Rüyada Kaçırıldığını Görmek

Rüyada kaçırılmak, üzerinizde baskı yaratan kişiler tarafından kendi istek ve düşüncelerinizi geri planda bıraktığınıza, özgür olmak istemeye, baskından kurtulmaya yorumlanır. Başkaları için yaşamak yerine artık kendiniz için yaşamak isteyecek, kendi kararlarınızı ön planda tutmaya gayret edeceksiniz. Hayatınızdaki diğer insanların yaptığı seçimler sizi mutlu etmiyor olabilir. Özellikle aile içerisinde sürekli bir baskı uygulanması sizi mutlu edebilir. Bazı şeylere hayır demek isteyecek, içinize sinmeyen şeylerden vazgeçeceksiniz. Bu durum çevrenizde tepki yaratabilir ve ilişkilerde problemler ortaya çıkabilir.

Rüyada birileri tarafından zorla kaçırılırsanız, bir konuda istemediğiniz kararı vereceğinize, hayatınızın istemediğiniz yönde ilerleyeceğine, başkalarının hayallerine ortak olmaya ve kendi hayallerinizi ertelemeye yorumlanır. İyi niyetiniz hayatınızdaki insanlar tarafından suistimal edilebilir. Adeta isyan edecek noktaya getirebilirler.

Rüyada Kaçırıldığını Görmek ve Kurtulmak

Rüyada kaçırıldıktan sonra kurtulmak, hayatınızda çok büyük bir değişim yaşayacağınıza, adeta yeni bir sayfa açmak için herkesi karşınıza alacağınıza yorumlanır. Bugüne kadar alttan aldığınız konularda artık sabrınız kalmayacak. Başkalarının sizi yönlendirmeye çalışmaları ve hayatınıza karışmalarına dur diyecek ruh haline geleceksiniz. Tahammül etmekte zorluk çektiğiniz şeyler olabilir.

Rüyada Kaçırıldığını Görmek ve Kurtulamamak

Aile hayatında huzursuzluklar olabilir ve ikili ilişkilerde kendi sözünüzü karşı tarafa kabul ettirmek zor olabilir. İnsanların sizin fikrinizi önemsememeleri ve sizi ciddiye almamaları sabrınızı taşırabilir. Özellikle sizin adınıza verilen sözler ya da yapılan planlar yüzünden huzursuzluk yaşayabilirsiniz. İstemediğiniz koşullar içerisinde olmak canınızı sıkacak.

Rüyada Kaçırılmaktan Kurtulmak

Baskı ve zulümden kurtulmak, beklentilerden vazgeçmek ve kendi hedefleriniz için kolları sıvamak demektir. Artık her şeyin kendi istediğiniz gibi olmasını istiyor olabilirsiniz. Bunun için de özel hayatınızda çok büyük tartışmalar olabilir, anlaşmazlıklar yaşanabilir. Ancak hem maddi hem de manevi bakımdan kendi içinize sinen koşulları sağlamak için bir şeyler göze almanız gerekecek. Belki bu durum başına buyruk davranmanıza neden olabilir.

Rüyada Kaçırılmaya Çalışılmak

Sizin aklınızı çelmeye çalışan, yanılgıya düşürmek isteyen, iyiliğinizi istemeyen bir düşmanı simgeler. Birileri sizin ayağınızı kaydırmak için bazı planlar içerisinde olabilirler. Hayatınızda ani değişiklikler yaparak, kendinize yeni bir yol çizmenin zamanı geldiğini anlayacaksınız. Bazı bitişler beraberinde yeni başlangıçlar getirebilir.

Rüyada Başkasının Kaçırıldığını Görmek

Hiç ummadığınız bir anda hayatınızın düzeninin değişmesi, iş ya da ev değişikliği ya da aile hayatında değişiklik söz konusu olacak. Bir anda gelişen olaylar sizi şaşırtacak ve yeni kararlar alarak hayatınıza yeni bir yön vermeniz gerekecek.

Rüyada Arabayla Kaçırılmak

Manevi yönden huzursuz olabilir, dini görevlerinizi yerine getirmediğinizi düşünebilir, iç huzuru sağlamakta güçlük çekebilirsiniz. Mal mülk kaybı da söz konusu olabilir. Parasal yönden bir takım beklenmedik problemler olabilir.

Rüyada Teröristler Tarafından Kaçırılmak

Çalışma hayatında çok büyük zorluklar yaşamak, hayal kırıklığına uğramak, kandırılmak demektir. Birileri size maddi ya a manevi zarar verebilirler. Kötü niyetli insanlar tarafından mağdur bırakılabilirsiniz.

Rüyada Kaçırıldığını Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, korkuları aşmak ve kendi ayakları üzerinde durmak istemek, bir şeyler için çaba gösterecek enerjiye sahip olmak, manevi yönden güç, huzurun artması, özgür kararlar almak demektir. Baskı ve engel teşkil eden sorumluluklarınızdan kurtulabilirsiniz. Artık hayatınızda radikal bir döneme girebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Çağla dedi ki:

  Rüyada kalabalık düğün gibi bi yerden kaçırılıyordum çok sevdiğim bi yakın ablamla bi lüks eve getiriliyorduk ve bizi satmak istediklerini söylüyorlardı bi kadın ve adam, adam anne bunu neden yapıyoruz diye soruyordu kadın da kendim için oğlum deyip ağlamaya başlıyordu daha sonra ben yalnız kalıp telefondan birilerini aramaya hazırlanıyordum ki uyandım anlamı nedir acaba

 2. Ayşenur saltık dedi ki:

  Rüyam da hoşlandığım kişi tarafından zorla kaçırılmak ne anlama gelir?

 3. Esma dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda karanlık bir sokakta yürüyordum ve arkamdan sesler gelsiğini gördüm. Siyah giyinimli birileri vardı ve bana bakarak konuşuyorlardı. Daha sonra yan taraflaeında beyaz giyinimli bir adam olduğunu gördüm. Sanki beni korumak için orada bekliyormuş gibi. Siyah giyinimli kişileri gördükten sonra önüme dönüp hızlıca yürümeye başladım. Birisinin sesi bana yakın gelmeye başlayınca korkup koşmaya başladım. Arkamdaki de koşup beni yakaldı ve ağzımı kapattı,beni yere serdi. Bağırmaya çalışarak kurtulmaya çalıştım. Anlamı nedir?

  1. gülsüm dedi ki:

   merhaba ben rüyamda tanıdığım birinin beni kaçırmak istediğini duydum

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yeni biri ile tanışmaya yorumlanır.

 4. Esma dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda karanlık bir sokakta yürüyordum. Sesler geliyordu ve arkama baktım. Biri beni gözetliyordu sanki beni korumak için orada duruyordu gibi. Diğer tarafta da siyah giyinimli birileri vardı. Onları gördükten sonra hızlıca yürümeye başladım. Sonra birinin beni kaçırmak için arkamdan geldiğini farkettim. Koşmaya başladım,o da koştu ve ağzımı kapatarak beni yere serdi. Anlamı nedir?

  1. Esma dedi ki:

   Beni yere serdiğin ise bağırmaya çalışıp kurtulmaya çalıştım*

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı korkulardan kurtulmaya, birinden destek almaya yorumlanır.

 5. dila dedi ki:

  Rüyamda birisi tarafından kaçırıldığımı o kişiye karşı direndiğimi görüyordum. kişinin kılık değiştirdiğini babamla işbirliği yapmaya çalıştığını ve babamı bu yoldan döndürmeye çalıştığımı gördüm. Babamla konuşurken nefes darlığı ve konuşmakta zorlandığımı gördüm. Fakat yinede babamın bana değil o kişiye inandığını gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi görmek isteyen birinin aramasına, dargınlığın bitmesine yorumlanır.

 6. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda tanıdık akrabalarım tarafından kaçırılıyordum. Her seferinde kurtulmaya çalışsamda hemen bulup yakaliyorlardi. Ayrıca evlendirmek için kaçırmışlardı. Zorla bir yerde tutuyorlardı. Bu rüyayı 2. Kez görüşüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta yaşayan biri ile hasret gidermeye yorumlanır.

 7. Reva dedi ki:

  Rüyamda ablam kaçırılıyor du onu kaçıran kişilerin yakalanması için polislerle oyun oynuyorduk ama polisler onları yakalayamıyor du ben ablam eşim ve çocuğum onlardan kaçıyorduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi bir sorunun bitmesine yorumlanır.

 8. damla nur dedi ki:

  Rüyamda bir arabada normal yolculuk yapıyordum arka koltukta oturuyordum ama daha sonra arabayı birisi durdurup zorla içeri giriyor ve ön koltuğa direksiyonun başına geçip aşırı hız yaparak beni kaçırıyor çok gizli saklı bir eve götürüyordu.İndiğimde aşırı huzursuz ve mutsuzdum kalbimin hıphızlı attığını hissediyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta yaşayan birileri ile irtibat kurmaya yorumlanır.

 9. Evren dedi ki:

  Ruyamda kacirildigimi icten ice korktugumu ama disa belli etmiyordum bundan dolayi cok sıkmıyor kaciran kisiler yemege getiriyo kaciran kisi yolun ustunde lavobaya gitmek istiyorum orda cok fazla insan var bi arkadasimin annesini goruyorum telefonunu vermiyo sonra bana benziyen bi kizdan anneme yaziyorum sonra uykudan attim kendkmi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya endişeden kuruntudan kurtulmaya, umutlandıran haberler almaya yorumlanır.

 10. Hülya dedi ki:

  Rüyamda bir yerde zorla alıkoyuluyorum ailemle berağber ordan çıkıyorum birileri saldırıyor kaçırıp alı koyuyor yine aynı şekilde ben kaçıyorum tam eve geldim kaçtım ellerinden kapıları kilitledim derken çok eski bir tanıdığım daha doğrusu bana aşık olan peşime düşen bir tanıdık ben evliyken kendiside evli olup herkese bunu duyurup beni sevdiğini söyleyen ailemden isteyen biri ve ben kesinlikle kabul etmediğim yüzüne bile bakmadığım bir ara aşk duysam bile asla yüz vermediğim gunah işlemediğim biri. Bunu hiç merak etmiyorum kendisiyle uzun yıllar oldu uzak ve alakamız yok. Netice bu rüyada evimi basıyor o kilitli kapılar hepsi tek tek kırılıyor 3 4 siyah giyimli adamlarla ben kilitledikçe kırıyor en son kapı demir ordanda kapı deliğinden açıyor benim elimde yine anahtar ve telefon çocuğum varmış onuda alıyor derken ben biran bir travma gibi kendi isteğimle tamam ya artık kabul deyip gidiyorum onla beni eve kilitliyor bir kız daha var biz yataktayız o çıplak ama dokunmuyor kimseye o kız onu seviyor o gözlerini kapatıyor bana karşı gülümsüyor devamlı bana dönük ben ilk kez bu adama yıllar sonra aşk duyuyorum ona inanılmaz bir aşk duygum var gercek gibi imkansız olan bir duygu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailevi sıkıntıların bitmesine, maddi engelleri aşmaya yorumlanır.

 11. elif dedi ki:

  rüyamda beyaz minibüs tarzı bir araba yokuş yukarı çıkıyor ve arka tarafı önüme gelecek şekilde duruyor. yani ben arabanın ön tarafını ve içinde oturan kişileri göremiyorum ama iki kişi olduklarını biliyorum. yolcu koltuğunda oturan kişi camını açıyor ve camdan kırmızı bir balon sarkıtıyor. ve ben o an beni kandırarak arka tarafa bindirmeye çalışacaklarını anlıyorum. aslında arabanın arkası tam önümde durduğu zaman da anlıyorum beni arkaya bindirip götürmek istediklerini ama ikilemde kalıp bekliyorum. kırmızı balonu gördükten sonra da emin olup geri geri yürümeye başlıyorum. yanımda da sitenin güvenlik görevlisi var bu olaylar tam ben siteden çıkacakken oluyor. araba sitenin önünde duruyor ben de o yüzden siteden çıkmayıp bekliyorum. sitenin güvenlik görevlisi de işte böyle insanları kandırıp kaçırmaya çalışıyorlar diyor ben de sitenin içine geri dönüyorum.

 12. Guzin dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım kişi beni kaçırmaya çalıştı. Son anda sevgilim beni kurtardı çok korktum ağladım yalvardım. Hatta nolur beni kaçırma diye. Anlamı nedir😑

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelen dedikodulara şaşırmaya yorumlanır.

 13. Duygu dedi ki:

  Rüyamda annemle beraber Pazar’dan dönüşümüzde kaldırıma oturmuşuz siyah çarşaflı bir kadın bize yakınlaştı ve tuhafiye nin nerde olduğunu sordu bende tarif ettim sonra yaşlı kadın gitti bende annem e yazıktır gidiyim götürüyüm geliyim dedim annrm de dikkat et dedi bende tamam dedim Kadının yanına gittim götürmek için kadın bi an da ağzımı bağladı ve kocası da eski bi araba da bizi bekliyodu kadın beni çekiştirmeye başlayınca bende onu cimcikleyip elinden kaçtım annemin yanında annemin kucağına annemde dedi ki kızım iyi misin bende ses çıkartmadım sonra kalp atışlarım yavaşladı ve büyük bi topluluk başıma toplandı gözlerim aralıklıydı tam o sırada beni kaçırmaya çalışan iki kişi bi apartmana girdi ve o apartmanın asansörüne binip gittiler ben o an uyandım

  1. admin dedi ki:

   Küs olduğunuz kimseler varsa aranızdaki buzlar erir ve ailevi sıkıntılar biter.

 14. Ayse dedi ki:

  Eskiden çok sevdiğim ama şu an mahkemelik olduğum eski bir arkadaşım eşi ile beraber beni ve çocuklarımı kaçırıyor evine götürüyor evde bize iyi davranıyorlar ama ben bi yolunu bulup kendi eşime internetten lokasyon yolluyorum ve rüyam burda bitiyor. Yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Size destek olan biri olabilir ve yakında sorunlar çözülür.

 15. ömer dedi ki:

  tanımadığım kişiler tarafından kaçırılıyorum beni bir yere götürüp öldüreceklerini söylüyolar daha sonra bikaç tane yakın arkadaşım beni gelip kurtarmaya çalısıyo beni kaçıranlarla kavga edip kacıp kurtuluyorum

  1. admin dedi ki:

   Yeni tanışacağınız insanlara ilk başta ön yargılarınız olsa da daha sonrasında dostluklar başlayabilir.

 16. Sevda Kaya dedi ki:

  Normalde yalovada okuyorum Aydın’a yaz okuluna geldim ve burada sevgilimle yaşıyorum . Her Cumartesi biyerde çalışıyorum ve yalovadan tanıdığım yakın bir arkadaşım o iş yerine beni sorarak haber bırakıyor çalıştığım bi gündede yanıma geliyo sonra aniden koşmaya başlıyor bende bir problem var diye peşinden gidiyorum sonra bi arabaya biniyo bende nolduğunu öğrenmek için arkasından biniyorum sonra kapıları kilitliyo nereye diye soruyorum cevap vermiyo sadece gidiyoz burdan diyo , yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntılardan kurtulmak ve gizli saklı bir şey kalmamasına yorumlanır.

   1. Aykan dedi ki:

    Rüyamda beni zorla kaçırmışlar ama kaçırıldığımı görmedim kaçılıpmış ve annemin evinde mutfakta zorla tutulıyorum iki erkek biri kadın beni elektirkli motorla kesmek isterken bende korkuyorum bir yandanda kaçmak istiyorum bir anlık dalgınlıkla elektirikli motoru elime aldım maksadım korkutmaktı fakat birden beni kaçıranları tek tek ikiye böldüm sonra evden çıktım ve ailem yoktu bahçe kapısından çıkarken çok kısa boylu bir kadın önümü kesti korksun diye elektirikli motoru salladım kafasını kestim yere düştü kafası yerde zıplıyordu sonra ikiye kestim kafasını arkasından uzun boylu bir adam belirdi elektirikli motoru sallamaya başladım tam kesicektim derken kayboldu korkuyla rüyadan uyandım

    1. admin dedi ki:

     Sevdikleriniz ile aranızdaki gerginlik ve kırgınlıklar biter, yeni dostlar edinebilirsiniz.

 17. Sevda kaya dedi ki:

  Nbcv

 18. Korkmaz dedi ki:

  Merhabalar ben gerçek hayatta kuran kursuna yatılı gidiyorum rüyamda ise kuran kursundaydım ve yanımda kuzenimde vardı yeni bir kuran hocası gelmişti bizde onunla tanışmak için kuzenimle hemen yanına gittik ve kuran hocasıyla hemen anlaştık aramız iyi oldu.kuran hocası bizi siver yada sıvar diye köyüne davet etti bizde kuzenimle taman dedik.kuzenimle yola çıktığımızda kuzenimle nolduysa ayrıldık ve kaybolduk ben hemen bilmediğim yollara girdim insanlar vardı onların yanına gittim ve köyün ismini dedim bir adam ve bir kız bana gel binde götürelim dediler hayır olmaz dedim ve adam biz yarın tekrar geleceğiz onda görüşelim dediler bende kafamı salladım. Yoluma yürümeye devam ettim ve bir oğlan vardı duvara yaslanmış telefonla konuşuyordu ama yere baktığımda telefon yerdeydi oğlanın kulağında elleri vardı ve konuşuyordu .. Bu telefon seninmi dedim evet nolmus yere düşürmüş olabilirim diyerek telefonu hemen alıp hızlıca koşmaya başladı.. biraz daha yürüdüm ve benim çok eskilerden kız olan okul arkadaşımın evinin yoluna girdim ve abileri ablaları evin kapısının önünde oturuyordu hemen onlara siz rabianın kardeşlerisiniz degilmi dedim tam o anda benim yine kuran kursundan bana çok hayran olduğunu ve beni çok sevdiğini söyleyen rahime adlı kızı gördüm ve onun kolundan tuttum bana dargın gibiydi ama gerçekte öyle değildi neyse kıza dedim sivar yada siver köyünü biliyomusun dedim o da biliyorum dedi ve yürümeye başladık bizim okulun yeri felan hep rüyamda değişmişti ve kız yangın merdiveninden çıktı bende çıkacaktım fakat bizim okuldan ama bizim sınıftan olmayan kızlar geldi ve yangın merdiveninden çıkmak yasaktır dediler kendileride şu yangın merdiveninin çatısını bir gün kıralımda çıkmak daha kolay olur dediler ve güldüler seni hocaya diyeceğiz dediler bana bende durun bakın geçiyorum diyerek demirlerin arasından geçtim merdivenden geçtiğimde hopladım ve rahimenin yanına gittim oda hocanın yanındaydı hocada bir daha yapmayın dedi ve biz hemen yürümeye başladık işte o bizi kaçırmak taciz etmek isteyen adamın evi tam okulun karşısındaydı dışarda voleybol oynayan kızlara hatta erkeklere bile balkonunda oturmuş bakıyordu.. bir yol vardı köye giden ve pislik sapık adamda o yolu evinin bahçesine saptırmış etrafınıda tellerle örmüştü mecbur o yoldan gidecektik ben etrafa baktığımda başka yol yoktu işte o anda adam ayağa kalktı ve bize doğru yürüdü ben başka birini bekliyordur diyerek pek korkmadım ama adamın bakışları herşeyi anlatıyordu biz tam adamın bahçesinden geçerken yanımıza geldi ve kızlar gelmek istemezmisiniz evime dedi bak pilav var kuru üzüm var felan dedi ama bir sürü yemek ismi saydı ben hemen imdat diye iki kere bağırdım yine tam bağırırken sesim kısıldı adam karşımda gülüyordu rahimeye sen bağır dedim rahime imdat yardım edin diye bağırdı ama hiç kimse gelip bakmadı biz bağırırken yavaş yavaş oradan ayrılıyorduk yerde bir taş vardı eğildim aldım ve adamın yüzüne attım özel organına ve apandisine ayağımla vurdum adam yere yığıldı hemen okula koştuk ve bize bir daha yapmayın diyen hocamıza herşeyi anlattık hocamız hemen polisi aradı polis geldi adamı alıp götürdü bizde adamı izledik. Işte böyle oldu😤😂

  1. admin dedi ki:

   Bazı korku ve endişelerden arınmak, uzun zamandır verilen emeklerin karşılığını almaya başlamaya yorumlanır.

 19. Büşra dedi ki:

  Merhaba, dün gece rüyamda annem ben ve abim bir dolmuştayız . Sonra dolmuşa birileri gelip bizi dolmuşla kaçırıyorlar. Kaçırdıkları yerde ne yapacağımı bilmez haldeyken o bölgeye tanıdığım bi arkadaşım geliyor ve ben ona durumu anlatıp yardım istiyorum . O bana yardım etmeye yelteniyor ve rüyam bitiyor. Buraya kadar hatırlıyorum. Şimdiden teşekkür ederim .

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yerden akrabalarınız gelebilir, hanede küs kimseler varsa barışırlar.

 20. Zehra dedi ki:

  Selamün aleyküm. Benimki bayağı uzun oldu ama yorumlarsanız sevinirim. Uyanınca ayrıntıları unutmayayım diye yazdım hemen. Rüyam şu şekilde: Büşra (kardeşim) ile bizi eski oturduğumuz evin önündeki merdivenlerden kaçırıyorlar ( Tanımadığımız adamlarca, iki kişilerdi sanırım). Adamın biri kaçırırken sapıkça bir şey diyor bana cümleyi tam hatırlamıyorum.Neyse kaçırıyorlar işte normalde olmayan yerleri görüyorum sonra. Yolda gördüğümüz insanlara(adamlara) yalvarıyoruz bizi kurtarın diye kimse cesaret edemiyor bu adamlar çok tehlikeli paralel yapı gibi bir şey. Bir suç işleseler devlet bunların yanında olur, suçları örtbas edilir gibi bir izlenimim var. Neyse bizi bir eve götürüyorlar Büşra ile. Ev bayağıbüyükçe bir şey. Bir odaya kapatıyorlar. Kapı kilitli filan değil ama kendileri evin içinde. Sonra biz kaçmaya yelteniyoruz. Evden çıkmaya çalışıyoruz farklı yollardan. Evin içinde farkettirmeden başka yerlere çıkıyoruz. Ev iki üç katlı var. İçi karışık. Şuan tarif edemiyorum. Evin içinde nasıl tüyeceğiz diye döneliyoruz. Bir ara ben bizim arkadaki büyük balkona benzer bir balkona çıkıyorum (bizim ev değil ama balkonun yüksekliği ve bahçe bizimkini andırıyor) aşağıya acaba atlayabilir miyim diye bakıyorum. Bu sırada ne alakaysa -rüya işte- aşağıda Burhan hocayı (fakülteden hocamdır) görüyorum o da bana kendini yakarak aşağı at gibi bir şey diyor. Şuan saçma geliyor ama rüyada o kadar saçma gelmiyordu. Ben yapabilir miyim diye bakıyorum ama korkuyorum atlayamıyorum. Bu şerefsiz adamlar çok tehlikeli güçlü olduğu için Burhan hoca da bir şey yapamıyor. Sonra içeri gidiyorum herhalde. O arayı hatırlamıyorum. Bizi koydukları odadan yukarı çatıya mi ne geçit var bir tane. Ben ordan çıkıyorum Büşra ya da gel diyorum. O çıkamadan adam geliyor. (Bu seferde mi bilmiyorum ama Büşra kaçarken yeri sildiği için oyalanıyor bir ara. Yere bir şey dökülmüş herhalde. Ondan gecikmiş olabilir.) Ben sessizce merdiven başı gibi bir yerde saklaniyorum. Ama orda bir şey yiyorum leblebi gibi ufak taneli bir yemiş. Sonra o yediğim şeylerden birazi merdivenden yuvarlanip aşağı Büşra’nin yakalandığı odaya düşüyor. Dolayısıyla adam beni de farketmis oluyor. Daha sonraki bir ara yine farkettirmeden kaçmaya çalışıyoruz. Bir ara Büşra sessiz konuşmamiz gereken bir yerde duyulacak bir sesle konuşuyor. – Bunu gerçekte de yapar.- ve ben sinir oluyorum adamlar duyacak kaçma girişimimiz iptal olacak diye. Büsra’ya sessizce kızıyorum. Sonra işte biraz evdeki değişik geçitlerden kaçmaya çalışıyoruz ama kaçamıyoruz. Sonra nasıl olduysa bu pislikler bir şey yapmadan bizi salmaya razı oluyorlar. Hatta ben çıkışta birine sizi şikayet edicem gibi bir şey diyorum adamların. O da gülüyor. Ben de diyorum ki tabi etsem bile devlet sizin yanınızda dimi diyorum. O şekilde gülüyor çünkü etsen ne olacak devlet bizden yana der gibi sinir bozucu bir şekilde gülüyor. Bir de orda çıkışta bir bayan var. Sanırım onu da hapsedip sonradan bırakmışlar. Müfettiş gibi bir mesleği var. Saçı açık düzgün fizikli güzel giyinimli bir kadın. Döpiyes gibi bir kıyafet giymiş etek üzeri ceket. İste çıkışta o kadına soruyorlar (basın mensupları filan soruyor herhalde) bura nasıl bir yer diye (bu adamlarin bir isletmesi ya da resmi bir kurumu var herhalde o yüzden). O da olumsuz manada sözler söylüyor.
  En son babam gelmiş bir odada oturuyoruz. O ev mi başka ev mi bilmiyorum ama ortada anormal bir durum yok misafirlikte gibi oturuyoruz. Babam hasta olmuş grip gibi bir hastalık onu anlatıyor. Böyle bitiyor. Bazı yerleri net hatırlayamadigim için yazamadim kaçış teşebbüslerinde. İşte bu da böyle maceralı enteresan bir rüyamdır 🙂 Rüya içinde bayağı aksiyon yaşadım, gerildim.

  1. admin dedi ki:

   İş ya da eğitim hayat ile ilgili yaşadığınız kararsızlık ve geleceğe dair endişeleriniz yakında biter. Kendi istek ve öncelikleriniz için bazı insanlar ile mücadele edebilir, baskıdan kurtulabilirsiniz.

   1. X dedi ki:

    Ben 2 tane rüya gördüm kaçırılmayla ilgili 1.sinde ailem ve bi tane kadın bi psikopat adamın evindeydik bizi kaçırmıştı kimseyle ilteişim kurmamamız için bir çok yola başvurmuştu sonra o bir yere gittiğinde internet geldi ve yardım istedim sonra ben kaçtım başkalarına haber verdim ailemi geri almak için geri döndüm beni görmemesi için elimden geleni yaptım ama o kadın beni ispiyonlamıştı sonra adam bana tokat attı sonra polisler geldi adamı tutukladılar kadın üzgündü. 2.rüyamda sanırım ben bir şey yapmışım 2 tane adam beni yakalamaya çalışıyorlardı sonra eski okul arkadaşım onların durmasını yoksa bana yapılanın aynısını kendisine yapacağını söyledi sonra geri gittiler kurtuldum böylelikle yorumlarsanız sevinirim 🙂

    1. admin dedi ki:

     İlk rüyanızda korku ve kuruntulardan kurtulmak, ön yargılı olduğunuz birine karşı fikirlerin değişmesine yorumlanır. İkinci rüyanızda ise iş hayatınızda rekabet artabilir.

 21. Eda dedi ki:

  Rüyamda kaçırılıp başka ülkeye gidiyodum o ülkeye gittikten sonra kaçıyorum bi evden yardık istiyorum bana yardım ediyolar ama amcamı görüyorum galiba onun evi ama kaçırılan çok kişi vardı babamı arıyorum hić iyi olmadığımı söylüyorum sonra telefon kapanıp bi daha arayamıyorum aramaya çalışıyorum olmuyo bu kadar hatııyorum şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Kavuşmak için sabırsızlıkla beklediğiniz biri varsa kavuşmaya ve aileden de bir konuda onay almaya yorumlanır.

 22. Vaveyla dedi ki:

  Rüyamda çalıştığım yerden 4 5 tane iri yapılı zarar vereceği belli olan adamlar tarafından arabaya bindirilip kaçırılıyordum arabadan avazım çıktıgı kadar bagırıyorum ama çevrede kimse yok her yer yazlık evler le dolu birinin önünde iniyoruz bana tecavüz edicek ler hem anlıyorum hem söylüyorlar sonra kaçmaya çalışıyorum bir eve giriyorum oraya yaz tatili için bir aile gelmiş onların çocuklarının yanına kaçıyorum bu arada onlar da aile büyükleri ile normalmiş gibi tanışıyor ben çocukların telefonundan polisi arıyorum ulaşamıyorum kendi telefonumun şarjı bitmek üzere sonra o ailenin kızından yardım alarak adamları bi şekilde aldatmaya çalışıp kurtulmaya çalışıyorum aşagı iniyorum plan için bakıyorum onlar orada işe başlamış sanki beni hiç kaçırmamışlar gibi habersiz gittin diyorlar sonra bakıyorum hiç umurlarında değilim onların başı olan adamın yanına gidiyorum onunla konuşmak için yanına otururken uyandım

  1. admin dedi ki:

   İş ortamında sizinle rakip olan kişilere karşı zafer kazanmaya, sıkıntılarından kurtulmaya yorumlanır.

 23. Ali Şahin dedi ki:

  Yüksek katlı çok eski bir binada varaklı parmaklıklar la dolu çok gösterişli fakat eski ihtişamini kaybetmiş bir bina yada otel gibi bir yerdeyiz. Ailem annem ve babamlarda var bir daire ye giriyoruz. Oradan bir şey yapmak için cikiyorum,sonrasında isim bitiyor ve tekrar daire gitmeye calisiyorum .. Asansör okadar dar ki hareket ederken katlar arasındn geçebilmek için kollarimi tamamen yukarı kaldırarak dümdüz oluyorum . İndiğimde burası olmadığını anlıyorum ve bir iç mimar burayı eski ihtisamina kavuşturmak için fotoğraf çekiyor .. Ben bu arada asansörü kullanmaktan vazgeçip merdivenlerden bı kat aşağı bı kat yukarı daire yi bulmaya çalışıyorum ama nafile bı katı u şeklinde dolaniyorum. O sırada değişik insanlar içinde buluyorum kendimi profesyonel oyuncular olma yolunda ilerleyen öğrenciler farklı farklı gruptan insanların içinden geçiyorum herkes o kadar yogunki kimseyle birşey soramiyorum sanki yokmusum gibi bir merdivene geliyorum çok büyük dönerek inen bir merdiven ama artık kaygilanmaya başlıyorum.. o sırada bir adam sanki bana yardım etmek ister GB davranıyor burdan eğer şu şekilde yaparsan GB telkinlerde bulunuyor ama o sirada biz ilerlemeye devam ediyoruz. Tüm ailemin beni merak etmeye başladığını hissediyorum. Kaygilarim daha da artıyor..bı anda kizimda yanımda oluyor onunla beraber bir ortama giriyorum adamda yanımda ve farkediyorum ki artık donusyok kızıma zarar vermelerinden korkuyorum bizi alikoyacaklarini biliyorum adama TLF mu ve sifrelerimi gösteriyorum o sırada basimizda bekliyorlar bir adam tüm evraklarimizi alıyor kimlik GB kızım bir kenarda bana bakıyor yardım etmek isteyen adam bir anda hemşerim olduğunu söylüyor ve ben o an o kişiye karşıda şüphe duymaya başlıyorum… Yoksa bu kisidemi o kötü gruptan ve kizimida benden ayiracaklar diye belli etmeden düşünüyorum bu arada kizim 3 yaşında…. Bı anda uyanıyorum … Hayr olsun inşallah…..

  1. admin dedi ki:

   İş ya da eğitim sebebi ile uzak bir yerden teklif gelebilir, başka bir yere yerleşme imkanı elinize geçebilir.

 24. aysel dedi ki:

  rüyamda şu anda oturduğum evin önündeki kaldırımda, yolda giderken kışın ortasında bazı yerde kar var bazı yerler erimiş bi kamyonet yolda duruyor ve içinden 3 tane adam iniyor. adamlardan biri smokin kıyafetli, diğerleri gündelik kıyafetli. benim yanıma geliyorlar ve kollarımdan tutarak beni kaçırmaya çalışıyorlar. ben imdat, yardım edin diye bağırıyorum ve bulunduğum kaldırımın karşısında bir park varmış, orda 1 kadın ve bi kaç tane çocuk var. onlar benim kaçırıldığımı görüyorlar ama beni kurtarmaya gelmiyorlar. ben de aklımdan belki polisleri aramışlardır diye geçiriyorum. adamlar beni sürüklemeye çalışırlarken kamyonete doğru. bi anda uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Elinize daha çok para geçmesine ve bol kazanca, evinizde huzura yorumlanır.

 25. Bilal dedi ki:

  Rüyamda bir yere başka bir ülkeye kaçırıldığımı gördüm be kaçırıldığım bu yerde zorla çalıştırılmak isteniyordum ve benim gibi bir sürü insan vardı garip olan aynı yere daha öncesinde bir daha kaçırılmış be çalıştırılmış olduğumu hissetmem di sanki öncesin de kaçırmışlar çalıştırmışlar ve sonra serbest bırakmışlar ve tekrar kaçırmışlar gibi hissediyordum sonrasın da yatsı namazını kılmaya giden topluluğun arkasından giderken botlarımı giymediği mi gördüm botlarımı almaya geri gittiğimde namazı yatmak için kullandığımız oda da kıldım sonrasında kendimi kaçmaya çalışırken buldum bir kız çocuğuna Rasladım burası neresi diye sorduğumda kekeleyerek İran veya Irak dedi şurdan falanca arabaya binersen dedeme gidersin dedi bense güvenmeyip kaçmaya koşmaya başladık arkamdan yaklarlarsa öldürürler dedi ben kaçmaya başladım solaklar boyunca koştum sonra tarlada çalışanların birileri gördüm ve tarladan kaçmaya devam ettim sonrasında uyandım soluksoluğa kalmışım bu arada kaçırmalarına sebep olarak sen kasapda çalışıyormuşsun ve sahilde biyerde birinin canını yakmışsın diyip duruyorlar dı hani gördüklerimi bir video kamera ya çekme imkanım olsa kısa filim dalında ödül alabilirdim diye düşünüyorum 🙂

  1. admin dedi ki:

   İş veya eğitim hayatında zorlukları aşmak ve hedeflerine ulaşmak, güzel fırsatlar yakalamaya yorumlanır.

 26. Rumi dedi ki:

  Rüyamda hastanede stajdayken hastane bahçesinde bı adam beni çekiştirmeye başladı yakın bı arkadaşım da diğer taraftan beni çekiştirdi adam beni arabaya bindirmeye çalışırken arkadaşım beni aldı kendi arabasına bindirdi ve şehir dışına götürdü ve sürekli o adamın bana bişey yapacağını beni kurtarması gerektiğini söyleyip duruyodu

  1. admin dedi ki:

   Bir erkek ile aranızda anlaşmazlık olabilir, size baskı yapmaya çalışan biri olabilir.

 27. Ebru dedi ki:

  Rüyamda bi tanıdığımız beni ve kardeşimi kaçırıyordu ama işin tuhaf kısmı kaçırdığı ev bizim evin hemen karşısındaydı camdan birilerine sesleniyordum ilk başta anneme sonra arkadaşlarıma duysalar bile beni umursamıyorlardı kardeşim ise kaçmak için hiç çapa sarf etmiyordu sonun da bende kaçıp gidiyodum ve kimsenin yüzüne dahi bakmıyodum.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde huzurun artmasına ve baskından kurtulmaya yorumlanır.

 28. Ayla nur dedi ki:

  Rüyamda otopark gibi bir yerde ailem yanımdayken bir adam beni arabasıyla kaçırmaya kalkıştı fakat annem ve ablam yanımda olduğu için beni kurtardılar ve kaçırmamadı. Uyandığımda çok korkmuştum çok etkilendim gece saat 4-4.30 arası gördüğüm bu rüyanın Acaba tabiri nedir?

  1. admin dedi ki:

   Aileniz ile bir süre ayrı kalabilir, iş ya da eğitim gibi sebepler ile başka bir yere yerleşebilirsiniz.

 29. Zeynep dedi ki:

  Rüyada tanıdığım kişiler (iş arkadaşlarımdı türkmen) tarafından kaçırılmıştım. Önce dövdü biri beni ama hiçbir yerim kanamadı. Ben ağlıyordum ve gözümden yaş geliyordu.

  1. admin dedi ki:

   Yeni tanışacağınız insanlara karşı dikkatli olmanıza yorumlanır.

 30. Gizli dedi ki:

  Rüyamda ailemle birlikte arabayla bir yere gidiyorduk. Sonra ben arabadan düştüm ve kayboldum. Sonra karşıma bir kadın çıktı. Ben ona yol sordum, o da bana burası diye tenha bir yeri gösterdi. Ben de gittim. Sonra eli silahlı adamlar beni kaçırdı. Bir yere götürdü. Orada bir masada eli silahlı adamlar vardı. Arasında sevdiğim çocuk da vardı. Sonra o beni kurtardı. Sonraki gün okula gittim. Çıkışta yine o adamlarla karşılaştım ve kavga çıktı (bu arada kızım). Bende ellerinden kurtuldum. Koşa koşa öğretmenimin yanına gittim ve o adamları anlattım. Bitti inşallah yorumlarsınız.

  1. admin dedi ki:

   Ailece bir akrabanızı ziyaret edebilirsiniz, davet amacıyla da başka bir yere yolculuk yapılabilir.

 31. Melisa dedi ki:

  Merhaba rüyamda kaçırıldığımı gördüm. Annemi aramamı ve ona iyi olduğumu söylememi istediler kaçıranlar. Elime telefon tutuşturdular. Anneme kaçırıldığımı belli etmek için bin bir türlü şey yapsam da annem anlamadı ve telefon konuşması bitti. Sürekli içimden anne beni neden anlamıyorsun dediğimi hatırlıyorum. Rüya burada sona erdi sanırım kurtulamadım.

  1. admin dedi ki:

   Sizi tedirgin eden ve üzen kişilerin hayatınızdan çıkmasına, gerçek dostlukları öğrenmeye yorumlanır.

 32. İlayda dedi ki:

  Rüyamda tanıdığım, pek sevmediğim bir erkek yanıma geldi ve beni bir yere götüreceğini söyleyip, gelmem için ısrar etti. Bende en sonunda kabul edip onunla beraber arabaya bindim. Arabayla giderken bir süre sonra beni artık indirmesini söyledim ama dinlemedi ve beni kaçırdığını söyledi. Ben kurtulmak için çabalarken en son yolda giden arabanın kapısını açıp atlamakla tehdit ettim ve böylece bana zarar gelmesinden korkup duracaktır diye düşünmüştüm. Yüzünde endişe vardı fakat dediğimi uygulamayınca blöf sandı ve durmadı. O sırada yuvarlak bir yoldan dönüyorduk, şehir dışına çıkacaktık sanki. Bende böyle olunca kurtulmam için tek çare olarak kapıyı açtım ve kendimi takla atarmış gibi yola attım. Etrafıma bakarken karşıda şehirler arası otobüs olduğunu gördüm. Baktım ki kaçtığım arabada durdu, birazdan yanıma gelip beni götürecek. Bende hemen koştum otobüse doğru. Muavinle karşılaştım ve ona kaçırıldığımı söyledim. O sırada beni kaçıran adamda geldi. Muavin, beni kaçıran kişiye kızdı sadece ve geri gönderdi. Sonrasını da hatırlamıyorum. / Rüyam dışında şunları da eklemek istiyorum, bilinçaltımda beni etkiledi sanki. Eklemek istediklerim: Bir süredir arkadaş ortamında ruhsal olarak sıkıntılar yaşıyorum, kısıtlanıyorum sanki birisi tarafından. Ayrıca bir kaç hafta sonra şehirler arası yolculuk yapacağım ve bu yolculuk ilk defa tek başıma olacak. Bu yüzden çekiniyorum.

  1. admin dedi ki:

   Endişelerin son bulmasına, kısmetlerin açık olduğuna yorumlanır.

 33. zeynep dedi ki:

  Rüyamda silahlı bir adam teyzemlere geliyordu ve kapıyı zorla açıp beni ve diğer iki kız kardeşimi kaçırıyordu. Bir de kuzenim vardı galiba. Ama sonra kurtuluyorduk sanırım, tam hatırlamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde huzur kaçıran birine ve bu kişi ile söz dalaşına yorumlanır.

 34. Pelin dedi ki:

  Bir adamla asansöre biniyorum. Yanımda iki arkadaşım ama hatırlamıyorum kim olduklarını. En üst kata çıkıyoruz, adam bir anda elinde parfümü yüzüme sıkıyor. Bayılıyorum, diğer arkadaşlarıma da yapıyor ama onlara bir şey olmuyor. Bizi kaçıracakmış sonra ayılıyorum, elinden kurtuluyorum. Okuldaymışım derse giriyorum başka bir bölüm hocası, hocayı tanıyorum ama benim dersimde anlatıyorum ağlıyorum. Derse ara veriliyor, yine ağlıyorum. Şu anda görüşmediğim kuzenimin omuzunda hıçkırarak ağlıyorum. Sonra ayağımda bir ayakkabı ama bir başkası giydiği için bollaşmış. Derken uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Kuzeniniz ile barışmanız söz konusu olabilir, ancak sizin başarılı olacağınız bir konuda kıskanan kişiler olabilir.

  2. Esma dedi ki:

   Rüyamda kendimi bir gelinlik giymiş yerde otururken gördüm sonrasında kız kardeşimle dışarı çıktık ve koşarken eski erkek arkadaşımın bana bişey söylemek için çağırdığı ve arabasıyla beni ve kız kardeşimi kendi mahallesine götürdüğünü ben başkasını seviyorum neden buradayım diye tedirgin olup üzüldüğümü insanlar kız kaçırmış diye konuşurken babamın da orada beni bulup kurtardığını gördüm

   1. admin dedi ki:

    Temiz bir haber almaya ve sevdiklerinizle görüşmeye, mutlu olmaya yorumlanır.

 35. Ayça dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımla gezinirken birisi bizi kandırıp tanımadığımız yere götürür. Ben son anda anlayıp adamı tutarak arkadaşıma yardım çağırmasını bağırıyorum. O da okulun yakınında olduğumuz için okuldan çocuklar çağırıp yardıma geliyor. Sonra ailem geliyor. Adam kaçmak isterken ben kolunu burup kaçmamasını sağlıyorum. Sonrada polisler gelip adamı yakalıyor.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşlarınız arasında size karşı kıskançlık besleyen biri olabilir.

 36. Pervin dedi ki:

  Rüyamda ablamla otururken bir anda kayıp yüksek bi yerden aşağıya düşüyorum. Sonra nereye geldiğini bilmeden gezinirken aniden siyah bir kapı açılıyor ve beni zorla içeri çekiyorlar. Ben bismillahirrahmanirrahim diyerek korkarak giriyorum. Sonra her yerde kapalı bayanlar var. Hepsi simsiyah giyinmiş başka odalarda da erkeklerde var yanlarında. Çok değişik bir ortam, müzik çalıyor yüksek sesle. Bayanlar başka odada kuaförde süsleniyor. Sonra beni tam dışarı atacaklarken çantamda cüzdanımın olmadığını fark edip hemen bunlara saldırıyorum. Bütün odalarını dağıtıyorum çabuk cüzdanımı geri verdin diye. Beni yere yatırıp hepsi bir belime böyle iğneli tarak gibi bir şeyi sürtüyorlar ve ben uyuşuyorum. Tamam yeter diyorum, hala sürüyorlar ve ben bayılıyorum, o anda uyandım. Gecenin bir yarısı o kadar korktum ki acaba benimle üç harftiler mi uğraşıyor. Bu ne biçim bir rüya. Lütfen yorumunuzu bekliyorum 🙁

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde bazı sorunlar yüzünden sıkıntılı günler atlatılabilir. Masraflar artabilir.

 37. Fatma dedi ki:

  Karanlıkta karşımdaki kişiye çarptım ve onu kardeşim sandığım için sarıldım ve sonra onun kardeşim olmadığını fark ettim. O da bana sarıldı. Onu dövmeye başladım ve bir anda bir çok kişiyi kaçırıp sakladıkları yere geldim ve beni kaçıran kişi en sevdiğim müzik grubunun solistiydi.

  1. admin dedi ki:

   Sırf başkasını kırmamak için yapılan bir şeyden sonra pişman olmaya yorumlanır.

   1. Ayse dedi ki:

    Rüyamda annemle teyzemi kaçırmaya çalışan tanımadığım adamlar gördüm ben orta gittim ve onlar görmeden evin içinde saklandım onları kurtarmaya çalışıyordum

    1. admin dedi ki:

     Akrabalarınızı ziyaret için yolculuk yapabilirsiniz.

 38. Burcu dedi ki:

  Rüyamda bir tarikat tarafından başka insanlar da dahil olmak üzere kaçırılmışım. Elleri silahlı adamlar dolu etraf ve sonra beni bir daha götürüyorlar. 3 erkek var odada ve birisi yaşlı. Diyorlar boyun ve kolon ölçülecek, çırılçıplak olman lazım ve zorla çıkarıyorum. Diğer 2 adam biz çıkalım odadan diyor yaşlı olan adam bana tecavüz etmek istiyor. Ben diğer odalara kaçıyorum ağlayarak ve adam silahla peşimden geliyor. Tecavüz gerçekleşmedi, rüya da bitti burada.

  1. admin dedi ki:

   Bazı insanlar sizi oyalayabilir ve sözünü tutmaya kişiler yüzünden siz mağdur kalabilirsiniz. Güven vermeyen kişilere karşı temkinli olun.

 39. Derin dedi ki:

  Rüyamda ilk önce en yakın arkadaşım kaçırılıyordu. Bende onu kurtarmaya çalışırken kaçırılıyordum. Kaçıranlar bizi kaçırdıkları yerde iki kişiydiler. Bir ara insanlara görünelim dikkat çekmeyelim diye bizi okula götürüyorlardı. Arkadaşım çok korkmuş olduğundan daha önce geldiğinde hiç bir şey anlatamıyordu. Biz ikimiz gittiğimizde ben her şeyi okul müdürlerine anlattım. Sonra erkek olan arkadaşımı arayıp tehdit etti ardından hemen okula geldi. Yüzünden pis bir gülümseme vardı onun hemen ardından arkadaşımın ve benim babam geldi. Sonra ilk onlar adamı dövdüler. Ardından ben öldüresiye adamı dövdüm. Arkadaşıma vurmasını söyledim ama o orAda çok daha uzun süre kaldığından korktu ve bunu yapamadı.

  1. admin dedi ki:

   Yakın çevrenizde sizi çekemeyen birilerine yorumlanır. Bazı insanların size karşı davranışları yüzünden üzülebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile aranızda sorunlar olabilir.

 40. Leyla dedi ki:

  Selam, rüyamda sürekli okulumu görüyorum. Dün gece de yine okuldaydım ve sonra okulun bahçesine çıktım. Ayakkabımın üzerini yıkıyordum. Bir yılan gördüm ve okuldan dışarı çıkıp ayağımı başka yerde yıkamaya başladım. Beni birilerinin takip ettiğini biliyordum ve onlar beni zorla kaçırdılar. Beyaz arabaydı ve sürekli gözüm okulun penceresindeydi. Okul arkadaşlarım beni görsünler istiyordum. Gördüler de ve birisi ne yapacak diye bekliyordum. Çünkü onu sevdiğimdi ve oradan koşarak arabanın arkasıyla geldi. Ben bağırıyordum ona o da koşuyordu. Sonra yoruldu arabaya gitti. Kendimi görmemeye başladım onu ve kardeşimi görüyordum. Beni arıyorlardı her yerde. Yerde tokamı buldu kardeşim ve o da kardeşimden alıp kendisi saklamaya başladı. Sonra nasıl oldu bilmiyorum. Ben uyuyordum ve başım yere değmesin diye elini başıma koymuştu. Ben uyandım ve gitti. Sonra sınavlar vardı. Onun geldiğini gördüm ve yanına gittim ben kurtuldum demek için ama yüzüme bile bakmıyordu. Sadece selam deyip geçti. Çok üzüldüm ağladım bir kız arkadaşımla konuşarak uzaklaştık oradan. Sebebini biliyordum ama onun ben kaçırılırken kurtarmayacağını düşünüyordum ama o benim arkamda geldi. Sonra da ne biliyim artık beni seviyor diye düşünmüştüm. Sonra evdeydim, pencerenin karşısında çikolata vardı. Yemeye başladım, kimin koyduğunu bilmiyordum ama sanki o koymuş gibiydi. Mutluydum bir şev vardı. Köpek üzerimize gelmeye başlıyordu. Çok korkmuştuk arkadaşlarımla birden onu gitti çok karışık rüyaydı, artık hayal kurmuyorum. Allahım rüyalarıma onu getiriyor neden bilmiyorum. Çünkü hayallerim gerçek olmuyor. Ben artık hayal kurmam istemiyorum. Bir de okul çocuklarının küçüklerin yanına gitmiştik. Onlara şenlik var ve seyir hazırlamasını söylüyorduk o kadar ilgiliydi ki çocuklara karşı çocukları çok seviyor aslında herkes onu çok seviyor çok iyi birisi.

  1. admin dedi ki:

   Dertlerin gün geçtikçe azalması ve farklı arkadaş ortamlarına girmek, hayatınıza giren kişilerin onu unutmanızda fayda sağlaması anlamına gelir. Bir anda pek çok şey değişebilir.

 41. Ahmet yasev dedi ki:

  Merhaba ben taksiye biniyordum ve taksiye gideceği yeri söyledim fakat o beni dağlık araziden götürdü burdan daha kestirme diyerek sonrasında araba bir evin yanında durdu yanında göl var idi durdukdan sonra arka koltuğa geçip eline sopa almıştı tam vurucakdı ben kaçtım birden elimde turşu kavanozu onuda evin yatak odasına döktüm….

  1. admin dedi ki:

   Yolculuk yaparak yeni yerler görebilir ya da yeni bir yere tasinabilirsiniz. Ani bir değişiklik hayatınızda olabilir.

 42. mehtap dedi ki:

  Merhaba ben Mehtap. Rüyamda bir düğünde olduğumu gördüm. Birisi benimle zorla dans etmek istiyordu. Önümde oynuyordu ve beni de davet ediyordu ama ben onunla dans etmedim. Sonra o benimle evlenmek istediğini söyledi. Ben ona onunla evlenmek istemediğimi söyledim. Bu durumda beni kaçıracağını ve benimle zorla evleneceğini söyledi.

  1. admin dedi ki:

   Birileri ile fikir ayrılığı yaşamak, dargınlık olarak yorumlanır. Size baskı yapmaya veya zorla kendi fikrini kabul ettirmeye çalışan birileri ile münakaşa edebilirsiniz.

 43. fatma kesen dedi ki:

  Rüyamda elimde bir büyük plastik kova, 3 adette su dolu yoğurt kabı vardı, bunları taşımak zor oluyor, kovaya boşaltayım, daha rahat taşırım diyorum. Ben suyu boşaltırken merdivenlerde oturan üç adam bana bakıyor ve yerlerinden kalkarak beni kavuyorlar. Çok güçlüler kurtulamıyorum, imdat bana yardım edin diye bağırıyorum, gelip geçenler bana yardım etmiyorlar. Tecavüzü görmedim ama tecavüze uğramışım.

  1. admin dedi ki:

   İftira atılması ve başkalarına karşı zor durumda kalmak anlamına gelir. Birileri sizi küçük duruma düşürmeye çalışabilirler. Özellikle sosyal çevrede kıskançlık yüzünden başkasından zarar görülebilir.

DMCA.com Protection Status