Rüyada Instagram Storyde Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada instagram story de eski sevgiliyi görmek, yakında yeniden sizi aramasına ve görmek istemesine yorumlanır. Uzun zamandan beri eski sevgiliden haber alamayan kişiler yeniden eski sevgiliden gelecek olan habere çok şaşırabilirler. Sizi sosyal medya üzerinden ekleyebilir ve sizi özlediğini söyleyebilir. Eski sevgili ile yeniden ilişkiye başlama kararı alabilirsiniz. Bir süredir sizin neler yaptığınızı merak ettiğini de başkalarından öğrenebilirsiniz.

Rüyada instagram story de eski sevgilinin fotoğrafını görmek, sizi özlediğine ve resimlerinize baktığına yorumlanır. Eski sevgiliniz şu günlerde sizinle geçen eski günleri düşlüyor olabilir. Size karşı öfkesi varsa da geçmeye başlar ve size yeniden geri dönmek istediğini söyleyebilir.

Rüyada Instagram Story de Eski Sevgiliyi Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, yalnızlığın bitmesine ve aşk hayatında sevince yorumlanır. Kişi sevdiği insandan yeni ayrıldıysa yeniden onunla barışmak isteyebilir. Sizinle görüşmek isteyen eski sevgiliye ikinci bir şans vermeyi düşünebilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyi Whatsap’ta Görmek
Rüyada Eski Sevgilinin Eşiyle Fotoğrafını Görmek
Rüyada Eski Sevgiliyle Mesajlaşmak

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Moora dedi ki:

    Ben rüyamda eski sevgilime mesaj atdığımı gördüm,aynı zamanda o bana sesli bir mesaj yolladı. Arıyorum aç telefonu diye öfkeli bir şekilde. Sonra storylerine baktım ve bana gönderme yaptığını gördüm. Çok net hatırlıyorum. Storylerde at gibi giden it gibi döner tarzı göndermeler vardı. İyrenç.

DMCA.com Protection Status