Rüyada İstanbul’da Kaybolmak

Rüyada İstanbul’da kaybolduğunu görmek, karmaşık duygular içerisine girmek, bir takım kararsızlıklar yaşamak olarak yorumlanır. İş ya da evlilik gibi hayatınızda vereceğiniz önemli bir karar için çok endişe duyabilirsiniz. Belki başka bir yerde yaşamanız gerekebilir. Ya da sevdiklerinizden bir süre ayrı kalacağınızı bilmek sizi üzebilir. Ancak bir yarınız da bazı seçimler yapmanızın sizin için en doğrusu olacağını söyler. Bunun için de hayatınızın çizgisini belirleyecek kararı vermek zor olabilir. Hatta İstanbul’da yaşamak söz konusu olabilir. Tabi, böyle bir planınız varsa, bu şehirde yaşamanız için önünüze bir fırsat çıkabilir.

Rüyada İstanbul’da kaybolmak yolunu bulamamak, ailenizden beklediğiniz desteği görememek, bazı zorlukların üstesinden tek başınıza gelmek olarak da yorumlanır. Sizi yalnız bırakabilirler, bazı isteklerinizi kabul etmemeleri de sizi çaresiz bırakabilir. Eğer evlenmek istiyorsanız, evleneceğiniz insanı istemeyerek onay vermeyebilirler. Evli olanlar da aile ve eş arasında kalabilir.

Rüyada İstanbul’da Kaybolmak ve Korkmak

Her ne olursa olsun hayatınızda sevdiğiniz insanın sizin yanınızda olmasına ve kol kanat germesine, onun sayesinde yalnız hissetmemeye ve birlik beraberliğe yorumlanır. Size karşı kıskançlık besleyen ya da engel olmaya çalışan kişiler emellerine ulaşamazlar. Yapılan seçimler şimdilik sizi endişelendirse de ileride mutluluk verir ve pişmanlık olmaz.

Rüyada İstanbul’da Kaybolmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayatınızda büyük bir değişiklik olması, adeta boşluğa düşmek ancak sevdiklerinin yanında olması anlamına gelir. Bazı insanlar sizi hayal kırıklığına uğratsa da bazısı tam tersi size tam destek verir. Mutsuz anlarınız kısa sürer, aile içi sıkıntıları tek başına çözmek zor olsa da zamana bırakmanız gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

11 Yorum

 1. Merve
 2. Rabia harmankaya
  • admin
   • Betül
    • admin
 3. Kerim
  • admin
  • Melis
   • admin
 4. Burak
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status