Rüyada Kaldırımdan Düşmek

Rüyada kaldırımdan düşmek, korku ve endişelerinizin son bulması, tehlikeleri ucuz atlatmak, kimsenin zarar verememesi anlamına gelir. Geçmiş ile ilgili bazı kuruntularınız olabilir. Ancak bunları geride bırakabileceğiniz beklenmedik sürpriz gelişmeler olacak. Dert ve tasa yakanızı bırakacak. Hayırlı olaylar içerisinde olabilir, yeni fırsatlarla birlikte güzel olaylara şahit olabilirsiniz. Özellikle alacağınız haberler sizi mutlu edecek. Hatta bu haberler gönlünüze serin bir su serpecek.

Rüyada kaldırımdan düştüğünü görmek, her türlü zorluğun üstesinden gelecek güç ve azmi kendinizde bulacak, zorluklara karşı göğüs gererek kendinizi ispatlayacaksınız. Hayata karşı duruşunuz sizi çok iyi yerlere getirebilir. Sorumluluklarınız artabilir ve artık daha büyük yetkilere sahip olabilirsiniz. Özellikle kariyerinizde bir basamak daha yükselerek, ön plana çıkabilir, iş hayatında takdir kazanabilirsiniz.

Rüyada Kaldırıma Düşmek

Hayallerinizdeki hayatı yaşamaya çok az zaman kaldığına, çaba ve gayretlerin karşılığını almaya, aile içi saadet ve huzurun artması, özellikle küslüklerin son bulması demektir. İkili ilişkilerde sorunlar aşılacak ve destek görülecek. Sevdiklerinizin maddi ya da manevi desteği ile birlikte ilerleme kaydedebileceksiniz. Hayallerinize inanan insanların olması sizi mutlu edecektir.

Rüyada Kaldırımdan Düşüp Uyanmak

Sizi kıskanan ve kin besleyen insanların emellerine ulaşamaması, düşmanların zarara uğraması, iyi niyetinizin karşılığını almak demektir. Bitirmek istediğiniz bir ilişki varsa, yakında sonlanacak. Her türlü tehdit ve zarardan uzak duracak, düşmanlarınıza korku salacaksınız. Size karşı hain planlarını gerçekleştiremeyecekler.

Rüyada Kaldırımdan Düşmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, aile içi mutluluk ve yeni insanlarla tanışarak onlardan iyilik görmek, hayırlı işler yapmak, güzel uğraşlar edinmek, korkulardan kurtulmak demektir. Sevdiklerinizin desteği ile içinde bulunduğunuz bir zor durumu kolay bir şekilde atlatma gücü elde edeceksiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. İrfan dedi ki:

    Rüyamda bilmediğim bir mahalledeyim arabamız arızalanmış kardeşlerim onunla ilgilenirken ben bir yokuş çıkıyorum düzlükte eskiden tanıdığım bir kızla sohbet ediyoruz evlenmişsin diye söylüyor bana bende hayır gerçek aşkı bulamadım diyorum bana ben sana aşığım diyor dudaktan öpüşüyoruz sonra birileri geliyor ben kaldırımın bitişine çok yakınım oradan düşer gibi oluyorum tekrardan kendimi kardeşlerimin yanında buluyorum…

DMCA.com Protection Status