Rüyada İşemek

Rüyada işediğini görmek, fiziksel olarak ya da ruhsal olarak bir takım sağlık sorunlarının ortaya çıkması ya da var olan sağlık problemleri yüzünden zor zamanlar atlatmak gibi anlamlara gelir. Sağlık sıhhatin bir süre yerinde olmamasına delalettir. Bir diğer yorumu ise aile içerisinde yaşanacak bazı sorunlar yüzünden tartışma ve küslük olması, aile fertlerinin arasının açılması, psikolojinin bozulması demektir. Bazı yaşanacak olayları kolay atlatamayabilir ve bazı hatalar yaparak her şeyi mahvedebilirsiniz. Özellikle bir süredir canınızı sıkan bir konuda fazla tepki vermemeye gayret edin. Yoksa ilişkileriniz bozulabilir ve bu durum aile içi bağları zayıflatabilir.

Rüyada kendisini işerken görmek, maddi ya da manevi zarara uğramak, yanlış kararlar almak ve ardından yaşanacak zor günlerin habercisidir. Bazı hatalı kararlar beraberinde kötü sonuçlar doğurabilir. Sıkıntı veren konularda çözüm odaklı olsanız da işler beklediğiniz gibi yolunda gitmeyebilir. Özellikle parasal konularda çok dikkati olmalı, yanlış yatırımlar yapmamaya gayret etmelisiniz.

Rüyada Çok İşediğini Görmek

Rüyada uzun uzun işediğini görmek, bir süredir çekilen sıkıntıların geride kalması ve uzun süre çok güzel şeyler yaşamak demektir. Size yük olan bazı sorumluluklarınızdan kurtulma şansınız olabilir. Ya da birine verdiğiniz sözü artık yerine getirerek bu yükten kurtulabilirsiniz. Kafanıza dert olan ve bir süredir çözmek istediğiniz problemler için elinize fırsat geçecek.

Rüyada Altına İşediğini Görmek

Her türlü yenilgiden zafer ile kalkmak ve geleceğe daha emin adımlar atmak, doğru kararlar almak, tek başına her şeyin üstesinden gelerek kendi imparatorluğunuzu kurmanız demektir. Şansları kendiniz yaratacak ve tek başınıza çok büyük başarılar sağlayacak, maddi yönden de rahatlayacaksınız. Bahtınız açılabilir ve hayırlı kısmetler ile karşılaşabilirsiniz.

Rüyada Yatağa İşemek

Manevi duyguların ağır basması ve dini yönden güçlenmek, iç huzurun artması, iyi insan olmak demektir. Çok iyi ahlaklı insanlar ile de tanışabilirsiniz ve hayatınıza olumlu yolda yön verebilirler. Maneviyat size pek çok şey katabilir.

Rüyada Tuvalete İşediğini Görmek

Çok önemli kararlar almak ve ardından kolları sıvamak demektir. Zor olan yolu seçerek, imkansızı başarmak isteyebilirsiniz. Kimsenin bir emeği ya da gayreti olmadan kendiniz bir şeyler başarmak isteyecek ve bunu sağlayacaksınız. Başkalarına kendinizi ispatlama imkanınız olabilir. Size verdiği sözleri tutmayan insanlar mahcup olacaklar.

Rüyada Evin İçine İşediğini Görmek

Bir insanı hayatınızdan çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Ya da aile içerisinde yaşanacak bazı ikili tartışmalar ile birlikte aile içi dengeler bozulabilir. Eşiniz ya da diğer aile fertleri ile aranız açılabilir.

Rüyada Başkasının İşediğini Görmek

Bir süredir haber beklediğiniz bir insanın sonunda bu beklenen güzel haberi yollaması ya da sözünde durması demektir. Bir insan hayatınızda önemli bir etkiye sahip olacak ve sizi karanlıktan çıkaracak. Bazı şeyleri daha net görmenizi sağlayacak. Bu sayede destek veren birinin olması kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlayabilir.

Rüyada Denize Çiş Yapmak

Çok büyük iyilikler yapabilirsiniz. Bazı insanlara yardımınız dokunabilir. Şu günlerde bir hayır kuruluşuna bağış yapabilir ya da bir hayır etkinliğinde yer alabilirsiniz. Başka insanlara yardım etmek isteyebilirsiniz. Örnek olacak davranışlar içerisinde olacaksınız.

Rüyada İşemek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, aşk ya da aile hayatında sorunların yaşanması, ancak uzlaşma sağlamak demektir. Sizin iyi niyetinizi anlayacaklar. Başkalarına karşı duyarlı olmanız ve iç dünyanızda iyiliklerle dolu olmanız başkaları tarafından görülecek. Kalbinizden geçen güzelliklere erişmenizde birileri yardımcı olabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Nesimi dedi ki:

  Rüyamda arabanın şoför koltuğundan kapıyı yarım açarak kimseye belli etmeden dışarı işemeye başlıyorum. İşemem uzun sürüyor. Bulunduğum yer şehir içi yol kenarı. Çevrede esnaflar ve insanlar olduğu için belli etmemeye çalışıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir saklanan bir gerçeğin ya da bir sırrın ortaya çıkmasına yorumlanır.

   1. Rabia dedi ki:

    Merhaba, rüyamda tam hangi odada olduğumu bilmiyorum, idrar poşetini içi dolu gördüm. Sonra benim buna ihtiyacım yok ki deyip başka bir odaya geçip onu çektikten sonra kova/leğen gibi birşeyin içine çokta kücük tuvaletimi yaptım. Ilk önce sanki o idrar torbasını çekmemden dolayı iki üç damla kanlı idrar geldi. Daha sonra idrarım normal temiz sarı renkte aktı. Ama uzun uzun o kova/leğen ağzına kadar dolsu. Bunu yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler..

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya dert ve kederden arınmaya, külfetten kurtulmaya yorumlanır.

    2. Selma dedi ki:

     Rüyamda odanin ortasina cisimi yapiyorum bir an acele etmeye calisiyorum esim tuvalette oluyormus o cikmadan görmesin diye ama bir türlü cisim bitmek bilmiyor durdurmaya calissamda pek basarili olamiyorum.

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya maddi imkanların artacağına yorumlanır.

  2. Çiğdem Portakal dedi ki:

   Rüyamda eşimin halıya oturduğu yerde tutamayarak işediğini gördüm sonra ben çok kızdım kendisi temizledi

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya evinize daha çok para girmesine yorumlanır.

 2. Meral dedi ki:

  Kayınvalidemin evinde ayakta işemeye başladım. Eşim ne yapıyorsun dedi. Bende kızımın bebek bez inden taktım hiç bir şey olmaz o baya alır diye cevap veriyorum. Eşimin yanında kayınpederimde vardı. Sizce yorum nedir?

  1. admin dedi ki:

   Manevi anlamda birçok şeye destek verebilir, aile içerisinde de iyilikleriniz konuşulabilir.

 3. Alperen Karakaya dedi ki:

  Rüyamda akşam vaktiydi ve çok çişim geliyordu. Ben de nereye yapsam diye düşünürken bir evin önüne işiyordum. Uzuuuun uzuuun evin sahibi de beni fark ediyordu. Sonra beni kovalıyordu ve ben koşarken bile işiyordum. Sonra beni tuttu. Ben adamı ikna etmeye çalışıyordum. Abi çok çişim gelmişti ve tuvalet yoktu diyerekten adam da bizi kameraya çekiyordu. Sonra telefonuna vurmaya başladı. Elindeki kan yüzüne sıçrıyordu ve bana da sıçrıyordu. Haberlere çıkıyordum ve evin bahçesine işeyen şerefsiz bu diye herkes beni etiketliyordu. Linç ediliyordum ve ondan önce de işediğim evin önüne doğru giderken çenemi çıkarıyordum. Takma diş gibi damağımla dişleriyle beraber çıkartıyordum çenemi bakıyordum. Canım acımıyordu ve sonra geri takarken kulağıma çok büyük basınç uyguluyordu. Takmak istediğimde takamıyordum basınçtan, anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bazı masraflar yüzünden bütçeniz dara düşebilir ve maddi yönden başkaları ile aranızda dargınlık söz konusu olabilir.

  2. Mustafa dedi ki:

   Rüyamda kilozete aşırı şekilde isedigimi gordum hatta dışına felan taşıyordu…ama sunuda soylıyım onemli olarak rusyayı gördüğüm gece alkollü gelmiştim eve

   1. admin dedi ki:

    Tüm pişmanlıkların bitmesi, sıkıntılarından arınmaya yorumlanır.

 4. Yeliz dedi ki:

  Admin ben de iki katli evimizin penceresine birinin işediğini gördüm. Sizce neden?

  1. admin dedi ki:

   Yakında alınacak bir haber ile birlikte işleriniz yoluna girebilir, maddi yönden bir fırsat sunulabilir.

  2. Enes dedi ki:

   Merhaba, Evin balkonun da bir kutuya işemeye başlıyorum ve balkon kapısının camından salon gözüküyor. Orada misafirler var. Sonra annem beni görüyor babama birşeyler söylüyor ve yanıma gönderiyor. Babam yanıma gelip napıyorsun diyor bende yok birşey deyip babamı gönderiyorum. Sonra annem geliyor kızıyor. Anlamı nedir acaba ?

   1. admin dedi ki:

    Bol kazanca ve aileye destek olmaya yorumlanır.

    1. Şahin dedi ki:

     benim gördüğüm rüya şu şekilde ben beşiktaş kulübü başkanının elini öptüm ve sonra bir takım elbise giydim böyle yokuş gibi bir yerden çıktım patika gibi bir yere solumda normal yol vardı arada teller diğer tarafa geçişi aradım yolun kenarında şişeye idrarını yapan biri vardı neyse tellerin orda geçişi buldum ve normal yola geçtim böyle seyyar satış arabası üzerinde epeyce bir yeşil çağla bağdemi çağla bağdemini gördükten sonra bir bayan beni çağırdı çağla bağdemlerinden uzaklaştım ve eve geldim ve takım elbiseyi çıkarıp gardroba koydum ve üzerimde beyaz iç çamaşırlarımla kaldım tabiri nedir acaba

     1. admin dedi ki:

      Mesleki hayatta başarıya ve yeni bir anlaşmaya, hayırlı gelişmelere yorumlanır.

 5. behram dedi ki:

  Rüyamda tuvalete çişimi yapıyordum ama normal şekilde değil, pipimin ucu ikiye bölünmüş şekilde iki taraflı çıkıyordu. Yani filmlerde çift başlı ejderler olur ya onun gibi. Neden olabilir sayın admin?

  1. admin dedi ki:

   Acele edilen bir konuda yanlış kararlar alınabilir ve pişmanlık duyulabilir.

 6. Sinan dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda yalnız başıma bir hotele yerleşiyorum. Bir gün 20 metrekare olan bahçesine girdiğimde tuvalete gitmek için çok sıkışmış olduğum için hemen bir köşeye yapım diyorum. Tam yaparken arkamda bir köşede bir ağacın altında 3 tane kadın oturuyor görüyorum. Onlardan utandığım için o bahçeden çıkmak istiyorum. Ama çok işediğim için hem yürüyorum hem işiyorum. Oradan uzaklaşmak o bahçeden çıkmak isterken istemeden bir şeyin üstüne işeyip onu kırıyorum. Sonra herkes bana gülüp hotel bahçıvanı benim zararı ödememi istiyor.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde yaşanan sıkıntılar yüzünden bir süre uzaklaşmak ve kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Birinin size karşı yapacağı haksızlık canınızı sıkabilir.

 7. elif dedi ki:

  Merhaba, rüyamda halı üzerinde yatıyorum. Yanımda nişanlım oturuyor. Bir yere gidecek oluyoruz. Kalkmak için önce oturur vaziyete geliyorum ve o esnada pantolonumun ıslandığını fark ediyorum. Bir bakıyorum pantolonumun paçaları işediğim için ıslanmış oluyor ve uzun uzun işedim. Nişanlıma dedim, biraz daha tutup tuvalete gitseydin dedi ama kalkıp tuvalete gitmedik. Oturduğum yerde yaptım, kalkmadım uzun uzun.

  1. admin dedi ki:

   Sizi endişelendiren ne varsa çözüme kavuşabilir, uzun bir yolculuk yaparak iç sıkıntılardan da kurtulabilirsiniz.

 8. Salih dedi ki:

  Merhaba, rüyamda içi temiz su ile dolu taş veya tencere büyüklüğünde bir kabın içine oturarak işediğimi gördüm. Sonra uyanıp tuvalete gittim. Anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Parasal yönden bir süre endişeye düşebilir, birinden yardım almak zorunda kalabilirsiniz.

 9. Emel dedi ki:

  Rüyamda dolmuşla bir yere gidiyorum ve bi alt geçitten bağırma sesleri geliyor ama insan sesi gibi değil. Biraz ilerleyip iniyorum. Alt geçidin denize bağlı olduğunu görüyorum ve ben de denize giriyorum. Hareketsiz duran bir cisim olduğunu fark ediyorum ve uzaktan fazla yaklaşmadan onu gözlemliyorum. Kafasında uçları sivri bir metal kask vardı ve bir yeri koruyor gibiydi. Sonra hareketlendi o denizden çıktı vd kafasındakini çıkardı. Eşi geldi o ara üstünü değiştirdi. Eline bi hançer aldı ve benim o anda içime korku girdi. Yüzmeye başladım, o da atladı denize. Sonra bir binaya girdim. Labirent gibiydi, çıkmak için çok zorlandım ve bir pencere gördüm. Oraya doğru gidip pencereden atladım ve önümde yine bir deniz vardı. Denize doğru koştum ama adam her yeri kapatmıştı. Denizin kıyısına kepenk yapılmış ve hızla kapanıyordu. Cesaretimi toplayıp altından geçtim kepengin ve rahatlamıştım. Kurtulmus gibiydim katilden ve bu arada deniz berraktı.

  1. admin dedi ki:

   Başkalarının sizin hakkınızdaki düşünceleri canınızı sıkabilir. Sizi zor durumda bırakan biri olabilir ve hayal kırıklığına uğramanız da olasıdır. Çok güvendiğiniz birinden gelecek ihanet sizi üzebilir.

 10. ismail dedi ki:

  Selamün aleyküm, ben rüyamda arabanın içinde sıkışarak bir şişeye çiş yapmaya çalışırken hem kendi üzerime hem de arabanın içine bayağı çokça işedim ama bir o kadarını tuttum.
  Sonra arabanın içine su döktüm yani temizlemeye ve temizlenmeye çalıştım ve uyandım. Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir eşya ya da mal mülk alımına dair niyet edebilirsiniz ve birikimleriniz artabilir.

 11. Su dedi ki:

  Rüyada çok sevdiğim bir arkadaşımın evindeyim. Benim kocam ve onun kocası da var. Sonra ben alaturka tuvalete gidip isiyorum bayağı uzun uzun. Arkadaşım beni izliyor kapıdan durumdan memnun oluyor. Sonra mutfağa geçiyorum. Meğer yaptığım çiş mutfak tezgahında birikmiş normal bi durum gibi sakin sakin temizliyorum. Eşim devamlı kalkma niyetinde. Sonra irmik helvası ikram ediliyor. Tezgahtaki arta kalan irmiğin kurtlu olduğunu görüp atıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşınız ile aranızda bazı tatsız durumlar çıkabilir ve alınganlık yapabilirsiniz. Özellikle sizden gizlenen birşey ya da soylenen yalan dostlarınız tarafından kırılmanıza neden olabilir.

  2. Asude dedi ki:

   Merhaba ben 17 yaşındayım tam olarak rüyamda gördüğümü hatırlamıyorum ama o esnada uyuyordum işediğimi hissediyorum ama tam olarak kendimde değildim bi uyandım yatak odası bazanın singeri çarşaf hep ıslanmıştı ama koku yoktu ne olduğunu anlayamadım nedendir acaba

   1. admin dedi ki:

    Endişelerin bitmesine ve rahata erişmeye yorumlanır.

 12. Bir yabancı dedi ki:

  Rüyamda bir başkasının evindeyim, tuvalete girdim uzun işiyorum. Sonra zil çalıyor, tuvaletin kapısını kilitlemediğimi anlıyorum. Bir an önce kalkıyorum, üstünü düzeltiyorum kapıyı ben mi açıyorum başkası mı bilmiyorum. Neyse içeriye bir kadın giriyor, dur sifonu çekmedim daha diyorum o çekiyor. Sizce bu ne demek?

  1. admin dedi ki:

   Hakkınızda yapılan dedikodular kulağınıza gelebilir ve sizin hakkında birinin düşüncelerine kırılabilirsiniz.

 13. Aysun sangu dedi ki:

  Açık yeşil bir alanda elimde elma yiyorum. Sonra büyük çişimi yapıyorum, kalkıyorum. Elimdeki elmanın yarısı işediğim pisliğin üstüne düşüyor. Sonra süpürge kürekle alıp tuvalette çöp kovasının içine atıyorum. Sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Sağlık konusunda endişeleriniz olabilir, stresli bir ortamda bulunabilirsiniz. Özellikle bazı endişeleriniz yeniden ortaya çıkabilir.

 14. Mehmet dedi ki:

  Rüyamda odada bir karton koliye işiyordum. Tanımadığım iki genç kadın beni seyrediyorlardı. Bir an durdum sonra zorlayarak işemeye devam ettim. Çişin akış hızı zayıftı.

  1. admin dedi ki:

   Hesapta olmayan masraflar yüzünden elinizden para çıkabilir, birikimleriniz azalabilir.

 15. Aişe dedi ki:

  Rüyamda rahmetli annemin evimizin önüne işediğini görüyorum, her yerde karanlıktı. Bu ne anlama geliyor? Önceden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Yapılan hataların telafi edilmesi, küs olduğunuz biri ile barışmanız ve iç huzuru yakalamaya yorumlanır.

 16. semih dedi ki:

  Rüyamda ayakta lavaboda el yıkanan yerde işiyorum. Çok sıkışmışım ve oradan tanıdığım bir abimiz geliyor. Arkamda kafasını eğiyor. Benim lavaboya çiş yaptığımı görüyor ve hızlı bir şekilde çıkıp gidiyor ve ben heyecanlanıp duruyorum. Pantolonumu ıslatıyorum o ıslatmamla gerçekten uyandım. Yatağımı üstümü ıslatmışım ve hemen lavaboya gittim ve orada da işedim. Çünkü rüyada yarım kalmıştı.

  1. admin dedi ki:

   Alacağınız bir karar pek çok kişi tarafından eleştirilebilir. Elinizden yüklü bir miktar para çıkabilir.

 17. Sevda dedi ki:

  Merhaba. Ben rüyamda bir mezarlığın tuvaletine gidiyordum anneannemle. Tuvalette tanımadığım bir tane kız beni korkutmaya çalışıyordu ama ben korkmuyordum. Sonra küçük abdestimi yapmak için tuvalete girdim ama tuvaletimi yaparken girip çıkan erkek hademeler oldu. Fakat kötü gözle bakmadılar. Üstüme de işemişim ve sonra ben tuvaletten çıkmaya çalıştım ama oradaki basamaklar yıkılınca birkaç kişinin yardımıyla oradan çıktım . Çıkarken biri sırtımı sıvazladı. Ölümün yakın gibisinden bir şeyler söyledi. Bir kalabalığa çıktım. Herkes telaşlıydı ortada şehitlik lafı dönüyordu. Biri telaşla içeri girdi. Birini arıyormuş ve ben de hemen elinden tutup toplantıda gel götüreyim dedim ama oradan biri beni göstererek düşmanın dedi adam bana kotu kötü baktı.

  1. admin dedi ki:

   Maddi sıkıntı içerisine düşmeye, hesapta olmayan harcamaların ortaya çıkmasına yorumlanır. Bu yüzden borca girebilir ya da bazı ihtiyaçlarınızı kısmak zorunda kalabilirsiniz.

 18. Mustafa dedi ki:

  Merhaba, rüyamda klozete oturmuş işiyordum. Klozetin altında kap gibi bir şeyde sarı sidik dolmuş vaziyetteydi. Ayaklarıma bulaşmasın sıçramasın diye ayaklarımı sağa sola kaçırıyordum. Çok az yere ve bacaklarıma sıçradığını gördüm. Ardından sağ kolumda küçük kabuklaşmış deri mantarları seyrek olarak gördüm 2 veya 3 tane. Doktora gösteriyordum. O da gözüne bir şey koyarak koluma gözünü dayadı.

  1. admin dedi ki:

   Strese gireceğiniz bir haber alabilirsiniz ve telaş yapabilirsiniz. Şu günlerde kendinize zaman ayırmakta güçlük çekebilirsiniz, görevleriniz artabilir.

   1. Bilge dedi ki:

    Rüyanın en başında babamın baba evinin orada görüyorum kendimi evin üzerine çıkarak incir yiyorum, bir sürü tekrar tekrar. Sonra Ben bir dükkanda çalışıyor muşum. Çalıştığım dükkanınyanında dükkan var. Bu dükkanların kapısının önünde ki duvara sırtımı verip önce büyük abdest timi yapıyorum. Necasetimi yaptığımı görmüyor gibi, sonra oradan kayboluyor, kimin temizlediği bilmiyorum. Başka bir gün aynı duvara sırtımı verip çiş yapıyorum. Kimse benim olduğumu anlamıyor. Sonra yine çömelmiş pozisyon da önceki yaptığım gibi çişimi yapmaya karar veriyorum. Ben yaparken birisi görüyor, çok çiş yapmışım eteğim gizleyememiş, birisi görüyor, çişini yapıyor diyor, ben yapmaya devam ediyorum, normal gibi kalkıyorum, dükkanın içinde tuvalet yokmuş, bir kaç dükkan ötedeymiş tuvalet. Biraz utanıyorum ama bunu ayyuka çıkaran kıza çok kızıyorum, lakin kıza bir şey söylemiyorum. Yinede bir şey olmamış gibi davranıyorum

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya gelirin artmasına, borçlardan kurtulmaya yorumlanır.

 19. İsimsiz dedi ki:

  Rüyamda deneme sınavı yapıyorduk. Bir kızın yanına oturdum. Bana kopya veriyordu. Hocanın gördüğünü fark ettim. Kıza sinirlenmiş gibi yaptım. Kopyayı sildim. Sonra çok boş bıraktım denemede daha deneme bitmeden hoca bazı soruları çözdü, çıktım. Dışarıda o kızı gördüm. Otobüs kartım yok demişti önceden, ilerde çağırdım kızı, geldi. Otobüs kartı satılan yeri gösterdim. Sonra bana kartını gösterdi, gitti. Eve geldim ve tuvalete işedim.

  1. admin dedi ki:

   Ailenizin tepki göstereceği bir şey olabilir, çok istediğiniz bir şeye onay vermeyebilirler. Ancak bir zamanlar görüştüğünüz bir arkadaşınızla yakında yeniden karşılaşabilirsiniz.

 20. zahir dedi ki:

  iyi günler, rüyamda ayakta işediğimi gördüm. Elimde de poşet içerisinde fazlaca idrar vardı. Poşet patlayıp, üzerim her tarafım idrar oldu. Manası var mıdır?

  1. admin dedi ki:

   Hiç hesapta olmayan masraflar yüzünden elinizden bir miktar para çıkabilir ya da masraflarınız artabilir.

 21. Tamer dedi ki:

  Merhabalar. Kendi su damacana dükkanımız var. Tek çalışıyorum ve 2 senedir.Evlere su götürüyorum. Rüyamda dükkandaki damacanaların dibine fayansa işediğimi gördüm. Rüyada bile tuvalet varken neden damacana ve yere işiyorum. Hem damacanalar temizlenmesi zor olacak kokuda olur diye düşünüyorum. Rüya ile ilgili fikrinizi açıklar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Ailenize söylediğiniz maddi yalanlar yüzünden zor durumda kalabilir, borçlarınızı kapatmak ya da ödemelerinizi almak konusunda endişeye düşebilirsiniz.

 22. Banu dedi ki:

  Bir aylık yeğenimi ziyarete evine gittim ve küçük bebek kucağıma işedi. O kadar çok ki, bezinden ve kıyafetlerimi bile sırılsıklam etti. Hatta, üzerinde oturduğum yorganlar bile ıslandı. Hayretler içinde kaldım. O kadar küçük bebek ne kadar işemiş! Lütfen yorumlarsanız mutlu olurum.

  1. admin dedi ki:

   Uğraştığınız işlerde beklediğinizden de kısa sürede başarılı olacağınıza, elinize geçen paranın bereketini göreceğinize yorumlanır.

 23. Badem dedi ki:

  Merhabalar. Eski evimizdeyiz, yalnızım. Evde ve balkona işiyorum. Karşı komşumuz balkona çıkıyor ve kahvaltı muhabbeti yapıyor. Ben bir yandan o görmeden silmeye çalışıyorum ve siliyorum. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bazı sıkıntılarınızı başkaları ile paylaşamayabilir ve kendi içinizde çözmeye çalışabilirsiniz. Hesapta olmayan sorunlar, maddi kayıplar ortaya çıkabilir.

   1. Erdal dedi ki:

    Satılık ev bakmaya gidiyoruz o arada küçük tuvaletim geliyor tuvalete gidiyorum. İlkinde tuvaletimi yapıyorum sonra yine tuvaletim geliyor sonrakine tuvaletten içi boş kova gibi birsey var onun içine yapılıyor o oradan çıkartılmış. Tuvaletimi yapmadan çıkıyorum. Çıkınca sokakta sıkışıyorum sokakta kartonu üzerine işiyorum. Bu arada kartonu ve bir kişi daha beni görüyor. Uzun uzun işiyorum sonra kartoncu bu kartonu katlayıp alıyor

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya dedikodudan uzak durmak ve verilen sözleri tutmaya yorumlanır.

 24. mustafa k dedi ki:

  Bilmediğim bir ev bizimmiş. Tuvalete gidip işiyorum ayakta. Baldızım içeri bir şey aramak gibi girip bakıyor. Ben işemeye devam ediyorum arkam dönük eşim baldızıma kız orada değil. Aradığın şey falan diyor o hala arar gibi yapıyor. Şakayla karışık eşim dışarı çıkartıyor. Bak bacaklarına da baktı falan deyip kızıyor ama şakayla karışık sonra dışarı çıkıyorum. Diğer büyük baldızın elinde spor bir ayakkabı teki var.

  1. admin dedi ki:

   Maddi sıkıntılar ya da başka sebepler nedeniyle aile içerisinde karışıklık olması, huzursuzluk çıkması anlamına gelir. Ailede hakkınızda dedikodu yapılıyor olabilir.

  2. Derya dedi ki:

   Rüyada babamın benim ayakkabılarıma işlediğini görmek neye yorumlanır?

 25. funda yılmaz dedi ki:

  Merhaba, dün gece rüyamda çalıştığım odada masanın yerine bir alafranga tuvalet vardı ve ben onun üstüne oturmuş küçük idrarımı yapıyorum. O esnada patronum içeri giriyor ve ben çıkar mısınız müsait değilim derken pis pis sırıtarak kafasını sağ sol hareket ettiriyor olmaz gibi ve yanıma yaklaşıyor. Ben tüm gücümle ne yapıyorsunuz diye şok geçirirken o elini cinsel organıma doğru götürüp elliyor ve ben istifa ediyorum diye bağırıp çağırıyorum ama mümkün değil beni ne odadan dışarı bırakıyor ne de gitmeme izin veriyor. Ağlamaya başlıyorum ve o sadece gülerek pişmanım tamam uzatma diyor ve çalışmaya devam edeceksin unutalım bu olayı diyor. Rüyamı açıklarsanız çok sevinirim. Çok etkisinde kaldım şuan.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir iş teklifi alabilir ya da kariyerinizde önemli bir değişim yaşayabilirsiniz. Ancak bazı insanlar geçmişte kalacak ve yenilikler olması söz konusu olabilir.

 26. Nesli dedi ki:

  Rüyamda dargın olduğum ama aslında çok sevdiğim biri altına işiyor. Onu görünce ben de kaçırıyorum. Çişlerimiz birbirine karışıyor. Yorumunuzu acilen merakla bekliyorum. Hayırlı günler.

  1. admin dedi ki:

   Yakında bu kişi ile bir araya gelebilirsiniz ya da size haber gönderebilir. Pişman olmak anlamına da gelir.

   1. Nesli dedi ki:

    Bu kişi evlilik için görüştüğüm biriydi. Dediğiniz gibi çıkmasını umuyorum.

 27. adnan dedi ki:

  Rüyada iş arkadaşımın çekmecesine işiyordum ve sonra o içeri girmeden çabucak toparladım. Parfüm sıktım o da bir şey anlamadı.

  1. admin dedi ki:

   Bazı sır ya da yalanlar ortaya çıkabilir. Ancak kısa sürede bu gibi sorunların üstesinden gelebilir, sevdiklerinizden anlayış görebilirsiniz. Sizi tedirgin eden geçmiş hatalar da artık endişe vermeyecektir.

 28. Nalan dedi ki:

  Evdeyim ve tuvalet dolu diye kendimi tutamıyorum. Bir tahtaya oturuyorum ve işiyorum uzun uzun. Evin yerleri flan da kirleniyor. Öylece karşımda aileden bir kız duruyor ve bunu görüyor, çok utanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir vicdan azabı duyduğunuz ya da mahcup olduğunuz bir konuda iç huzuru sağlayacağınıza yorumlanır.

 29. C. Gül dedi ki:

  Böyle cafe gibi bir yerdeyim tuvalet arıyorum. O sırada koridorlarda eski bir hocam vardı. Metin hoca diye onu arıyormuşum. Bir kadın üst katta diyor jem101 sınıfında yukarı çıkıyorum. Eski kapılar ve küçük köhne sınıflar var. Tuvalet bu mu diye kapıları açıyorum çok pis girilecek gibi değil. Sonra metin hocayla karşılaşıyoruz. Sizi arıyordum diyorum, bunlar hep pis diyor bana. Tekrar cafedeyim ve ardından tuvalet soruyorum. Garsonlardan biri diyor ki orta alanı gösterip buraya yap. Tamam diyorum madem öyle hem pis hem de WC kapıları kitli siz bilirsiniz. Orta alana çişimi yapıyorum. Birkaç kişi geliyor yanıma çok öfkeliyim madem wcler kitli ve pis böyle yaparım ben de diyorum. Gene gelicem temiz olmazsa gene yapıcam diyorum. Sıkıntıyla uyandım ardından.

  1. admin dedi ki:

   Başkası sizden borç para isteyebilir ya da borcu olan biri zamanında ödemeyerek zor durumda bırakabilir. Bazı masraflardan dolayı da para sıkıntısı çekilebilir.

 30. İsmail dedi ki:

  İyi günler. Rüyamda klozete işiyorum ama çok çok fazla. Bulunduğum oda büyükçe bir yer. Sanki iki kişi daha var ama biraz uzaktalar. Ben elimdeki bir şeyle perdeleme yapıyorum. Yine de görüyorlar sanki. Ayaktayım. Uzun bir süre ve kesintisiz devam ediyor ve sona doğru rengi beyaza dönüyor. Tam bittikten sonra da bir bayan beliriyor arkamdan. o görmeden pantolonumu çekiyorum ve 3 kişinin hiç konuşmadan üzerime çevirdikleri bakışları devam ederken rüya sona eriyor.

  1. admin dedi ki:

   Hiç ummadığınız anda karşılacağınız sıkıntılar yüzünden başkasından maddi ya da manevi destek almak zorunda kalabilirsiniz.

 31. Ü dedi ki:

  Rüyada bir kabın içine işedim ve sonra lavaboya döktüm.

  1. admin dedi ki:

   Bazı hayalleriniz ya da planlarınızı başkalarıyla paylaşmak yerine bir süre gizli tutmanız daha hayırlı olabilir. Yoksa hevesinizi kıracak sözler işitebilirsiniz ya da engeller çıkabilir.

 32. Haluk dedi ki:

  Odada, pencere önünde 2 çekmeceli bir sehpanın üzerine işiyorum. Sehpanın üstü doluyor ve artık yere dökülüyor ve sonra orayı temizlemeye niyet alıyorum. Nedir bunun anlamı?

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir emek verdiğiniz ne varsa artık karşılığını almaya başlayacak, özellikle maddi yönden büyük mutluluklar yaşayacaksınız. Elinize geçecek parayı çok hayırlı bir işte kullanabilir ve ailenize de destek olabilirsiniz.

 33. hidayet dedi ki:

  Babamın yanındayım. Ben işemeye başlıyorum. Babam beni görüyor ama ben aldırış etmiyorum. Öyle bir işeme ki organımı elimle tutup zaptetmeye çalışıyorum. Öyle tazzikli işiyorum ki yeri kazdıracak şekilde. (bu arada babamla aramız çok açık konuşmuyoruz gerçek hayatta) bunun yorumu nedir acaba. Cevaplarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk satışından ya da başka vesileler ile elinize yüklü miktarda para geçebilir. Ancak babanızın onayını almanız gereken bir şey olabilir.

 34. semiha dedi ki:

  Rüyamda gardırobun içinde ayakkabı kutusuna çişimi yapıyorum uzun uzun ve sonra kutuyu oradan alıyorum. Bakıyorum ayakkabılara bulaşmış mı diye ama baktığımda pek de ayakkabıya gelmediğini görüyorum. Nedir bunun yorumu acaba bana cevap yazabilir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Bazı hayallerinize ulaşmak ve istediklerinizi elde etmek için daha zaman var. Bir süre daha sabırlı olmalı ve gayreti elde bırakmamalısınız. Pes edilmediği takdirde istenilen şeyler gerçek olacak demektir.

  2. Ramazan dedi ki:

   Ürün satmak için büyük bir otelin lobisinde giriş yaptım tuvalete uzun gidememiştim. Sonra tuvalete gittim ve çok uzun süren küçük tuvaletimi yaptım. Çişim kırmızı renkte geliyordu. Şaşırıyordum niye bu kadar uzun sürdü diye ve kırmızı diye.

   1. admin dedi ki:

    Uzun süredir sizi üzen bir şeyin son bulması ve içinizin rahatlaması, biriyle dertleşmek ve dertlerden kurtulmak olarak yorumlanır. Hayatınızdaki bir eksiği tamamlayabilirsiniz.

 35. Gulmira dedi ki:

  Rüyamda babaannemin evinde çok çişim gelmiş. Evin içinde halının üstüne işiyorum. Ben de o an babaannem ne yapıyorsun diye yanıma geliyor. Ben de çok çişim geldi. Dayanamadım ben de buraya işeyivermişim diye balkona çıkıp balkona kalan çişimi işiyorum. Nedir bunun tabiri?

  1. admin dedi ki:

   Aile hayatında bir takım sorunlar üst üste gelebilir. Geçim sıkıntısı çekenler ise bir süre sonra işlerini yoluna sokarak zor günleri atlatabilirler. Ancak ailenizle dayanışma içinde olmanız gerekiyor.

 36. Huseyn dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda mutluydum ve tuvalete işiyordum ama tuvaletten taşıyordu ve kontrol etsem de yine taşıyordu ve uzun sürüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Hayatı doya doya yaşamaya başlayabilir ve artık her şeyin yoluna girmesi ile birlikte daha neşeli olabilirsiniz. Uzun süredir devam eden sorunların da sona ermesi ile rahat bir nefes alabilirsiniz.

 37. Ömer dedi ki:

  Rüyamda buzdolabına işiyordum. Hem de defalarca anlamsızca…

  1. admin dedi ki:

   Bazı sözleriniz yanlış anlaşılabilir ya da arada laf taşıyan kişiler yüzünden biriyle aranız bozulabilir.

 38. Ahu dedi ki:

  Rüyamda kapımızın önünden bir sürü mahkum geçiyor. Elleri kelepçeli birisi durup o an kafama işiyor.

  1. admin dedi ki:

   Pek de hayırlı değildir. Mahkum görülmesi de rüyada sıkıntıya yorumlanır. Bir süredir korku duyulan şey başınıza gelebilir ve zor bir süreç atlatabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin.

 39. Yorgun dedi ki:

  Rüyamda eskiden okuduğum okuldaydım ve tuvalete gittim. İçeride 2 kişi vardı ve tam tuvaletin kapısını tam açarken birisi seslendi. Döndüm iki kişiden biri beni birine benzetmiş herhalde. Ne oldu dedim, pardon dedi ve seni birine benzetim dedi. Ben de o kişinin ensesine yavaş bir tokat attım ve tuvalete girdim. Çok uzun işedim. Bitmiyordu sanki, ondan sonra o iki kişi geldi ve niye tokat attın dedi ve sonra birbirimize girdi. Sonra 4 kişi oldular ve elime bir sopa denk geldi ve o iki kişiyi bayılttım. Sonradan gelen diğer iki kişi yardım çağırmak işin kaçtılar. Sonra da benim arkadaşım geldi tuvalete ve o kaçan iki kişi geldi. Birbirimize girdik, birinin yüz siması yabancı gelmiyordu. Epeyce dövüştükten sonra rüya bitti.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir size engel olan ya da baskı yapan birileri varsa, bu kişiler kendileri ile uğraşmaktan artık sizinle uğraşmaya zaman bulamayacaklar. Belki herkesten gizli bir şekilde bir hedefiniz için çaba gösterebilirsiniz. Uzun yıllardır hayalini kurduğunuz bir şey için de artık kendinizi hazır hissedebilirsiniz.

 40. N. dedi ki:

  Rüyamda gün içinde tuvaletimin geldiğini fark ettim ve bir binanın içindeydim. Tuvaleti çok aradım ve en sonunda buldum sanıp sıra sıra perdeli duş kabinlerinin olduğu perdeye işeyecektim ki kapı çaldı. Kızın biri kapıdan kafasını uzattı ve üstümde sadece uzun tişört vardı. Altımı gördü mü acaba diye endişelendim ama sonra oralı bile olmadım. Sonra ben uzun uzun kabinin oraya işedim. Bayağı uzundu ama. Anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir satın almak istediğiniz şeyler varsa, bunları satın alabilecek maddi güce sahip olacaksınız. Para sıkıntınız bir vesile ile bitebilir.

 41. inci dedi ki:

  Rüyamda okula işediğimi gördüm ama ayakta. Kendime engel olamıyordum. Herkeste bana bakıyordu. Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   İş ya da eğitim hayatınızda sürprizler olabilir ve bir anda hedeflerinizi değiştirecek olaylar yaşanabilir. Ancak tüm bu değişikler sizi mutlu edecek ve çevrenizi de şaşırtacak.

 42. H.K dedi ki:

  Şu an iş yerim eskiden lojman olarak kullanılan bir yermiş ve biz buraya isteyerek değil mecburi olarak getirilirdik ama işler arkadaşlarımın değil de benim aleyhime düzelmeye başlayınca kalmak istediğim bir yere dönüştü. Rüyamda bu binanın wc lerinde arıza vardı ve bir yaşlı kadın bir banyo saplagının içine çömelerek işiyordu. Daha sonra çıkış saatinde bende uzun uzun işemeye başladım ama artık bitseydi diyordum. Gelen geçen bakıyordu bu kız nasıl ayakta işiyor diye ama bitmiyor bir türlü. Daha sonra tekrar yukarı çıktım ve uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir mücadele ettiğiniz bir konuda güzel sonuç alabilir ve refaha erişebilirsiniz. Özellikle mal mülk alım satımı söz konusu olabilir ve elinize bir yerden toplu para geçebilir.

 43. Semih dedi ki:

  Rüyamda halının üzerine idrarımı yapıyordum ama çok geldi. Sonra karım gelip idrarlı yere bastı ve bana kızdı. Ne yaptın diye, sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Elinize bol miktarda para geçebilir ve bu sayede geçim derdinden kurtulabilirsiniz. Belki yeni bir iş ya da başka kazanç kapıları açılabilir.

 44. Can dedi ki:

  Rüyamda evde mutfağın içindeki fayansın üzerine bir süre işedim, süresi bana kısa gibi geldi ama sonra baktım her taraf baya bir idrar olmuş. Halı falan batmıştı. Mutfakta annem vardı ve kızar diye düşündüm. Bir şey demedi, bende peçeteyle fayansı, halıyı silmeye başladım, uzun sürmedi temizlemem. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Ailenizi çok mutlu edecek bir başarı elde edebilirsiniz. Sevdikleriniz şu günlerde sizin adınıza çok sevinecekler.

 45. Oznur dedi ki:

  Rüyada tuvalette idrarımı yapıyorum. Her yer gazete ve onlara sıçratıyorum yanlışlıkla, oralara işiyorum ve beni çok öyle samimi olmadığımız bir erkek arkadaşım gülerek izliyordu.

  1. admin dedi ki:

   Size söz veren biri sözünde durmayarak maddi ya da manevi olarak zor durumda kalmanıza ve hayal kırıklığına uğramanıza yol açabilir.

 46. Mehmet kirli dedi ki:

  Kumda bir şey ararken işiyorum ve sonra bozuk para yani demir para buluyorum.

  1. admin dedi ki:

   Sağlık sorunlarına işaret eder ya da size sıkıntı ve vesvese veren bir durumla karşılaşmanız olasıdır.

 47. Emre çelik dedi ki:

  Merhaba, İngilizce kursundaydım. Gerçek hayatta da gidiyorum. Orada dersi dinlerken hocadan daha izin alamadan sınıfa işemeye başladım. Şiddetli bir işemeydi. Cinsel organımı da görüyordum, şarul şurul işiyordum. Bittikten sonrada peçete ile sildim yerleri. Ve dışarı çıktım bir arkadaşla.

  1. admin dedi ki:

   İş ya da eğitim hayatında herkese mahcup olacağınız ya da canınızı sıkan olaylar olabilir. Belki sırların ortaya çıkması da sizi utandırabilir.

 48. A k y dedi ki:

  Uzun uzun istiyordum, hiç bitmeyecek gibiydi, farklı yerlere gidip oralarda da işiyordum fırsat buldukça. Ama galiba bazı yerlere işerken kaçmak zorunda kalıp, başka yerlere işiyordum.

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntı ve dertten kurtularak birden fazla sorunun üstesinden gelmek, zorluk ve sıkıntıları bir anda atlatmak, her şeyin aynı anda yoluna girmesi şeklinde yorumlanır.

 49. Birsen dedi ki:

  Rüyada evin kapısının arkasına işiyorum. Babam sesi duyuyor ama bir şey demiyor. Sonra temizliyorum ben siliyorum falan, oradan çıkıp gelince annem gelmiş oluyor. Babam ona söylemiş ki bana sağa sola işenir mi diyor. Ben de tabi ki yapmadım. Siz ne sanıyorsunuz beni diyorum. Evde tuvalet var niye buraya işeyeyim manyak mıyım falan atar gider yapıyorum. Sonra odadan çıkıyorum. Babam peşimden geliyor, demedim falan gönlümü almaya çalışıyor. Ben üstümü değiştirme hamlesi yapıyorum. Odadan çıkıyor, uyandım sonra.

  1. admin dedi ki:

   Elinize aileden toplu para geçebilir, mal mülk alım ya da satımı yapılabilir. Yakın zamanda ailenizin de destek vereceği bir karar alabilirsiniz. Bir süredir tepkili oldukları bir konuda da artık size hak verip, uzlaşabilirler.

 50. gül dedi ki:

  Tanınmadığım bir evin önünde iki kere işediğimi gördüm ve yanımda bir erkek peçete uzattı. Bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Maddi olanakların artması ve bunda bir erkeğin vesile olması demektir. Alacağınız destek ile ilerleyen günlerde gelirinizi arttırmanız olasıdır.

   1. Aysemmmm dedi ki:

    Ruyamda once hoslandigim kisiyi gordum . Sonra farkli bir ruyamiydi bilmiyorum tuvalate isedigimi gordum kucuk idrar yapiyordum pantolonumun pacalarina sicradigini gordum ve temizlemeye basladim. Bu sirada bir arkadasimda vardi oyle bakiyordu.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya bir yerden gelirin artmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status