Rüyada Islanmak

Rüyada ıslanmak, derdi kederi bırakmaya ve sizi üzen kişi ile konuşarak içinizi dökmeye yorumlanır. Henüz hatalarının farkında olmayan kimseler ile konuşarak hatalarını anlamalarını ve telafi etmelerini isteyebilirsiniz. Konuşmayıp da içinize attığınız dertler sona erer. Bundan sonra sizi üzen kişilere karşı açık sözlü olabilirsiniz. Rüyada ıslandığını görmek, aynı zamanda beklemedik gelire yorumlanır. Yeni bir iş veya ek iş olabilir ve gelirinize ek para kazanabilirsiniz. Hobileri olanlar da bu hobilerini işe dönüştürebilirler.

Rüyada başka birinin ıslanması, bu rüya size karşı dolu olan birinin öfkesini kusmasına yorumlanır. Size çok öfkeli olan biri karşınıza çıkabilir ve oturup konuşmak çözüme kavuşturmak isteyebilir. Uzun süren bir küslüğü de bitirebilirsiniz.

Rüyada sırılsıklam ıslanmak, size karşı şefkatli ve anlayışlı bir insana yorumlanır. Sizi dinleyerek sorunlarınızı çözmekte size bir yol gösterebilir. Değer verdiğiniz birinin sözünü dinleyerek sıkıntılardan refaha erişebilirsiniz.

Rüyada Elbiselerinin Islanması

Yeni sorumlulukların üstünüze yüklenmesine yorumlanır. Çevrenizdeki insanlar sizin baş edebileceğinizden çok daha fazla sorumluluk vermek isteyebilir. Aileniz ya da iş yerinde üsleriniz de sizden daha çok beklentiye girerek zor günler geçirmenize sebep olabilirler. Kendi hayatınıza zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz.

Rüyada Saçlarının Islanması

Kendinizi çok şanslı hissetmek ve hedefleriniz için mücadelenizde zafere ulaşmak demektir. Önünüzde hiçbir engel kalmaz ve her şey kolayca çözülür. Eğer memleket özlemi çekiyor iseniz memleketinize geri dönmeniz söz konusu olabilir.

Bakınız: Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada Islanmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hasta olan birinin şifaya erişmesine ve aile içi kaygıların bitmesine yorumlanır. Bir süredir sağlık sorunları ile mücadele eden kişiler için artık sağlıklı ve mutlu günler yakın demektir. Sizi zorlayan engeller geride kalır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status