu rüyamda planlananın dışına çıkmış olabilirim. Lucid diye bir şey var. Rüyanızdayken, rüya olduğunun bilincinde olup, isterseniz değiştirebiliyor, ne isterseniz yapabiliyorsunuz. 4-5 yıldır çoğu rüyamda bu oluyor. Şimdi bu anlattığım rüya da bir yer hariç geri kalan hepsi rüyanın kendi haliydi. Ben sadece tek bir yerde karıştım. “Güç kaybı” diye bahsettiğim yerde. Önceki güç kaybı yaşadığım rüyalarımda da kendim karışıp değiştirmeye çalışıyordum. Ama yapamıyordum. Ancak ilk defa vu rüyamda, o adamın peşinden giderken koşamadığım yerde, normal de bırakacaktım. Ve büyük ihtimalle de uyanacaktım. Ama pes etmedim. Çok hızlı koşamasam da yine adamı bir şekilde yakaladım. Ve o ekstra dayak şeysi de benim kendi tercihimdi. Bunu şu yüzden anlattım; şimdi kendi haline bıraksam, adamı yakalayamayacaktım. Ama ben karıştım, ve yakaladım. Yani rüyanın normal halinde yakalamak yoktu, ben uyanacaktım. Soru şu; “Bu rüyanın anlamını değiştirir mi?” Yani söyleyeceğiniz yorum, o adamı yakaladım olarak mı, yoksa yakalayamadım olarak mı olacak? Ve son olarak üçüncü soru; “Güç Kayıplarını neden yaşıyorum?”

 23. Moyar dedi ki:

  Rüyada erkek genç bir ünlü ile tanışmıştım. Sonra yine karşılaştık. Ben sanki bir yerden seni tanıyorum diyerek benden kaçmaya başladı. Ben onu kovaladım. En sonunda onu yakaladım. Birbirimize sarıldık. Cevaplarsanız sevinirim.

 24. Moyar dedi ki:

  Ben rüyamda erkek genç bir ünlü ile tanışmıştım. Sonra yine karşılaştık. Ben sanki bir yerden seni tanıyorum diyerek benden kaçmaya başladı. Ben onu kovaladım. En sonunda onu yakaladım. Birbirimize sarıldık. Cevaplarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Kendi ideallerinize tez zamanda ulaşmaya yorumlanır.

 25. adem dedi ki:

  rüyada biri tefononumu istiyor 5 dakka biriyle konusacam diyor bende telefonumu veriyorum kepapcidan disariya cikiyor disarda konusurken bende arkasindan cikip bakiyom ve adam konustugu yerde bi anda telefonumu kaciriyor bende arkasindan kovaliyom bi an goruyom adam Motorla kasiyor bende kovaliyom ama adam ara mhleye girince ben uyaniyom ne anlama geliyor kardesim tuhaf bi ruyadi

  1. admin dedi ki:

   Gelen bir telefon haberi ile yolculuk yapılabilir, bir erkekten iş teklifi alınabilir.

 26. Oktay dedi ki:

  Ben iş yerimden otururken bir arkadaş oturuyor ona dedim artık gelme buraya oda tm deyip çıktı

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşlarınızdan bir iyilik görebilirsiniz.

 27. Firat dedi ki:

  Rüyamda normalde tanımadığım ama rüyamda düşman olarak gördüğüm birini görüp kovalamaya başladım mesafeyi iyice açınca silahla ayağından vurdum sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Endişelerin bitmesine ve gönül rahatlığına yorumlanır.

 28. Barış dedi ki:

  Rüyada yemyeşil bir ormanda beyaz bir çarşaf içinde küçük bir kız çocuğu kovalıyordum kan ter içinde yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Kazancın gün geçtikçe artmasına ve kısmetin açılmasına yorumlanır.

 29. Perihan dedi ki:

  Rüyamda çok büyuk bir ev almışım ve çok üzülüyorum çok büyük diye annem çıplak olarak o evin odasında yıkanıyor ve tanımadığım bir adam da annemin mahrem yerine bakıyor sinirle adamı kovalıyorum yakalayıp dövmek için yakalamadan uyandım yorumlarsanız sevinirim teşekkürler

 30. Perihan dedi ki:

  Rüyamda çok büyük bir ev almışım ve çok üzülüyorum çok büyük diye. Annem ç*plak olarak o evin odasında ç*plak yıkanıyor. Tanımadığım bir adam da annemin mahrem yerine bakıyor. Sinirle adamı kovalıyorum, yakalayıp dövmek için yakalamadan uyandım. Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde bazı sorunların aşılmasında sizin öncülük edeceğinize yorumlanır.

 31. Merve dedi ki:

  Rüyamda platonik olduğum kişiye bir şey söyleyecektim. Sonra da o da yakala beni dedi ve kovaladım. İlk koştum, sonra yürüdüm.

  1. admin dedi ki:

   Başka birinin sizden hoşlandığını öğrenebilirsiniz.

 32. Ünzile dedi ki:

  Rüyada tanımadığım bir çocuk ve ben suçlu olan bir adam ve kadını yakalamaya çalışıyoruz. Onların peşinden giderken yıkık dökük bir ev görüyoruz. Sonra o çocuk başka bir yerden onları yakalamaya çalışıyor. Sonra ben onların peşinden gelirken bir inle sürüsüne ve bir çoban köpeğine rastlıyorum. Köpek, ben ne dersem yapıyor. Sonra arkadan tanımadığım iki kişi geliyor. Köpek onlara saldırıyor ama ben köpeğe onlara zarar vermemesi için emir veriyorum ve köpekte onlara saldırmayı bırakıyor. Sonra köpeğin yattığı yerden bir telefon buluyoruz. O sırada benimle suçluları yakalamaya çalışan çocuk suçluları yakalamış bir şekilde bana getiriyor.

  1. admin dedi ki:

   Gelen bir telefon kalbinizi kırabilir, sizi suçlayan biri olabilir, bu kişi yüzünden üzüntü yaşanabilir.

 33. Ünzile dedi ki:

  Yanımda bir erkek ve ben suçlu bir kadını ve adamı yakalamaya çalışıyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Size haksızlık yapan kişilerin pişman olmasına yorumlanır.

 34. Hilal dedi ki:

  Rüyamda yanımda iki erkek bir de ben geziyorduk dışarı da sonra birini gördük onu yakalamaya çalıştık.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir görmediğiniz biri ile yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status